>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IzzyKonto w mBanku

L 0

lsteam2009

Użytkownik
Kurier był, aktywowałem sobie pakiet za ile dni będe mógł korzystać z przelewów na moje konto itp ? ;),
Kiedy otrzymam karte ? Czy za nią będę mógł normalnie kupować w sklepach takich jak kaufland itp ?
Jak zamówić kody jednorazowe? wziołem aby zamówić mogłem max 5 wziąść, ale na telefon nie przyszlo nic.
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Dostaniesz powiadomienie mailem i od tego momentu możesz korzystać z konta.
Jak zamówiłeś kartę we wniosku, to dostaniesz ją do dwóch tygodni, będziesz mógł tą karta płacić w sklepach.
Jak masz telefon komórkowy, to nie bierz kodów papierowych (fachowa nazwa lista haseł) bo są płatne 5 zł. W momencie jak będziesz zalogowany i wykonywał przelew na telefon dostaniesz hasło jednorazowe.
 
L 0

lsteam2009

Użytkownik
Mam pytanie, podpisałem kurier pojechał 2 dni mineły emaila z potwierdzeniem nie dostałem i znajomy dokonuje mi jutro przelewu na konto.. czy pieniazki dojdą?
 
L 0

lsteam2009

Użytkownik
Aha, ale odrazu zwrot będzie czy kilka h czy dni będzie trzeba czekać.

// tzn otworzyłem ten pakiet aktywacyjny 24 maja i aktywowałem
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
Czy dostał Pan email czy jakiekolwiek info od banku, że rachunek jest już aktywny ?
Zwrot nastąpi z prędkością światła - proszę poczytać o systemie Elixir
 
L 0

lsteam2009

Użytkownik
kolega zrobil przelew z banku o godzinie około 9:30 na poczte email dostałem info o godzinie 9:58

Witamy,

informujemy, że otrzymaliśmy wszystkie dokumenty niezbędne do uruchomienia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.
O pełnej aktywacji kont poinformujemy osobnym e-mailem.
a drugi:

Witamy,

informujemy, że Twoje rachunki otwarte na podstawie wniosku o numerze XXXXXXXXXXX są w pełni aktywne. Teraz masz dostęp do nich z dowolnego miejsca na świecie przez 24 godziny na dobę. Jeżeli we wniosku o otwarcie rachunku została zamówiona również karta płatnicza, prześlemy ją w ciągu 10 dni roboczych. Natomiast jeżeli we wniosku karta nie została zamówiona, to w celu jej otrzymania należy skontaktować się z Operatorem mLinii: 0801 300 800.
Czyli wszystko dobrze jest juz? moge przyjmowac przelewy? ale czy ta kasa od kolegi mi dojdzie? czy zwrot będzie? bo mi się wydaje ze osoby które pracują w banku to dokonują przelewu tak o 16
 
L 0

lsteam2009

Użytkownik
Aha kasa doszła wiec git, jeszcze jedno pytanie ile tak mniej więcej trzeba czekać na karte? wiem ze 10 dni bo mi piszali ale to jest tak maksymalna ilosc dni, a tak przeciętnie to po ilu wam dniach doszła? :/ od dostania info ze konto jest aktywne w 100%


ps. i jeszcze jedno od ktorego momentu liczą sie te 10 dni od aktywacji konta przez mbank ?
 
Do góry Bottom