>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity

A 226

adiqq

Użytkownik
Ograbiacie buka po niskich kursach, albo gracie surebety i dziwicie się że dostajecie limity. Ja od 5 lat regularnie gram stawki 100-1500 zł i żaden limit mnie nie spotkał, a zysk kaski ładnie się zgadza.
nie wiem jakie kursy grasz, ale grając wysokie kursy u tego buka, limity są pewne jak w banku - kwestia czasu - i na początek tylko niektóre ligi....
Ale znam dużo gorsze przypadki...miałem przypadek (z litości przemilczę) że dostałem maila, że moje konto zostaje właśnie zamknięte, a cała kasa zostanie przelana na MB.
na tle takich buków B365 wypada naprawdę nieźle ;)
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Czyli jak tam u was jest nikt nigdy nie otrzymał limitu? Nawet jakiś drobne sprawy, jestem bardzo ciekawy...

A to może ktoś podzieli się jakimiś przypuszczeniami na jakiej zasadzie zostają nakładane limity i jak je monitorują?
1. Wchodzą na każdego gracza spr. historie i wtedy działają? Trochę sporym personelem muszą dysponować, ktoś orientuje się ile tak ok. jest kont zarejestrowanych na PL w Bet365?
2. Mają jakiś program który pokazuje konto użytkowników ich depozyty ?
3. Czy zmieni coś działanie w stylu: na początku pograć delikatnie jakiś minimalna bukmacherka dosłownie 5 zakładów. Potem odczekać jakiś czas i znów się za to zabrać?(uśpić ich czujność).
Nikt prócz nich samych nie posiada takich informacji jakie chcesz wiedzieć, a co do tego &quot;uśpienia czujności&quot; to moim zdaniem na nic. Po prostu jeśli uznają, że grasz mało popularne ligi/dyscypliny lub takie zakłady, które mogą Ci przynieść profit to im się to nie podoba i limitują.
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
Jak obecnie wygląda ich polityka dotycząca limitów? Zasmucili mnie wczoraj bardzo, bo po ponad roku grania na obecnym koncie nałożyli na obecne konto limity. Fakt, że w ostatnim czasie wyciągnąłem od nich trochę grosza ale jednak ponad rok to w porównaniu do poprzednich kont, których czasami limity wyłapywałem już po paru dniach to jednak był progres a grałem to samo. Myślałem, że zmienili trochę swoją politykę dotyczącą limitów :/
 
A 4

adele

Użytkownik
limity na bet 365 to zawsze kwestia czasu, szkoda bo tak były super buk, cóż biznes is biznes jak to mawiają
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
kto dostał jeszcze limity ostatnio i kiedy?
bo jestem ciekawy czy masowo teraz zaczęli limitować i według jakiej zasady to robią....
 
K 0

kanoni

Użytkownik
Ja otrzymałem limit około 20 czerwca.
Też jestem ciekaw czy w ostatnich dniach również dochodziło do limitowania
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
jask limit to nastepne konto albo niech ktos zalozy i podawajcie mu co grac
jak macie dobre typy to dlacego macie na nich nie wygrywac
to ze bukmacher nie chce zebyscie tu grali chyba nie moze byc przeszkoda nie do przejscia?
jak nie chca zeby cos grac niech wycofaja z oferty
nie mozna odmowic jak ktos zaakceptuje oferte wystawiona w swietle prawa cywilnego polskiego
W swietle angielskiego prawa moga odmowic, nawet zrobic zwrot przed meczem, ale nie wolno juz potem im oglaszac kursow ze sa najlepsi itp.
Czyli np daja na Lecha z Legia 2,50 jak wczoraj, ktos wali grubo, mozna zrobic zwroty przed meczem ale nie wolno im juz oglaszac ze po tym kursie przyjmuja, bo to jet tak zwany misleading marketing a za to sa konkretne kary. Podsumowujac moga zwrocic zaklady na 2,5 Lech jak wystawili glupote ale juz nie moga potem oglaszac ze maja najlepsze kursy itp
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
sorry , że post pod postem, ale to co oni wyprawiają teraz z limitami to ludzkie pojęcie przechodzi

czy ktoś dostał z was limit wczoraj albo dziś popołudniu?
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Jakie to ma znaczenie czy ktoś dostal dziś/wczoraj.
Dział odpowiadający za nakładanie limitów pracuje cały czas i regularnie je przyznaje.
U mnie średnio 3 miesiące na jednym koncie, więc nie ma tragedii.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
pracować pracuje może i cały czas, ale przez prawie rok był w miarę spokój i limitowali sporadycznie , a można powiedzieć , że prawie w ogóle , a od końca czerwca znowu dostali przykaz i zaczęli to co kiedyś czy limity nawet po 1 dniu i to masowe :;/:
pytam się bo zbieram informacje i interesuję mnie jaka to skala tych limitów jest i chce poznać ich działanie czym więcej informacji od ludzi tym więcej wniosków można wyciągnąć......
JonaszDT to dziwne , że ostatnio nie dostałeś limitu, a i dziwne , że wcześniej co 3 miechy dostawałeś bo ostatnio w długim czasie nie limitowali, aż do czerwca....
a co grasz i jakie stawki? grasz itf?
 
T 13

truedreamzzz

Użytkownik
Znajomemu też ostatnio limitowali kilka kont w odstępach 1-2 dni, a na swoim wcześniejszym ograbił ich trochę i grał ponad rok. Może faktycznie ruszają z jakąś eliminacją zarabiających?
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Bardzo wielu osobom limitowali konta w tym miesiącu. Może to dlatego, że jakieś nowe inwestycje i potem znowu będzie można wygrywać normalnie?
Kiedyś na Unibecie z 5 lat temu jak się ich ogrywało to wypłaty zlecało się na Skrillu po 6k max raz za razem. Potem zablokowali konto. A jak się zrobiło na nowym koncie z 40zł 14k w 24h to już rano było konto zablokowane. Następne już po paru minutach zablokowane. IP znane = ban. Przez zdalny pulpit w tydzień czasu zrobiło się z 40zł 12k. I dopiero wtedy ban.
Tutaj widzę kontratak pasywny niemal jak na unibecie, tyle że działanie lekko inne.
Ma ktoś może znajomego co pracuje w b365? ;) Jak tak to będzie problem solved do czasu gdy go nie zwolnią. Na chwilę obecną taka opcja najrozsądniejsza bo jak nie to trzeba łapać prowadzących live na bet na stadionie i zabierać im przekaźniki za pomoca których się kontaktują z serwisem bet365 aby nie przeszkadzali w trakcie meczu ????
Jak można z takimi limitami na wygrane (57-115-171zł na live) - na prematch (14-28-45) otrzymać bonus lojalnościowy w wysokości 50zł? ????
Co prawda konto nie jest wg supportu b365 &quot;zlimitowane&quot;, tylko tak sobie traderzy umaili stawkę. Tylko czemu na telefonie nie mogę stawiać? ;)
komunistyczna propaganda, trzeba będzie tym co przekazują mecz na stadionie dla b365 robić tak samo ponieważ przeszkadzają w ten sposób oglądanie meczu... już takiego widziałem na stadionie hultaja i będzie strata połączenia z tej transmisji. Ale w sumie nie ma co się poniżać do tak żałosnego poziomu jaki serwuje nam tenże bukmacher i robić takich akcji. Przegrywać tak a wygrywać już nie bardzo.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Zapewne wszyscy, którzy piszą tu o limitach grają Itf-y. Ja nie gram.
A co do stawek to od 300 do 2000zł na typ, miesięczny obrót koło 200 tysięcy.
Więc narzekać na ich limitowanie na prawdę nie mogę, szczególnie w porównaniu z innymi bukami.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Na limity najlepiej jest ogloszenie dac nawet na facebooku i zalozyc konta na osoby ktore nigdy wczesniej z bukmacherka nie mialy do czynienia wiec pozbieracie bonusy jeszcze.
Albo oglaszacie ze macie dobre typy, ktos to zdalnie zagra, przesylacie mu na skype i dzielicie sie kasa za fatyge
Generalnie takie praktyki sa nielegalne, lamia przepisy o wolnej konkurencji. Oczywiscie bukmacher moze wam zrobic zwroty np Manchester United - Legia 1 kurs 20 bo to jest pomylka, ale tez moze zrobic zwroty wszystkim nawet jesli grali Manchester po 1,04, pod warunkiem ZE ZWROTU DOKONA WSZYSTKIM KONSUMENTOM.
Bukmacher ma prawo odmowy przyjecia zakladu, jak tez zwrotu zawartego zakladu w kazdym momencie przed rozpoczeciem meczu, ale jak mowie musi zwrocic wszystkim i nie moze np zablokowac czy zlimitowac wam kont po czym dalej oglaszac ze mozna u nie go grac za grube milijony ten sam mecz. Za to groza potezne kary i dajcie mi tylko znac jaki rynek i bukmacher to bardzo chetnie ich skkubne przed Gambling Commission.
Reasumujac.
1. Ktos pogral Federer - Janowicz jedynke po kursie 10 zwrot bo pomylka to jasne
2. Ktos pogral ten sam mecz po 1,10 i zwrot. Mimo ze kurs wyglada normalnie, dalej zwrot w porzadku, pod warunkiem ze wszystkim co zagrali i nie bedzie juz oferowal tego kursu
3. Ktos widzi ze Federer- Janowicz moze zagrac po 1 zl, tymczasem tos inny udowodni ze mozna grac po 5000 tutaj czekaja bardzo potezne kary dla bukmachera wraz z koniecznoscia zaprzestania takich praktyk. To jest powazne przestepstwo handlowe &#39;misleading marketing&#39; i jak sie zajac odpowiednio wpdna grube kary.

Ale wiekszosc jest zaslepiona &#39;pewniakami&#39; czy &#39;typami wygrywajacymi &#39; ;) wiec nie zwraca uwagi na takie detale
Tutaj macie to dokladnie opisane w sensie sklepu, czy musi sprzedac po oferowanej cenie.
http://forums.moneysavingexpert.com/showthread.php?t=3277262
Oczywiscie nie musi, ale nie moze tego oferowac potem innym na tych samych warunkach bo to jest nielegalna dyskryminacja i nieuczciwe praktyki handlowe.
Wyobrazcie sobie taka sytuacje.
1. Zakladacie bukmachera
2. Ktos obok zaklada o wiele wiekszego, robi promocje, oglasza bonus od depozytu 300%, pisze ze mozna wygrywac miliony
3. Jestescie uczciwi mozecie oferowac tyle ile jestescie w stanie
4. Wszyscy ida do tego &#39;wiekszego&#39; bo lepszy bonus, oferta, limity, ledwo wiazecie koniec z koncem, rachunki, faktury niezaplacone
5. W koncu padacie i bankrut bo nie da sie zyc
6. Ale okazuje sie ze ten wiekszy bukmacher nasciemnial, okazuje sie ze nie taka rewelacja ta jego oferta, limity sa takie jak piszecie
I co uwazacie ze wasze bankructwo nie jest wynikiem nieuczciwej konkurencji? I nie ma zwiazku z tym &#39;wiekszym sciemniaczem&#39;?
Gowniarze beda sie smiac (jak to zwykle bywa) ale to sa powazne sprawy
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Ale o czym Ty mówisz @bykuwodzu? Myślisz że my gramy wszyscy Polska - San Marino 1 po kursie 1000 i dlatego dostajemy limity a bukmacher bankrutuje?
Wypowiedź na miarę pracownika b365.
Nie o to chodzi. Niestety zakłady są zawierane uczciwie. Taki bukmacher ma miliony zysku dziennie jak nie więcej. Właściciel tonie w bilionach. Wcale mu się nie dziwię, skoro prowadzi w ten sposób strategię działania.
A po co ten przykład z założeniem bukmachera? Znam pewnego bukmachera który przez brak renomy się wycofał, a był bardzo fajny do oskubywania (wystarczyło zagrać 3 poważne mecze + 11 po kursie nawet 1.01) bo jak się ma max 14 zdarzeń to wygrana jest 70% większa (od 6 zdarzeń 30% a potem co 5% wygrana rośnie). Chociaż i tak znalazły się osły które i w ten sposób przegrywały. I nie było potem klientów. Ponieważ niska popularność bukmachera. Tak samo jak kiedyś w pokerze. Grałem 6os DoN (double or nothing) po stawce z 80$. Zyski miałem niebagatela wysokie. Ale co? Skończyło się, bo klienci poprzegrywali wsio. I tutaj byłoby tak samo z zyskami u bukmachera, gdzie nasze bankructwo byłoby związane z brakiem klientów. Tylko oni generują zyski w tej branży w swojej grze. Bynajmniej 95%. Nikt inny.
Jakoś Pinnacle nie limituje swoich graczy i żyje. Da się? Da się. Wg danych obrotów bukmacherzy w PL zarobiły 158mln zł. Z czego sporą część na bank zarobił b365. A pomyśleć o innych krajach? Ale cóż, użytkowników wygrywających trzeba limitować.
Więc proszę tak nie pisać, co i jak jeżeli chodzi o rynek oraz wychodzić z pesymistyczną tezą że zbankrutujemy. Bo nie wiadomo jak może być. Tylko proszę się wypowiadać mądrze i rzeczowo, jak zaradzić temu zjawisku jakim są limity. Bo jeżeli będą limity to po co grać u tego bukmachera? Dla rozrywki? Takie limity można nakładać osobom z przedszkola.
Już bynajmniej przystanę na ten pierwszy poziom limitów gdzie oferują wygraną prawie 100x większą od tych limitów w najgorszym przypadku (bo później zwiększają trzy razy dwukrotnie). Ale oczywiście gdy dojdzie do wniosku, że będzie dalej to konto wygrywało to poleci do limitu 400x mniejszego. Zwykła żenada a nie bukmacher. To podchodzi wręcz pod rasizm.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
No to jeszcze raz przeczytaj to co napisalem, tam jest napisane co robic. Kazdy przypadek do Gambling Commission - a wszyscy bukmacherzy dzialajacy w UK teraz musza pod nia podlegac - i tylko nie dac sie zbyc glupim babom z recepcji i &#39;customer service representative&#39; ze &#39;moga robic biznes z kim chca&#39; Bo to jest bzdurnowate tlumaczenie

Nie wolno sie oglosic ze cos mamy 3 razy taniej niz konkurencja, sciagnac klientow, a potem tego nie oferowac a dalej oglaszac ze mamy cos 3 razy taniej niz konkurencja.

Wiec mozna ich capnac od gory bo walka z sytuacji petent - pan bukmacher nie ma sensu
 
Do góry Bottom