>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Konto bankowe-internetowe,pytania

Status
Zamknięty.
detmold 6

detmold

Użytkownik
zobaczcie tego linka http://indywidualni.bzwbk.pl/konta/dla-mlodych/konta-dla-mlodych.html
to z bzwbk, bZWBK CIEKAW OFERTA,co sądzicie?ten przelew np. do bukmachera 0.50 zl dobrze rozumiem tam w zakladce oplaty ,poza tym 0 za prowadzenie konta
Sądzę ,że nie warto bulić 50gr za każdy przelew cytat ze szczegółów konta:
Tanie transakcje i zlecenia stałe: za przelewy internetowe na rachunki w innych bankach płacisz tylko 50 groszy.
Bezpieczna i nowoczesna karta płatnicza z ubezpieczeniem
Widzę tu ukryty koszt ubezpieczenia za ubezpieczenie na pewno też zapłacisz (zwykle od 1-3 zł / miesiąc jako opłata stała):

mbanku i alior banku nie ma w moim mieście a są bzwbk i pko więc z nich wybieram(jeszcze się przyjrze czy poza nimi są jakieś inne banki,ale nie wydaje mi się)&gt;
To, że nie ma placówek tych banków tak naprawdę nic nie znaczy, gdyż tam się wszystko załatwia przez Internet lub telefon, łatwiej , szybciej i wygodniej.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Nabuchodonozor to fakt, choć z tego co mi wiadomo można jeszcze za pomocą wpłatomatu mBank ma takie zainstalowane w centrach handlowych.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Takie banki w moim mieście:
PKO PB(czyli inteligo),PEKAO SA, BPS (spółdzielczy),BZ WBK
Zastanawiam się co wybrać.
ps. patrzcie co znalazłem
http://www.pekao.com.pl/indywidualni/kontaosobiste/eurokonto_net/
EuroKonto ale tak wszystko za darmo?aż za pieknie,miał to ktoś
2ps.przeczytałem,że w mbanku można wypłacać za darmo z bankomatu bzwbk czyli u mnie jest,(to prawda?)
zastanawiam się nad bzwbk do 30 lat konto ,choć w sumie mbank wygląda chyba podobnie i nie ma ograniczenia wieku(choć nie ma u mnie placówki tego banku,więc lipa),jest jeszcze intelligo (tu nie pobierają opłat za prowadzenie konta gdy na koncie znajduje się 100 zł czy jak co miesiąc wpłynie 100 złotych-bo moge wpłacić raz 100 zl i trzymać ale co miesiąc nie dałbym rady wpłacać 100 zl,to jak to z tym jest)
jak ktoś ma to niech się wypowie o jakimś z tych 3 kont-na necie ogólnie ludzie o mbanku i bzwbk dobrze mówią(w bzwbk tylko tam 3 razy na 3 miesiąca użyć kartr trzeba bo ileś tam się zapłąci tak czytałem)
cóż 0 za prowadzenie konta,0.50 zl przelew(w moim przypadku głównie do bukmachera),0 za dostanie kasy od bukmachera takie coś mnie interesuje-czyli tanio i łatwo
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Jak masz oddział mKiosku u siebie to też jest możliwośc , że masz i dostępny obok tego wpłatomat, czyli wpłacanie realnej gotówki na swoje konto. Trwa to do 10min. Wsadzasz karte debetową do wpłatomatu wybierasz kwoty wkładasz kase, i po 10min Twoje konto bankowe jest uzupelnione. Ja w ten sposób rozwiązuje sprawe z mBankiem. Ale czy taki wpłatomat się u Ciebie w mieście znajduje nie wiem.
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
W inteligo musisz mieć min. 100 zł na koncie, inaczej będą pobierać opłatę 4,99 zł. Nie musisz wpłacać, po prostu stan konta ma wynosić min. 100 zł.
Coś się tak uparł &quot;nie ma placówki mBanku&quot;. W całym kraju nie ma placówki banku, a ok. 2 mln ludzi ma u nich konto.To jest bank wyłącznie internetowy, mają co prawda mKioski i centrum finansowe, ale służą one tylko do załatwienia formalności papierkowych i kredytów i nic więcej. Jako bank do bukmacherki, allegro itp. jest jednym z najlepszych i najtańszych. Jeszcze jak zamierzasz grać u buków to w większości z mBanku nic nie zapłacisz do nich za przelew. Jak będziesz chciał wplacić kasę, to pójdziesz na pocztę, przelew 2,5 zł i kasa za 2-3 dni na koncie.
W WBK musisz wykonać te transakcję kartą, bo policzą za jej uzywanie.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
wpłotomatu nie ma u mnie,ale jest banokomat bzwbk który obłusugje mbank tak czytałem,
robsonik jak będę chciał wpłacić kase to czemu mam iść na pocztę?mogą to zrobić internetowo przelewem?prawda
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
nie wiem jak ty to chcesz zrobić, chyba ze od kogos innego, bo chyba nie myslisz ze pieniadze same ci sie znajada na koncie
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
aha rozumiem,wiem że najpierw muszą wpłacić coś na konto a potem internetowo przeleje np. do bukmachera,

zamieściłem tam wam linka do konta w pekao -EuroKonto,co sądzicie?
a co do konta w bzwbk to podobno tam trzeba użyc jejć 3 razy na 3 miesiąca (np. kupując batonika),ale chodzi że trzeba tylko na początku użyć jej 3 razy na 3 miesiące czy też trzeba co 3 miesiące uzywać je 3 krotnie żeby nie pobierali opłat
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Motasz niesamowicie naprawde... Ja poszedlem do mKiosku zalozylem konto w 10min na miejscu, wiedzialem, ze wszystko jest darmowe, i tyle bylo mojego, wtedy nie wiedzialem, ze jest takie cos jak wplatomat. Idz do banku zapytaj i zaloz. Bo z tego co Ty piszesz wychodzi rownanie z 20 niewiadomymi. bonusu od buka za konkretne konto w banku nie dostaniesz.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
1.a co do konta w bzwbk to podobno tam trzeba użyc jejć 3 razy na 3 miesiąca (np. kupując batonika),ale chodzi że trzeba tylko na początku użyć jej 3 razy na 3 miesiące czy też trzeba co 3 miesiące uzywać je 3 krotnie żeby nie pobierali opłat
2.
http://www.pekao.com.pl/indywidualni...eurokonto_net/
EuroKonto ale tak wszystko za darmo?aż za pieknie,miał to ktoś
3.co do mbanku to kurier normalnie do mojego miasta przyjedzie i się spotka w moim domu?czy też to mKiosku się wszystko załatwie,i tylko kartę przesyłają na adres domowy

Kondor powoli dochodzą do momentu gdzie pójdę i założę te konto,na razie chce choćby tak za poznawczo się popytać
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
1) Opłata 3 zł pobierana jest w przypadku nie rozliczenia przez Bank w poprzednim miesiącu kalendarzowym co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych dokonanych przy użyciu karty.
2) W przypadku rozliczenia przez Bank miminum 4 transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu kalendarzowym dokonanych przez posiadacza/użytkownika karty dowolną kartą posiadaną (dotyczy kart maestro/kart VISA wydanych do nowej linii kont oraz kart kredytowych wydawanych do wspólnego limitu kredytowego - w ramach
jednej umowy kredytowej) w następnym miesiącu kalendarzowym opłata ulega obniżeniu do wysokości: 1,99 zł

Za hasło smsowe 0,20 zł
3) Kurier przyjedzie do domu, nawet wychodzić nigdzie nie potrzebujesz żeby zalożyć konto, wystarczy ze strony http://www.mbank.pl/indywidualny/rachunki/osobiste/eKONTO/
Kartę debetową i dokumenty dostaniesz pocztą.

