>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto będzie Mistrzem Polski?

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jestem kibicem Śląska, ale patrząc obiektywnie myślę, że walczyć do samego końca będa Wisła, Lech i Legia. Po ostatniej kolejce chciałbyć zobaczyć triumfujący Lech. Grają bardzo dobrze, świetny, a zarazem bardzo cenny skład. Jeśli w zimie nie odejdzie Stillic, Lewandowski czy Peszko albo Murawski to nie powinni mieć problemów z zajęciem miejsca w czołowej dwójce. W tym sezonie bardzo zasłużyli na to miejsce, może też się zdarzyć nagły spadek formy, ale tego nie życzę Kolejorzowi.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem Wisła to nie będzie jak widać niema tej ikry w zespole Krakowskim co był wcześniej w poprzednich latach , uważam że jeżeli Lech się nie wyprzeda to oni będą mistrzami.
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Oscyluje między Wisłą a Lechem. Krakowianie, to nie ten sam zespół co sprzed roku, ale w walce o mistrzostwo nadal będą bardzo groźni. Lech wiadomo dostał się do 1/16 Pucharu UEFA i jeśli Smuda nie będzie oszczędzał graczy na te rozgrywki, to są głównym kandydatem do zdobycia mistrzostwa. Druga sprawa, to ta o której wspomniał Doberman, czyli o sprzedawania zawodników.
Stawiam jednak na Wisłę ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
mi się róznież tak wydaje... z takim trenerem, zawodnikami, bardzo dobrym zapleczem finansowym i organizacyjnym oraz swietny scauting w zespole Lecha musi ich poprowadzic do mistrza i w przyszlym sezonie walka o Lige Mistrzów ????
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Myślę, że dużo zależy od zimowych transferów &#39;wielkiej trójki&#39; (Lech, Legia, Wisła).
Z Legii odeszli Edson i Vukovic - teoretycznie podstawowi zawodnicy. Z tym, że Edson większość czasu spędzał w gabinetach odnowy, a luka po defensywnym pomocniku z Serbii została szybko wypełniona (powrót Tomka Jarzębowksiego). Jeśli uda się sprowadzić dobrego lewego pomocnika do zmiany z Rybusem (transferowe wieści o Krzynówku można włożyć między bajki), wyleczy się Szałachowski i Descarga to trzeba będzie mocno brać pod uwagę wojskowych jako głównego faworyta.
Większość głosów w sondzie mamy na Lecha. Kolejorz po wielu sezonach dobijania się do ścisłej czołówki ligi jest wreszcie gotowy, by zdobyć mistrzowską koronę. W przerwie zimowej pozyskali już trzech nowych graczy z Bałkanów, ale chyba nikt nie ma na razie pewności czy będą to autentyczne wzmocnienia czy uzupełnienia składu. Lech okazał się królem polowania w lecie (Arboleda, Peszko, Lewandowski, Stilic) i to głównie zdecydowało o tym, że mają po 17. kolejkach lidera. Jedyne co zastanawia kibiców to jak uda się Lechowi pogodzić występy w pucharze UEFA z ligą. Moim zdaniem im szybciej odpadną z UEFA tym lepiej dla ich ligowego położenia. Lecz piłkarze na pewno nie będą myśleć w tych kategoriach wybiegając na mecze z Udinese.
I słów kilka o starej zgranej Wiśle. To, że ci piłkarze grają ze sobą już tyle lat może wpływać zarówno na plus jak i na minus. Brożki, Baszczyński, Głowacki, Cleber, Cantoro, Sobolewski, Zieńczuk chyba już się trochę sobą i Krakowem znudzili. Stać ich na wygrywanie z każdym po kolei, ale jak mają dzień fochów to drą się na sędziego zamiast grać w piłkę i ponoszą porażki. Nie wniósł dużo do drużyny Łobodziński, a spodziewano się po nim wiele. Jedyny świeży powiew w Krakowie to Boguski i Marcelo. Jeśli dyrekcja klubu nie szykuje żadnych ruchów kadrowych to daje Wiśle najmniejsze szanse na końcowy triumf z wymienionej trójki.
Układ spotkań na wiosnę jest taki : Lech-Wisła, Legia-Lech, Wisła-Legia. Czyli po jednym meczu u siebie i na wyjeździe. Będą to zapewne ciekawe piłkarskie boje, ale wiadomo, że każde inne mecze tych drużyn z Odrą, Cracovią, Piastem czy kimkolwiek innym będą równie ważne w drodze do majstra.
Mój rozkład szans na Mistrza Polski 2009 wygląda tak :
Lech 35%, Legia 35%, Wisła 30% (głównie ze względu na stratę punktową w tabeli).
 
M 0

mks22

Użytkownik
Mistrz Polski
Ja uważam, że mistrzem Polski zostanie po raz kolejny Wisła Kraków. W klubie zapowiadają wielkie transfery i jeżeli dojdą one do skutku to trudno będzie Wiśle odebrać tytuł mistrzowski.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ja uważam, że mistrzem Polski zostanie po raz kolejny Wisła Kraków. W klubie zapowiadają wielkie transfery i jeżeli dojdą one do skutku to trudno będzie Wiśle odebrać tytuł mistrzowski.
Rzeczywiście wielkie transfery na 100% się sprawdzą... Przyjacielu o czym my w ogóle mówimy? Spójrz na te wielkie transfery innych klubów europejskich. Czy każdy jest gwarancją, że zawodnik będzie &quot;wymiatał&quot;? Odpowiedź brzmi : NIE.
Zresztą Wisła już zrobiła wielkie transfery: Krzynówek lewą nogą, Tristan prawą, Kluivert i inni...
 
baz 25

baz

Użytkownik
Rzeczywiście wielkie transfery na 100% się sprawdzą... Przyjacielu o czym my w ogóle mówimy? Spójrz na te wielkie transfery innych klubów europejskich. Czy każdy jest gwarancją, że zawodnik będzie &quot;wymiatał&quot;? Odpowiedź brzmi : NIE.

Zresztą Wisła już zrobiła wielkie transfery: Krzynówek lewą nogą, Tristan prawą, Kluivert i inni...
Większość wielkich transferów nie &quot;jest gwarancją, że zawodnik będzie &quot;wymiatał&quot;&quot; ale jest duża szansa że akurat tak będzie, na pewno większa niż w przypadku małych transferów (skoro są wielkie to muszą być i małe )



Mistrzem będzie WISŁA
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła nie musi sie wzmacniac zeby zdobyć Mistrza ???? za nią będą dwie Warszawki ????
Lech może załapie sie na puchary jak ktos z czolówki zdobędzie PP Ale czy zajmią taką pozycje zależy ile im da po nogach szkoła Smudy ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Czytaj więcej PS albo innych bzdet....
Dla mnie nie ma nic lepszego niz Fuckt ;)
Tam dopiero bzdety piszą ????
I tak wydaje mi się, że mistrzem będzie Lech ;)
Jednak jeżeli już prędzej Wisła niż Legia, ale czas pokaże
 
Do góry Bottom