>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto będzie Mistrzem Polski?

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Po półmetku ligi największe szanse na tytuł ma oczywiście Lech.

Przed sezonem uważałem że to jednak Wisła Kraków zdobędzie ten tytuł po raz kolejny. Lecz połowa sezonu co jest za nami zweryfikowała trochę moją wizję Wisły na mistrza głownie z powodu &quot;skąpstwa&quot; zarządu Wisły. Z samych transferów Błaszczykowskiego oraz Dudki dostali sporo pieniędzy lecz wydali okrągłe 0. Choć muszę przyznać że ściągając Marcelo zrobili dobry ruch. Ponoć Garguła jest już jedną nogą w wiśle lecz już wiele było takich newsów. M in Kluivert . W wiśle jest problem taki iż Brożek nie ma godnego zmiennika , bo jeżeli Brożek ma gorszy dzień to i cała Wisła taki ma. A jak wiadomo Brożek to też człowiek. I dlatego sądzę że jeżeli Wisła marzy jeszcze realnie włączyć się w grę o mistrzostwo to okienko transferowe musi solidnie wykorzystać.
Kandydatem moim do tytułu jest Lech. Poznaniacy mają bardzo dobry skład , bardzo dobrego trenera , bardzo dobry sztab , NAJLEPSZYCH KIBICÓW , oraz zarząd który w przeciwieństwie do Wisły nie liczy tak dokładnie pieniędzy i robi kolejne transfery które maja na celu odciążyć trochę głównych aktorów Lecha jak i pomóc drużynie w zdobyciu tego tytułu. Póki co do Lecha przybyło już 3 nowych zawodników lecz dalej zapowiadane są kolejne transfery. Jeżeli tylko w tym okienku Kolejorz nie odda swoich kluczowych zawodników ( a taki mają plan , choć wiadomo ze kasa zrobi wszystko) to powinni do końca utrzymać Fotel Lidera i zdobyć tytuł. Osobiście gorąco im kibicuje ponieważ wiąże z nimi duże nadzieje na awans Polskiej ekipy na CL ????
Głównym rywalem tych ekip powinna być Polonia Warszawa. Która póki co traci 1pkt do Lecha i Legii. Po połączeniu z Grocklinem powstała naprawdę silna ekipa , z dobrym trenerem bo na pewno takim jest Jacek Zieliński. Po za tym do Polonii mają dołączyć Trałka i Chałbiński. Jeżeli w tym zespole się nic nie popsuje to Polonia jest moim kandydatem do el PU.
Nie wiem czemu ale w rywalizacji a mistrzostwo a nawet o puchary nie widze Legii Warszawa. Wojskowi póki co są viceliderami ligi z jednakową il pkt co i Lech. Mi osobiście nie podoba się styl gry legii i dlatego u mnie są tak nisko.

Tak więc moja tabela: ????
1. Lech Poznań
2. Wisła Kraków
3. Polonia Warszawa
4. Śląsk Wrocław
5. Legia Warszawa / GKS Bełchatów

PS: To taka moja skromna analiza ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Gdy do Wisły przyszedł nowy właściciel ze starego skłądu zostały może 4 zawodników. Nowi znakomici pilkarze podpisywali długoterminowe kontrakty i byli zaekscytowani tym co się stało w Krakowie chcieli grać w Wiśle bo wierzyli że można osiągnąć naprawde wiele min. awans do LM niestety Wisłą miała sporo pecha (chodzi o druzyny na które trafiała) jedyna realna szansa na avans była w konfrontacji z Panathinaikosem pierwszy mecz na Reymonta 3-1 dla Wisły w rewanżu niestety o awansie zadecydował sędzia chodz Wisła tez nie może powiedzieć ze ma umyte ręce, mecz z Anderlechtem to akurat nienajlepszy sezon Wisły za to świetny druzyny Belgijskiej.W tym okresie druzyna Wisły delikatnie mówiąc zaczeła się sypać zawodnicy chcieli zmieniać barwy klubowe od tego czasu do teraz w klubie dochodzi do stabbilizacji finansowej WIsła wydała tyle kasy na graczy że to się w głowie nie mieści (i tu nie chodzi o pieniądze dla klubów tylko pensje dla zawodników duze kontrakty byly podpisywane rowniez z graczami którzy nawet do teraz pobierają gaze min Davidowski) dlatego troche śmieszne są twierdzenia że Wisła skąpi się na nowe wydatki
Z tego co wiem to juz o pilkarzy Lecha pytają sie zagraniczne kluby a sami zainteresowani są zdeterminowani aby opuscic Poznan, takze niewiadomo co po sezonie będzie ze Smudą także powoli nowo powstałe fundamenty zaczynają się kruszyć a to nie dobrze

Ja tam nie chce osądzać ale jedyną (szansą) na majstra Lecha to zatrzymanie pilkarzy w zespole a realizowanie na siłe kontraktu raczej nie jest najlepszym rozwiązaniem nie ma co czolówka tabeli to różnice zaledwie kilku punktów a jest ich 45 do zdobycia mistrza zdobędzie ta druzyna z pierwszej 4 która dobrze rozłożyła siły na cały sezon a Lech zdecydowanie nie jest tą drużyną juz przed sezonem mówiłem że gdy Lech będzie miał zankomitą 1 runde w drugiej zacznie dawać się we znaki Hardcorowa szkoła SMudy ;)
 
N 0

new_user

Użytkownik
Po półmetku ligi największe szanse na tytuł ma oczywiście Lech.

Przed sezonem uważałem że to jednak Wisła Kraków zdobędzie ten tytuł po raz kolejny. Lecz połowa sezonu co jest za nami zweryfikowała trochę moją wizję Wisły na mistrza głownie z powodu &quot;skąpstwa&quot; zarządu Wisły. Z samych transferów Błaszczykowskiego oraz Dudki dostali sporo pieniędzy lecz wydali okrągłe 0. Choć muszę przyznać że ściągając Marcelo zrobili dobry ruch. Ponoć Garguła jest już jedną nogą w wiśle lecz już wiele było takich newsów. M in Kluivert . W wiśle jest problem taki iż Brożek nie ma godnego zmiennika , bo jeżeli Brożek ma gorszy dzień to i cała Wisła taki ma. A jak wiadomo Brożek to też człowiek. I dlatego sądzę że jeżeli Wisła marzy jeszcze realnie włączyć się w grę o mistrzostwo to okienko transferowe musi solidnie wykorzystać.
Kandydatem moim do tytułu jest Lech. Poznaniacy mają bardzo dobry skład , bardzo dobrego trenera , bardzo dobry sztab , NAJLEPSZYCH KIBICÓW , oraz zarząd który w przeciwieństwie do Wisły nie liczy tak dokładnie pieniędzy i robi kolejne transfery które maja na celu odciążyć trochę głównych aktorów Lecha jak i pomóc drużynie w zdobyciu tego tytułu. Póki co do Lecha przybyło już 3 nowych zawodników lecz dalej zapowiadane są kolejne transfery. Jeżeli tylko w tym okienku Kolejorz nie odda swoich kluczowych zawodników ( a taki mają plan , choć wiadomo ze kasa zrobi wszystko) to powinni do końca utrzymać Fotel Lidera i zdobyć tytuł. Osobiście gorąco im kibicuje ponieważ wiąże z nimi duże nadzieje na awans Polskiej ekipy na CL ????
Głównym rywalem tych ekip powinna być Polonia Warszawa. Która póki co traci 1pkt do Lecha i Legii. Po połączeniu z Grocklinem powstała naprawdę silna ekipa , z dobrym trenerem bo na pewno takim jest Jacek Zieliński. Po za tym do Polonii mają dołączyć Trałka i Chałbiński. Jeżeli w tym zespole się nic nie popsuje to Polonia jest moim kandydatem do el PU.
Nie wiem czemu ale w rywalizacji a mistrzostwo a nawet o puchary nie widze Legii Warszawa. Wojskowi póki co są viceliderami ligi z jednakową il pkt co i Lech. Mi osobiście nie podoba się styl gry legii i dlatego u mnie są tak nisko.

Tak więc moja tabela: ????
1. Lech Poznań
2. Wisła Kraków
3. Polonia Warszawa
4. Śląsk Wrocław
5. Legia Warszawa / GKS Bełchatów

PS: To taka moja skromna analiza ????
Jestes bardzo obiektywny w tych podsumowaniach, [w avatarze Lech ]
Chyba nie sądzisz że Legie wyprzedzi Polonia i Śląsk ?
Hehe zastanów się i napisz tabele jeszcze raz :
1. Legia Warszawa
2. Lech Poznań
3. Wisła Kraków
4. Dysko-Polo Warszawa
5. GKS Bełchatów
Tak będzie wyglądała tabela po sezonie :jezora:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja oczywiście sądze cały czas, że to będzie WISŁA!!
Nie lekceważyłbym Legii jak kolega wyżej, stwierdzam,że będzie dużo lepsza jak Lech, zawsze ma mocną wiosnę. Lech spuchnie coś mi się wydaje i będzie miał głupie wpadki. Legia może i brzydko gra, też nie lubię ich stylu, ale zawsze mi się tak kojarzyła, a sukcesy miała. Myślę, że na wiosne bez zmian i mistrz rozegra się między WISŁĄ, a Legią. 3 Lech.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ogólnie patrząc na forme całej trójcy to wydaje się że tytuł pojedzie do Krakówa lub Warszawy do tego dodając układ meczy to kolejność nieprzypadkowa forma Wisły jest coraz lepsza we wszystkich meczach będą faworytem Legia ma dwa ciezkie wyjazdy do Krakowa i Wrocławia Lech do Wawy na konwiktorską i do Wrocławia...Może dochodzić do niespodzianek jak to wsporcie jednak na dzien dzisiejszy tak to widze ;)

Piast Gliwice -Wisła Kraków
Wisła Kraków -Legia Warszawa
ŁKS Łódź -Wisła Kraków
Lechia Gdańsk -Wisła Kraków
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław
-----------------------------
Legia Warszawa -ŁKS Łódź
Wisła Kraków -Legia Warszawa
Legia Warszawa -Polonia Bytom
Śląsk Wrocław -Legia Warszawa
Legia Warszawa -Ruch Chorzów
------------------------------
Lech Poznań -Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław -Lech Poznań
Lech Poznań -Lechia Gdańsk
Polonia Warszawa -Lech Poznań
Lech Poznań -Cracovia Kraków
 
S 378

songo

Użytkownik
Bardzo proste pytanie. Wisła Kraków

Jest tylko jeden warunek, Biała Gwiazda przywozi 3 punkty z Gdańska i sprawa mistrzostwa jest rozstrzygnięta. Każdy kto ma inne zdanie jest głupim i naiwnym ślepcem. Śląsk Wrocław bez walki podaruje 3 pkt krakusom.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
tak sobie tutaj zajrzałem i mam pytanie: jest sens w ogóle ingerować w tą żenadę? zmykam ;)
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Dla mnie Wisła zdobedzie Mistrzostwo, drugi Lech który bedzie najgroźniejszym rywalem. Myśle ze te 2 druzyny uciekna z punktami i o mistrzu moze zadecydowac byc juz pierwszy mecz pomiedzy Wisłą i Lechem. Jezeli Wisła go wygra Lech bedzie tracil 6pkt. Bardzo wazne beda mecze z teoretycznie slabszymi druzynami jezeli Wisła i Lec nie beda tracic duzo pkt w tych meczach to zadecyduja bezposrednie pojedynki pomiedzy soba. Mysle ze kluczem dla Wisły bedzie wygrana na Reymonta i równiez wgrana lub remis na Bułgarskiej. Ciezko teraz typowac, byc moze którejs z druzyn zdarzy sie slaby okres i straci duzo pkt, które na koniec sezonu beda nie do odrobienia. Pierwsze 2 miejsca sa pewne moim zdaniem. Natomiast o 3 miejsce powalczy Legia, Ślask(czarny kon dla mnie), Polonia W. która dopiero sie zgrywa ze soba, piłkarze szukaja mieszkan po przeprowadzce,i moze Ruch.
Duzo sie nie pomylilem. Pompowany przez media balonik Lecha peka, media przed sezonem zrobiły z nich Mistrzów Polski, a piłkarze po rundzie jesiennej chyba w to za bardzo uwierzyli. Wisła pokazała najlepsza piłke moim zdaniem, a szczęscie przez cały mecz ich nie rozpieszczało (wyj. mecz w Wodzisławiu z Odrą oraz teraz koncówka sezonu). Uważam ze Wisła powinna juz wczesniej zapewnic sobie tytuł, jednak tak sie nie stało do ostatniej kolejki. I nie chodzi mi tu o Lecha strzelającego na wiosne w +90 minutach, tylko o takie mecze jak np. z Piastem w Gliwicach, ŁKSem w Krakowie, GKSem w Bełchatowie, Cracovia na Kałuży . W tych meczach Wisła pokazała naprawde dobrą piłke i moim zdaniem zasługiwala na zwyciestwa. Tytuł zostanie w Krakowie.
 
Do góry Bottom