>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jetbull

neoppl 18

neoppl

Użytkownik
wplacilem w zeszly poniedzialek 152zl na ich konto w Pekao a dzis juz byl u mnie hajsik cale okragle 576 zl ????
bylo troche krzywych akcji zeby sie z nimi dogadac ale w koncu dalo rade...
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Takie mam pytanie, bo znajomy mi opowiadał ostatnio o promocji dla nowych użytkowników Jetbull - darmowym 5 euro na starcie nie dodał tylko że trzeba się zarejestrować ze specjalnie wygenerowanego do tej promocji linku ja już zdarzyłem się zarejestrować na swoje dane i teraz tutaj moje właśnie pytanie - mam jeszcze jakieś szanse na te 5 euro mimo że zarejestrowałem się z normalnego linku ?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Takie mam pytanie, bo znajomy mi opowiadał ostatnio o promocji dla nowych użytkowników Jetbulla - darmowym 5 euro na starcie nie dodał tylko że trzeba się zarejestrować ze specjalnie wygenerowanego do tej promocji linku ja już zdarzyłem się zarejestrować na swoje dane i teraz tutaj moje właśnie pytanie - mam jeszcze jakieś szanse na te 5 euro mimo że zarejestrowałem się z normalnego linku ?

jest.
rejestrowałem się normalnie i kasy nie miałem.
Zagadałem na livechat, że nie mam kasy i czy mogę dostać.
Babka sprawdziła czy wszystko ok i dała kod pormocyjny.
Wpisuje się go w odpowiednim miejscu, zatwierdza i kasa na koncie.

tak więc bij na livechat.
 
E 0

emancypantka

Użytkownik
Tylko przeczytaj dokładnie regulamin promocji,żeby potem nie było zbędnych wiadomości dlaczgo sa problemy z wypłatą czy coś z tym związanego..????
przeczytałam Kuruś ;)
i sądzę, że trochę za dużo wymagają jak na 20zł free.... :/


trzeba obrócić tymi 20 zł 15 razy! gdzie na jednym kuponie muszą być 3 zdarzenia a każde zdarzenie nie może mieć poniżej @1,50 .... przesada:kwasny4565:
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
Dziś postawiłem tam kupony a jak później sprawdzałem to w zakładce stan konta w ogóle nie są one widoczne. Zniknęły nawet te które stawiałem kiedyś. Do tej pory były wszystkie te z przeszłości i aktualne. Wiecie o co chodzi ? :kwasny4565:
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jednak nie polecam dużo Panowie z jetbulla mataczą nie dadzą pobawić się tą promocją z 5ojro w temacie, kupony przegrane pokazują jeśli poprzednio były &quot;ukryte&quot; i nie rozegrane, a jesli wygrane wyrzucają jakiś kurs z kuponu by AKO było mniejsze nie mam tutaj do nich żalu lecz jednak jesli ktos chce na powaznie pobawić się z nimi z tą promocją lub wplacic kasę ostrzegam widze maja chore akcje i jednak trzeba robic skany etc.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
no ja mam 270euro i wczoraj wplacilem 20euro ale odziwo nie zaksiegowali mi tej wplaty zlecic wyplaty tez nie moge naprawde cyrki tam sie dzieją
 
champion 896

champion

Użytkownik
nie no bomba chyba sie zaraz uśmiejecie.pisalem do Jetbull juz 2 dni zeby dobrze rozliczyli kupon bo wszystko weszlo a w meczu freiburg-hamburg dalem 2 DNB(byl remis), rozliczyli ten mecz jako przegrany.pisalem do nich maile.oto ich odpowiedz:
Witam,
kupon został dobrze rozliczony. Jeśli postawił Pan zakład bez remisu,
tzn. że w przypadku remisu jest przegrana, bo nie brał go Pan pod uwagę.
Pozdrawiam,
Magdalena
Jetbull Support Team
Tak się zastanawiam czy pracują tam same blondynki czy po prostu ich szefowie to szkoci...

Taka mała rada:im ostrzej się z z nimi rozmawia to daje to lepsze efekty.2 dni dyplomacji nic nie dało
a jak sie troche sciśnieniowałem to po niecałych 2 godzinach są moje uczciwie zarobione pieniazki
 
S 0

ssao

Użytkownik
Otóż mam taką sytuacje w Jetbull . Grałem kiedyś tu na jednym koncie, po czym zalozylem na innego czlonka rodziny drugie konto dla bonusa urodzinowego. Na pierwszym koncie stracilem pieniadze, a na drugim obrocilem to do kilkuset zloty. Chcac wyplacic pieniadze z konta napisalem do supportu, zeby usuneli mi jedno konto ( oczywiscie to bez pieniedzy), bo przy probie wyplaty majac 2 konta pewnie zablokowaliby mi je. Tak wiec mam teraz jedno konto, ale nigdy nie wplacalem na niego pieniedzy, ktore sa potzrebne do wyplaty. Warto wplacac te 76zl? Czy przy probie wyplaty moga mi zablokowac konto i nawet 76zl, ktore wplace przepadnie?
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Po tym co tutaj pisaliście troszkę się obawiałem o wypłacalność buka, ale wczoraj wypłaciłem od nich większą sumkę pieniędzy i bez problemów się obyło... nie wiem, może powracają do równowagi finansowej :p
 
Do góry Bottom