>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto bankowe-internetowe,pytania

Status
Zamknięty.
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ale sprawdzić konto to chyba można przez internet za darmo?

wiecie co,teraz tylko się zastanawiam czy jeszcze jest jakiś bank,gdzie prowadzenie konta,karta płatnicza i przelewy są za darmo ,bo wtedy zastanowiłbym się który bank wybrać,jest jakiś bank gdzie to jest za darmo poza mbankiem?
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Nie ma prostszego banku do tak banalnych operacji jak mbank. W każdym innym masz najczęściej jedno z wymagań:
- minimalna wpłata miesięczna
- opłata za kartę
- opłata za przelewy
- posiadany odpowiedni stan konta, żeby konto było za darmo
 
P 1

premi

Użytkownik
ale sprawdzić konto to chyba można przez internet za darmo?

wiecie co,teraz tylko się zastanawiam czy jeszcze jest jakiś bank,gdzie prowadzenie konta,karta płatnicza i przelewy są za darmo ,bo wtedy zastanowiłbym się który bank wybrać,jest jakiś bank gdzie to jest za darmo poza mbankiem?
sprawdzenie konta przez internet jest za darmo.

Takie konta darmowe przelewy, karty i 0 za prowadzenie mają alior bank i vwbankdirect. Sprawdź któryś z nich.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
premii
vwbankdirect -wypłata kartą za darmo jest od kwoty 400 zl,więc odpada
alior pobiera 3 zl za posiadanie karty
robsoniik:
no ewentualnie co do tych moich wymagan to mógłbym płacić za przelew
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Sam mowisz ze mieszkasz w miescie gdzie sa dwa banki. czemu Ty zadajesz te same pytania w kolko juz dostales odpowiedz na wszystko. bankow jest mnostwo, ale po co Ci je wymieniac jak bedziesz zadawac te same pytania? Dam Ci wskazowke, zaden bank nie daje bonus od pierwszego depozytu. za darmo masz mbank i odp juz dostales dawno.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
jak sie okazuje,jest wiecej bankow niz 2 w moim mieście-całkiem sporo,po prostu nie interesowałem się tym ,teraz wiem że jest ich więcej
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Mam pytanie:co z tego trzeba wybrać(chcę tylko eKonto,bo nie chcę żadnych innych opłat)


Typ rachunku
eKONTO oraz bezpłatne rachunki oszczędnościowe i inwestycyjne

Bezpłatny, podstawowy rachunek rozliczeniowy, który umożliwia korzystanie z bezpłatnych usług inwestycyjnych, oszczędnościowych, kredytowych

eMAX

Bezpłatny rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem 1,00%, z dowolną ilością bezpłatnych wypłat
eMAX plus

Bezpłatny rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem nawet 4,10%, z jedną bezpłatną wypłatą w miesiącu
z usługą maklerską

Bezpłatny rachunek inwestycyjny - kupujesz i sprzedajesz online akcje, obligacje i inne papiery wartościowe (wymagany NIP)
eMAX walutowy

Bezpłatny rachunek walutowy - oszczędzasz w walucie obcej z oprocentowaniem nawet do 1,60%
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
jak sam napisales chcesz tylko ekonto, reszte mozesz odzucic, chodz tez sa calkowiecie bezplatne, sam ostatnio zakladalem konto siostrze i tak sie rozpedzilem ze zaznaczylem eMaxa i Emaxa olus. Jednak przy podpisywaniu umowy, w mkiosku lepek powiedzial ze i tak zadnych oplat nie bedzie, wiec tak zostalo
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
naprawdę?i nie było żadnych inny opłat?bo na tą chwilę pewnie nic nie będzie mi z tego potrzebne,ale może w przyszłości kto wie,
a co tam jakieś oprocentowanie jest jak eMax zaznaczyć i kasę którę będę miał na koncie będzie rosła
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
podajze na jednym 1% a na drugim 4%, jesli ci to teraz nie potrzebne to nie otwieraj, a to w przyszlosci mozesz otworzyc sobie poprzez konto
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Wysyłanie przelewu
rachunki--&gt; np. ekonto --&gt; z lewej przelewy
Stan konta jest podany na głównej stronie po zalogowaniu. Jak będziesz chciał wykonać przelew to po wypełnieniu wszystkich pól na dole też będziesz miał podany stan konta.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
podobno jest w moim mieście alior bank i tak se poczytałem tam trzeba 3 złote co mieisąc płacić za to,że mam kartę platniczą(plusem jest natomiast,że w każdym bankomacie można wypłacać)
Tyle, że w Aliorze nie musisz brać tej karty, wystarczy odhaczyć opcję, że nie chcesz karty. Mam tam konto i nic nie płacę, dodatkowo kiedy Alior wchodził na polski rynek oferowali 100zł za free za założenie konta więc promocja lepsza nić u buka bo nei trzeba bonusem obracać;)
Mam pytanie:co z tego trzeba wybrać(chcę tylko eKonto,bo nie chcę żadnych innych opłat)

Typ rachunku
eKONTO oraz bezpłatne rachunki oszczędnościowe i inwestycyjne
Bezpłatny, podstawowy rachunek rozliczeniowy, który umożliwia korzystanie z bezpłatnych usług inwestycyjnych, oszczędnościowych, kredytowych

eMAX
Bezpłatny rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem 1,00%, z dowolną ilością bezpłatnych wypłat
eMAX plus
Bezpłatny rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem nawet 4,10%, z jedną bezpłatną wypłatą w miesiącu
z usługą maklerską
Bezpłatny rachunek inwestycyjny - kupujesz i sprzedajesz online akcje, obligacje i inne papiery wartościowe (wymagany NIP)
eMAX walutowy
Bezpłatny rachunek walutowy - oszczędzasz w walucie obcej z oprocentowaniem nawet do 1,60%
Ja mam eKonto eMax i 4x eMax Plus. Wszystko jest za darmo a to, że masz 4 eMax Plusy daje Ci możliwość robienia do 4 darmowych przelewów z kont eMax Plus / miesiąc i oprocentowanie 4,1%
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Jest opcja, musisz sobie wybrać nazwę konta np. ekonto, potem po lewej stronie wyswietli ci się dostępna lista opcji i tam pojawi sie przelew. Wszystko jest w wersji demo, klikaj w co popadnie przecież nic sie nie stanie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom