>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lay the Draw

T 11,8K

tadzin

Użytkownik

Czy ktoś ma może jakiś fajny kalkulator na równe rozkładanie stawki???
#2 Ruch Chorzów
- Cracovia LAY X (3,9) ew. wygrana 3j - zobowiązanie 8,7j ✅ poczekałem jednak trochę po przerwie i w 48 minucie 1-0. Back po 6,2 - zysk jeśli remis 1,62j a jeśli nie to 0,95j.
też pograłem Ruch, aczkolwiek LTD zaczałem grać bardziej dla zabawy. Kiedyś sporo czytałem o LTD i strategia jest to ciekawa.
co do kalkulatorow jest ich masa podana/opisana w dziale sports tradingu na forum...
Pytanie mam, w jaki sposób wybierasz mecze do LTD?
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Szczerze mówiąc to raczej nie zaglębiałbym się w jakieś analizy. Jak ma coś wpaść to wpadnie. Aczkolwiek taki mecz Ruchu od początku nie pasował mi do tej strategii no i zagrałem go za mniejszą stawkę.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Szczerze mówiąc to raczej nie zaglębiałbym się w jakieś analizy. Jak ma coś wpaść to wpadnie. Aczkolwiek taki mecz Ruchu od początku nie pasował mi do tej strategii no i zagrałem go za mniejszą stawkę.
hmm :? jak sie nie zaglebiasz zbytnio, to pewnie grasz za drobniaki totalnie dla zabawy tak mysle, bardziej dla rozgrywki hm ? :&gt;
Co do meczu Ruchu to było niezłe LTD ;]
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Tak, tak. Testuję sobie na razie za drobniaki. Zamiast &quot;j&quot; mogłem tam napisać &quot;€&quot;. Grasz też LTD??? A co sądzisz żeby podeprzeć się back 0-0 HT ??
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
#3 Estonia - Irlandia LAY X 3.1 zysk 5e - zobow. 10,50e ✅ 13 minuta Irlandia 0-1. Back 4.2 i zysk 1,25e

Jak zdążę wrócić do domu to zagram jeszcze Bośnię i Portugalię. Myślałem też o Anglii i Hiszpanii ale to chyba nie dobry mecz do tej strategii bo jest duża szansa że Anglia pierwsza strzeli gola.
edit. do domu na Portugalię jednak nie zdążyłem no i postanowiłem że jednak Polski nie będę grał a zdecydowałem się na Estonię.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Tak, tak. Testuję sobie na razie za drobniaki. Zamiast &quot;j&quot; mogłem tam napisać &quot;€&quot;. Grasz też LTD??? A co sądzisz żeby podeprzeć się back 0-0 HT ??
cóż na moje oko back 0-0 byłby opłacalny w przypadku grania wysokimi stawkami rzędu &gt;1000 euro, aczkolwiek sa lepsze sposoby zabezpieczenia się przed brakiem bramek i suma sumarum wychodzi ze back 0-0 sie nie oplaca.
W graniu LTD najwazniejszy jest dobor meczy, ja na razie swoje mecze dobieralem &quot;jak chciał&quot; wiec cudow nie oczekiwalem i jesli nie szlo po mojej mysli to wychodzilem minimalizujac straty.
 
cock 756

cock

Użytkownik
cóż na moje oko back 0-0 byłby opłacalny w przypadku grania wysokimi stawkami rzędu &gt;1000 euro, aczkolwiek sa lepsze sposoby zabezpieczenia się przed brakiem bramek i suma sumarum wychodzi ze back 0-0 sie nie oplaca.
Ja myślałem, że miarą opłacalności nie są zera przed przecinkiem okraszone walutą, a skromny zysk w porównaniu do stanu pierwotnego.
Tradera chyba weryfikuje procent, i jeśli ktoś robi greenbooka 0,12E, to też to robi dobrze. Tu idzie o to by nie stracić, a jeśli już, to jak najmniej.
Na &quot;moje oko&quot; nie masz racji. :/
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
aczkolwiek sa lepsze sposoby zabezpieczenia się przed brakiem bramek i suma sumarum wychodzi ze back 0-0 sie nie oplaca.
Tzn. co masz na myśli z tymi lepszymi sposobami? Szukałem też innych zabezpieczeń ale wydaje mi się że 0-0HT jest najlepsze. Oczywiście na razie patrzyłem wszystko na sucho i nie wiem czy to jest opłacalne. Postaram się to poobserwować.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Ja myślałem, że miarą opłacalności nie są zera przed przecinkiem okraszone walutą, a skromny zysk w porównaniu do stanu pierwotnego.
to ~~1000 to byla totalna bzdura ktora powininem wykasowac wtedy, no ale sie zapomnialo. stawka nie ma znaczenia to prawda.
Tzn. co masz na myśli z tymi lepszymi sposobami? Szukałem też innych zabezpieczeń ale wydaje mi się że 0-0HT jest najlepsze. Oczywiście na razie patrzyłem wszystko na sucho i nie wiem czy to jest opłacalne. Postaram się to poobserwować.
bardzo duzo czytalem na forum tradingowym o LTD i innych strategiach i jesli mowa o LTD, to tam ludzie grali to juz kupe czasu i doszli do konkretnych wnioskow ze back 0-0 zabiera za duzo zysku z greena, ktory zrobisz w przypadku backa na remis.
ogolnie tam byly opisane 2 sposoby gry LTD, jeden gdzie po prostu robisz lay na remis, a drugi gdzie odpowiednio stawkujac 1 2 i X w przypadku gdy w 75 minucie jest remis zmniejsza sie strate (oczywiscie takie stawkowanie zmniejsza tez zysk, jednakze w porownaniu do 1 metody strata jest o zdecydowanie mniejsza, zas zysk troszke mneijszy).
Wiem ze to moze brzmiec dosc niezrozumiale, ale nie wiem czy moge tak sobie wkleic zawartosc z tamtego forum, po pierwsze z racji ze tu nie mozna reklamowac innych for, a po drugie ze to tak jakby wlasnosc tamtego forum.
linka na pw moge podac chyba.
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
#5 Sociedad - Espanol LAY X 3.4 stawka 5e - zobow. 12e ⛔ do przerwy 0-0 i wychodzę po backu 2,48. Strata 1,85e
#6 Dinamo Moskwa - Kubań LAY X 4 stawka 5e - zobow. 15e ✅ 19 min 1-0. Daję back X po 7,14 i zysk 2.09e
#7 Vitesse - Feyenord LAY X 3.4 stawka 5e - zobow. 12e ✅ 3minuta i 0-1. Back po kursie 3.8 i mały zysk 0,51e
#8 Sociedad - Espanol (w przerwie przy stanie 0-0) LAY X 2.5 stawka 5e - zobow. 7,5e ⛔ niestety 0-0. W 70 minucie podparłem się cs0-0 za 5e. Wynik: strata 3,37e
 
fristajlo 0

fristajlo

Użytkownik
#5 Sociedad - Espanol LAY X 3.4 stawka 5e - zobow. 12e ⛔ do przerwy 0-0 i wychodzę po backu 2,48. Strata 1,85e
#6 Dinamo Moskwa - Kubań LAY X 4 stawka 5e - zobow. 15e ✅ 19 min 1-0. Daję back X po 7,14 i zysk 2.09e
#7 Vitesse - Feyenord LAY X 3.4 stawka 5e - zobow. 12e ✅ 3minuta i 0-1. Back po kursie 3.8 i mały zysk 0,51e
#8 Sociedad - Espanol (w przerwie przy stanie 0-0) LAY X 2.5 stawka 5e - zobow. 7,5e ⛔ niestety 0-0. W 70 minucie podparłem się cs0-0 za 5e. Wynik: strata 3,37e
Złamałeś swoje główne założenie żeby wycofać się po pierwszej połowie i dlatego straciłeś
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
wychodzenie po 1. połowie to totalna głupota.
Nie no nie pisz że to głupota. Po prostu jedna z możliwości. W tym meczu nie złamałem założenia bo wyszedłem w przerwie, jednak później postanowiłem zagrać ten mecz dla testu z sytuacją że w przerwie jest 0-0 i jadę z LAYEM. Niestety trafiłem na najgorszy z możliwych scenariuszy.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Nie no nie pisz że to głupota. Po prostu jedna z możliwości. W tym meczu nie złamałem założenia bo wyszedłem w przerwie, jednak później postanowiłem zagrać ten mecz dla testu z sytuacją że w przerwie jest 0-0 i jadę z LAYEM. Niestety trafiłem na najgorszy z możliwych scenariuszy.
ostatnie 2 tyg grałem LTD i kurs na remis w przypadku remisu badz prowadzenia doga jedną bramką, utrzymuje się na w miarę sensownym poziomie do 75 minuty, więc jaki jest sens wychodzić w połówce?
odpowiedź brzmi :
żaden
W piłce nożnej w końcu chodzi o strzelanie goli a skoro na starcie skracasz mecz do 45 minut no to ~~
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Mi chodziło po prostu o to że słowo &quot;głupota&quot; było raczej za mocnym słowem. Po prostu jedni wolą mniejsze ryzyko i wychodzić w przerwie a drudzy są mocniejsi psychicznie.
Btw widzę chyba potencjał na sposobie grania żeby wchodzić LAY X w przerwie gdy jest do przerwy remis. Co Ty (wy) na to??
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Mi chodziło po prostu o to że słowo &quot;głupota&quot; było raczej za mocnym słowem. Po prostu jedni wolą mniejsze ryzyko i wychodzić w przerwie a drudzy są mocniejsi psychicznie.
Btw widzę chyba potencjał na sposobie grania żeby wchodzić LAY X w przerwie gdy jest do przerwy remis. Co Ty (wy) na to??
jeśli oglądasz mecz i ostro mają ochotę strzelać a jest 0-0 to jak najbardziej.
Ostatnio tak zrobiłem w meczu Ruch-Cracovia gdzie było istne oblężenie bramki Crackovi i w 60 minucie kurs na remis był 2 ????
Lay remis IZZI weszło
ok &quot;głupota&quot; to mocne słowo, powinienem napisać że najrozsądniejszy pomysł to nie jest ale co kto woli, w końcu nie moja kasa.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dla grajacych ta metoda;
Na wiekszosci forach internetowych dotyczacych grania ta metoda zawsze sie twierdzi ze najlepiej nadaja sie do niej mecze o wyrownanych kursach.Tzn.by roznica kursow miedzy faworytem a dogiem byla mniejsza niz 0.8 bo wtedy niezaleznie kto strzeli gola mamy green.
Otoz nie-mozna grac kazdy mecz.Rowniez z wyraznym faworytem i miec ZYSK.
Na BF jest w meczach LIVE tez zaklad NASTEPNY GOL.
Stawiajac odpowiednia stawke ze NASTEPNY GOL strzeli Underdog zabezpieczamy brak strat(lub i zysk)w wypadku gdy to faktycznie dog strzeli pierwsza bramke.
Operujac przykladem;
dzisiejszy mecz MALAGA-VILLARREAL 1.80-3.80-5.44
kurs ze NASTEPNY GOL(a wiec pierwszy)strzeli Villarreal jest 3.00
Teraz stawiajac 100j(zobowiazanie) na lay draw i np.3j back na NASTEPNY GOL.
Scenariusze ;a/gol strzela Malaga-poniewaz to faworyt kurs na remis pojdzie na 6-7 i pozwoli nam to na ok.15j zysku(minus 3 ktory postawilismy na NASTEPNY GOL na VILLAREAL)
b/gol strzela Villareal-poniewaz to underdog kurs na remis nam spada do poziomu 3.2-3.4.Tu tracimy kilka jednostek ktore zwraca nam 6j wygranych na NASTEPNYM GOLU postawionych na Villarreal.
Metoda ta pozwala grac kazdy mecz!A nie tylko te z wyrownanymi kursami.Niektorym moze byc latwiej wytypowac mecz ze zdecydowanym faworytem w ktorym bramki padna bo to jest warunkiem powodzenia LAY THE DRAW.
Dodatkowo gdy to wlasnie faworyt strzeli gola zysk jest wyzszy niz przy graniu meczy o wyrownanych kursach-nawet gdy odliczymy kwote postawiona na NASTEPNYM GOLU na underdoga.
Powodzenia.
 
Do góry Bottom