>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IzzyKonto w mBanku

bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
a ja mam pytanie ile trwa założenie konta w mkiosku? Np ide do placówki, zakładam konto i kiedy mogę wpłacić na nie pieniądze zeby zrobić przelew?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Od zaraz możesz wpłacić, ale żeby dokonać wpłaty we wpłatomacie musisz mieć kartę, a ta przychodzi trochę później. Chyba, że przelejesz sobie z innego konta.
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
Rachunki może i fajne, ale oprocentowanie kiepskie.

Misiek, a masz ekonto czy izzy? Jak jesteś niepełnoletni i masz izzy konto to sie nie dziwię. W końcu to bank a nie warzywniak, każdy może się podać za kogoś, tym bardziej że nie znasz hasła. Po to właśnie jest potrzebna weryfikacja czy osoba podająca się właściciela (współwłaściciela) jest rzeczywiście tą osobą. To jest bank internetowy i są pewne plusy i minusy tego.
Koleżanka coś kręci z tymi wpłatami, od wpłat darmowych są wpłatomaty nawet te w multibanku (szczegóły na stronie mbanku) oraz są przeprowadzane testy w Radomiu odnośnie wpłat za darmo w Żabce. Reszta wpłat na konto jest płatne.
P.S. Nie poszedła, tylko poszła ????
A powiedz mi jakie są plusy :-? ????
O wiele prostszej jest i iść do odziału i tam wszystko na spokojnie można dowiedzieć się a jak czegoś się nie rozumie to można wskazać pani i ona wszystko wytłumaczy
Mam pytanie czy izzykonto ma:
SmsKod za moich czasów były (jak to się nazywało hasła jedno razowe na kartce to straszny minus był ???? )
I chyba coś się płaci z Mlinie ?
I powiedzcie jak ja mam odzyskać &lt;hahaha&gt; xD ani iść do odziału żeby coś na spokojnie zrobić
Mam kilka papierów od tego konta nie posiadam ani tych jedno razowych,ani hasła nic praktycznie a kartę mi gdzieś wcięło ;/
A na E-maila od dwóch lat podajże dostaje rozliczenia ;] czyżby się nie skapnęli że nie używam tego konta ?
Hehe może kiedyś się przyda ;P jak się trafi duża wygrana żeby to rozdzielić ;]
PS.Weszłem przed chwilą na strone i widzę takie coś ;)
Cytuje
Skończyłeś 18 lat?
Nie musisz rezygnować z korzystania z izzyKONTA. Jako osoba pełnoletnia możesz już otworzyć rachunek eKONTO. eKONTO da Ci jeszcze więcej możliwości.
Pamiętaj jednak, że izzyKONTO i eKONTO to odrębne RACHUNKI. Nie przekształcamy izzyKONTA w eKONTO. Chesz mieć eKONTO - załóż je przez telefon.
Jak by patrzeć to trochę minus bo porównać do BZ WBK to tam konto młodzieżowe ma się do 30lat ;)
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
O wiele prostszej jest i iść do odziału i tam wszystko na spokojnie można dowiedzieć się a jak czegoś się nie rozumie to można wskazać pani i ona wszystko wytłumaczy
W mKiosku też Ci wszystko wytłumaczą.
Mam pytanie czy izzykonto ma:
SmsKod za moich czasów były (jak to się nazywało hasła jedno razowe na kartce to straszny minus był ???? )
I chyba coś się płaci z Mlinie ?
Nie rozumiem o co Ci chodzi, raz piszesz, że były hasła jednorazowe smsem, a za chwile, że na kartce. Aktualnie kody jednorazowe przychodzą smsem, dla porównania PKO dalej rozsyła karty z kodami jednorazowymi.
I powiedzcie jak ja mam odzyskać &lt;hahaha&gt; xD ani iść do odziału żeby coś na spokojnie zrobić
Mam kilka papierów od tego konta nie posiadam ani tych jedno razowych,ani hasła nic praktycznie a kartę mi gdzieś wcięło ;/
Człowieku zacznij pisać bardziej zrozumiale, weź się uspokój i przeczytaj jeszcze raz co napisałeś. Nie dziwię się, że nie potrafisz załatwić prostej sprawy przez telefon. Jeżeli zgubiłeś numer do zalogowania zadzwoń na mLinię i poproś o wysłanie nowego numeru i hasła.
A na E-maila od dwóch lat podajże dostaje rozliczenia ;] czyżby się nie skapnęli że nie używam tego konta ?
Co kogo obchodzi czy Ty używasz konta czy nie, jeżeli nie masz na minusie to jest ok i tak jest w większości banków.

PS.Weszłem przed chwilą na strone i widzę takie coś ;)
Cytuje
Skończyłeś 18 lat?
Nie musisz rezygnować z korzystania z izzyKONTA. Jako osoba pełnoletnia możesz już otworzyć rachunek eKONTO. eKONTO da Ci jeszcze więcej możliwości.
Pamiętaj jednak, że izzyKONTO i eKONTO to odrębne RACHUNKI. Nie przekształcamy izzyKONTA w eKONTO. Chesz mieć eKONTO - załóż je przez telefon.
Jak by patrzeć to trochę minus bo porównać do BZ WBK to tam konto młodzieżowe ma się do 30lat ;)
Chyba masz napisane, że nie musisz rezygnować z izzykonta.

to odrazu po założeniu mogę wpłacić do buka kase?
Jeżeli masz coś na koncie to tak.
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Misiek plusy są w większości dla banku, mniejsze koszta itp. Dla klienta korzyści: darmowe podstawowe operacje (przelewy, karty, brak wymaganych wpływów lub posiadanego stanu konta), dość dbry system zabezpieczeń itd.

Hasła jednorazowe sms są darmowe od początku dla wszystkich kont, płatne są papierowe od czerwca. Mlinia płatna, połaczenie zależy od stawki operatora.

To że nie znasz do swojego konta haseł, to przecież Twoja wina. A że dostajesz rozliczenia które są też za free to dobrze, a że nie korzystasz z konta to już inna sprawa. Przecież nikt tego nie wysyla ręcznie, wszystko idzie z automatu.

Izzy konto możesz mieć bez ograniczeń czasowych.
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
Misiek plusy są w większości dla banku, mniejsze koszta itp. Dla klienta korzyści: darmowe podstawowe operacje (przelewy, karty, brak wymaganych wpływów lub posiadanego stanu konta), dość dbry system zabezpieczeń itd.

Hasła jednorazowe sms są darmowe od początku dla wszystkich kont, płatne są papierowe od czerwca. Mlinia płatna, połaczenie zależy od stawki operatora.

To że nie znasz do swojego konta haseł, to przecież Twoja wina. A że dostajesz rozliczenia które są też za free to dobrze, a że nie korzystasz z konta to już inna sprawa. Przecież nikt tego nie wysyla ręcznie, wszystko idzie z automatu.

Izzy konto możesz mieć bez ograniczeń czasowych.
Zaraz stworze tabele porównawczą obych dwóch banków ;)
Jako że praktycznie to jedyna i szybka obsługa Mlinia to powinno być darmowe ;/
Ja tam nie muszę płacić za to że ktoś mi pomoże z banku szybko i sprawnie,rozmowy z pracownikami za free :jezora: :jezora: :jezora:
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Konto w mBanku mam od 3 lat, a dzwoniłem do nich może kilka (4-5) razy. Były to sprawy otwarcia dodatkowych rachunków lub zmian personalnych. Z opinii krążących w internecie powstają czasem problemy z kredytami, ubezpieczeniami, czy też z innymi skomplikowanymi sprawami. Ale do podstawowych czynności mBank jest w porządku.

Mlinia darmowa? Bank to biznes a w biznesie nic nie ma za darmo. Napisz mi który bank ma call center darmowe?

Każdy wybiera bank według swoich potrzeb i zgadza się na zasady jakie w nim panują. Konkurencja dzisiaj jest spora.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Zaraz stworze tabele porównawczą obych dwóch banków ;)
Jako że praktycznie to jedyna i szybka obsługa Mlinia to powinno być darmowe ;/
Ja tam nie muszę płacić za to że ktoś mi pomoże z banku szybko i sprawnie,rozmowy z pracownikami za free :jezora: :jezora: :jezora:
Czekam na tą tabele porównawczą. Tak z ciekawości zajrzałem na stronę bzwbk i wcale nie jest tak cudownie jak mówisz, za przelewy zewnętrzne trzeba płacić i za kody jednorazowe także (5 kodów w miesiącu za darmo).
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Jak dlugo czekaliscie na kuriera ? Brat zalozyl sobie konto.
Ja czekałem tydzień, tyle przeważnie się czeka. Jedne z moich znajomych czekał 3 tyg. mbank się tłumaczył, że kurier dał dupy i mieli dużo zamówień.
 
A 0

anders123

Użytkownik
no nareszcie mam konto czekam teraz na pełną aktywację a potem na karte
no juz mam aktywacje mam tez karte
dobra mam juz troche te konto i sobie chwalę jest łatwe w obsłudze
ale mogliby oni zmienic szate graficzna na stronie logowania do konta
i na dodatak przysłali tez papiery mojej mamie na ekonto
 
O 0

oser92

Użytkownik
Witam, wszyscy się pytają czy przy wizycie kuriera muszą być rodzice, a ja zapytam sie w drugą stronę, czy przy wizycie kuriera muszę JA być? Wysłałem w niedziele wniosek mając nadzieję że w tym tygodniu kurier przyjedzie, bo w nstp tyg. wyjeżdżam, ale znając życie to oczywiście będzie chciał przyjechać w tym tygodniu kiedy mnie nie będzie. Czy jest możliwość że za mnie podpiszę się mój tata(pełnomocnik w izzyKoncie)? Będzie pewnie musiał okazać moją legitymacje, ale to już nie jest problem, ważne czy da się jakoś dogadać z kurierem żeby tata wszystko podpisał?
Pozdrawiam
 
X 0

xanotol

Użytkownik
Witam! Dziś założyłem konto w mBanku i mam kilka pytań:

1. Kurier da mi kartke z identyfikatorem i hasłem na stronę?
2. Przy kurierze ja pokazuję dowód i podpisuję, ojciec pokazuje dowód i podpisuje i na tym kończą się formalności?
3. O co chodzi z tymi hasłami sms&#39;owymi?
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
1. Kurier zostawia tylko umowę, to o czym piszesz dostaniesz listem z banku.
2. Tak.
3. Żeby wykonać przelew musisz podać hasło, albo z listy papierowej (koszt listy 5 zł - nieopłacalne i uciążliwe) albo właśnie smsowe. Przychodzi ono w momencie jak chcesz zlecić przelew. Możesz też zdefiniować przelewy na wybrane konta i wtedy nie potrzeba potwierdzenia żadnym hasłem.
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
To dostajesz tymczasowe, swoje możesz ustawić podczas pierwszego logowania. Fakt, pomyliłem się z tą odpowiedzią w pkt. 1 powyższego postu. Swoje konto zakładałem kilka lat temu ???? Sorry panie i panowie ????
 
Do góry Bottom