>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2012/2013

Status
Zamknięty.
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
A Ja osobiście uważam, że Resovia utrze dzisiaj nosa wszystkim tym którzy po porażce z Częstochową skazują ich tutaj na porażkę. Cuneo owszem ma przewagę na kilku pozycjach ale Resovia ma przewagę własnej hali która w ich przypadku ma znaczenie bo kiedy oni w niej przegrali w ostatnich latach w EP nie ugrywając choćby dwóch setów ? Nie chce mi się sprawdzać ale było to bardzo dawno temu. Chyba ostatnio zdarzyło im się to gdy grali z Trentino w 1/6 LM czyli bardzo dawno przegrali wtedy chyba 1-3 mogę się mylić ale nie chce mi sie grzebać w historii i tego dokładnie sprawdzać. Cuneo ma Ngapeta którego łatwo jest zagotować na prrzyjęciu. Sokolov nie jest jakimś super mega kozakiem w ataku i da się go zatrzymać. Środkowi nie są w tym zespole często uruchamiani. Wijsmans gra różnie nie jest już tak solidny jak choćby 2 lata temu.
W siatkówce trzeba potrafić rozgraniczyć europejskie puchary od ligi krajowej. Np. Jastrzębie 2 lata temu w lidze nie weszło do TOP 6 a w LM doszli do FF. Czy też 3-4 lata temu kiedy AZS Częstochowa wyeliminował w LM Copre Piacenza ogrywając ją na wyjedzie i u siebie. Czy też gdy jakieś 5 lat temu AZS Częstochowa odprawił Iskre Odnicovo w pucharze CEV. Zdarzyła się też chyba kiedyś sytuacja że Macerata odpadla po złotym secie z Ach Bled itd.
Zgadzam się z Tobą. Trzeba i należy rozgraniczyć siatkówkę ligową z europejską, ale takie przykłady, które podałeś zdarzają się bardzo rzadko, co kilka lat.
Edit: Tak, Sokołowa można zatrzymać, ale Bartmana, Schopsa czy Akhrema tym bardziej.
 
L 0

lukas7

Użytkownik
Mógłby ktoś w miare możliwości szybko wypowiedzieć sie na temat meczu Constanta Fenerbahce? Musze dzis postawic i sie zastanawiam nad nimi oraz nad Teruelem
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
ACH Volley-Asse-Lennik FT 3:0
ACH (-1,5) 1.50 Bet365 3/10 ✅:spokodfhgfh:

Redwitz już opisał ten mecz, ale ja spróbuję z małym handi.
ACH jeśli ciągle myślą o wyjściu z grupy muszą to spotkanie wygrać za trzy punkty. Kadrowo prezentują się zdecydowanie lepiej, poza tym grają u siebie, gdzie zdecydowanie zyskują na wartości. Wyglądają na wyjątkowo zmobilizowanych przed tym meczem. Obie drużyny w najmocniejszych składach.
Zastanawia mnie dzisiejsza postawa libero Asse, Plota, który zagra przeciwko swoim kibicom. W ostatnich meczach nie najgorzej w ataku wyglądał Estończyk Zuravljov. Przyjęcie dość przeciętne, ACH w tym elemencie bije ich na głowę (Lewis, Kovacevic, Flajs).


Trentino-ZAKSA FT 3:0
Trentino (-2,5) 2.20 bet365 1/10 ✅ niestety

Typ gram pod wpływem informacji o absencji Gacka. To może być hit, bo do gry na libero przymierzany jest Kapelus, nie wiem co o tym myśleć... Kędzierzyn drugi sezon z rzędu ma ogromne problemy w trakcie sezonu z kontuzjami, do tego ciągły brak czwartego przyjmującego, w kadrze dwóch zawodników z Młodej Ligi. Niestety będzie ciężko, brak odpowiednich zmienników może być dzisiaj decydujący. Duet Zagumny-Fonteles może dzisiaj nie wystarczyć. Poza tym Trentino złapało formę, zwłaszcza Juantorena imponuje.
Obym się mylił ????


lukas7
Tomis-Fenerbahce 3:0 :wowsdf:
po tym co widziałem w wykonaniu Tomisu i Fenerbahce do tej pory i po kursach jakie zostały wystawione, chyba zaryzykowałbym zagrać coś w stronę gospodarzy. Zwycięstwo za 3.40✅:spokodfhgfh: w bet365, czy też Tomis (+1,5)✅:spokodfhgfh: 2.10 bet365 lub też małe punkty z Marathonbet, Tomis (+8,5)✅:spokodfhgfh: 1.94 wyglądają całkiem przyzwoicie.
Odnoszę delikatne wrażenie, że drużynie z Turcji brakuje ambicji. Co prawda Milijkovic ciągle potrafi przywalić, ale wygląda już trochę ociężale, Marshall i Cernić nie błyszczą na przyjęciu, a najgorzej wygląda rozegranie, Eksi wygląda na parkiecie, jakby nie wiedział co ma robić.
Wiem, że Tomis jak na razie również nie błyszczy, ale skład mają całkiem przyzwoity. Jest dwóch niezłych przyjmujących Bojic i Terzic, ciekawy rozgrywający Gonzalez, w ataku przyzwoity Ojansivu a na środku mający dobre warunki Stancu. Oczywiście kadrowo to Fenerbahce jest lepsze i pozostają zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale uważam, że Tomis stać na wyrównaną walkę w tym meczu.
Nie wiem nic o osłabieniach, więc gdyby ktoś posiadał jakieś informacje to proszę o uzupełnienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Resovia - Cuneo​
Moim zdaniem Resovia większych szans w tym spotkaniu nie ma. Między PLS a A1 jest cały czas przepaść i nie ma co do tego wątpliwości. Gra Resovii jest dla mnie odrobinę żenująca, poziom jaki oni prezentują jednym słowem lekko ośmiesza naszą ligę. Niedopuszczalnym jest aby Mistrz Polski grał aż tak cienko. Para Akhrem i Kovacevic/Lotman to dla mnie kompletna miernota. Zero siły w ataku, na przyjęciu Delecta robiła ich jakimiś śmiesznymi flocikami, podejrzewam, że również m.in żałosne przyjęcie było przyczyną porażki z Czewą. Rozgrywający Czech dla mnie zawodnik przeciętny, często zdejmowany przez trenera, bardzo często zacina się w pewnym momencie i sypie słabiutko.
Cuneo lepsze na każdej pozycji. Para przyjmujących Ngapeth - Wismans zjada pare z Rzeszowa w każdym elemencie gry. Atakujący Sokolov również daje swojemu zespołowi przewagę nad Bartmanem, czy Schopsem. Nie pisze już o rozegraniu i zagrywce bo tutaj jest po prostu przapaść.
Resovia jest marna, gra tej drużyny w dwóch ostatnich meczach przyprawiła mnie o mdłości. Cuneo nie powinno im dać większych szans.
Typy: Cuneo (1.59) Pinnacle ✅
__________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą. Trzeba i należy rozgraniczyć siatkówkę ligową z europejską, ale takie przykłady, które podałeś zdarzają się bardzo rzadko, co kilka lat.
Edit: Tak, Sokołowa można zatrzymać, ale Bartmana, Schopsa czy Akhrema tym bardziej.

Takie przykłady zdarzają się dość często a nie raz na kilka lat (W roku ubiegłym Arkas ograł Novosibirsk mimo tego że Loko było na papierze drużyną dużo lepszą, w tym roku |Schweinier ograło u siebie Kazan...) . Są drużyny które we swoich halach w EP grać potrafią i nawet jeśli w lidze idzie im przeciętnie to nagle w EP okazuje się że grają dobrze. Bo hala/atmosfera w hali wpływa na przeciwnika który nie jest przyzwyczajony do warunków panujących w hali. A kogo jak kogo ale Włochów da się zagotować. Takie mecze mają inny ładunek mentalny. Inaczej taka Resovia podejdzie do takiego meczu niż do takiego z AZS czy z Bydgoszczą. Bartmana, Akrema, czy Schopsa można zablokować tym bardziej prawda. Ale jeżeli grają oni we własnej hali przy wypełnionych trybunach to niesieni dopingiem na fali wznoszącej mogą wyglądać lepiej od takiego Sokołowa. Trentinno i Zenit potrafią sobie zazwyczaj radzić w takich warunkach ale Cuneo na pewno nie jest obok tych drużyn.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Miszcz Polski Resovia Rzeszów - Bre Banca Lannutti Cuneo 2 @ 1,60 Tobet ✅ 0-3 Resovia ????
O dziwo popieram typ DawidBarca. To co gra miszcz Polski to jest jedna wielka kpina. Jak można przegrać na Podpromiu z Częstochową to nie wiem. Ostatnie mecze też na kiepskim poziomie. Cuneo jeśli zagra z taką pasją jak w meczu z Piacenzą to o wynik jestem bardzo spokojny. Mają lidera w postaci Sokolova który w trudnych momentach ciągnie zespół, Wijsmans i N&#39;Gapeth jeśli będą przyjmowali tak jak w niedzielę to będzie dobrze. Mastrangelo i Kohut straszą na środku. Do tego wirtuoz Grbić. Mocna zagrywka to spory atut zespołu z Piemontu więc powinni spokojnie wygrać, może nawet 3-0.
Rozgrywający:
Grbic 9:7 Tichaczek
Analiza fajna ;) ale jeśli zdecydowałeś się na porównanie zawodników na konkretnych pozycjach to w tym przypadku porównując tych zawodników powinieneś zastosować inną skalę. Ten &quot;pojedynek&quot; po wienien wyglądać tak:
Tichaczek -1 - Grbić 10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Straszny kocioł zrobili kibice Resovii, nie wiem czy mam się śmiać, czy też płakać. O ile przyjęcie funkcjonowało o tyle jeszcze istnieli, gdy włączona została zagrywka zespół włoski zaczął odlatywać. Kilka prostych błędów Grbicia nie wpłynęło na wynik spotkania. Ngapeth robił wszystko, bronił, odbierał, serwował i kończył. Świetny występ tego zawodnika. Szybko, łatwo i przyjemnie, a sam kurs na Cuneo był całkiem przyjemny.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa 1 @ 1,541 Pinnace ✅ 3-1
To teraz czas na PRAWDZIWEGO Mistrza Polski. Skra Bełchatów podejmuje w Łodzi drużynę ze stolicy Rosji. Faworytem jest Skra, pomimo tego że zagra bez Plińskiego. Niestety najlepszy środkowy PLS-u złapał grypę. Zastąpi go Kłos który musi coś udowodnić, bo stracił miejsce w tym roku na rzecz Kooistry. Skra ma mocne skrzydła, Woicki całkiem fajnie rozumie się z Atanem i to spora szansa dla Skry. Wlazły ma kłopoty w przyjęciu, ale jak trzeba to w ataku kończy. Winiar jest w formie. Dynamo zagra bez Kurka, na pewno nie są to wielcy potentaci. W tym roku nie grają najlepszej siatkówki. Dla mnie wygrana Skry.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Ja dziś gram Skrę i Skrę z ujemnym handicapem, mimo tego, że nie zagra Pliński. Veres będzie grał ale nie sądzę by był w szczycie formy po urazie, Krugłow to dla mnie gracz średni, ale z dobrym uderzeniem. Mocnym atutem Dynama jest zagrywka, ale Skra ma równie potężną zagrywkę. Atan jest w wyśmienitej formie, w razie problemów w przyjęciu Mariusza może zastąpić Cala czyli nominalny przyjmujący. Skra wykorzysta wg mnie atut własnej hali bo zależy jej na 1 miejscu w grupie i sądzę, że pewnie wygra ten mecz.
Typ: Skra 1.45 Bet365 ✅
Skra -1.5 2.0 Bet365 ✅
Edit: easy. Pogrom Zaksy. Dynamo bez podstawowych graczy nie miało nic do powiedzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - Bre Banca Lanutti Cuneo​

Kolejne ciekawe starcie tej kolejki z udziałem polskiego zespołu.
Cuneo to bardzo mocny zespół, który w tym sezonie jako cel stawia sobie awans do turnieju finałowego Ligi Mistrzów. Ostatni występ z Piacenzą w końcu pokazał potencjał tego zespołu. Było widać team spirit i wspólny cel. Wijsmans mało atakował, ale na świetnej skuteczności. Grę ciągnęli Sokolov i N&#39;Gapeth. Atakujący Tsvetan Sokolov podjął świetną decyzję odchodząc z Trento. Ma szansę się jeszcze rozwinąć przy Grbicu i podejrzewam, że to wykorzysta. Środek Mastrangelo-Kohut na wysokim poziomie. Libero De Pandis mnie nie przekonuje, ale dziurą na pewno nie jest. Atutami na pewno są dobra zagrywka, doświadczenie (kilku zawodników bardzo doświadczonych i charyzmatycznych) i gra w ofensywie. Problemem może być przyjęcie, bo N&#39;Gapeth i Wijsmans mistrzami w tym elemencie nie są.
Nie da się ukryć, że Resovia jest w dołku. Przed porażką z Bydgoszczą twierdziłem, że coś jest nie tak, bo zwycięstwa w LM były, ale w bardzo słabym stylu. Przegrana z Częstochową to wstyd i kompromitacja i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Ostatnio Resovia została wygwizdana na Podpromiu (rzadko się to zdarza) i na pewno dzisiaj zagra na maksimum swoich możliwości. W składzie na ten mecz zabraknie Grzegorza Kosoka. Nie grał najlepiej od początku sezonu (zwłaszcza w ataku cieniutko), ale jego zagrywka by się dzisiaj przydała. Ostatnio dobrze gra Akhrem, Bartman cały czas całkiem nieźle. Kto obok Akhrema ? Zacząłbym z Kovacevicem (jeżeli jest w pełni zdrowy), który jest po prostu lepszym zawodnikiem od Lotmana.
Właśnie ten mecz będzie wyznacznikiem potencjału i możliwości Resovii. Mają szansę zmazać plamę po kompromitacji w PlusLidze i wydaje mi się, że mogą dzisiaj wygrać to spotkanie. Będzie ogromna motywacja i mam nadzieję, że walka od pierwszej do ostatniej piłki. Zespół w starciach z mocnymi rywalami potrafi się mobilizować.
Ze stawką nie ma co szaleć ;)
Typ:
Resovia Rzeszów @ 2.65 Unibet ⛔
Ja po obejrzeniu na live Lotmana musze przyznać, że aktualnie jego dyspozycja to katastrofa, jego glównym zadaniem jest przyjęcie, w którym spisuje się aktualnie fatalnie, o ataku nie będę wspominać bo aktualnie jest to kpina.. na rozgrzewce ciężko mu było wejść z porządnym atakiem w boisko, na meczu weszła mu chyba jedno pseudokiwka ;]
czary goryczy dolewał również Tichaczek, który pierwszy raz przez środek zagrał w drugim secie przy około 15-15 ;] + pare razy wrzucił Bartmana w siatke w ważnych momentach co kończylo się efektowną czapką. o &quot;wystawach&quot; na środek już wgl nie ma co mówić, Pit dostał piłkę na wysokość szyi, cudem ją przebił ???? .
najlepsze wrażenie zdecydowanie Bartman (żenująca zagrywka, nawet ucelował dolną taśmę) + Kovacewicz. swoje pomógł też Resce Grbic, który momentami dokonywał debilnych pomyłek i to dzięki niemu w 2. secie z prowadzenia Cuneo 19-16 zrobiło się 21-23 ;] (ale i to Resovii nie pomogło żeby choćby ugrać seta).
ogólnie po meczu nie było widać żeby jakoś przejęli się tą porażką, Bartman zadowolony rozdawał autografy hotkom ???? , Kowacewicz pogadał sobie z Grbicem.
aha, brawo dla Cuneo za przyjęcie, mianowicie cały czas specjalnie dawali N&#39;Gapethowi więcej boiska do pokrycia (przy flocie było to nawet 2/3 boiska ???? ) a Resoviacy konsekwentie serwowali właśnie w niego, a radził on sobie wyśmienicie. taki mały trik w pełni udany. o tym, że przyjęcie Reski szwankowało cały czas (nawet przy lżejszych zagrywkach) wspominać nie trzeba ;]
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ja po obejrzeniu na live Lotmana musze przyznać, że aktualnie jego dyspozycja to katastrofa, jego glównym zadaniem jest przyjęcie, w którym spisuje się aktualnie fatalnie, o ataku nie będę wspominać bo aktualnie jest to kpina.. na rozgrzewce ciężko mu było wejść z porządnym atakiem w boisko, na meczu weszła mu chyba jedno pseudokiwka ;]
czary goryczy dolewał również Tichaczek, który pierwszy raz przez środek zagrał w drugim secie przy około 15-15 ;] + pare razy wrzucił Bartmana w siatke w ważnych momentach co kończylo się efektowną czapką. o &quot;wystawach&quot; na środek już wgl nie ma co mówić, Pit dostał piłkę na wysokość szyi, cudem ją przebił ???? .
najlepsze wrażenie zdecydowanie Bartman (żenująca zagrywka, nawet ucelował dolną taśmę) + Kovacewicz. swoje pomógł też Resce Grbic, który momentami dokonywał debilnych pomyłek i to dzięki niemu w 2. secie z prowadzenia Cuneo 19-16 zrobiło się 21-23 ;] (ale i to Resovii nie pomogło żeby choćby ugrać seta).
ogólnie po meczu nie było widać żeby jakoś przejęli się tą porażką, Bartman zadowolony rozdawał autografy hotkom ???? , Kowacewicz pogadał sobie z Grbicem.
aha, brawo dla Cuneo za przyjęcie, mianowicie cały czas specjalnie dawali N&#39;Gapethowi więcej boiska do pokrycia (przy flocie było to nawet 2/3 boiska ???? ) a Resoviacy konsekwentie serwowali właśnie w niego, a radził on sobie wyśmienicie. taki mały trik w pełni udany. o tym, że przyjęcie Reski szwankowało cały czas (nawet przy lżejszych zagrywkach) wspominać nie trzeba ;]
Moim zdaniem im wcześniej wywalą Kowala tym lepiej tam potrzeba nowego trenera który ten zespół poukłada bo narazie niby na papierze gracze są ale każdy gra sam sobie. A Kowal na siłę wstawia prawie zawsze Lotmana do pierwszego składu który gra jak dla mnie fatalnie niby ona ma trzymać przyjęcie ale nie trzyma a w ataku go nie ma. Kovaceic wpuszczany w tym sezonie głównie na krótkie zmiany zazwyczaj w sytuacjach beznadziejnych. Rozumiem że narazie nie pokazał wiele dobrego ale trzeba dać mu pograć, trzeba mu zaufać aby się w ten zespół wkomponował. Bo można być pewnym tego że on potrafi grać o niebo lepiej od Lotmana. Może w przyjęciu jest gorszy ale w ataku to nie ma co porównywać tych dwóch graczy. W reprezentacji USA Anderson z Pirddym też przyjęcie mieli gorsze od Lotmana ale trener stawiał na nich a nie na tą miernotę w ataku i tak też powinno być tutaj. Swoją drogą ciekawe czemu sprowadzili Nikole a nie Urosa czyżby młodszy brat miał jeszcze ważny kontrakt przed tym zespołem z Bled ?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Moim zdaniem im wcześniej wywalą Kowala tym lepiej tam potrzeba nowego trenera który ten zespół poukłada bo narazie niby na papierze gracze są ale każdy gra sam sobie. A Kowal na siłę wstawia prawie zawsze Lotmana do pierwszego składu który gra jak dla mnie fatalnie niby ona ma trzymać przyjęcie ale nie trzyma a w ataku go nie ma.
Ze zwalnianiem Kowala bym poczekał. Na razie nie wygląda to najlepiej i tutaj nie ma nawet nad czym dyskutować. A kogo byście widzieli na jego miejscu ?

W poprzednim sezonie Resovia również miała niemrawy początek. Najważniejsze są play-offy.

Co do Lotmana to wydaje mi się, że jest to po prostu ulubieniec Kowala. Andrzej przed poprzednim sezonem koniecznie chciał go ściągnąć i chyba nawet w jednym z wywiadów mówił, że od Paula zaczyna układanie składu.

Kovaceic wpuszczany w tym sezonie głównie na krótkie zmiany zazwyczaj w sytuacjach beznadziejnych.
Kovacevic w trakcie sezonu pewnie wywalczy sobie miejsce w składzie. Na razie nie gra zbyt dużo, bo ma problemy. Jakiś czas temu wydawało się, że już wszystko będzie dobrze, ale przed meczem z Bydgoszczą znowu miał jakiś uraz (szczegółów nie znam).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
W przypadku Kovacevicia to chyba są to po prostu jakieś mikrourazy, bo szczególnie jeszcze podczas meczu z Delectą po każdym ataku to zawsze miał jakiś grymas na twarzy. Ogólnie to nie widziałem jeszcze ani jednego meczu w wykonaniu Serba, w którym byłby on super hepi i dawał jakieś sygnały, że jest gotowy na pełen dystans meczowy.
Ogólnie póki co w klubie nie jest wesoło, ale też bym poczekał ze zwalnianiem trenera. W końcu to mistrzostwo jakoś wywalczył. ;)
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
To ja doleję kilka groszy od siebie na temat Asseco Resovii Rzeszów... I będzie tu sporo analogi do roku poprzedniego. - Na podstawie obserwacji od początku sezonu.

1. Lukas Tichaczek znowu mało gra środkiem. - Rozumiem, że gdy Grozer był w optymalnej formie - to Lukas mógł trochę zapominac o graniu przez środek. ALE! Nie od parady mamy jednych z najlepszych środkowych na świecie (Kosok i Nowakowski) żeby z nich nie korzystac! - Czech jest trochę niedokładny i jednak rzuca się to w oczy, nawet przy świetnie wyszkolonych technicznie Lotmanie, Kovacevicu czy Schopsie.

2. Andrzej Kowal (tutaj na podstawie meczu z Cuneo). Nieporozumieniem jest dla mnie wystawienie w składzie Lotmana. Widziałem wszystko z bliska i nie wiem czy Lotman dał chociaż jedno dobre przyjęcie do Tichaczka (takie z którego mógłby zagrac pierwsze tempo). - Wszedł Nikola i od razu było widac poprawę. - Dziwiło mnie, że przy parze Akhrem i Kovacevic Włosi serwowali na Serba, ale... wywiązał się on o wiele lepiej. Moim zdaniem także lepszym rozwiązaniem byłoby wystawienie w pierwszej szóstce Jochena Schopsa. Bartman na lotnym bloku przy szybkim dograniu radził sobie świetnie. Miał chyba dwie udane kiwki, ale już jeżeli chodzi o obijanie bloku czy coś w tym stylu - to Bartmanowi do Niemca brakuje sporo. - Ale do sedna. W tamtym sezonie Kowal rzadko zmieniał swój wyjściowy skład podczas meczu. - W tym niestety do tej pory jest podobnie.

W sumie... To tak się wypowiedziałem o wszystkim i o niczym, ale. Jeszcze nie czas i nie miejsce, żeby ścinac głowę Kowala. Już po wylosowaniu w grupie wiadomo było, że Resovia nie będzie faworytem tej grupy... Szkoda jednak, że pomimo takiego składu i potencjału na tle trzeciej drużyny Lega Pallavolo widac spore różnice. Jednak, jeżeli polskie zespoły chcą zawojowac Ligę Mistrzów... To na dzień dzisiejszy będzie to niezwykle trudne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Constanta - Fenerbahce​
Widzę prawdziwą perłę w typie na gospodarzy. Buki ubzdurały sobie, że Fener to groźna ekipa i na każdym kroku wystawiają mega kursy na ich rywali :grin: . Ostatnio przemłuciło ich Dynamo w połowie rezerwowym składzie, które do tego grało na ich hali. Skra ich wręcz ośmieszyła. Teraz przyjeżdżają do Rumunii na mecz z Tomisem. Wiadomo, nie jest to drużyna wirtuozów, ale swoje grają i co można było zaobserwować w meczu ze Skrą, wcale nie są to jacyś kompletni amatorzy. Dysponują niezłą zagrywką i potrafią postraszyć w ataku. Rozgrywający gra w dobrym tempie, gra na co być może nie wskazują dotychczasowe wyniki wygląda nieźle.
Fener to drużyna żałosna. Kilka starych pierdzieli którym nie chce się grać + fatalni zawodnicy z Tucji na czele ze słabiutkim Libero i rozgrywającym. Potencjału to tutaj nie ma praktycznie żadnego. Jak Miljkovicowi siądzie gra to zdobędą kilka punktów z rzędu, ale potem Ivan jak na te lata co ma przystało, zacina się i jego dobra gra się kończy. Jeszcze pare lat temu potrafił grać na genialnym poziomie przez dystans 4-5 setów, teraz jest to maks 1. Do teg dochodzi para słabiutkich w przyjęciu przyjmujących czyli Marshall + Cernic. Cernic do tego zapomniał jak się skacze i ledwo udaje mu się zaatakować wystawioną piłkę, jego % w ataku z reguły nie przekracza 20%. W ostatnim czasie Fener dostaje baty nawet od tych śmiesznych drużynek w swojej lidze, więc w LM to oni za bardzo nie mają czego szukać.
Widzę tutaj szanse 50/50. Kursy jakie bym wystawił to 1.85 - 1.85 z uwagi na to, że Tomis gra u siebie i szanse ma większe. Tb bardzo realny dlatego gram:
Typy: Tomis +1.5 (2.17) Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Constanta - Fenerbahce​
Widzę prawdziwą perłę w typie na gospodarzy. Buki ubzdurały sobie, że Fener to groźna ekipa i na każdym kroku wystawiają mega kursy na ich rywali :grin: . Ostatnio przemłuciło ich Dynamo w połowie rezerwowym składzie, które do tego grało na ich hali. Skra ich wręcz ośmieszyła. Teraz przyjeżdżają do Rumunii na mecz z Tomisem. Wiadomo, nie jest to drużyna wirtuozów, ale swoje grają i co można było zaobserwować w meczu ze Skrą, wcale nie są to jacyś kompletni amatorzy. Dysponują niezłą zagrywką i potrafią postraszyć w ataku. Rozgrywający gra w dobrym tempie, gra na co być może nie wskazują dotychczasowe wyniki wygląda nieźle.
Fener to drużyna żałosna. Kilka starych pierdzieli którym nie chce się grać + fatalni zawodnicy z Tucji na czele ze słabiutkim Libero i rozgrywającym. Potencjału to tutaj nie ma praktycznie żadnego. Jak Miljkovicowi siądzie gra to zdobędą kilka punktów z rzędu, ale potem Ivan jak na te lata co ma przystało, zacina się i jego dobra gra się kończy. Jeszcze pare lat temu potrafił grać na genialnym poziomie przez dystans 4-5 setów, teraz jest to maks 1. Do teg dochodzi para słabiutkich w przyjęciu przyjmujących czyli Marshall + Cernic. Cernic do tego zapomniał jak się skacze i ledwo udaje mu się zaatakować wystawioną piłkę, jego % w ataku z reguły nie przekracza 20%. W ostatnim czasie Fener dostaje baty nawet od tych śmiesznych drużynek w swojej lidze, więc w LM to oni za bardzo nie mają czego szukać.
Widzę tutaj szanse 50/50. Kursy jakie bym wystawił to 1.85 - 1.85 z uwagi na to, że Tomis gra u siebie i szanse ma większe. Tb bardzo realny dlatego gram:
Typy: Tomis +1.5 (2.17) Pinnacle
A Ja się z Tobą nie zgodzę. Jeżeli mówisz, że Turcy grają słabo to co można powiedzieć o tym co gra Tomis ? W meczu ze Skrą to było takie dno że ciężko się to oglądało. Skra grająca na pół gwizdka wygrała ten mecz bez najmniejszych problemów. Dlatego perłom w żadnym wypadku bym tego nie nazwał. Fener nie gra dobrze nie ma zespołu ale chociaż są indywidualności które w tym przypadku mogą przesądzić o wyniku. A Tomis nie dość że nie ma zespołu to jeszcze mają grajków bardzo przeciętnych.
Ja jestem zdania, że jeżeli Turcy jadą tam po zwycięstwo to wyjadą z tarczą z Rumuni.
e/Z takim rozgrywającym to by ich Częstochowa ograła do 0
 
A 4

alex123

Użytkownik
Jeszcze niema kursów ale jutro już rusza runda rewanzowa.Zaczynamy w Rosji i tam miejscowy Novosibirsk powinien gładko wygrać z Czechami 3-0,wieczorem nasza Reska zagra w Cuneo i chyba jeden set to jest maks na co stać naszą drużynę.Na Rosjan kurs powinien być w okolicach 1,4-1,5 plus Cuneo -1,5 seta z kursem 1,2 da nam ciekawego dubla na jutro.Można dołożyć też coś z innych pucharów do podwojenia stawki.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Jeszcze niema kursów ale jutro już rusza runda rewanzowa.Zaczynamy w Rosji i tam miejscowy Novosibirsk powinien gładko wygrać z Czechami 3-0,wieczorem nasza Reska zagra w Cuneo i chyba jeden set to jest maks na co stać naszą drużynę.Na Rosjan kurs powinien być w okolicach 1,4-1,5 plus Cuneo -1,5 seta z kursem 1,2 da nam ciekawego dubla na jutro.Można dołożyć też coś z innych pucharów do podwojenia stawki.
na Rosjan u siebie 1,5 ???? na wyjeździe 3-0 wygrali raz dając wyjść z 20 Czechom (tam kurs był 1,1 :])
w obu meczach U można zagrać
Cuneo na wyjeździe 3-0, Reska osłabiona jedzie + mecz z Kielcami raczej nie stał na wysokim poziomie (Effector 19-13 i traci seta xD)
u Rosjan też niby 3-0, ale czy w każdym z setów zejdą poniżej 20 dla Czechów, można wątpić, chociaż nie powinni
1,35 przeciw Turkom nie wygląda źle ;) Turcy u siebie 1-3, a na wyjazdach tracą sporo (a i u siebie ich gra była słaba ;))
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom