>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Indian Wells - ATP & WTA Tour (10.03-24.03)

Status
Zamknięty.
J 6

jukenduit

Użytkownik
Pewniejsze od 3 setów jest over 23 w betssonie jest całkiem przyzwoity kurs 1.76. Typ wchodzi nawet przy 2 zacietych setach 7-6 7-5. Ale czuje ze RAfa łatwo nie odda meczu. Jesli wygra całkiem mozliwy jest finał Nadal-Federer, co wg mnie dodatkowo zmotywuje Hiszpana.
 
rooket 0

rooket

Użytkownik
Oj , oj , oj
Powiem tak gdy się typuję tenis to trzeba brać pod uwagę :
1.Formę
1a.nawierzchnie
2.Wspólne pojedynki
3.Gdzie jest rozgrywany turniej a skąd pochodzi zawodnik.
Akurat 3 punkt najmniej wpływa na zmniejszenie porażki w typie , aczkolwiek niektórzy zawodnicy np. pochodząc z Hiszpani mogli by specjalnie odpaść w 1 rundzie np. w turnieju w Rosji ponieważ jest to inny klimat.
Ktoś napisał że wygrana nie zależy od nawierzchni , to mogę powiedzieć otwarcie żebyś sobie poczytał trochę o tenisie.
Pozdrawiam , mój typ na mecz Djokovic - Nadal 1 myślę żę Serb nie odda tego co rok temu w finale stracił ????
 
ester 87

ester

Użytkownik
Oj , oj , oj

Powiem tak gdy się typuję tenis to trzeba brać pod uwagę :
1.Formę
1a.nawierzchnie
2.Wspólne pojedynki
3.Gdzie jest rozgrywany turniej a skąd pochodzi zawodnik.

Akurat 3 punkt najmniej wpływa na zmniejszenie porażki w typie , aczkolwiek niektórzy zawodnicy np. pochodząc z Hiszpani mogli by specjalnie odpaść w 1 rundzie np. w turnieju w Rosji ponieważ jest to inny klimat.
Ktoś napisał że wygrana nie zależy od nawierzchni , to mogę powiedzieć otwarcie żebyś sobie poczytał trochę o tenisie.

Pozdrawiam , mój typ na mecz Djokovic - Nadal 1 myślę żę Serb nie odda tego co rok temu w finale stracił ????
Rooket pewnie, że dużo zależy do nawierzchni, ale też nie przesadzajmy z tym, bo dobrzy tenisiści potrafią grać na każdej i jeżeli Nadal dziś przegra to nie dlatego, że nie potrafi grać na hardzie. Zresztą ten hard na IW jest bardzo wolny, co strasznie Rafie odpowiada. Ja dziś postawię mimo wszystko na Nola, ale nie dlatego, że Hiszpan jest słaby na hardzie, bo nie jest. ????
 
rooket 0

rooket

Użytkownik
Święte słowa &quot;złej baletnicy przeszkadza gumka od majtek&quot;
To tak jak w tenisie , i popieram to że dobry zawodnik potrafi grać na każdej nawierzchni bardzo dobrze.
Ale chodzi mi o to że nie każdemu zawodnikowi ona odpowiada i ciężej/lepiej mu się gra. A to chyba dodaję pewności w typowaniu...
 
ester 87

ester

Użytkownik
No oczywiście, że masz rację, mi tylko chodzi o to, że w tym konkretnym meczu nawierzchnia nikogo raczej nie faworyzuje. Nadal na hardzie nauczył się grać świetnie już dawno temu, Djokovic to wiadomo, dodatkowo jak już wspomniałem to są dość wolne korty, więc wydaje mi się, że nawierzchnia jest taka neutralna w miarę i pasuje im obu ????
 
rooket 0

rooket

Użytkownik
No i Djoko wygrał lekko 6:3 i 6:2 finał pewnie będzie Djoko Federer a w tym meczu to moim zdaniem loteria.
Jeżeli oglądał ktoś mecz Djoko nadal to niech go skomentuję.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Djoko nie grał dobrze na początku meczu. Za dużo niewymuszonych błędów. Potem Nadal, bo breaku Djoka na 5:3, zaczął coś pajacować, ale nie pomogło to i skończyło się 6:3. W drugim secie Djokovic grał na prawdę dobry tenis. Nadal miewał przebłyski, pare zagrań niesamowitych, ale Djok bił go na głowę spokojem, regularnością i serwem. 6:2 całkowicie zasłużone. Zobaczymy jak zagra Fed, ale jutro łatwo mu nie będzie. Mimo wszystko to Szwajcar będzie moim faworytem. Czy zagram, jeszcze nie wiem. Dużo zależy od meczu z Rybą ????
 
mmmateooo 0

mmmateooo

Użytkownik
jutro gramy na djoko, bezwzględu z kim będzie grać
fedex z fishem seta przegrał (jak do tej pory)więc...

ps
jedank jak zobaczyłem, że fish odprawił feda w 1h daje do myslenia
i fakt jaką miał drabinkę
może warto na niego zaryzykować ;P
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
No, szok po prostu. Fed nie miał nic do powiedzenia:| Fish ograł już i Davydenke, Hewitta, Nalbandiana i Feda...Novak wydaje się być w najlepszej formie sposród nich, ale cholera wie co tam się będzie działo. Jak dla mnie over na gemy najlepsze rozwiązanie. Nie wiem ile wystawią buki, pewnie 19.5-20.5. Warte grania z pewnością.
 
P 15

panasik

Użytkownik
&lt;wow&gt; wlasnie zakonczyl sie mecz.. fishovi wszystko wychodzilo, serwis, return, jestem zdziwiony.. to najgorszy mecz fedexa jaki widzialem.. nic nie gral, ja nie wiem czy on w ogole chcial wygrac.. to jest pytanie.. bardzo dziwne bo w ogole nie podjal walki to lezy w psychice, w pewnym momencie wydawalo sie patrzac na fedexa ze on ma swiadomosc swoich umiejetnosci i jakby czekal az wygrana sama do niego przyjdzie, zere agresji motywacji, jestem zazenowany.. z drugiej storny mardy gral dobrze, ale.. djoko nie odpusci on ma ambicje i mysle, ze poradzi sobie.. w meczu fedexa postawilem za gruba dosyc kaske (350zl dla ciekawskich) ze nie bedzie tie breaka w meczu.. nie bylo, ale stawialem w przeswiadczeniu ze wynik bedzie odwrotny dla rogera.. zaklad wszedl, chociaz nie powinnein, ehh dziwi mnie zachowanie federera bo zawsze podobal mi sie jego tenis, a teraz chodzi po korcie, mysle, ze jest duze prawdopodobienstwo ze juz za pare miesiecy djoko zmieni go w rankingu.. on ma cel, chec do gry i pasje w tym co robi, a roger wyglada jakby sie znudzil tenisem..
 
ester 87

ester

Użytkownik
No to pięknie, cieszę się strasznie ???? 63 minuty wystarczyły i Roger może zamawiać taksówkę do hotelu. Ale żeby tak źle grał to ja dawno nie widziałem, nigdy chyba. Jutro zdecydowanie Djokovic, mimo że Fish gra być może turniej życia. Nie wierze, że Novak wypuści okazję z rąk, bo przy odpowiedniej koncentracji Mardy jest spokojnie do ogrania.
A Federer to temat na całkowicie odrębną dyskusje. Co się z nim dzieje? Wcześniej tłumaczył się chorobą, choć to chyba bardziej była psychologiczna zagrywka wobec siebie i rywali, żeby przypadkiem nikt nie uwierzył, że wygrał z pełnosprawnym Rogerem. Teraz nie ma już wytłumaczenia. Niemrawy, bez polotu, bez chęci do gry, bez dobrych zagrań, o co chodzi? Chyba po prostu forma nie ta, ale wydawało się, że w Indian wraca wszystko powoli do normy, tymczasem dzisiaj zaprezentował się o klasę gorzej niż w Dubaju czy w Melbourne. Bez porównania w ogóle. Ma o czym myśleć Szwajcar.
 
P 0

protech

Użytkownik
zapomnialem wlaczyc mecz Fedex - Fish kurde... przegapilem cos takiego.. no ten Fish naprawde gra swoj tenis zycia, ogladalem jego mecz z Nalbandianem i wychodza mu takie swietnie pilki, ze glowa mala, a niektore returny sa wrecz miazdzace. Djoko w finale nie bedzie mial latwo, Fish dobrze serwuje, i z tego co zauwazylem nie daje sie az tak mocno poniesc emocjom jak np Tsonga.
Jestem pewien, ze final bedzie bardzo ciekawy, wielu fanow jezdzi za djokovicem, a Fish ma swoich na miejscu, mysle ze spotkanie te bedzie obfite w piekne zagrania na najwyzszym poziomie, i oby tak bylo.
A kto wygra, ciezko powiedziec, dzis djoko zachwycil mnie swoja konsekwencja, spokojem w zagraniach to juz dojrzaly, wyrafinowany tenisista, ktory jest coraz to lepszy, wiec pojedynek swiezej krwi z przezywajacym druga mlodosc fishem, ktory gra tenis swego zycia.
Na pewno jesli kurs bedzie w granicach 5-6 obowiazkiem bedzie to po prostu zagrac.
 
ester 87

ester

Użytkownik
O, no i są kursy 1.16 4.50 na bet365. Szczerze mówiąc liczyłem na nieco inne. W takim wypadku nie ma zupełnie sensu grać Novaka ????
No powiem, że strzał na Mardego po 8.50 był dużo bardziej atrakcyjniejszym typem niż, stawianie dużych pieniędzy na Federera. Może jego dzisiejszy występ (3-6 2-6 z Fishem) ma coś wspólnego z jego ciągnącą się chorobą? http://www.rogerfederer.com/en/rogers/news/newsdetail.cfm?uNewsID=694
No tak, to ta słynna mononukleoza. Z tym, że już mu podobno objawy minęły dość dawno i jest całkiem zdrowy. Nie znam się na tym, nie wiem czy taka choroba może mieć jakieś nawroty czy coś. Chociaż dzisiejsze ruchy Rogera na korcie idealnie by się wpisywały w cytat z wikipedii: w okresie zdrowienia może pojawić się zespół przewlekłego zmęczenia, charakteryzujący się trudnościami w koncentracji, uczuciem ciągłego zmęczenia, obniżeniem aktywności życiowej ;) Faktycznie wydawał się dość zmęczony, z koncentracją na meczu też było ciężko, a o obniżonej aktywności w dobieganiu do piłek nawet nie wspomnę. Znów się będzie Fedex tłumaczył wirusami?
 
P 15

panasik

Użytkownik
mysle mimo wszytsko, ze mardy ma male szanse w starciu z djoko, fakt, ze wszyscy jestesmy pod wrazeniem jego dzisiejszej gry, ja patrze na to z tej strony, ze roger bardzo mu w tej wygranej pomogl, byc moze mardy gra turniej zycia, ale podobnie bylo z tsonga, kotry gral turniej zycia podczas AO, urwal seta djokovicovi w finale, ale nikt nie mial watpliwosci kto byl lepszy.. co do drabinki mardego, nie byla latwa.. ale tak sie sklada, ze ogladlaem wieskzosc meczy w tv.. z nalbandianme to byl jeden z najbardzije nudnych pojedynkow.. ja uwazam, ze nalbandian byl bez formy, a to, ze doszeld tak wysoko zawdzicza swojemu dosiwdczeniu i ograni i mocnej psychice.. byc moze mardy ugra jutro seta, ale jezeli beda 3 sety to mysle, ze kondycja jest po stronie novaka.. mardy robi takie wrazenie, jakby do kazdej pilki ledwo dochodzil, jakby byl ociezaly, a mimo to dochodzi i jak widac po dzieisjeszym meczu pare returnow i forhendow bylo najwyzszej klasy.. , mimo to stawiam na djokovica, na wygrana fisha nawet po kursie 10 bym sie nie skusil, zobaczymy jutro, jak fish wygra stawiam sie tutaj pierwszy i zwracam honor:p
 
ester 87

ester

Użytkownik
panasik przyłączam się do twojej opinii, też uważam że jutro Novak wygra i szczerze mówiąc nie widzę za bardzo innej opcji. Fish dzisiaj grał świetnie, ale to nie dlatego jest w finale, jest tam ze względu na fatalną grę Rogera. Zdołał to wykorzystać i chwała mu za to, tak samo jak chwała za wymęczenie Nalbaldiana, jednak Djokovic to cwany gracz, bardzo głodny sukcesów, spokojnie powinien wypunktować Mardy&#39;ego, ale jeśli jednak coś pójdzie nie tak, to jutro chętnie stawie się tu razem z Tobą i również zwrócę honor.
 
P 0

protech

Użytkownik
Nie no panowie.. nie ma zadnych watpliwosci, ze Djoko jest bitym faworytem, jednak gdyby byl kurs 10 to na pewno bym zagral najnizsza stawka, a to ze wzgledu na to, ze taki jest juz sport i jesli na gracza ktory jest w swietnej formie jest kurs w granicach 10 to nalezy to zagrac, no ale prawda jest taka, ze kurs jest zdecydowanie za niski ???? Po za tym granie na djoko 1.14 absolutnie nie jest oplacalne, zbyt duze ryzyko a stawke trzeba dawac gigantyczna zeby wygrac cokolwiek. Dlatego lepiej liczyc na farta i stawiac za najnizsze stawki tzw underdoga jakim jest Mardy ????
Co do tego &quot;ociezalstwa&quot; fisha to sie zgodze.. tak to wyglada, ale to juz chyba jest styl.
Final wygra djokovic, jestem tego niemal pewien.
A i jeszcze dodam, ze dzis na tak gladka porazke Nadala mogl wplynac uraz stopy, jak ktos ogladal mecz to zapewne dostrzegl.
No i jestem za Ivanovic, niech ta mloda piekna dziewczyna pokaze jak sie gra w tenisa :p
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie bedzie latwo Djokovicowi, Mardy ciagle swietnie serwuje slabiej gra z blegi kortu chociaz tez bobmy posyla czesto niezle. Ja zagram handicap gemowy na Amerykanina bo nie wiem czy seta urwie a mysle sobie, ze nie zlamie go kilka razy Serb. Nie zdziwi mnie wygrana Fisha ale glowy typ to Mardy + handi gemowe 4.5

Fish 4.70 + handi 4.5 1.82
 
posepny_jan 0

posepny_jan

Użytkownik
Ja gram na Djokovica 2:0 - 1.55. Ogladalem mecz Fisha z Nalbandianem i jego gra byla zenujaca, podobnie jak Nalbandiana. Federer aktualnie jest jak na jego mozliwosci w slabej formie od jakiegos czasu i nie gra rewelacji. Mysle ze Djokovic wygra zdecydowanie.
 
ester 87

ester

Użytkownik
A finał kobiet kto wygra?

Ja stawiam na Ivanovic. Widziałem oba półfinały i jakoś Serbka zrobiła na mnie lepsze wrażenie. Grała bardzo dokładnie, nie schodziła poniżej pewnego wysokiego poziomu. Super forehandem, serwis też bardzo dobrze funkcjonował. Ona może nie gra jakiś finezyjnych piłek, ale jest bardzo konsekwentna i skrupulatna w tym co robi. Kuza z kolei zagrała z Maszą jakoś tak... nierówno. Były momenty świetnej gry, ale zdarzały się też przestoje. Wydaje mi się, że jeśli tylko Ania będzie trzymała poziom, to gra Svetlany w końcu się posypie. Tego zwycięstwa nad Sharapovą nie przeceniajmy bo Maria zagrała naprawdę kiepsko, a w kilku ważnych momentach baardzo dopomogła swojej rodaczce w zwycięstwie. Dziś Ivanovic na pewno zagra lepiej, prezentów dużo też nie lubi rozdawać. W H2H 4:2 dla Sebki, na hardzie 2:2, na cegle 2:0. Ich pojedynki zawsze były zacięte, dziś pewnie też żadna łatwo skóry nie sprzeda, ale wg mnie to Ana będzie nową mistrzynią Indian Wells, psychicznie jest mocna, chyba mocniejsza od Rosjanki, nic tylko wygrać dziś i unieść ten dziwny puchar z wielorybem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom