>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto będzie Mistrzem Polski?

J 19

jajo

Użytkownik
Ruuuuch Ruch HKS ! ????
a odrzucając emocje, jak dla mnie 3 drużyny zdecydowanie odstają od reszty stawki Wisła, Legia, Lech. Faworytem w tej trojce wydaje sie byc Wisła. Legii przede wszystkim brakuje klasowego napastnika, a Lech w ostatnich sezonach łapał kryzysy i potrafił potracic punkty z outsiderami. Chcac walczyc o majstra, na takie cos juz sobie pozwolic nie moga. Kandydaci na miejsca 4-6 to Polonia Warszawa, Ruch i Górnik. Jako czarnego konia rozgrywek obstawiałbym Śląsk
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mistrzem zostanie druzyna która ma nie tylko najlepszą kadre ale przedewszystkim najlepszego trenera a nie ma co ukrywać że w obu aspektach dominuje Wisła
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Zejdźmy na ziemię :] To właśnie Lech, Legia, Wisła mogą tylko i wyłącznie powalczyć o Mistrza w tym sezonie. Dla Wisły będzie to trudne zadanie. Obrona tytułu jest zawsze bardzo trudnym zadaniem. Kadrowo od zeszłego sezonu raczej się uszczuplili niż wzmocnili. Legia. W Warszawie dzieje się jeszcze lepiej niż rok temu. Dobre ruchy transferowe stołecznego klubu, mają szanse wpłynąć w końcowej walce o &quot;majstra&quot;. No i Lech :] Wszyscy mówicie, że nie ma szans, że kilka lat się &quot;dmucha balon i pęka&quot;. Czas to zmienić. Dobra &quot;polityka&quot; klubu (transfery) wpłynie na wynik. W sezonie 07/08 było blisko wicemistrzostwa ( zresztą Lech wygrywał i z Legią i z ówczesną Dyskobolią). Teraz mam nadzieję, że walka o mistrza będzie od początku do końca i w ankiecie stawiam na &quot;Kolejorz&quot;.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
W piłce nie ważne kogo się kupi tylko jak się gra :] Jakby rozkminiać kto kogo pozyskał niekwestionowanym mistrzem była by Polonia Warszawa :] Na co stać faworytów o tytuł pokażą najbliższe spotkania w pucharach :] Wisła moim zdaniem już jest po egzaminie :]
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Również uważam że Lech, Legia i Wisła to te trzy drużyny będą walczyły o majstra i żeby uciąć jakieś głupie dyskusje, że co sezon się mówi o Lechu a póxniej z tego kupa to teraz na 99 % uważam że włączą się i to bardzo mocno w walce o MP. Wzmocnili się mają bardzo dobry równy skład i myśle, że Kolejarz w tym roku sporo może ugrać ;]
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
W piłce nie ważne kogo się kupi tylko jak się gra :] Jakby rozkminiać kto kogo pozyskał niekwestionowanym mistrzem była by Polonia Warszawa :] Na co stać faworytów o tytuł pokażą najbliższe spotkania w pucharach :] Wisła moim zdaniem już jest po egzaminie :]
Nie zauważyłeś jednego, że ci pozyskani gracze mają jakiś wpływ na grę. Oglądałem sparingi Lecha + mecze w P.UEFA i jestem pewien, że to dobre ruchy transferowe. :]
Pozdrawiam i niech wygra lepszy :!:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Kazdy ruch transferowy jest dobry zwłaszcza pozyskania Arboledy który z pewnością wzmocni formacje defensywną z którą Lech miał wcześniej problem
Jezeli chodzi o walke o najwyższe cele to zdecydwanie wolałbym aby Lech o nie walczył niż jakieś klubowe mutanty typu Groclin/Amica
Kolejorz narazie pokazał się dobrze ale na tle słabych przeciwników (chociaż w Azerbejdzanie niczym mnie nie zaskoczyli)po meczu z GC Zurych będe mógł wstępnie określić na co stać tą drużyne narazie jest dla mnie niewiadomą ale ty wiesz lepiej bo śledzisz jej poczynania także narazie wierze na słowo i chciałbym aby w naszej lidze była większa konkurencja a wyjdzie wszystkim na korzyść;)
 
Z 0

zork123

Użytkownik
Moim zdaniem, jeżeli Wisła wykona jeszcze jakieś transfery, na które zostało jeszcze trochę czasu to będzie naprawdę ciężko z nią wygrać. Jeśli natomiast będą grać tą kadrą, którą mają w chwili obecnej to będzie im trudno. Wisła w meczu z Beitarem pokazała znakomitą grę, ale pokazała również, że niema wartościowych zmienników. Niedzielan po kontuzji jeszcze nie jest w formie a Dawidowski w meczach o stawkę potyka się o własne nogi. Do tego bramkarz, Pawełek który według mnie popełnia za dużo prostych błędów.

Legia wykonała transfery, ale poza Rockim żaden z nowych zawodników nie zachwycił. Jeśli Legia szybko nie złapie formy może już na starcie rozgrywek stracić dystans do czołowych zespołów.

Lech zrobił transfery chyba najlepsze w całej lidze. Wydaje mi się jednak, że nowi zawodnicy nie wkomponowali się jeszcze w zespół w 100%. Paradoksalnie, więc opóźnienie rozgrywek służy najbardziej Lechowi. Lech ma jeszcze pozyskać nowego bramkarza, więc pozycja o, którą się najbardziej obawiałem powinna mieć także dobrą obsadę

Wszytko pokażą pierwsze kolejki. Jeżeli spojrzeć mielibyśmy tylko na nazwiska w kadrze to według mnie tabela będzie następująca

1. Wisła / Lech
3. Legia
4. Górnik
.
.
.
16. Polonia/ Łks

Mam jednak nadzieję, że w końcu KKS zdobędzie mistrza :spokodfhgfh:
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
Wiekszość mówi, że o mistrza będzie walczyć Wisła, Lech, Legia, również podzielam to zdanie, ale chciałbym żeby do tej trójki dołączył jakiś zespół, który sporo namiesza w lidze. Po pierwszych kolejkach napewno wyklaruje się taka drużyna. Nie widzi mi się powtórka z poprzedniego sezonu ze któraś z drużyn będzie miała taką przewagę punktówą jak Wisła. Zapowiada się ciekawy sezon ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wiekszość mówi, że o mistrza będzie walczyć Wisła, Lech, Legia, również podzielam to zdanie, ale chciałbym żeby do tej trójki dołączył jakiś zespół, który sporo namiesza w lidze. Po pierwszych kolejkach napewno wyklaruje się taka drużyna. Nie widzi mi się powtórka z poprzedniego sezonu ze któraś z drużyn będzie miała taką przewagę punktówą jak Wisła. Zapowiada się ciekawy sezon ????
Na walkę mogą się włączyć - Górnik Zabrze i któryś z beniaminków :]
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
hm ! po falstarcie jaki wykonal lech przegrywajac z gks&#39;em zwatpilem w niego, ale po wczorajszym meczu zmienilem zdanie, i wierze ze walka rozegra sie tylko pomiedzy wisla a lechem

nie ma co ukrywac - legia nie bedzie liczyc sie w walce o mistrzostwo, jej mecze nie przekonuja mnie
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Ja uważam że w tym sezonie Wisła będzie w czołówce ale nie na pierwszym miejscu. Oni mają klasowych piłkarzy ale tylko w pierwszym składzie. Na zmiany jak ma wchodzić Dawidowski lub Kmiecik to jakoś czarno to widzę a sezon długi i sporo grania jest. Po tym co pokazał wczoraj Lech to jak oni nie zdobędą majstra to będzie sensacja. Ale pnięcie się w górę rozpoczynają od następnego meczu bo w tej kolejce Jagiellonia im pokrzyżuje szyki i urwie punkty ;)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No skoro w 2 ligowych kolejkach jak mówisz zdobędą max 2 punkty to nie zdobycie przez Lecha majstra bedzie mega sensacją ????
Wczoraj Lech zagrał bardzo ładny mecz zobaczymy czy utrzymają dłużej taką formę no i jak będą spisywać się na wyjazdach ;)
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Zagłosowałem na Lech bardzo polubiłem ten zespoł ostatnio, grają spotkania ciekawe dla oka, mają niezły stadion oraz dobrego trenera który nie wymądrza sie w mediach na wszystkie strony jak np Tomaszewski, sprowadzili dużo nowych piłkarzy nawet z Peru co w polskiej lidze jest raczej rzadkością. Życzę im powodzenia i trzymam kciuki ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dlaczego? Bo mają &quot;polskiego Beniteza&quot;.
To prawda, że mają słabą politykę transferową...i ustępują czołówce pod tym względem.
To prawda, że Dawidowski (i wielu innych) bardziej nadaje się do wygrywania kolejnego tytułu mistrza Młodej Ekstraklasy niż do roli zmiennika u seniorów.
Wreszcie prawdą również jest, że trudno być obrońcą tytułu...
Ja jednak jestem przekonany, że duet Brożek-Zieńczuk kierowany przez kogoś takiego jak Maciej Skorża po raz kolejny nie pozostawi złudzeń rywalom.
Na koniec sezonu tak będzie wyglądała tabela:
1.Wisła
2.Lech
3.Legia
4.Polonia
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Cięzko powiedziec kto zdobedzie mistrzostwo - wiadomo ze napewno walka toczyc sie bedzie pomiędzy Wisłą a Lechem. Legia nie włączy sie w walke - słabe transefery, konflikty w klubie, brak kibiców (a własciwie dopingu na meczach) - wydaje mi sie ze Legia w tym sezonie nie załapie sie nawet na puchary europejskie. Lech poczynił dobre transfery a Wisła moze nie kupiła za duzo piłkarzy ale ich atutem bedzie zgranie i zrozumienie. W tym sezonie czeka nas ciekawa walka o mistrza ;) Tego jestem pewien
 
Do góry Bottom