>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto będzie Mistrzem Polski?

R 0

red

Użytkownik
Również uważam, że w tym roku Wisła Kraków. Lechowi brakuje stabilizacji, Legia też gra w kratkę, Polonia myślę, że niedługo będzie miała jakiś spadek formy. Wisła wydaje się być najbardziej stabilna, doświadczona dlatego to on ma największe szanse w tym roku aby wygrać polską Ekstraklasę.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
oczywiście, że nasz TS !!
Już kolejek troche mineło, ale i tak typuje oczywiście WISEŁKE, która już ma lidera i nie odda już do końca! 2 miejsce Legia, która zawsze gra lepiej wiosną i wtedy sporo nadrobi, Lech puchary ma to na pewno jeszcze potraci pkt, Polonia w czołówce, ale MP nie będzie miała.
1. WISŁA KRAKÓW
2. Legia Warszawa
3. Polonia Warszawa
4. Lech Poznań
Te drużyny podzielą sie między MP, PP, PE.
 
P 0

pumex

Użytkownik
Jeśli chodzi o ligową formę,to najlepiej prezentuje się Legia.Lech nie poradzi sobie z grą na dwóch frontach(nie licząc PP),a Wisła bez Brożka traci 50 % siły ataku.Piszę o Brożku,ponieważ bardzo możliwe,że odejdzie już w zimowym okienku transferowym.Legia natomiast ma najbardziej wyrównaną kadrę i to jest ich największym atutem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem nie tylko pomiędzy Wisła a Lechem lecz Polonia może namieszać i kilka innych klubów z czuba. wszystko zależy od polityki transferowej w Zimie.
 
k3b4s 0

k3b4s

Użytkownik
A gdzie PGE GKS Bełchatów ;-) mój czarny koń :spokodfhgfh: Idzie im dobrze w tych rozgrywkach, trzymają sie blisko czołówki. Moga zrobić niespodzianke ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Groclin Warszawa
Znasz taki klub?
Proszę daj mi link, bo chciałbym historie poczytać.
Mistrz?
Kolejorz, Wisła, Legia, Polonia, Bełchatów - Dla mnie taka kolejność.
Chociaż liga naprawdę ciekawa w tym roku, oby tak do ostatniej kolejki.
 
Do góry Bottom