Osobiście to jestem strasznie uczulony do wszelkiej maści PKO (BP czy S.A.) masa ukrytych opłat za to co inni dają za darmo, do tego dochodzi kiepskie oprocentowanie i ... kolejki w oddziałach.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
czyli te eurokonto w pko takie super nie jest,bo koszty są
1.ale w mKiosku można wszystko załatwić?bo jednak wolałbym tam iść i załatwić niż czekać na kuriera
2.a potem kartę mi wysyłają pocztą?
3,ten mbank wszystko za darmo(prowadzenie,przelewy),a gdzies są tam jakieś rzeczy za które płacić trzeba
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
1. Chesz to idź do mkiosku, chcesz to załóż ze strony mbanku.
2. Pisaliśmy już kilka razy - karta przyjdzie do dwóch tygodni pocztą polską
3. Na wydawaniu różnego rodzaju zaświadczeń, kredytach, prowizjach od operacji kartami (pokrywa je odbierający pieniądze). Podstawowe czynności przelewy, prowadzenie konta, karta debetowa jest darmowe. mBank nie ma oddziałów naziemnych, więc ma mniejsze koszty.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Wszystko opisał Ci robsonik. W mbanku z niektórych bankomatów przede wszystkim trzeba zapłacic prowizje 5zł od wypłaty. i Na tym kończa się moje koszty zwiazane z mBankiem. W mKiosku załatwisz konto założysz itp itd, ale pieniedzy na konto już niestety nie wpłacisz z tego co ja wiem do tego słuzą odrębne wpłatomaty bądź też poczta.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
cóż:bzwbk dla mnie chyba odpada(jest tam do 30 lat,a w innych bankach mogę mieć bez limitu wiekowego i podobne warunki),inteligo chyba też odpada-raz że trzeba mieć tam 100 zł na koncie zawsze żeby nie potrącali 5 złotych,to jeszcze z przelewy trzeba płacić

podobno jest w moim mieście alior bank i tak se poczytałem tam trzeba 3 złote co mieisąc płacić za to,że mam kartę platniczą(plusem jest natomiast,że w każdym bankomacie można wypłacać) jednak chyba wolę mbank bo tam 0 zł będę płacił co miesiąc(przelewy do buka za darmo,a na razie tyle z tego będę korzystał) a tu 3 złote,
w tym alior banku jest takie coś że kasa ci rośnie ileś tam procent w skali roku,to jest dobre,

jestem chyba zdecydowany na mBank,absolutnie nic nie będę musiał płacić (ani za przelewy,ani za prowadzenie konta) i to jest chyba najlepsze,
ja jestem tylko ciekawy jak w przyszłości będę chciał brać kredyt czy lokatę to w jaki sposób?przez internet?bo lepiej raczej to robić osobiście
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
ja jestem tylko ciekawy jak w przyszłości będę chciał brać kredyt czy lokatę to w jaki sposób?przez internet?bo lepiej raczej to robić osobiście
Lokaty zakładasz przez internet, konta oszczędnościowe (coś podobnego do lokaty) przez mLinię.
Kredyt w centrum finansowym lub w kiosku i tak bank będzie musiał rozpatrzyć wniosek.

Pisałeś o aliorze, całkiem niezły bank, znakomicie się nadaje jako &quot;wpłatomat&quot; do mbanku. Wpłacasz w aliorze, robisz z niego przelew do mbanku i masz spokojne nerwy. Wpłatomaty mbankowe czasem się zawieszają. Sam tak korzystam, z tym że w aliorze mam jeszcze do końca roku nie płacę za kartę.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
nie chcę 2 kont robsonik,wpłaty do mbanku wykonywałbym przez pocztę,zresztą raczej często wpłacać na konto nie będę,
zatem:
1.Intelligo-trzeba mieć co najmniej 100 zł na koncie bo inaczej pobierają za prowadzenie konta-odpada,do teog przelewy kosztują gdzie w innych są za darmo.
2.BZWBK-konto darmowe jest tylko do 30 lat,w mbanku będę mógł je mieć darmowe i po 30
3MBank-absolutnie darmowe dla moich potrzeb(przelewy do buka darmo czy tez płacenie rachunków,prowadzenie konta darmo,wypłaty można pobierać bez ponoszenie opłat z bankomatów choćb bzwbk czyli takich co są w moim mieście,)
3.Alior Bank -za kartę miesięcznie trzeba płacić 3 złote.

zgadza się wszystko?
wygląda na to,że w mbanku jeżeli chodzi o moje potrzeby nie będę płacił ani złotówki,więc czy jest lepszy bank
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom