>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Czesc limitow jest taka jak piszesz,ale jest tez druga storna medalu tzn. limitowanie graczy ktorzy regularnie zarabiaja, bez grania surbetow. Pograj w Bet365 miesiac czasu i wyciagnij od nich z 8k moze wtedy bedziesz pisal inaczej...
Czytam ze zrozumieniem. Czepcie sie dalej, coraz bardziej mnie to bawi, jak rowniez wasze teorie na temat limitowania. Jak ktos jest gamoniem i nie potrafi wygrywac normalnie tylko na szurach z oddsportalu czy innych stronek to nic dziwnego ze go limituja po 2 tygodniach. Obracam na zywo okolo 30 kola tygodniowo, zysk mam czasami do +10 w tygodniu (wczoraj +4000 dniowka wiec wg teorii powinienem dostac limit) i jakos o limity sie nie martwie na dzien dzisiejszy
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 23

rutra

Użytkownik
Trochę mnie przeraża to co piszecie. Gdzieś ty był temat czy z bukmacherki da się żyć. Myślę, że jeśli bukmacherzy w taki sposób wprowadzają limity to po prostu się nie da. Jeśli jakiś bukmacher ma powiedzmy milion klientów na całym świecie, którzy ciągle są na minus to dużo zysku taki bukmacher ma, natomiast nie rozumiem po co są limity. Jeśli ktoś już rzeczywiście wyciąga 30% tygodniowo to jakby tak z 100k wygrał to limit jeszcze rozumiem, ale po kilku dniach, po wygranej kilku k.
O co chodzi z tymi multikontami? Czy jeśli ktoś dostanie np. limit max. 10zł na zakład i zamknie konto, a później stworzy nowe na te same dane to już limitu nie ma? Czy może kombinujecie w ten sposób, że zakładacie konto na brata, jak zlimitują to na siostrę, potem na rodzica jednego drugiego, wujka, ciocie, kuzyna itp. Czy gracie z tego samego komputera (ten sam numer IP)?
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
???? O jaki ten bukmacher niedobry,limitują mnie na wielu kontach????
chyba nie zrozumiałeś kolego. Moje kolejne konto zostało założone tylko dlatego, że zlimitowali mnie na pierwszym, 100% uczciwym, które miałem od pół roku. Jak na początku było na minusie to ok, ale jak w czerwcu zysk wynosił kilka koła to koniec kariery. W życiu nie zagrałem żadnego sura. Uważasz, że limitowanie graczy tylko, że mają zysk jest ok?
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
Single, zawyżone kursy z itf kobiet. Rozumiem, że buki się bronią, ale to jednak nie fair, bo grałem w b365 3 lata, w sumie uzbierało się zysku jakieś 15k, z czego 8 w ostatnim miesiącu, a i żeby to wygrać zaczynałem od stawek 2-20zł. Bez kombinowania, surebetowania i kontrowania, a tu bęc - limity. Zrozumiałbym wszystko, gdybym grał kontry live, surebety i stawki jakieś kosmiczne, ale operowałem w ostatnim miesiącu stawkami 40-300 zł/typ. Jeżeli tak boją się niszowych dyscyplin po co w ogóle wystawiają na to ofertę?

@Soltysiao
Mam jedno konto :]
identyczna sytuacja u mnie
 
andrzejpluuu 42

andrzejpluuu

Użytkownik
Jeśli jest uzależniony i przegrywa grubą kasę to się cieszy,że go zlimitują bo więcej jak limit nie przegra.
Popatrz chłopcze kilka postów niżej i się napawaj :jupi:
Jak już wspomniałem , limity nie przeszkadzają by w tydzień zarobić ładnych parę złotych liczone w setkach a nawet tysiącach . No ale to dla Ultrasów, a nie dla mięczaków :cool: . Betujcie , bo to fajny sport .
 
escobarek 0

escobarek

Użytkownik
Limity przy graniu na live to ostatnio niestety standard w tym buku. Namierzanie tego samego kompa odbywa się poprzez MACa karty sieciowej (mając zmienne IP)?

Prędzej czy później każdy wygrywający musi dostać limit. Jednak piszecie głównie o limitach stawki. A co powiecie na temat wydłużenia czasu przyjmowania zakładu? To się wam nie ptrzytrafiło?
@Soltysia - najczęściej grasz zakłady typu &quot;race to 10&quot; grając obie drużyny?
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Limity przy graniu na live to ostatnio niestety standard w tym buku. Namierzanie tego samego kompa odbywa się poprzez MACa karty sieciowej (mając zmienne IP)?

Prędzej czy później każdy wygrywający musi dostać limit. Jednak piszecie głównie o limitach stawki. A co powiecie na temat wydłużenia czasu przyjmowania zakładu? To się wam nie ptrzytrafiło?
@Soltysia - najczęściej grasz zakłady typu &quot;race to 10&quot; grając obie drużyny?
jeżeli chodzi o &quot;wydłużenia czasu przyjmowania zakładu&quot; - technicznie nie ma takiej mozliwosci. sprawdz czy masz przegladarke ok, cookies,temps etc...
konto moze miec limity, bany etc, ale nie ma technicznej mozliwosci aby jakies konto miało dłuższy czas na przyjecie zakladu. to jest automat. przeciez nikt nie wyryfikuje zakładu w momecie kiedy własnie go składasz...moze potem kots zerknie ze np masz miec do wygrania 10tys... ale nie jak go składasz...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Trochę mnie przeraża to co piszecie. Gdzieś ty był temat czy z bukmacherki da się żyć. Myślę, że jeśli bukmacherzy w taki sposób wprowadzają limity to po prostu się nie da. Jeśli jakiś bukmacher ma powiedzmy milion klientów na całym świecie, którzy ciągle są na minus to dużo zysku taki bukmacher ma, natomiast nie rozumiem po co są limity. Jeśli ktoś już rzeczywiście wyciąga 30% tygodniowo to jakby tak z 100k wygrał to limit jeszcze rozumiem, ale po kilku dniach, po wygranej kilku k.
O co chodzi z tymi multikontami? Czy jeśli ktoś dostanie np. limit max. 10zł na zakład i zamknie konto, a później stworzy nowe na te same dane to już limitu nie ma? Czy może kombinujecie w ten sposób, że zakładacie konto na brata, jak zlimitują to na siostrę, potem na rodzica jednego drugiego, wujka, ciocie, kuzyna itp. Czy gracie z tego samego komputera (ten sam numer IP)?
Nie ma takiej możliwości aby dobry typer nie mógł spokojnie grać. W necie są setki buków, a do normalnej gry bez żadnych limitów nigdy jest Pinek i giełda i wiele innych. Fakt Bet365 jest bardzo dobry, no, ale jak już się złapie te limity to trudno.
Tak multikonta to różne konta na tą samą osobę, jest to surowo zabronione właściwie wszędzie (wiem, że w Marathonie nie, ale to i tak bez znaczenia, bo limity są na wszystkie konta) i może spowodować blokadę konta i środków zawartych na wszystkich kontach. Można założyć inne konto na inną osobę, przy zmiennym IP, ale np w przypadku nietypowych graczy np kobiet weryfikacja telefoniczna, pytania z dziedziny sportu i laska może nie przejść. Oczywiście każde konto może być tylko na jedno gospodarstwo domowe więc te &quot;inne&quot; osoby muszą się różnić.
 
M 7

meste

Użytkownik
witam jestem tu nowy
Tydzien temu tez nalozyli mi limity. konto mialem otwarte ponad rok. Gram tylko na live i dosc duze stawki min 50e
Mialem drugie konto otwarte na matke nie uzywane od 8 miesiecy , wplacilem sino klikam na zaklad to samo limity nawet widaomsci na to konto nie wyslali za nakladaja limit-
Jest dokladni ejak pisze eskobarek ze dochodza po numerze MAC kart sieciowaej ze jest logowanie na rozne konta z tego samego kompa.
Zgadzam sie tez z wydluzeniem czasu zakladu ,ostatnio mialem to non stop nieraz tak dlugo krecilo ze zdazyli bramke stzrelic i nie zalezy to od lacza.
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
witam jestem tu nowy
Tydzien temu tez nalozyli mi limity. konto mialem otwarte ponad rok. Gram tylko na live i dosc duze stawki min 50e
Mialem drugie konto otwarte na matke nie uzywane od 8 miesiecy , wplacilem sino klikam na zaklad to samo limity nawet widaomsci na to konto nie wyslali za nakladaja limit-
Jest dokladni ejak pisze eskobarek ze dochodza po numerze MAC kart sieciowaej ze jest logowanie na rozne konta z tego samego kompa.
Zgadzam sie tez z wydluzeniem czasu zakladu ,ostatnio mialem to non stop nieraz tak dlugo krecilo ze zdazyli bramke stzrelic i nie zalezy to od lacza.
&quot;nieraz tak dlugo krecilo ze zdazyli bramke stzrelic i nie zalezy to od lacza.&quot; - przeciez bukmacher nie jest w stanie dokładnie przewidziec kiedy padnie gol, chyba ze ty czekasz jak juz piłka leci do bramki i wtedy chcesz zatwierdzic zakład...
 
Q 30

qtas

Użytkownik
jeżeli chodzi o &quot;wydłużenia czasu przyjmowania zakładu&quot; - technicznie nie ma takiej mozliwosci. sprawdz czy masz przegladarke ok, cookies,temps etc...
jak nie masz o czymś pojęcia to się lepiej nie odzywaj w ogóle

Na zlimitowanych kontach zakłady są przyjmowane dłużej.
 
Do góry Bottom