>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
A ja wręcz przeciwnie, nie widzę dziś Kaspera w jednej z głównych ról. Fakt, kurs na over kusi, ale w 5 biegach raczej mało prawdopodobny. A żeby miał on pojechać szósty raz, to musi być dużo lepiej dysponowany od niesfornych bliźniaków. Co prawda ostatnio spisywał się bez zarzutu, ale chociażby w starciu przeciwko Lakeside nie miał zbyt wymagających przeciwników. Dzisiaj będzie miał trudniej, bo Rudziki to mocna ekipa, choć po stracie Doyle&#39;a spisywana już na straty. O wyniku meczu zadecyduje dyspozycja rezerw, bo jeśli pozycje 6 i 7 u Piratów zapunktują przyzwoicie, to raczej oni będą bliżej mistrzostwa. Jednakże zamiast na hc meczowy wolałem zagrać dodatni hc na Troya w parze właśnie z Kasprzakiem. Wiadomo, że Polak jedzie raz jako ZZ, ale że nie bardzo widzę jego występ w biegu nr 15, to zakładam, że obaj pojadą po 5 razy. Co do Australijczyka, to trzeba przyznać, że jeździ niezwykle samolubnie. Nie wiem czy menago Swindon starał się wpłynąć na niego, by zmienił swoją postawę na torze, ale nawet jeśli tak zrobił, to mam nadzieję, że krnąbrny kangur go nie posłucha. Na pewno sporym handicapem będzie znajomość toru. W sierpniu Kasper dość średnio zaprezentował się tutaj zdobywając 7 &quot;czek&quot; w 4 startach. Dzisiaj liczę na 8-10 punktów z jego strony, co powinno pozwolić na wejście zakładu. Batchelor może nie robi w każdym spotkaniu dwucyfrówek, ale stać go na podobny wynik dzisiaj. Jeśli tylko nie zaliczy jakiegoś wykluczenia to powinno być dobrze.
Troy Batchelor - Krzysztof Kasprzak - Troy Batchelor +2,5 pkt # 1,90 Expekt ⛔ (7,5-10)
Kasper zgodnie z planem, ale brak słów, by skomentować &quot;występ&quot; Batcha. Szkoda, że jego głowa nie udźwignęła stawki meczu. Obawiałem się, że zaliczy jakiś dzwon, ale nie liczyłem, że aż dwa.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Swindon Robins - Poole Pirates (0-8,5) (live 16-8) 2 1,85 Tobet ✅
Na razie 4 biegi za nami ale widać, że liderzy gości są dzisiaj bardzo dobrze doposowani. Kasprzak wygrał swój bieg chociaż było gorąco.. Krzysiu musi zauważyć, że dzisiaj przy krawężniku nic nie zrobi tylko musi jeżdzić po &quot;tarce&quot;. Holder po słabym starcie póżniej na dystansie był bardzo szybki. Ward.. co on od.... ale jest szybki to widać, ze startu się &quot;kangur&quot; fenomenalnie zabrał. Co prawdę u gospodarzy jak na razie bardzo dobrze para Morris-Hans. Troy szybki ale przeszarżował i wpadła &quot;śliwka&quot;. Kildemand trochę poniżej oczekiwań ale za o Stead stanął na wysokości zadania. Masters jeśli chodzi o Poole dobrze wygląda, trochę głupi błąd jednak już w biegu trzecim z Chrisem jechał po prawnie. Gram ten handicap!
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Z piekła do nieba, tak można podsumować ten mecz. Pool przegrywało już 18pkt, a mimo to potrafiło odrobić straty. 7pkt to nie jest dużo, ale biorąc pod uwagę że druga linia Poole po walce zdobyła tylko 1pkt to rewanż nie wygląda tak różowo.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
7pkt to nie jest dużo, ale biorąc pod uwagę że druga linia Poole po walce zdobyła tylko 1pkt to rewanż nie wygląda tak różowo.
zdecydowanie wygląda różowo. W rewanżu cenne punkty dorzuci KK, a Morris, Stead, Alden czy Lampart nie będą aż tacy szybcy jak dziś względem Klinga czy Mastersa. U Sama było widać prędkość, ale brak umiejętności. Liczę głównie na Szweda (pokazał niejednokrotnie przy WR, że stać go na wiele) + powołanie młodego Fredki zamiast Howartha i wtedy tytuł pewny. Genialne zawody, świetne mijanki, zwroty akcji!!
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Powiem szczerze że ja nie jestem taki pewien, ale z drugiej strony jednak dalej bym się skłaniał za Poole. Ich bardzo dużym atutem jest rozpiska ostatnich biegów. W 13 i 15 jadą najsilniejsi zawodnicy, w 14 wchodzi mocny Kasprzak z z/z, więc teoretycznie już te 3 biegi dają możliwość odrobienia strat. Bet365 wystawił kurs 1,75 na Poole na mistrza, więc myślę że jest to ciekawy zakład do pobrania na chwilę obecną, bo przypuszczam że handi meczowe wystawione w środę będzie oscylować w granicach 10pkt. Wszystko zależy od zawodników drugiej linii, jeżeli w wyścigach rezerw nie będą przegrywać i uciułają parę punkcików w innych biegach na rywalach, to Poole powinno się cieszyć z mistrzostwa.
 
karfus 90,4K

karfus

Użytkownik
Kwestia mistrzostwa moim zdaniem przesądzona, a te kursy w granicach 1,80 na mistrzostwo dla Pool to jest prezent od buków. Wczoraj było już -18, ale równie dobrze mógł być remis. Pierwszy wyścig Warda i ślizg, potem 14 bieg jechali na 5:1, ale zerwany łańcuch Mastersa. W rewanżu Holder, Ward, Kasprzak sami zrobią minimum 40 punktów.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
a te kursy w granicach 1,80 na mistrzostwo dla Pool to jest prezent od buków.
Nie wiem, czy jest sens grania na Poole przed meczem... Cały sezon potwierdza fakt, że początek meczu w wykonaniu Piratów jest niemrawy, a potem ze względu na układ biegów zaczynają przejmować inicjatywę...
Jakich handicapów można się spodziewać ? 8punktów zapewne.
Jeśli ktoś się wychyli do 10.5 to z chęcią przytulę się do gości...
6.czerwca Poole wygrało 48:42, a jeszcze po 11.wyścigu było 33:33...
10.września było 49:41, a remis meczowy był w 12.biegu...
Może więc warto poczekać na live, bo wiadomo, że do 8.biegu będzie na styk...
Co ciekawe żaden zawodnik Rudzików nie przekroczył bariery 8 punktów w ww.spotkaniach i co ciekawe granicę tą osiągał Kildemand. No poza Doylem, ale to wiadomo... Bliźniaki w sumie 2-krotnie oglądali plecy rywali na 20 wyścigów...
Oby rewanż był równie ciekawy jak wczorajszy mecz, a będzie ok;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jakich handicapów można się spodziewać ? 8punktów zapewne.
szczerze wątpię w tak niskie handi... ;) podejrzewam, że 10 będzie do połapania jeśli chodzi o najniższe wartości i to byłoby rozsądne. KK u siebie pojedzie pod komplet podejrzewam, w pierwszym spotkaniu nieco zawiódł Holder, ale wiadomo jaką siłą na własnym torze jest trójka liderów. Nie ma co przytaczać średnich, ogólnie Swindon będzie ciężko o jakąkolwiek trójkę w rewanżu. Stead pojechał u siebie bardzo dobrze, ale niestety wyjazdy są jego piętą achillesową, Lampart zaprezentował się bardzo słabo w dniu wczorajszym a po Aldenie nie ma się co spodziewać pokaźnej zdobyczy. Masters z całą pewnością zrobi koło 7-8 oczek, a i Howartha bym nie skreślał w konfrontacji z rezerwowymi Swindon także handi 10-12 będzie do spotkania u buków. Dla mnie sprawa mistrzostwa to 75/25 przy takiej formie Holdera, Warda i Kasprzaka.. ;) wszystkie armaty Rudzików są tłumione przez liderów Poole, a druga linia będzie znacznie słabsza niż na Abbey.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Tyle że bukmacherzy też biorą pod uwagę rozpiskę biegów i wiedzą że Pool ma zawsze dobre końcówki, więc nawet jak będą mieli słaby początek i będzie się kręcić wokół remisu nawet do 10 biegu, to linia raczej nie będzie obniżona poniżej 8pkt, a takiej się spodziewam przed meczem.
Ja jednak myślę że druga linia w Poole jednak coś pojedzie, zresztą obserwując wszystkie ich mecze scenariusz jest prawie zawsze ten sam, czyli na wyjeździe jedzie tylko trójka zawodników, a u siebie do wspomnianej trójki parę punktów dorzucają pozostali zawodnicy i Poole wysoko wygrywa mecz. Najrówniejsze były mecze właśnie ze Swindon, ale decydujący może być tu właśnie brak Doyla który dobre jeździł na tym torze. Tak jak się spodziewałem na własnym torze miał go kto zastąpić, ale na wyjeździe już może być różnie.
Przed meczem spodziewam się mimo wszystko jednak handi w granicach 8pkt bo jeżeli już teraz bet365 daje na mistrza 1,75 co jest równe handi 7,5pkt to linia przed meczem powinna być w granicach 8,5 po 1,85.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Lindgren za Mastersa... Dziwna decyzja... Musi być coś na rzeczy, że w składzie został Kling, którego dyspozycja była katastrofalna na Abbey Stadium. Howarth z racji niskiego KSM musi zostać (ewentualnie mógłby go zmienić Ekloef), ale to właśnie od młodego Fredki będzie wszystko zależeć, bo to on dostanie 7 startów. O ile o postawę topowców nie ma się co martwić, o tyle o LL tak, chociaż jest w stanie wykręcić zadowalający wynik na poziomie 8 punktów i mówię to z pełnym przekonaniem. Czy to zrobi? Czas pokaże... Tor przykryty folią, aby nie zbierał wody podczas dzisiejszych opadów. Jutro zapowiadane tylko i wyłącznie przelotne opady, które nie powinny zakłócić przebiegu Grand Final.
Widzimy się jutro!
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wie ktoś czy Sky Sports będzie transmitowało to spotkanie? Polsat Sport to wiem że raczej nie będzie tego nadawał bo mają polską piłkę. Szkoda że mecz nie odbył się wczoraj bo PS by transmitował a teraz nawet nie wiadomo czy Sky pokaże.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wie ktoś czy Sky Sports będzie transmitowało to spotkanie? Polsat Sport to wiem że raczej nie będzie tego nadawał bo mają polską piłkę. Szkoda że mecz nie odbył się wczoraj bo PS by transmitował a teraz nawet nie wiadomo czy Sky pokaże.
tak, Sky Sports 4 i Sky Sports 4 HD - 20.30 start ;)
Polsat Sport News również prawdopodobnie... ;)
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Praktycznie wszyscy bukmacherzy wystawili już kursy na dzisiejszy mecz i linia tak jak spodziewałem się wynosi 8,5pkt. Mecz powinien raczej dojść do skutku (wkońcu). Najbardziej spodziewany scenariusz w tym meczu to według mnie minimalne prowadzenie Poole przez większość meczu, o mistrzostwie myślę że zadecydują ostatnie, a może nawet ostatni wyścig. Nie spodziewam się raczej wysokiego prowadzenia Poole, nawet jeżeli by tak było to dzięki jokerom mecz powinien nie być rozstrzygnięty do ostatniego biegu. Szykują się super emocje.
Mój typ jest cały czas taki sam czy Piraci mistrzem i decyzji swojej już nie zmieniam (Unibet daje kurs 1,75), jestem optymistą ale umiarkowanym bo druga linia w Poole jest wielką niewiadomą i bez ich punktów mogą być kłopoty.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Ogólnie handicapy po 8, a w William Hill wystawiono handicap 10 po kursach 1,91 i to by było na tyle, jeżeli chodzi o kursy. Skupiając się na meczu, osobiście uważam, że Poole wygra u siebie, a także Elite League. Jednak szczerze powiedziawszy jestem trochę zdziwiony rozstawieniem biegów. Jak dla mnie, bieg 13 z duetem Kasprzaka z Wardem przeciw Andersenowi z Batchelorem, może zadecydować o wszystkim. Cały czas pada, jednak mecz dojdzie do skutku. Czekam z niecierpliwością. Do boju Piraci!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom