>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwiecień w Npower Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zupełnie nie rozumiem typu kolegi wyżej obie drużyny boją się porażki.. Bristol że wejdzie w strefę spadkowa. Coventry że zostanie w niej i być może to spowoduje ich spadek ciężki terminarz do końca rozgrywek ten mecz może być do 1 bramki... drużyna która 1 strzeli zamuruje się...
Cardiff - Watford
Ekipa z Walii ciągle walczy o baraże jednak w przypadku straty punktów w dzisiejszym meczu mogą wypaść ze strefy barażowej Brighton i Boro są tuż za nimi o oczko. Goście z Watfordu z Tomaszem Kuszczakiem w bramce w tym sezonie zapewnieli sobie ligowy byt i praktycznie dla nich sezon się już skończył. Zagrają dzisiaj bez Mariappy i McGinna. Służby medyczne Cardiff robią co mogą by Kenny Miller wrócił do gry w ostatnim spotkaniu ligowym zszedł z kontuzją kolana. W dodatku drużyna z Walii nie wygrała na własnym terenie od 5 spotkań jeśli dziś im się ta sztuka nie uda mogą ten sezon spisywać powoli na straty teraz podczas najważniejszego okresu w Championship każdy liczy choćby oczko liczące się do baraży. Jak wiadomo gdy pojawia się presja Cardiff po prostu sobie z nią nie radzi i dzisiaj Watford może im dać bolesną tego lekcję. Typuję x2 i zaryzykuję gołą dwójkę.
x2 @@ 2,20 ✅ ✅
2 @@ 4,90 ⛔
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Full-back Frazer Richardson and top scorer Rickie Lambert shook off their recent injuries to play the full 90 minutes against Pompey and they should keep their places assuming they have felt no after-effects
czyli pewnie zagra
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Crystal Palace - Southampton
Jeśli Lambert wraca to mnie tylko utwierdza w przekonaniu grania czystej 2 na Świętych ???? Crystal Palace nie błyszczy w ostatnich spotkaniach,a Southampton lekko rozdrażniony ostatnią stratą wygranej w ostatnich minutach może tu dać lekcje gry Crystal.:cool:
Typ:Southampton 2✅
Kurs:1,85
Bukmacher:BetClic
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Tytułem wstępu:
Dziś kolejna kolejka w Championship zaledwie 48 godzin po poprzedniej. Nie oszukujmy się. Na tym etapie rozgrywek, mimo że większość graczy jest dobrze przygotowana do sezonu i są przyzwyczajeni do grania co najmniej 2x w tygodniu, z formą może być różnie. Będzie to widać szczególnie w końcówkach dzisiejszych spotkań i w rotacjach w składzie. W końcu to tylko ludzie (choć jak wiadomo, lepiej przygotowani niż każdy z nas ????
Ipswich - Leicester
Spróbujemy to spotkanie ugryźć. Gospodarze ostatnio w siebie grają znakomicie mając bilans w pięciu meczach 4/1/0 i chociaż zwycięstwa odnieśli ze słabszymi rywalami, to jednak grali konsekwentnie, co było widać w meczu z Middlesbrough zakończonym 1-1. Dzisiaj grają z Lisami, których forma ostatnio kuleje i grają na wyjazdach bardzo słabo, w ostatnich 5 meczach zdobyli tylko 1 punkt przegrywając z takimi słabeuszami jak Peterborough czy Bristol City. W dzisiejszym meczu trener gospodarzy z uwagi na napięty plan zapowiedział pewne rotacje w składzie, a może sobie na to pozwolić, bo dysponuje pełnym składem. W składzie gości zabraknie trzech graczy: Darius Vassell i Martyn Waghorn (wznowili treningi), a Neil Danns jest wciąż zawieszony za kartki. H2H wygląda tak: 26/17/22, aczkolwiek w lidze spotkali się tylko sześć razy i Ipswich wygrali tylko raz, a w ostatnim spotkaniu padł remis 1-1. Nie ukrywając - trudny typ, ale stawiam na gospodarzy (z podpórką dla pewności).
Ipswich @ 2.50 ⛔ 1-2 // no i mówiłem, że będą niespodzianki ????
1X @ 1.42
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
aczkolwiek w lidze spotkali się tylko sześć razy i Ipswich wygrali tylko raz, a w ostatnim spotkaniu padł remis 1-1.
Fakt ostatnio padł remis 1:1 ktorego nie biorę pod uwage bo Leicester grało u siebie ale chyba się pomyliłeś z tymi statystykami.W samej Championschip spotkali się 8 razy biorac pod uwage mecze gdzie gospodarzem bylo Ipswich. 6razy wygrana Ipswich,jeden remis(sezon 08/09) i jedna porażka(sezon 07/08)Co jednak nie wpływa zle na Twoją analize wręcz przeciwnie,ja zagram bez podpórki na Ipswich po atrakcyjnym jakby nie było kursie
Typ: Ipswich⛔
Kurs:2,40
Bukmacher:BetClic
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Fakt ostatnio padł remis 1:1 ktorego nie biorę pod uwage bo Leicester grało u siebie ale chyba się pomyliłeś z tymi statystykami.W samej Championschip spotkali się 8 razy biorac pod uwage mecze gdzie gospodarzem bylo Ipswich. 6razy wygrana Ipswich,jeden remis(sezon 08/09) i jedna porażka(sezon 07/08)Co jednak nie wpływa zle na Twoją analize wręcz przeciwnie,ja zagram bez podpórki na Ipswich po atrakcyjnym jakby nie było kursie
Typ: Ipswich
Kurs:2,40
Bukmacher:BetClic
Fakt. Hehe.. jeszcze chyba poranek poświąteczny mam w głowie... Odkąd League 1 zmieniła nazwę na Champtionship to spotkali się w 13 spotkaniach -&gt; http://www.soccerbase.com/teams/head_to_head.sd?team_id=1372&amp;amp;team2_id=1527 . Dzięki za zwrócenie uwagi. ;)
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Panowie wezcie jeszcze coś na warsztat:cool: Wiem że wszyscy obżarci świątecznym jedzonkiem ale wspólnie można kąbinować.Mi się rzuca jeszcze jeden mecz ale licze na wasze komentarze mianowice West Ham - Birmingham z tym że nie tym razem na West Ham a na granie X2.West Ham wygrał ostatnio tak jak przewidywałem i to ładnie,ale z Barnsley i to na wyjezdzie gdzie zawsze West Ham z tego co kojarze grał lepiej,nie chce mówić napewno bo nie przeglądałem ich statystyk bezpośrednich wyjazdów.
Teraz zagra u siebie i to z rywalem o wiele bardziej silniejszym niż Barsnley;)Po tych 3punktach łatwych myślę ze będzie tu remis ale chce sie podeprzeć 2 bo tak myślę że jak coś się wydarzy to jednak na korzyśc Birmingham.

Typ:Remis Lub Birmingham✅
Kurs:1,65
Bukmacher:BetClic
Ale wjechało druga połowa dla West Hamu faktycznie ale po pierwszej się nie zanosiło nawet na remis dla nich;)
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Jak dla mnie Birmingham nie jest na tyle silne żeby pokonać czołówkę, a tym bardziej na wyjeździe - wystarczy spojrzeć na statystyki. Na wyjeździe wygrało dopiero z 10 drużyna, czyli Leeds. A tak 1 remis i 6 porażek (z West Ham i Brighton z czołowej 10 jeszcze nie grali) - więc słabo. A ostatnie 3 mecze (w tym 2 na wyjeździe) wygrali, no ale grali z ogonem. Chociaż w sumie West Ham ostatnio gra słabej, więc remis jak najbardziej możliwy. Raczej nic więcej goście nie wyciągną. Ja nie stawiam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Trochę przesadziłeś West Ham ciągle walczy o bezpośredni awans Big Sam ma taki cel także dzisiaj zrobią na Upton Park piekło_Odpuszczam ten mecz jedynie go obejrzę z chęcią bo będzie ciekawie.
 
J 5

jgc

Użytkownik
Panowie jeśli macie wątpliwości odnośnie spotkań 1x2 to zawsze można pokusić się o zdobycze bramkowe. Ogólnie to uważam, że dzisiaj powinien zrehabilitować się i oddać nam kase za poprzednią kolejkę Southampton;) to co oni zrobili to ja prawie zawału serca dostałem i niestety ale i ja wzbogaciłem konto buka dodatkową kasą :;/: dzisiaj wcale nie powinno byc łatwo przeciwko Cristal Palace ale powiedzmy sobie szczerze - 2 ostatnie mecze to tylko 1pkt zamiast 6... myślę, że chłopaki sami wiedzą, że to zjeb... i dzisiaj się ogarną. Możliwe, że gospodarze coś ustrzelą, bo grają bez żadnej napinki i po dwóch ostatnich przegranych będą chcieli się pokazać z nieco lepszej strony. Mimo wszystko uważam, że tutaj wchodzi w grę tylko wygrana Świętych, bo już w kolejnej kolejce czeka Reading i dzisiejsza strata punktów + ewentualna wygrana West Hamu i Reading jutro = nagły wzrost ciśnienia tętniczego.✅✅✅ 0:2 oddali kase z nawiązką
Poza tym ja pogram na BTS Hull - Boro. Tutaj nawet można się pokusić o over 2,5 lub over 3,5 chociaż ze statystyk obu drużyn raczej nie wynika, że mogą dziś mocniej postrzelać. H2H jednak pokazuje, że wysokie overy między nimi padały, więc za drobniejszą kase polecam bo kursy fajne (BTS 1,95; over 2,5 2,25; over 3,5 4,4). I jeszcze jedno - Hull nie strzeliło bramki od 3 kolejek, i nawet na nich to dość długo, więc liczę na przełamanie, poza tym jak ścisną zwieracze to nadal mogą grać w playoffach. Boro to samo, więc mecz ma jakąś tam stawkę. ✅✅✅ 2:1
Ja się jeszcze pokusiłem o BTS w meczu Ipswich - Leicester. Tutaj co prawda można spodziewać się wszystkiego, bo obie ekipy są na podobnym poziomie na dzień dzisiejszy chociaż lisy mają o wiele większy potencjał. Kurs niski na bts, więc i według buków chłopaki sobie postrzelają. Ja uważam, że ten mecz to raczej tylko o prestiż, bo nie wierzę że listy nagle zaczną całą parą gnać do strefy playoff, aczkolwiek kto ich tam wie... Kto nie chce ryzykować to nie ma co się napinać na bts bo kurs w granicach 1,6 wiec ewentualnie do tasiemca. ✅✅✅ 1:2
Bristol - Coventry X 3,25 tutaj myślę, że goście przyjeżdżają po 1 pkt i go wywalczą. Według mnie Coventry ma łatwiejszy terminarz i ten jeden punkt może być kluczowy przy ostatecznym rozrachunku. Dodatkowo można rzec, że oni nie potrafią w ogóle grać na wyjazdach więc, ja na miejscu trenera zamurowałbym bramkę, żeby tylko ten punkt dowieźć do końca meczu. Grać za drobne bo ryzyko za duże :razz:⛔⛔⛔ taaaaaa prowadząc 0:1 przegrali 3:1 to tylko pokazuje jakie to parówki wyjazdowe
Wisienka na torcie, a więc West Ham - Birmingham...hmmmm nie mam pomysłu an ten mecz, bo z jednej strony londyńczykom powinno zależeć na wygranej i gonitwie za uciekającym Southamptonem i Reading, więc możliwe że postawią wszystko na jedną kartę i się otworzą a to woda na młyn dla gości... z drugiej strony goście, którzy winni ciułać punkty żeby ich przypadkiem 8 w tabeli Boro nie pyknęło na finiszu. Obie ekipy będą znały wynik meczu Świętych i to jest jakiś tam handicap dla nich więc będa mogli sobie przeliczać i robić symulacje pozycji w tabeli. Skłaniałbym się raczej do remisu w tym mecz
West Ham- Birmingham X 3,3✅✅✅ 3:3 świetny mecz
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
I tak jestem nie pocieszony szczególnie Ipswich,i Blackpolem które zawaliły kupon za to na jutro Brighton - Reading myśle że spokojnie Reading z niezłym kursem bez jakiś większych analiz:razz:
Typ: Reading✅
Kurs:2,30
Bukmacher:BetClic
 
J 5

jgc

Użytkownik
ja bym taki hop do przodu na ten Reading nie był. trzeba się głębiej pochylić nad analizą, bo niby goście faworyci po super kursie, ale gospodarze za darmo tego miejsca w tabeli nie okupują
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
ja bym taki hop do przodu na ten Reading nie był. trzeba się głębiej pochylić nad analizą, bo niby goście faworyci po super kursie, ale gospodarze za darmo tego miejsca w tabeli nie okupują
Ok mozemy analizowac
Nie licząc pucharów łącznie grali ze sobą 83razy
32 razy wygrywał Reading
23 razy był remis
28 razy wygrał Brighton
Niby nie wygląda zle dla Brighton ale ostatnie zwycięstwo u siebie z Reading,to sezon 2001/2002
2ostatnie sezony nie grali ze sobą wcale w tym roku u siebie Reading dominacja i wygrana 3-0 nie sądze żeby w sezonie kiedy Reading gra tak dobrze,mogło przegrać lub nawet zremisować z Brightonem ale wszystko możliwe to tylko piłka a w dodatku Championship lubi zaskakiwać;) Ja jednak pozostane przy typie na Reading.
 
J 5

jgc

Użytkownik
analizować będę raczej jutro, ale na swoją obronę dodam tylko, że Brighton ma megaaaa mocnych przeciwników i trudne mecze w &quot;kolejnych kolejkach&quot; (masło maślane). Weź pod uwagę, że na kimś muszą te punkty cułać i taki 1 pkt na Reading to byłoby coś dobrego a Reading odbije sobie bo ma łatwiejszych przeciwników. Poza tym taka śmieszna rzecz troche i pewnie mnie tutaj zabiją śmiechem aleeeeee jest coś takiego jak psychologia sportu i ogólnie podejście psychologiczne do meczu. Nie mówie, ze goście oleją sprawę, gdyż są nadal faworytem, ale po prostu czasem jest tak, że &quot;grają jakby chcieli a nie mogli&quot; ???? typować bramki a nie sie zastanawiać nad 1x2 ????
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Z bramkami to bym się też zastanawiał głęboko jak to ugryzc,dlatego poszedłem w strone Reading,szczerze mówiąc licze na podtrzymanie dobrej passy zwycięstw gości.Może chlopaki się wypowiedzą jeszcze na temat tego meczu.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Wiesz co jest najśmieszniejsze wytypowałem strzelca.... Philipsa i on trafił... także szczęście w nieszczęściu trafiliśmy aby 1 typ z tego spotkania głowa do góry i powodzenia w dalszych typowaniach.
Bywa i tak no ale nic się nie dzieję. Najpierw trzeba poznać tą ligę dopiero potem ładować większą kasę. Co do samego spotkania to z pewnością wpływ miała czerwona kartka pokazana już w 20 minucie. Z relacji radiowej jednak to Blackpool miał dużo więcej sytuacji no ale cóż kursy 1,3 są nie do brania nawet w tej lidze. Co do Reading to ostatnio widziałem ich grę i nawet grając w 10 nie zachwycali jakoś specjalnie dopiero w ostatnich 20 minutach się obudzili i szturmowali bramkę. Brightonu nie znam więc się nie wypowiem, Reading raz widziałem ^^
 
J 5

jgc

Użytkownik
Dobra, więc co do tego meczu Brighton - Reading to ja osobiście pograłem tylko na jednym kuponie i to singla 1X za 1,6zł. Niestety nie mam pomysłu na ten mecz, ale podtrzymuję swoje zdanie, że gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą... ogólnie według mnie nie przegrają, a jak przegrają to minimalnie. Dobry kursik jest na 1 dnb ~2,2zł.
Brighton - Reading 1X 1,6zł ⛔
Portsmouth - Millwall
Fajnie wygląda opcja na bts w tym meczu. Gospodarze chyba uwierzyli, że są w stanie utrzymać się w lidze i ciułają pkt będąc niewygodnymi rywalami głównie dla czołówki. Ostatnio niespodzianka i remis u Świętych 2:2 (grali do końca za co brawa - chociaż kupa kasy w plecy :/),poradzili sobie z Hull 2:0(ok byli w dołku chwilowym ale zawsze to coś), a wcześniej wygrali z Birmingham 4:1! Dla równowagi dodam, że 31/03 dostali u siebie baty od Burnley 1:5. Ogólnie historia znowu może się tak potoczyć, że wypruwają sobie żyły z Sothampton a dostają bęcki od jakiegoś Burnley i to jest niestety problem wszystkich sportowców na całym świecie. Jakiś brak skupienia, lekceważenie, bujanie w obłokach wtf? Goście też w kratkę, raz wygrywają z mocnymi, potem baty ze słabszymi ... takie tam. Dlatego nie chce mi się obstawiać wyniku i wolę inwestycję w bramki po całkiem niezłym kursie.
Portsmouth - Millwall BTS 1,86 zł ⛔ :;/:
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
A ja nadal podtrzymuje moją 2 czystą na Reading ???? Przyznam Ci racje że może Brighton tanio skóry nie sprzeda i to nie będzie łatwy mecz dla Reading ale jednak wywiozą z ich terenu 3pkt
Drugi mój pomysł na ten mecz,chociaż wczoraj nie bardzo widziałem jak to ugryzc to bramki mecze z ostatnich lat pokazują że te zwycięstwa Reading to były wygrane 0-2 lub dwukrotnie 0-1 patrząc do sezonu 2002/2003,więc pokuszę się jeszcze o cos takiego
Oba zespoły strzelą:Nie✅
Kurs:1,90
Bukmacher:BetClic

I Portsmouth hmmm,,,,,ciężko ciężko,ale zaryzykuje na obstawienie że Milwall wygra pierwszą połowe.:-|Dość odważne posuniecię,ale nie jest to nie możliwe.W dużej liczbie spotkań goście wygrywali wczoraj swoje połówki nawet po to by przegrać cały mecz,,ale to już mniej istotne,także takie coś odemnie na jeden kupon:razz:

Wynik Pierwszej Połowy:Millwal✅
Kurs:3,80(dla odważnych)
Bukmacher:BetClic
Nic dodać nic ująć ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom