>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IzzyKonto w mBanku

K 0

karalek

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego izzy konta. Wszędzie jest napisane, że papiery do podpisania przynosi kurier. Rozmawiałem ze znajomym który ma to konto i zamiast kurier to zadzwonili z banku żeby podszedł do placówki w naszym mieście i podpisał. WTF? To w końcu jak to z tym jest? Miał ktoś taką sytuację?
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Spoko, ale jak masz odział mKiosku w swoim mieściu to pomyśl po co mają wysyłać kuriera jak możesz podejść czy podjechać MZK-ą i załatwić wszystko w 5min......
 
X 0

xanotol

Użytkownik
Mam IzzyKonto już coś koło 2 tygodni. Niedawno przyszła karta, a dzisiaj w skrzynce była koperta zaadresowana na mojego ojca, w której był pakiet aktywacyjny.

Co to? Po co mi jeszcze jeden pakiet aktywacyjny?
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
xanotol nie powinni przesyłać drugi raz pakietu aktywacyjnego, chyba że zdecydowałeś się na hasła jednorazowe z listy to może to było... bo nic innego nie kojarzę
 
K 0

kaszub

Użytkownik
Mam takie pytanko do posiadaczy izzykonta. Jak dlugo czekaliscie na przeslanie karty bankomatowej do konta? Bo znalazlem opinie ze sie czeka nawet i trzy tygodnie !
Czy kurier mbanku zadzwoni do mnie przed przyjazdem i umowi sie na konkretny dzien?
Jak bylo u was?
Dzieki za odpowiedzi.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Mam IzzyKonto już coś koło 2 tygodni. Niedawno przyszła karta, a dzisiaj w skrzynce była koperta zaadresowana na mojego ojca, w której był pakiet aktywacyjny.

Co to? Po co mi jeszcze jeden pakiet aktywacyjny?
To jest pakiet aktywacyjny dla Twojego opiekuna, który ma prawo mieć wgląd w Twoje konto. Jak nie chcesz to po prostu tego nie aktywujesz i dostęp masz tylko Ty.

Mam takie pytanko do posiadaczy izzykonta. Jak dlugo czekaliscie na przeslanie karty bankomatowej do konta? Bo znalazlem opinie ze sie czeka nawet i trzy tygodnie !
Czy kurier mbanku zadzwoni do mnie przed przyjazdem i umowi sie na konkretny dzien?
Jak bylo u was?
Dzieki za odpowiedzi.
Karty nie przywiezie Ci najprawdopodobniej żaden kurier i nie będziesz musiał się umawiać. Tylko umowa jest z kurierem. Karta przychodzi normalnie poleconym.
 
K 0

kaszub

Użytkownik
Karty nie przywiezie Ci najprawdopodobniej żaden kurier i nie będziesz musiał się umawiać. Tylko umowa jest z kurierem. Karta przychodzi normalnie poleconym.
Wiem ze karta przychodzi poczta.
Chodzi mi o kuriera z umowa, czy dzwoni przed i sie umawia czy nie? Bo u mnie w domu czesto nikogo nie ma.
 
O 0

oser92

Użytkownik
PYTANIE DO OBEZNANYCH
Czy jeżeli ktoś na moje izzyKonto prześle kwotę w Euro bądź Dolarach, czy kwota pojawi się na moim koncie, czy od razu mBank zamieni ją na złotówki?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Konto musi być na osobę pełnoletnią.
Nie wprowadzaj człowieka w błąd. Konto jest na Ciebie, ale opiekun ma &#39;drugie wejście&#39; na konto i musi dać pozwolenie na założenie takowego. Zależy czy aktywuje swój pakiet czy nie.
 
M 0

marjan

Użytkownik
A niewiecie może czy coś mBank myśli nad zwiększeniem wpłatomatów bo lipa z tym ponoc da sie też wpłacać w wpłatomatach multibanku ale też lipa z nimi bo garstka jest ich w polsce
 
L 0

lsteam2009

Użytkownik
Witam, kilka dni temu złożyłem wniosek o konto, było tam miejsce na zaznaczenie lub odznaczenie ze osoba która się mną opiekuje (mama/tata) mają mozliwosc wglądu do konta ja odchaczyłem to ;) czyli oznacza to ze opiekunowi nie przyjdzie liscik z pakietem aktywacyjnym jeszcze jedno, czy jezeli zakładam konto to rodzic takze jest zobowiążany do założenia?
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
Nie będzie miał możliwośc wglądu na Twój rachunek, rodzic nie jest zobowiązany do założenia - powyżej 13 lat odpowiadasz sam za takie dezycje
 
Do góry Bottom