>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Indian Wells - ATP & WTA Tour (10.03-24.03)

Status
Zamknięty.
A 0

adione

Użytkownik
Na dzisiaj według mnie można puścić taki kuonik
1. Federer - Haas 2:0 1,3
2. Nalbandian - Fish 2 2,26
3. Sharapova - Kuznetsova 1,44
Mecz pierwszy ma ewidentenego faworyta jakim jest Federer. Kwestią jest tylko to czy Haas stawi mu jakikolwiek opór, ja osobiście uważam że nie i sądze ze Roger wygra pewnie i szybko.
W meczu 2 za ewidentnego faowryta uznawany jest Nalbandian, ja tego nie moge zrozumiec.Nalbandian od pczatku tego turnieju sie meczył ze swpomi rywalami,a mial ich wedlug mnie gorszych niz Fish, jego jedyny dobry mecz to przeciwko Ferrero.Moim zdaniem dzisiaj Fish, ktory beddzie miał po swojej stronie publiczność wygra ten mecz po bardzo ciężkim boju.
3 mecz według mojej opini zostanie rostrzygniety na korzysc Sharapovej.Chodz nie ma ona formy jaką miala na poczatku roku, to jednak sadze iz poradzi sobie z Kuznetsova.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Dzisiejsze mecze półfinałowe damskie zapowiadają się bardzo ciekawie . Mnie osobiście najbardziej interesuje mecz Maryśki . Maryśka jest zdecydowaną faworytką , jest w formie , pojedynki h2h są na jej korzyść itp itd ale ... prosiłbym aby jakiś ekspert tzn osoba , która poważnie interesuje się tenisem wypowiedziała się obiektywnie na temat tego meczu . Nie chcę w tym momencie nikogo obrazić/urazić ale przyznam się , że zamierzam zagrać dziś większą stawke na Marie i zależy mi na dobrym komentarzu do tego meczu .
Jak narazie tylko almighty wypowiedział się dosyć konstruktywnie do tego spotkania ... Pozdro :spokodfhgfh:
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
Myślę że forma Kuznietsovei jest co najmniej taka jak w Dubaiu o ile nie lepsza. Popełnia do tego mniej niewymuszonych błędów niż zwykle. Widac że dobrze czuje się w tym turnieju.
Co do Marii to ona już w Doha nie grała tak jak w AO. Wiec myśle że dziś będzie miała ciężką przeprawę ale to zależy głównie od tego jak sama sie zaprezentuje. Jak na swoim optymalnym poziomie to raczej nie da szans Kuznietsovei. Widziałem tylko jeden mecz Sharapovei w tym turnieju z Bondarenko, nie zagrała najlepiej. Trudno powiedziec jak będzie dziś.
Ja licze na lekki kryzys Sharapovei i lekko spróbuje na Kuznietsovą po kursie 3,37
 
P 15

panasik

Użytkownik
ja rowniez gram na kuznetsova, jezeli chcesz naprawde postawic grubsza kase na jakis mecz kupon to moja rade zebys omijal mecze w ktorych zawdonik wygrywa 18 meczy pod rzad.. tym bardziej, ze mecz obu zawodniczek sa zawsze bardzo zaciete.. byc moze sie myle i maria dzisiaj zmiecie svetlane kuznetsova.. ale kazdy jest tylko czlowiekiem i przegrac w koncu tez musi, jest to ten etap i taka klasa obu zawodniczek i przy takiej serii jednej o &quot;niespodzinke&quot; nie jest trudno.. powodzenia! niemniej jednak spogladajac na sposob gry i przygotowan do kolejnych turniejow szarapovej, ma ona szanse wygrac niemal wszystkie pojedynki w sezonie, po ostatnim wygranym turnieju w kolejnym nie wystartowala motywujac decyzje choroba, chociaz pewnie mozna sie domyslec, ze po protsu oszczedza sily i zdrowie, po protsu gra z glowa.. ???? jestem cieakwy dzisiejszego pojedynku! pozdr
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
Ja osobiście zagrałem grubo na sharapovą nie wiem może się myle ale dla sharapova gra wyśmienicie i może do tej pory w tym turnieju nie pokazała nic wielkiego bo może nie musiała. Ale gdy kuznietsowa jej zagrozi to maria ją z tego kortu zmiecie 2:0 ale to moje zdanie ????
 
ester 87

ester

Użytkownik
Też myślałem i wciąż myślę o Kuzniecovej... 3.20 kusi bardzo. Ja się jednak boję trochę o psychikę Svety, bo od tego będzie bardzo dużo zależało. Masza pod tym względem jest na pewno bardzo mocna, poza tym na mecze ze swoimi rodaczkami ona spina się jeszcze mocniej (pamiętacie co zrobiła z Dementievą na AO?), ten mecz będzie dodatkowo prestiżowy, bo to w sumie mecz o tron tenisowej carycy. Też mi się wydaje, że Marysia jest w gorszej formie w stosunku do AO, już w Doha pokazała odrobinę słabości, tu też mialy swoje szanse na ogranie jej i Bondarenko, i Hantuchova, szczególnie Daniela, ale nie wytrzymała chyba psychicznie. Z kolei forma Kuzy jakby rosła, zgadzam się z bestplayerem, że jest wyższa niż w Dubaju, pytanie jedynie czy przełoży się to na dyspozycję w dzisiejszym spotkaniu, tenis to w dużej mierze głowa (Blake coś o tym wie ;) ), więc główne pytanie czy Svetlana wytrzyma psychicznie i nie podda się agresywnemu stylowi gry Sharapovej. Miałem już nie grać tego turnieju, ale chyba skuszę się raz jeszcze, bo kurs jest zachęcający... Ewentualnie zobaczę kilka pierwszych gemów jak to wygląda i czy Kuza walczy i wtedy coś postawię...
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Ja gram na Sharapovą. Kuznietsova jest dobrą zawodniczką na tenisistki młodsze, które ogrywa doświadczeniem i średniaczki, na które wystarcza solidna gra Svety. NIE zgodzę się nigdy, że Kuznietsova jest zawodniczką tej samej klasy co Masha. Nigdy. Owszem wygrała kiedyś US Open, ale potem stanęła w miejscu. Jest silna fizycznie dlatego utrzymuje się wysoko cały czas. Szarapova natomiast to jedna z tych zawodniczek, które piszą historię tego sportu. Ona będzie śrubować swoją passę 18 wygranych. A nie jest dla mnie argumentem, że &quot;w końcu musi przegrać&quot;. Co to ma być jakaś progresja na porażkę? Dla mnie to nie jest &quot;ZA&quot; aby postawić na Svete. Dlatego sądzę, że Masha wyjdzie na Court 1 w Indian Wells i pokaże klasę.
Szarapowa - Kuznietsowa ⛔
typ: Szarapowa
kurs: 1.40
p.s. Haas oddał mecz z powodu jakiejś infekcji, tym samym Roger Federer awansował do półfinału bez gry.
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
no to jednak FISH po nerwowym pojedynku wygrał ale było ciężko, nerwów mnie to kosztowało kilku match boli nie wykorzystał później przełamanie w końcuwce 3 seta przez davida N. ale dało rade wygrać pozdro ,

*czekamy co zrobi sharapova oby wygrała ????
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Miał być mecz w Eurosporcie, ale nici z tego... Szkoda bo miałem nadzieję na dobry tenis jeszcze tej nocy (ogladałem Fish-Nalbandian i było cieniutkie widowisko). Poki co nie specjalnie Maria gra... Ale to tylko babski tenis wiec 6-0, 0-6, 6-0 ????
pzdr
 
P 15

panasik

Użytkownik
hehe ???? powiem tlyko tyle ze Sharapova ma po tym meczu bilans setow w tym roku 37-5 :p gruba kasa wpadla ???? kazdy jest tylko czlowiekiem i przegrac kiedys musi, zostane przy swoim jednak ze 18 wygranych pod rzad to dobry powod aby postawic na porazke, A-rod, ladne analizy piszesz, ale to jest sport..
 
ester 87

ester

Użytkownik
No i jednak Kuzniecova ???? Mecz nawet niezły, po niemrawym początku tak od połowy drugiego seta panie zgotowały nam naprawdę dobre widowisko. Kuza bez dwóch zdań była dziś lepsza i awansowała całkowicie zasłużenie, zagrała kilka piłek fantastycznych, bardzo dobrze prezentowała się w defensywie, ładnie też szczególnie w trzecim secie rozrzucała Masze po korcie. Jednak inna sprawa to przeciętna dyspozycja Sharapovej, 42 niewymuszone błędy mówią same za siebie. Szczególnie je zapamiętałem w pierwszym secie, gdy przy stanie 5:3 0:40 i serwisie Svetlany Marysia trzy razy pod rząd w prostych sytuacjach wysłała piłkę w siatkę i za chwilę było po secie. Okazuje sie, że te męki z Bondarenko i Danielą nie były jednak przypadkowe. Nie ma 19 zwycięstwa z rzędu, a i formie z AO trzeba zapomnieć. Kuza jak już wspomniałem zaprezentowała się bardzo dobrze, ale czy to starczy na którąś z Serbek w finale ciężko powiedzieć. Dziś Sharapova podarowała jej wiele prezentów, to się w finale nie powtórzy na pewno, bo i Jankovic i Ivanonovic grają bardzo dokładnie i raczej głupich pomyłek u nich relatywnie mało.
Szkoda, że Haas się rozchorował bo znów sie mi nie uda mi Rogera zobaczyć w tym turnieju, a podobno gra nieźle. Jutro sobie obejrzę i pewnie obejrzę jak przejeżdża się po Fishu, ten dzisiejszy mecz Amerykanina z Nalbandianem faktycznie nie zachwycił. Nalbi bez formy, a i tak nieomal nie wygrał, zresztą znów były cuda, Mardy piłki meczowe wyrzuca w auty bez sensu, David serwuje po mecz i oddaje break&#39;a, dziwne rzeczy się dzieją w tym turnieju u facetów.
Już sobie można ostrzyć zęby na jutro, Djokovic - Nadal :-D Macie jakieś typy? Stawiałbym na Novaka bez zająknięcia, ale po tych męczarniach z Wawrinką w pierwszym secie nie jestem już taki pewien.
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
Co do meczu Nadal z Djokovicem to moim zdaniem Nadal bedzię górą.
Szczerze mówiac to moim zdaniem Nadal jeszcze nigdy nie grał na hardzie lepiej niż w tym turnieju. Na pewno znaczenie ma tu że jest to raczej wolny hard. Djokovic w meczu z Wawrinką grał raczej przeciętnie, w drugim secie powoli sie rozkrecał.
Uważam że w takiej formie Nadal jest w stanie pokonac Serba.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Ja biore dzisiaj Nadala, wydaje mi sie ze szanse są wyrownane jednak kursik 2,4 bardziej kusi ???? . Stawiam na niego konsekwentnie od kilku ostatnich rund i mam nadzieje ze tym razem takze mnie nie zawiedzie. Co prawda Djokovic pokonal wszystkich swoich rywali gladko w 2-och setach, ale tym razem latwo miec nie będzie. Nadal grać umie i nie raz udowodnil ze potrafi wygrac przegrany mecz. Szykuje sie dosc wyrownana walka, ja jednak sklaniam się ku Hiszpanowi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nadal zagral kapitalne spotkanie z Blakiem, byly tez bledy niewatpliwie, ogolnie zostawil po sobie swietne wrazenie, takiego Nadala nie widzialam dawno. Djokovic tez nie gra zle i w kazdym meczu moze zaskoczyc jeszcze bardziej, uwazam, ze 51-49% dla Nadala wiec jesli znajde 2.40 Rafe to zagram ale mala stawke.
 
mmmateooo 0

mmmateooo

Użytkownik
ale nadal powinien już pożegnać się z turniejem, dwukrotnie wrócił z dalekiej podróży z blakem i tsongą, nie wydaje mi się, aby djoko dał się pokonać
hard, mimo, że wolny to jednak nie nawierzchnia nadala
typ: N. DJOKOVIC
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
OK ale jak w takim razie wytluamczyc dobra gre Nadala na trawie skoro piszecie, ze hard to nie jest bajka? Moim zdaniem Rafa jest graczem uniwersalnym, najbardzije lubi clay ale na kazdej ptorafi dobrze grac. Wedlug mnie bardziej liczy sie forma a nie nawrerzchnia.
 
P 0

patrol69

Użytkownik
Tak jak piszecie , sznase sa 50 na 50 i w związku z tym zobaczymy piękny i zacięty 3-setowy pojedynek i właśnie w tym spotkaniu to jest najpewniejsze do grania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom