>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Stronie Poole i twitterowi. Kling jedzie z Wardem zreszta wskazuje na to linia 5.5 jaka jest na niego wystawiona, gdyby bylo inaczej to linia bylaby na poziomie 9.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dużo spotkań dziś, a czasu jak na lekarstwo, bo zaraz Mario rozpyka Chorwatów ;)
Z komórki pograłem takie oto bety:
Peterborough -17.5 v Belle Vue @ 1.72
Schlein over 7.5 @ 1.65
Peterborough po wejściu Polaków niesamowicie mocne, każda pozycja wygląda na szalenie mocną. Jeśli tylko pogoda nie pokrzyżuje szyków to będzie demolka. Brak Hougaarda, Gjedde, Cook&#39;a to olbrzymie ubytki, a powołanie Lemona to już akt desperacji. Jazda do jednej bramki.
Drugi typ na Rooboya, kto jak nie on może zbliżyć się do dwucyfrówki? Nikt... 5 startów powinno spokojnie wystarczyć na zgromadzenie 8 oczek. Linia wystawiona 1 punkt za nisko w mojej ocenie.

Peterborough -17.5
@ 1.72 ⛔
6/10

Schlein over 7.5
@ 1.65 ✅
7/10
Tobet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Peterborough Panthers -18 - Belle Vue Aces 1 @ 1,90 Sportingbet ⛔ 47-46 Asy odżyły po fatalnym początku
Sporo spotkań w EL ale oferta słaba. Raczej staram się odpuszczać tak wysokie handicapy, ale dzisiaj Belle Vue po prostu nie ma żadnego atutu i jeśli ujadą 30 punktów to będzie spory sukces. Bo niby kim mają punktować, jest Schlein który powinien poliderować drużynie, ale co dale? Mroczka? Dryml? Lemon(????)? Szczepaniak? Gafurow? nie , nie, nie z czym do ludzi przecież to są bardzo przeciętni zawodnicy i ledwo co nadają się na drugą linię, ale nie na pozycję lidera drużyny. Gospodarze mają niezłą pakę, szkoda jednak że odszedł Monberg bo to solidny zawodnik, ale w zamian jest Buczkowski i Kościuch a oni na pewno lepiej będą punktowali niż Jesper. Jest Bjerre który ostatnio zaczyna osiągać pozytywne wyniki. Jensen i Sundstrom to kapitalni zawodnicy w Anglii. Allen spora solidność i pewnik 10 punktów w meczu. Lawson powinien objeżdżać najszybszych z Asów. Więc ja nie widzę żadnej dziury u gospodarzy, handicap wysoki bo są jokery ale raczej goście nie mają czym straszyć.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Ułamek over 6.5 @ 1.6 ✅

9/10

Tobet
Gdzie jest haczyk? Ułamek nawet przy 4 biegach spokojnie linie pokryć powinien, bo jedzie z juniorami. Analizując greensheets wg moich obliczeń Seba powinien móc pojechać jeszcze na z/z za Larsena. Larsen średnia 6.32, Seb 7.11 -&gt; Harris i Kennett wyższe także... Lipa buka? Pomyłka? Nie wiem, ale gram grubo ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Coventry - Kings Lynn Stars 1 @ 1,35 Tobet ✅ 48-42
Gram bez handicapu, chociaż ten dość niski. Ale w Anglii ostatnio pada i tory nie są przygotowane tak aby były wielkim atutem gospodarzy i goście na początku często są lepiej spasowani niż gospodarze. Ceventry w tym roku pokonało już Kings Lynn 47-43. Dzisiaj liczę co najmniej na powtórek choć po cichu liczę na wygraną Pszczół za 3 punkty czyli przynajmniej 7 oczkami. Gospodarze osłabieni brakiem kontuzjowanego Nichollsa, za niego mamy Ułamka, jednak jak tak sobie przypomnę Sebastiana jak w tym roku przyjechać z Brummies i wykręcił tu 13 punktów to jestem szalenie spokojny o jego dorobek. Szkoda że nie jedzie Larsen bo po kontuzji wyglądał świetnie, ale jest R/R. Jednak jest Summers więc druga linia nie wygląda najgorzej. Trójka liderów Harris, Kennett i Ułamek powinni swoje zrobić. Z rezerwy jedzie Bager i Roynon. Ten drugi ostatnio jeździ bardzo przyzwoicie i dzisiaj liczę na spory dorobek punktowy. Goście poważnie osłabieni bo bez Iversena bez Korneliussena za którego jest R/R i bez ostatnio będącego w dobrej formie Janowskiego. Oni tego meczu po prostu wygrać nie mogą. Są za nich goście ale Schlein w tym roku w Coventry pojechał fatalnie, Wells tak samo. Stead w tym roku na pewno nie zachwyca formą. Mocna rezerwa b Welbert potrafi tu jeździć, a Szczepaniak ostatni łapie formę. Jednak to za mało by wygrać to spotkanie. Nermark też nie szaleje więc myślę że Pszczoły powinni spokojnie uporać się z Gwiazdami i dopisać do swojego skromnego dorobku 2 albo 3 punkty.
Sebastian Ułamek Over 6,5 @ 1,60 Tobet ✅ 11
Ja rozumiem że to gość i w 15 może nie pojechać, ale Seba tak jak pisałem wyżej w meczu Brummies wykręcił tu 13+1. Oglądałem tamto spotkanie i on tu po prostu fruwał. Dzisiaj 7 punktów to niezbyt dużo tym bardziej że jest wystawiony pod 5. Czekałem na oficjalną informację odnośnie tej decyzji bo widziałem gdzieś że był awizowany pod 4 i miałem spore wątpliwości odnośnie tego typu, teraz wszystko chyba się wyjaśniło i pobieram over Seby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Typ niskiej linii i do tego under, ale powinien pyknąć.
Lemon under 4.5 @ 1.85
6/10
Tobet
dlaczego? Lemon już 40 letni zawodnik, nie pamiętam ostatnio kiedy jechał Monmore Green, wystawiony pod piątką co daje mu jeden bieg arcytrudny. Z kim on tam ma wygrywać? Lindgren, Proctor, Wells poza zasięgiem zdecydowanie. Miśkowiak odnajduje się na Wyspach, a Roynon jakiś poziom wyznaczył. Rezerwowi BV wydają się być w lepszej dyspozycji niż weteran brytyjskich torów. Kolejne typy EL już wkrótce!
jest i drugi bet bardzo ciekawy - dubelek wyglądający bardzo apetycznie czyli zwycięstwa gospodarzy.
Lakeside z mocnymi rezerwami podejmuje Swindon, które mam wrażenie ostatnio cieniuje. Stead bardzo słabo prezentuje się na torze Lakeside, Batchelor wczoraj kiepściutko w Lesznie. Kildemand schodząc z rezerwy wiele stracił i stał się zawodnikiem punktującym znacznie słabiej. Doyle wyciągał poprzednie spotkania na jakiś przyzwoity rezultat, ale Młoty bardzo wyrównany skład. Dwójka liderów, dwójka zawodników drugiej linii i na własnym torze eleganckie rezerwy w postaci Worrall&#39;a i Mear&#39;a. Nie kombinowałbym tylko korzystam z wysokich kursów w bet365. Atut własnego toru powinien zrobić swoje.
Lakeside + Wolverhampton @ 1.74
9/10
Bet365
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Typ na dzisiaj:
H. Andersen under 10.5 1.85 Tobet ⛔ niestety 11:-|
Andersen ma dzisiaj trudne biegi z których nie uzbiera 11 punktów. Myślę, że łatwiejszy dla niego może być tylko 11 bieg, do tego jego forma nie zachwyca. Co prawda zawsze zakręca się wokół 8-13 punktów w lidze angielskiej, ale dzisiaj będzie miał bardzo solidnych zawodników do pokonania. Myślę, że zdobędzie maksymalnie 9 punktów.
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Kursy lecą w dół. Te polecone przez Feekusa już spadły - Lemon under 4,5 do 1.4. Andersen under 10,5 już po 1.7. Sprężać się! Sam złapałem obie propozycje, pewnie Tobet za chwilę całkiem Lemona zdejmie z oferty, a Bet jak tylko się obudzi to ją zmieni.
Andersen &lt;10,5 - 1.7 ⛔ Brak słów.. Gdyby nie defekt PK na ostatniej prostej byłaby kaska..
Lemon &lt; 4,5 - 1.4 ✅
+ piłka - Włochy 1 - 1.35 ✅
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
bardzo możliwe, że ostatni zakład na dziś.
Sportingbet rusza z h2h, a z tego wynika, że coś tam sobie znajdę z tego. Zestawienie rezerwowego Worrall&#39;a ze słabym Stead&#39;em i handi 0.5 co oznacza, że wystarczy jedno oczko więcej Ryśka wymagane, aby zakład był okej. Worrall 2 razy jedzie z Robinem Aspegrenem także punkty na nim zrobi. Bieg rezerwowych może nawet z Doylem wygrać, może też dostać dodatkowy bieg w ramach z/z. Ostatnie wyniki młodego zawodnika z Anglii są imponujące + awans w Terenzano, gdzie zgromadził tyle samo punktów co Tobi Musielak. Spróbować należy, Stead słaby, przestawiony pod dwójkę do Andersena. Ciężko mi sobie wyobrazić, aby doświadczony Anglik dziś pokazał coś ciekawego.
Worrall (-0.5) @ 1.85
5/10
Sportingbet
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Hammers po ostatniej porażce z Pszczołami będzie chciało dziś wynagrodzić to swoim kibicom. Pewniakami w zespole gospodarzy na pewno są Karlsson i Watt, którzy w Anglii notują świetne wyniki. Mear i Worall z rezerwy również powinni przywieźć około 7-8 punktów. Na pewno więcej wymaga się od Nilssona i Robsona, którzy w tym sezonie strasznie cieniują. Dzisiaj vicelider ma szansę odskoczyć depczącym po piętach Swindon. W zespole gości na wyjeździe punktują tylko Doyle, Andersen i Klideman, a to daje tylko 40 punktów i ciężko myśleć o wyjazdowej wygranej. Stawiam dziś na Hammers.
W drugim meczu przedostatnia drużyna mierzyć się będzie z ostatnią. Skład Wilków na papierze wygląda bardzo dobrze, ale na torze już jest nieco gorzej. Fredka dziś pewnie wykręci komplet, bo jest w życiowej formie, Pontus również notuje dobre wyniki, Misiek w Anglii robi dwucyfrówkę, a ostatnio z nim rozmawiałem i silniki ma dopasowane do toru w Wolverhampton idealnie. Wells i Sówka z rezerwy też powinni trochę punktów przywieźć. Zespół gości tylko jedne zwycięstwo i aż 10 porażek. Statystyki mówią nam w tej chwili wszystko. Bardzo słaby skład Asów, rzadko kto równo punktuje w ich zespole.

Lakeside &amp; Wolverhampton @ 1.80 Unibet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lakeside Hammers - Swindon Robins +6,5 2 @ 1,85 Betsafe ✅ 36-53
Dwa spotkania w Anglii, pierwsze to spotkanie na szczycie Młoty z Thurrocka podejmują Rudziki ze Swindon. Kto jest faworytem ciężko wskazać, według mnie o zwycięzcy tego spotkanie rozstrzygnie ostatni bieg. Młoty oczywiście z R/R, jadą wszyscy oprócz Watta (chyba). Dwójka liderów powinna pojechać swoje czyli PK i DW. Reszta może odpalić ale może też zepsuć. Nilsson ostatnio wygląda średnio i stać go na pewno na lepsze wyniki ale ostatnio czytałem że miał problemy sprzętowe. Robson taki jakiś markotny w tym roku i nie punktuje na tyle ile powinien. Worral i Mear, szczególnie ten drugi to mocna rezerwa, jednak goście mają mocniejszą, bo Doyle po przesunięciu na rezerwę odżył i punktuje rewelacyjnie. Aspegren też potencjał ma. Rosko zaskakuje z taktyką i wystawia Andersena wraz ze Steadem tworząc solidne uderzenie. Morris i Batchelor mają po prostu nie przegrywać. A Kildemand jadąc z rezerwowymi też powinien się bronić. Dla mnie mecz na styku u pobieram handicap 6,5 punktów w stronę rewelacji tego sezonu.
Jason Doyle -2,5 - Kim Nilsson 1 @ 1,65 Sportingbet ✅ 13-2
Drugi typ to pojedynek Doyla z Nilssonem. Doyle tak jak pisałem jedzie z rezerwy i według mnie na rezerwach punktów nie powinien tracić. Myślę że stać go na zdobycie ok 11 punktów. Nilsson jedzie w parze z Karlssonem i o punkty będzie bardzo ciężko. Handicap -2,5 punktów nie taki straszny bo Doyle ma łatwe biegi a u Nilssona próżno takich szukać.

Mark Lemon
over 4,5 @ 3,20 Tobet ⛔ 4+1 ajajaj był bliziutko ;)
Ostatni typ na over Lemona. 5 punktów to wcale nie tak dużo, a kurs rewelacja. Tor w Wolverhampton jest bardzo podobny do toru Newcastle, a w barwach Diamentów Mark na swoim torze jeździ znakomicie, prawie za każdym razem pokonywał barierę 10 punktów, dzisiaj na pewno nie będzie łatwo bo jest z kim przegrywać. Ale jadąc z 5 ma dwa biegi w których powinien przyjechać na 2 pozycji. Więc praktycznie będzie brakował 1 punkt i może gdzieś go doczłapie. Kurs jaki jest teraz czyli 3,2 to ogromne value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Tobet szybko dziś wyskoczył z ofertą, która wystawiona nadzwyczaj dobrze oprócz w mojej ocenie linii na RooBoy&#39;a. 7.5 punktu to nie jest dużo, Australijczyk raczej pewniak do 5 startów zatem wystarczy 2,2,2,1,1, a wg mnie spokojnie jest pokonać Nermarka czy Janowskiego. Kurs też atrakcyjny, zapewne Schlein i Mroczka będą bronić honoru Asów, ale nie wyobrażam sobie, aby Rory nie przywiózł choćby 8 punktów.
Schlein over 7.5 @ 1.72
7/10
Tobet
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Granie na Schlein over 7,5 to loteria 50/50. Jego ostatnie występy na wyjazdach to 6,8,7. Od czasu kontuzji to po prostu nie ten sam zawodnik. Średnią wyjazdową ma 1,6. Linia wystawiona bardzo dobrze, dziś przeciwnicy mocni. Typu nie neguje, ale skąd 7/10?
Pozdrawiam
A co do dzisiejszych spotkań to gram dubel bet365
Poole - Birmingham 2 @1,83
Mroczka +2 - Janowski 1@1,61
AKO: 2,95
Wiadomo, że średnie to nie wszystko, ale tym razem nie mogłem przejść obok nich obojętnie. Poole miało zawsze trzech liderów, dziś nie będzie ani Warda, ani Miedzińskiego. Wystąpi Watt, ale czy jest on w takiej formie jak za czasów gdy przywdziewał plastron Piratów? Od pewnego czasu widać u tego zawodnika spadek formy, a apogeum tego zjawiska widzieliśmy w ostatnim meczu Lakeside - Swindon, gdzie Australijczyk wywalczył zaledwie 5pkt. Składy na dzisiaj (w nawiasach średnie domowe gospodarzy i wyjazdowe gości): Poole: Holder (2,68), Kling (0,27), Andersson (1,58), Masters (0,2), Watt (2,36), Howarth (0,62) oraz Kurtz (0,68), Birmingham: Pedersen (2,13), Smolinski (1,29), Barker (1,44), King (1,75), Ułamek (1,84), Auty (1,69), Piszcz (0,44). Faworytem powinni być goście, tym bardziej, że w tym sezonie już udowodnili, że potrafią powalczyć na wyjazdach. Dziś Piratom pozbawionym swoich asów będzie niezwykle ciężko.
Mroczka wyrósł na prawdziwego lidera Asów. Jako, że jest to jego jedyna liga bardzo przykłada się do startów na wyspach. W ostatnim wyjazdowym meczu aż 16pkt. Dziś raczej pewne 6 startów, do tego dodatkowe 2pkt. Średnia wyjazd 2,16.
Maciej Janowski do bardzo dobry zawodnik, ale dziś maksymalnie 5 startów, a kto wie może 4. Jest kilku zawodników gospodarzy, którzy mogą pojechać zamiast Polaka w 15 biegu. Średnia domowa Maćka to 1,77. Myślę, że Mroczka przy dodatkowych punktach jest w stanie pokryć ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
shon19 40

shon19

Użytkownik
Typ na dzisiaj:
D. Watt under 11.5 1.72 Tobet
Watt pokazał w swoim ostatnim występie ( 5 punktów), że jego forma troszeczkę spadła. Dzisiaj pojedzie jako gość w miejsce Warda. Mimo tego, że kiedyś jeździł już w barwach Pool to nie sądzę żeby dzisiaj miał zdobyć więcej niż 11 punktów. Jeżeli uzbiera 10 to będzie już dobry wynik dla niego. Dwa razy najprawdopodobniej pojedzie z kolegą z drużyny Holderem a wiemy że Holder bardzo nie lubi gubić punktów i pewnie już na nim straci 2 punkty. Czy będzie miał dzisiaj z kim przegrać?
będzie jeździł m.in. z B. Pedersenem, Ułamkiem więc kilka oczek powinien stracić.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Niels Kristian Iversen
typ: over 12,5
kurs: 1.50
tobet

PUK w ostatnich tygodniach znajduje się w niebywałej formie. Jego dyspozycja na torach angielskich, szwedzkich, a przede wszystkim polskich wręcz zachwyca. Nie przytoczę zdobyczy punktowych z poszczególnych spotkań, jednak zawsze były one dwucyfrowe.
Dziś z pewnością Niels będzie liderem Kings Lynn Stars. Czy poprowadzi zespół Gwiazd do zwycięstwa &quot;za trzy&quot;?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Poole Pirates - Birmingham Brummies 1 @ 2,40 Unibet ⛔ 46-46 ????
Fantastyczny kurs na Poole jednak trzeba pamiętać są mocno osłabieni. Ale z drugiej strony grzech tego nie zagrać. Kurs w Unibecie czyli @2,40 to spore value na gospodarzy. Więc ja pobieram ich wygraną. Za Warda jedzie Watt i tu żadnej straty nie będzie bo Watt zrobi ok 12 punktów. Holder raczej punktów nie pogubi. Wszystko zależy od Anderssona i Klinga jeśli oni pojadą na poziomie 7 punktów to Poole wygra to spotkanie. A są w stanie wykręcić taki wynik. Masters z rezerwy powinien powalczyć z Autym. Kurtz z 5 spora dziura ale dzisiaj w parkingu jest Ward i kto wie czy nie użyczy swoich motorów. Howarth spory potencjał także liczę że parę oczek dorzuci. Goście na papierze są mocni. Bjarne jeździł tu przed laty, raczej nie zawodził ale ostatnio na pewno nie jest aż takim pewniakiem. Smolinski raczej szału tu nie pojedzie. Druga para King i Ułamek groźni, nawet bardzo ale spokojnie można ich przywozić na 3-3. Barker w Poole raczej szału nie jeździ więc nie jest źle. Z rezerwy to Auty powinien dzisiaj być najlepszy, ale Piszcz z kolei powinien przegrywać z rezerwowymi gospodarzy. Typ ryzykowny zresztą jak zawsze, ale atut swojego toru może mieć znaczenie. Poole podtrzyma swoją świetną passę 16 zwycięstw z rzędu.
Sam Masters -1,5 - Martin Smolinski 1 @ 1,65 Sportingbet ⛔ 5-8
Dodaję jeszcze jeden typ z tego meczu para Sam Masters - Martin Smolinski. Sam jedzie z rezerwy i teoretycznie tylko Auty jest lepszym zawodnikiem jadącym z rezerw. Sam u siebie potrafi zapunktować. Przyjaciel Warda więc może dostanie od niego jakiś sprzęcik. Ale tak na poważnie jeśli Poole myśli o wygraniu to Sam musi zapunktować w granicach 9 punktów, albo przynajmniej na tyle by być na równi z rezerwą gości. Smolinski jedzie w parze z Bjarne Pedersenem i na pewno o punkty łatwo nie będzie. Ogólnie to ma trudne biegi więc jak 5 punktów przywiezie to będzie gitara, handicap tylko albo i aż -1,5 wygląda obiecująco a jaki będzie rezultat to zobaczymy za 2h.
 
D 5

dero1987

Użytkownik
Holder over 12,5 1,50
Iversen over 12,5 1,50
Zarówno 1 jak i 2 ostatnio dobra forma, i za bardzo nie mają z kim dzisiaj gubić punktów. Jak przystało na liderów trzeba pojechać jak najlepiej.
Tobet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kevin Welbert -4,5 - Richie Worrall 1 @ 1,85 Sportingbet ⛔ 9-8 Kevin zrobił swoje ale Worrall ????
Ostatni typ z drugiego meczu Kevin Welbert kontra Richie Worrall. Handicap spory bo aż -4,5 punktów odejmujemy od dorobku Kevina. Ale obaj jadą z rezerwy, w Gwiazd z Welbertem jedzie Szczepaniak i praktycznie dwa biegi rezerwowych powinny się skończyć po 5-1. Welbert w tym roku na torze w Kings Lynn zdobywał w granicach 8-10 punktów dzisiaj powinien spokojnie to powtórzyć. Worrall to słaby zawodnik na dodatek jedzie z rezerwy z Drymlem i Ales też powinien go spokojnie pokonać. Uważam że pojedzie 3 biegi i pod prysznic, a Kevin może dzisiaj sobie polatać może nawet 5 razy.
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Kurczę, niemożliwe... Szkoda, że zawody z Poole nie były w telewizji. Z opisów na speedwayupdates wygląda na to, że miały tam miejsce fantastyczne zawody. Ja jednak jestem załamany. Miałem pograne zwycięstwo gości z Birmingham na kuponie wraz z dodatnim handi na Bell Vue. Zdecydowanie bardziej obawiałem się drugiego meczu, a tu w pierwszym nastąpił dramat. Brummies po 8 biegach prowadzili 12 punktami, nawet joker zbytnio gospodarzom nie pomógł i po 11 wyścigach sytuacja Poole nadal była bardzo słaba. Ostatni bieg podobno był piękny, ale szkoda, że przegrany przez gości 5-1. Fantastyczny mecz pojechał Auty, kilku innych też pojechało bardzo dobrze. Szkoda tylko, że Seba i Bjarne pojechali poniżej oczekiwań. Wielka szkoda, bo mogła być świetna wygrana na tym kuponie: handi na Bell Vue weszło naprawdę izzi, a wygrana Brummies była tak blisko. Żałuję też bardzo, że meczu nie mieliśmy okazji obejrzeć ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom