>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IzzyKonto w mBanku

detmold 6

detmold

Użytkownik
Z regulaminu mBank &quot;posiadaczem może być osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia, która ukończyła 13 rok życia, po wyrażeniu zgody przez przedstawiciela ustawowego&quot;
Więc najprawdopodobniej wymagana będzie jednak zgoda Twojego taty, radziłbym jednak skontaktować się z mLinią dla pewności.
Oprocentowanie nominalne czyli bez brania pod uwagę inflacji i innych czynników zewnętrznych. Oprocentowanie nominalne 0,70% od kwoty 1000zł to 1000*0,0007 czyli skromne 7gr.
 
A 0

anders123

Użytkownik
no bo takie oprocentowanie jest pobierane z konta co miesiąc pewnie takze do konca nie jest to darmo
no to chyba bede musiał zadzwonic albo moja mama podpisze sie podpisem mojego taty
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
To jest oprocentowanie według którego bank kapitalizuje Twój kapitał, także jest doliczane do Twojego konta a nie odejmowane.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Anders123 racja ???? tylko zwróć uwagę czy oprocentowanie jest podawane w bilansie miesięcznym czy rocznym.
 
A 0

anders123

Użytkownik
miesiecznym no a ze 100zł to bedzie 70gr bomba jakbym załozyl te konto jakies 80 lat wczesniej to bym sie cieszył ze przychodzi mi przykładowo do 100zł 70gr
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Banki zawsze podają oprocentowanie w skali roku. Z tego tysiąca masz po roku 7,03 zł odsetek, uwzgledniając że nie ruszysz tej kasy przez rok.
Kapitalizcja na kontach mBanku jest miesięczna.
I jeszcze jedno, możesz sobie założyć konto emax+ (max. 4 szt.), one są oprocentowane 4,40-5%.
 
A 0

anders123

Użytkownik
no coz ale chyba ono jest płatne i wymaga pełnoletnosci
ale dziad z tego kuriera nie moze podpisac sie zona podpisem ojca i musze teraz na mame umowe pisac
ale bank odrzucił teraz ten wniosek
 
A 0

anders123

Użytkownik
Dobra teraz sprawa załatwiona musiałem jeszcze raz na inną osobe wypełniac ten wniosek dzwoniłem ne mlinie i kasowałem stare podanie.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Czyli formalności wzięły górę? Niestety tak jest praktycznie we wszystkich bankach - najważniejsze, że się udało konto założyć.
 
A 0

anders123

Użytkownik
jescze nie udało sie założyć bo dopiero czekam na kuriera z nowym wnioskiem
aha i dzięki za pomoc detmold widac ze sie chyba tym interesujesz
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
I dlatego zrezygnowałem z Mbanku ;) wszystko idzie w łeb duże formalności,trzeba czekać łaskawie na kuriera itp... a jak jest sprawa jakaś to trzeba gadać przez telefon z nimi a nie ma możliwości iść do placówki i tam się dowiedzieć co jak co ale pomoć na żywo jest bardziej przydatna niż jakaś paniusia czy paniuś za telefonem i ma w dupie klientów
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
I dlatego zrezygnowałem z Mbanku ;) wszystko idzie w łeb duże formalności,trzeba czekać łaskawie na kuriera itp... a jak jest sprawa jakaś to trzeba gadać przez telefon z nimi a nie ma możliwości iść do placówki i tam się dowiedzieć co jak co ale pomoć na żywo jest bardziej przydatna niż jakaś paniusia czy paniuś za telefonem i ma w dupie klientów
absolutnie się NIE zgadzam, dla mnie to bank nr 1 w polsce, mam duży obrót w nim a przez ostanie 2 lata to chyba zabrali mi max 10 zł, za przelewy zewnętrzne. Nic poza tym. zero opłat. fajne rachunki oszczędnościowe itd

jak ktoś nie ma co robić z pieniędzmi to zapraszam do PKO tam biorą pieniądze za dosłownie wszystko ;)
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Wcale nie musisz czekać na kuriera, po prostu idziesz do mkiosku i konto masz od ręki, a kartę do 10 dni roboczych. Obsługa na telefonie jest w miarę profesjonalna. Jedyne co mnie śmieszy to koszt sprawdzenia stanu konta poprzez kartę w bankomacie, nawet tym co jest przy mKiosku, powinno być za darmo.
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
mKiosku może ktoś przetłumaczyć tą definicje ?

Ja zgubiłem hasło do mojego konta i kartę gdy zadzwoniłem na linie to usłyszałem takie coś
&quot;Jak chce pan odzyskać hasło i kartę niech pan idzie po mamę i rozmawiał z mamą,Do widzenia&quot;
O i tyle usłyszałem o_O co za wyjątkowe potraktowanie klienta
I do mojego konta potrzebna mama żeby odzyskać hasło co żal ;/
A w BZ WBK jak poszedłem że pękła mi karta to,żadnych halo nie robili,nie musiała być mama przy podpisywaniu dokumentów nowych na kartę,a jak zakładałem konto walutowe to również już nie potrzebowałem mamy.
I konto internetowe miałem już tego samego dnia :jezora:
Wszystko mi na spokojnie wytłumaczyła i pokazała itp... a przez telefon raczej ci nie pokaże czegoś na papierku a ostatnio moja koleżanka chciała wpłacić kasę na swoje konto Mbanku poszedła do odziału banku który mbank ma podpisaną umowę,i co usłyszała że 2zł chcą :jezora:
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
fajne rachunki oszczędnościowe itd
Rachunki może i fajne, ale oprocentowanie kiepskie.

Ja zgubiłem hasło do mojego konta i kartę gdy zadzwoniłem na linie to usłyszałem takie coś
&quot;Jak chce pan odzyskać hasło i kartę niech pan idzie po mamę i rozmawiał z mamą,Do widzenia&quot;
(...)
ostatnio moja koleżanka chciała wpłacić kasę na swoje konto Mbanku poszedła do odziału banku który mbank ma podpisaną umowę,i co usłyszała że 2zł chcą :jezora:
Misiek, a masz ekonto czy izzy? Jak jesteś niepełnoletni i masz izzy konto to sie nie dziwię. W końcu to bank a nie warzywniak, każdy może się podać za kogoś, tym bardziej że nie znasz hasła. Po to właśnie jest potrzebna weryfikacja czy osoba podająca się właściciela (współwłaściciela) jest rzeczywiście tą osobą. To jest bank internetowy i są pewne plusy i minusy tego.

Koleżanka coś kręci z tymi wpłatami, od wpłat darmowych są wpłatomaty nawet te w multibanku (szczegóły na stronie mbanku) oraz są przeprowadzane testy w Radomiu odnośnie wpłat za darmo w Żabce. Reszta wpłat na konto jest płatne.

P.S. Nie poszedła, tylko poszła ????
 
Do góry Bottom