>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Davey Watt kilka dni temu opuścił szpital i wystąpił w niedzielnym meczu barażowym o Ekstraligę. Australijczyk jednak nadal ma problemy z nerkami i ponownie trafił do szpitala.
Tym samym Davey Watt nie wystąpi w poniedziałkowym półfinałowym meczu Elite League, w którym rywalem The Lakeside Hammers będzie ekipa Poole Pirates. W miejsce Australijczyka pojedzie Scott Nicholls.
______________________________________________
Zaplanowany na poniedziałek pierwszy półfinałowy mecz Elite League pomiędzy Birmingham Brummies i Swindon Robins został odwołany z powodu opadów deszczu.
Nowy termin rozegrania tego meczu to 1 października.
www.sportowefakty.pl
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Poole Pirates wygra ligę
kurs: 1,66 Bet365

Każde inne rozstrzygnięcie jak wygrana Poole będzie dla mnie sporą niespodzianką. Przejście w półfinale Lakeside będzie zapewne formalnością, a w finale spotkają się raczej ze Swindon. Składu Poole nie muszę opisywać, dwie armaty w postaci Holdera i Warda który mimo słabszej obecnie dyspozycji, w Anglii jeździ zawsze dobrze. Do tego solidny Kasprzak i ostatnie wzmocnienie w postaci Pawlickiego. Reszta zespołu nie zachwyca, ale myślę że parę punktów dorzucą i wystarczy to na wygranie całej ligi. Tylko jakiś jeden słabszy mecz i wysoka przegrana może ich moim zdaniem pozbawić mistrzostwa.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
To może ja rozpocznę dyskusję nad dzisiejszym jedynym półfinałowym starciem w Elite. W Thurrocku miejscowe Młotki jadą z absolutnymi faworytami tych play offów czyli Piratami z Poole. Moją uwagę zwrócił jeden zakład z oferty sportingbet a mianowicie:
K.Nilsson (-0.5) v Pi.Pawlicki 1 @1,75 ✅ Przede wszystkim zwróćmy uwagę na kilka podstawowych aspektów. Dla młodszego z braci Pawlickich dzisiejszy występ na Arenie Essex będzie pierwszym po niedawnej kontuzji (jeszcze przed tygodniem Poole stosowało z/z w miejsce Piotrka). W dodatku jego partnerem a w zasadzie prowadzącym parę będzie Darcy Ward. Mimo tego że młody Australijczyk ostatnimi czasy może swoją postawą nie rozpieszcza kibiców Apatora to jednak na Wyspach wciąż wraz ze swoim bliźniakiem Holderem są głównymi armatami Piratów. A zatem punkty na koledze z pary stracone a dochodzi do tego mecz wyjazdowy. Gospodarze już od pewnego czasu stosują manewr z zz w miejsce Davidssona, nie inaczej będzie i dzisiejszego wieczoru. Zatem Kim pojedzie zapewne 5 razy - tak jak to bywało ostatnimi czasy. Poza tym wobec tego że startuje z &#39;2&#39; ma jeden słabiej obsadzony bieg - mam na myśli gonitwę numer 8 ( Line Up: Nilsson, Mear, Masters, Eklof). A zatem jeden bieg więcej do dyspozycji po stronie Szweda, jeden wyścig słabiej obsadzony plus własny tor. Wg mnie sporo tych argumentów przemawiających za Nilssonem, handi malutkie, kurs przyjemny ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Niestety tylko jedno spotkanie dziś, ale coś dla siebie znalazłem. Gościnny występ Nichollsa za Australijczyka Watta nie powinien osłabić siły Młotów z Lakeside. Hot Scott zawsze dobrze czuł się na arenie Thurrock, ostatnio notuje bardzo fajny epizod jeśli chodzi o występy na brytyjskich torach. Dziś nie ze swoją ekipą, ale jednak jest to występ w półfinale rozgrywek krajowych. Nie mam wątpliwości, że doświadczony Anglik da z siebie wszystko, a jego umiejętności pozwolą mu osiągnąć dwucyfrowy rezultat. Linia zaproponowana przez Expekt jest absolutnie do pogrania, bo tylko 8.5, a kurs 1.72 zupełnie mnie zadowala. Nie spodziewałbym się, aby Bliźniaki + Kasper nie przegrali ani razu z Nichollsem, ponadto nie mam pewności jak jest w przepisach, ale jego KSM jest niższy niż PK także możliwy też start w ramach z/z, aczkolwiek tego akurat nie jestem pewny, a nie miałem/mam czasu tego sprawdzić dokładnie.
Nicholls over 8.5 @ 1.72
Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lakeside Hammers - Poole Pirates 2 @ 1,555 Sportingbet ✅ 43-47
Dwa typy z meczu Młoty - Piraci. Pierwszy na wygraną gości, nie wyobrażam sobie że osłabieni brakiem Watta gospodarze wygrają ten mecz. Jedzie niby Hot Scott ale dzisiaj to tylko najemnik więc spinać aż nadto się nie będzie. Holder jest w mega formie, Ward w Anglii robi swoje. Kasprzak bardzo lubi tor w Thurrocku. Do tego Kling z rezerwy to może być niezły handicap. Pawlicki kilka oczek może dołoży i goście to wygrają.
Kim Nilsson -0,5 - Piotr Pawlicki 1 @ 1,75 Sportingbet ✅ 7-4
Drugi typ na Kima Nilsson a w parze z Pawlickim. Kim ma dzisiaj dodatkowy start z R/R za nieudacznika Davidssona więc już na starcie mamy przewagę Szweda bo on ma 5 startów a Polak maksymalnie 4. Do tego Kim jedzie z Nichollsem, a Pawlicki z Wardem. Nilsson może urywać punkty, Piotrek nie bardzo. Do tego numer 2 jest o wiele korzystniejszy od 4. Ponadto atut własnego toru zdecydowanie po stronie Kima. Handicap tylko po to by nie było remisu w tym typie. Dla mnie zdecydowana wygrana w tej parze Nilssona.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Fakt faktem Ward wczoraj pogrzebał marzenia kibiców z Torunia o mistrzostwie, bo tak fatalnej dyspozycji nie spodziewał się nikt. Słabe starty, a i na dystansie zero mocy. Mimo to postanowiłem mu dzisiaj zaufać i postawić na niego w pojedynku z Pikejem. Co prawda Szwed ostatnie mecze miał niesamowite i notował praktycznie w każdym meczu 14 albo i więcej punktów, ale myślę, że dzisiaj hc +2,5 na kangura powinien wystarczyć. Wiadomo, że okularnik jedzie na pewno jeden bieg więcej jako ZZ, ale i tak dla losów zakładu decydujące będą biegi nr 13 i 15, gdzie niesforne bliźniaki potrafią wspólnie objechać każdego. Darcy wczoraj zawiódł na całej linii, ale wyspy to całkiem inna bajka, tu czuje się wyśmienicie, czemu zresztą trudno się dziwić, bo większość jeżdżących tu to kelnerzy. Dość niedawno oba zespoły spotkały się na tym torze i wtedy reprezentant gospodarzy zdobył 15 &quot;oczek&quot;, a Australijczyk 12. Dzisiaj liczę, że punkty zabierze Karlssonowi Holder, który wtedy pojechał słabiutko, przywożąc ledwie 7 punktów. Myślę, że teraz będzie lepiej. Generalnie rzecz biorąc wynik inny niż zwycięstwo Piratów będzie niespodzianką, choć dużo zależy od Scotta. Wattie był pewniakiem na tym torze, ale czy Anglik będzie w stanie godnie go zastąpić?
Peter Karlsson - Darcy Ward - Darcy Ward +2,5 pkt # 1,85 Expekt ✅ (11-15,5)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Scott Nicholls(+2)-Chris Holder 1 @ 2,00 Tobet
Tutaj krótko o tym typie. Scott dzisiaj jedzie za Devey&#39;a Watta i będzie mógł pojechać jako zz-etka, a to oznacza, że co najmniej 5, a najprawdopodobniej 6 startów dzisiaj ze strony Szkota będziemy mieli. Z kolei Holder pojedzie 5 razy maks, a jeśli Ward i Kasper byliby od niego lepsi, to może nawet Crispy skończyłby po 4 startach ten mecz, chociaż akurat na to się nie napalam... Obaj spotkają się co najmniej 2 razy, a może nawet 3 więc będzie kilka okazji do wspólnego mierzenia sił i liczę na jakieś jedno zwycięstwo Scotta. Moim zdaniem ten handicap +2 powinien wystarczyć, a przy wygranej Holdera dwoma punktami mamy zwrot więc typ wydaję się być elegancki.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Scott Nicholls (+2) - Chris Holder 1 @2,0 tobet ⛔ Elite League ????
Wg moich obliczeń Hot Scott jedzie dzisiaj 6x (zakładam rzecz jasna występ Brytyjczyka w 15 wyścigu) bowiem ma średnią niższą od PiKeja. Już tłumaczę dlaczego. 13 września Scott jechał już jako gość w barwach Młotków zastępując wówczas Karlssona i pojawiał się na Abbey 6-krotnie. Wtedy średnie wyglądały tak: DW 8.58, PK 8.29 SN 7.41. Dzisiaj wiadomo jak to wygląda. Najwyższą średnią ma Peter Karlsson a Scott mając drugą średnią powinien ten jeden start dodatkowy jechać. Także 5x z dużym prawdopodobieństwem 6 x zobaczymy dziś Nichollsa w Thurrocku. Chris oczywiście w wielkim gazie ostatnimi czasy ale nie zapominajmy że dzisiejszy jego mecz to już 3 impreza w ciągu 3 dni. Czy znajdzie to odzwierciedlenie w wyniku zobaczymy. Ponadto Scott ostatnio 11+1 na Arenie Essex jako Pszczółka więc tor mu pasuje. Jeden start zapasu, dobra forma + handicap i mamy fajny bet na gościa w ekipie Lakeside.
E: No to się zgadzamy kapszti. Gramy ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Witam!
Ja zagrałem Scott Nicholls over 9pkt w Bet365 po @2.15! Jak pisał Kapszti Hot Scott ma dodatkowy bieg w ramach z/z i jak dla mnie jest pierwszy w kolejności do nominowanego zaraz po PK.Na temat Scotta zostało wszystko napisane.Tor zna dobrze,jak i dobrze sobie na nim radzi...ostatnio bardzo dobre występy w Anglii.Zawsze można pograć na zwrot stawki na równą ilość 9pkt po kursie @6.00.
Pozdrawiam.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wg moich obliczeń Hot Scott jedzie dzisiaj 6x (zakładam rzecz jasna występ Brytyjczyka w 15 wyścigu) bowiem ma średnią niższą od PiKeja. Już tłumaczę dlaczego. 13 września Scott jechał już jako gość w barwach Młotków zastępując wówczas Karlssona i pojawiał się na Abbey 6-krotnie. Wtedy średnie wyglądały tak: DW 8.58, PK 8.29 SN 7.41. Dzisiaj wiadomo jak to wygląda. Najwyższą średnią ma Peter Karlsson a Scott mając drugą średnią powinien ten jeden start dodatkowy jechać. Także 5x z dużym prawdopodobieństwem 6 x zobaczymy dziś Nichollsa w Thurrocku. Chris oczywiście w wielkim gazie ostatnimi czasy ale nie zapominajmy że dzisiejszy jego mecz to już 3 impreza w ciągu 3 dni. Czy znajdzie to odzwierciedlenie w wyniku zobaczymy. Ponadto Scott ostatnio 11+1 na Arenie Essex jako Pszczółka więc tor mu pasuje. Jeden start zapasu, dobra forma + handicap i mamy fajny bet na gościa w ekipie Lakeside.
nie byłbym taki pewny tej teorii Uni z jednego względu. Dnia 19ego września w Coventry, Peterborough jechało na Brandon i... Mads Korneliussen (7.02) jechał jako gość za Sullivana (7.76), Schlein (7.23) za Linusa Sundstroma (7.7). Dlaczego o tym piszę? Teoretycznie średnie w zespole wyglądały tak:
Schlein, Mads, MJJ (z/z), Buczek ... reszta nieistotna.
Praktycznie to RooBoy pojechał na z/z ( http://speedwayupdates.proboards.com/index.cgi?board=Coventry&amp;amp;action=display&amp;amp;thread=10817&amp;amp;page=1 ), a Korneliussen nie. Według mnie może tutaj mieć znaczenie za kogo gość jedzie (wyższa średnia Saletry niż Sundstroma), a nie koniecznie jak wygląda jego KSM. Jak pisałem nie jestem w stanie teraz tego sprawdzić, ale chciałem uprzedzić, bo już wtedy mocno się zdziwiłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie ma na co czekać tylko trzeba grać. Bardzo dziwne zestawienie w bet365, mocno przecenione umiejętności Nico Covattiego na tle Simona Steada. Argentyńczyk przeplata dobre biegi fatalnymi, dziś stawka wysoka co może nie wpłynąć korzystnie na jego postawę. Anglik to doświadczony zawodnik, startuje z rezerwy + dostanie dodatkowy start za wielką niedoszłą gwiazdę żużla - Dakotę Northa, który zastępuje Lamparta. Handicap +2... Piękna sprawa, ja pobierałbym nawet i bez żadnych punktów. Kurs na singla wystarczający i prawdopodobieństwo bardzo wysokie trafienia.
Stead +2 v Covatti @ 1.61
Bet365
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
EL: Poole Pirates - The Lakeside Hammers, godz. 20:30 (pierwszy mecz 47:43)
Poole Pirates: Chris Holder, Ricky Kling, Darcy Ward, Piotr Pawlicki, Krzysztof Kasprzak, Ludvig Lindgren, Kyle Howarth.
The Lakeside Hammers: Davey Watt Z/Z, Kauko Nieminen, Peter Karlsson, Stuart Robson, Kim Nilsson, Robert Mear, Justin Sedgmen.
EL: Birmingham Brummies - Swindon Robins, godz. 20:30
Birmingham Brummies: Daniel King, Ben Barker, Sebastian Ułamek, Josh Auty, Bjarne Pedersen, Martin Smolinski, Nicolas Covatti.
Swindon Robins: Hans Andersen, Nick Morris, Peter Kildemand, Jason Doyle, Troy Batchelor, Simon Stead, Dakota North.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Moja teoria jest taka,że Holder w dzisiejszym meczu nie zrobi 12 pkt (under 11.5 @1.85 Tobet) :). Więc tak...Holder w sobotę ma zawody życia mianowicie GP w Toruniu w którym to będzie walczył o złoto. Hc na Poole w dzisiejszych zawodach to -18pkt czyli każdy przewiduje wysokie zwycięstwo faworyta do złota...W biegu 15 wynik zawodów będzie najprawdopodobniej rozstrzygnięty i stawiam,że w tym biegu nie zobaczymy Holdera...Jest Kasprzak,Ward którzy mogą pojechać. Także,żeby Holder zrobił 12pkt w 4 biegach musiałby zrobić komplet czterech zwycięstw...wiadomo,że w jego przypadku jest to możliwe ale uważam,że nie dzisiaj...za małą stawkę spróbuję...GL! pzdr.

(under 11.5 @1.85 Tobet)
✅

Teraz patrzę,że jest @1.65 także teoria całkiem prawdopodobna...

Ch. Holder 3 3 2* 3 11
 
michau 84

michau

Forum VIP
Moja teoria jest taka,że Holder w dzisiejszym meczu nie zrobi 12 pkt (under 11.5 @1.85 Tobet) :). Więc tak...Holder w sobotę ma zawody życia mianowicie GP w Toruniu w którym to będzie walczył o złoto. Hc na Poole w dzisiejszych zawodach to -18pkt czyli każdy przewiduje wysokie zwycięstwo faworyta do złota...W biegu 15 wynik zawodów będzie najprawdopodobniej rozstrzygnięty i stawiam,że w tym biegu nie zobaczymy Holdera...Jest Kasprzak,Ward którzy mogą pojechać. Także,żeby Holder zrobił 12pkt w 4 biegach musiałby zrobić komplet czterech zwycięstw...wiadomo,że w jego przypadku jest to możliwe ale uważam,że nie dzisiaj...za małą stawkę spróbuję...GL! pzdr.



Teraz patrzę,że jest @1.65 także teoria całkiem prawdopodobna...

Kilka tygodni temu był podobny typ, nie pamiętam na jakiego zawodnika. Wtedy miał być over ~9, kurs spadł z ponad 2 do 1.40, a zawodnik ujechał... na palcach jednej ręki bym policzył punkty. Na kursy h2h albo linie u/o w żużlu dużą wagę mają postawione pieniążki. Przynajmniej po takich ruchach od razu reagują buki kursami.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Kilka tygodni temu był podobny typ, nie pamiętam na jakiego zawodnika. Wtedy miał być over ~9, kurs spadł z ponad 2 do 1.40, a zawodnik ujechał... na palcach jednej ręki bym policzył punkty. Na kursy h2h albo linie u/o w żużlu dużą wagę mają postawione pieniążki. Przynajmniej po takich ruchach od razu reagują buki kursami.
No z całym szacunkiem,ale co to ma się do mojego typu? Ja zdaje sobie sprawę,że kurs spadł bo były wpływy na ten typ...i zdaje sobie sprawę że może nie wejść...Kurs spadł bo dużo ludzi pomyślało podobnie jak ja i postawili na to swoje pieniążki...dlatego napisałem,że teoria całkiem prawdopodobna...a typ o którym pisałeś to Piotr Protasiewicz over 9 przy czym zrobił bodajże 2 lub 3 pkt:cool:...pzdr
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kilka tygodni temu był podobny typ, nie pamiętam na jakiego zawodnika. Wtedy miał być over ~9, kurs spadł z ponad 2 do 1.40, a zawodnik ujechał... na palcach jednej ręki bym policzył punkty. Na kursy h2h albo linie u/o w żużlu dużą wagę mają postawione pieniążki. Przynajmniej po takich ruchach od razu reagują buki kursami.
A co ma piernik do wiatraka ????????
Tak jak kolega pisal, Holder ma ciezki mecz jutro, potem rewanz w srode i najwazniejsze zawody w zyciu w sobote wiec zrozumiale bylo ze pojedzie tylko 4 razy. Jednak twierdze ze typ wszedl cudem bo Holdera przesuneli na 4 pozycje i mial on banalne biegi i cale szczescie ze puscil Piotrka w jednym...

J : // Jak już to na 3 &quot;pozycje&quot;, bo jechał spod 3 x)
 
michau 84

michau

Forum VIP
A co ma piernik do wiatraka ????????
Tak jak kolega pisal, Holder ma ciezki mecz jutro, potem rewanz w srode i najwazniejsze zawody w zyciu w sobote wiec zrozumiale bylo ze pojedzie tylko 4 razy. Jednak twierdze ze typ wszedl cudem bo Holdera przesuneli na 4 pozycje i mial on banalne biegi i cale szczescie ze puscil Piotrka w jednym...
To ma, że zaraz po poście kolegi, gdzie polecał grać under, kurs spadł, do czego się odniosłem. Typu samego w sobie nie kwestionowałem, bo na żużlu się nie znam. Za to zdarza się od czasu do czasu coś od was poleconego zagrać i widzę jak się zachowują kursy. I śmiem twierdzić, że duży wpływ mają pisane analizy na tym forum i stąd takie ruchy kursów zaraz po opublikowaniu posta. Ot, tyle...
Muuudzin nie spinaj się :p
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
własnym oczom nie wierzę widząc taki kurs...
Poole mistrzem po 1.7 w bet365!
Nad czym się tu rozwodzić, szybkie porównanie ze Swindon.
Trójka liderów zdecydowanie na korzyść Piratów Holder, Ward, Kasprzak &gt; Andersen, Kildemand, Batchelor. W drugiej linii Pawlicki, który wydaje się być na poziomie Doyla, może ciut słabszy jeśli chodzi o Wyspy, ale Morris, Stead czy Lampart to nie są gwarancje punktowe dla Rudzików. Pierwszy mecz zapewne Poole zakręci koło remisu, a u siebie dopełni formalności. Spodziewałem się współczynnika w granicach 1.3, ale widząc coś takiego gram grubo, bo jest mocno przeszacowany ;)
Poole win EL @ 1.7
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
własnym oczom nie wierzę widząc taki kurs...

Poole mistrzem po 1.7 w bet365!

Nad czym się tu rozwodzić, szybkie porównanie ze Swindon.

Trójka liderów zdecydowanie na korzyść Piratów Holder, Ward, Kasprzak &gt; Andersen, Kildemand, Batchelor. W drugiej linii Pawlicki, który wydaje się być na poziomie Doyla, może ciut słabszy jeśli chodzi o Wyspy, ale Morris, Stead czy Lampart to nie są gwarancje punktowe dla Rudzików. Pierwszy mecz zapewne Poole zakręci koło remisu, a u siebie dopełni formalności. Spodziewałem się współczynnika w granicach 1.3, ale widząc coś takiego gram grubo, bo jest mocno przeszacowany ;)

Poole win EL @ 1.7

bet365
Wszystko ładnie i pięknie,tylko weź pod uwagę jeden czynnik. W sobotę mamy GP w Toruniu-tam Holder będzie walczył o tytuł IMŚ.A w niedzielę mamy finał naszej ligi-i w niej będzie walczył Kasprzak. Oczywiście nikomu z nich nie życzę kontuzji,ale trzeba to brać pod uwagę. A jeśli jeden z nich nie mógłby jechać w finale EL to już te 1,70 na Poole takim pewniakiem nie jest.Przynajmniej nie na 10/10 moim zdaniem;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wszystko ładnie i pięknie,tylko weź pod uwagę jeden czynnik. W sobotę mamy GP w Toruniu-tam Holder będzie walczył o tytuł IMŚ.A w niedzielę mamy finał naszej ligi-i w niej będzie walczył Kasprzak. Oczywiście nikomu z nich nie życzę kontuzji,ale trzeba to brać pod uwagę. A jeśli jeden z nich nie mógłby jechać w finale EL to już te 1,70 na Poole takim pewniakiem nie jest.Przynajmniej nie na 10/10 moim zdaniem
kontuzji przewidzieć nie można, jakoś przez cały sezon obaj panowie jeździli bez uszczerbku na zdrowiu i tego się trzymajmy. Kurs jest niezwykle zachęcający patrząc na siłę rażenia Poole i nie ma takiej możliwości, żeby nie obronili tytułu. W EL poprzeczka jest zawieszona znacznie niżej niż w GP czy Elitserien także ta radość z jazdy da złoto ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom