>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bardzo ciężki mecz był do grania i będzie... Mam na myśli LIV - Bayern. Oglądałem go jednym okiem bo głównie patrzyłem na Barcę i Lyon, ale widać było, że Bayern ładnie ustawił się taktycznie, natomiast więcej sytuacji miał LIV... O ile w tym meczu value było w stronę Bayernu, o czym pisałem przed meczem, o tyle teraz, szczególnie po tym co zobaczyliśmy, to teraz raczej jest po stronie LIV. Na czysty win 3,55 w stronę LIV ? Natomiast czy to grać to zupełnie inna sprawa.
Co do meczu Barcy, ktoś pisał, że go zawiodła... Powiem tak - Lyon ładnie się zastawił w defensywie, poukładał taktycznie, a mimo to Barca miała trochę sytuacji. Niestety to nie był dzień Suareza... Zabrało skuteczności... Lyon oddał z 2-3 bardzo groźne strzały na bramkę i to wszystko. Wiadomo, że aby Barca awansowała musi wygrać (no raczej nie sądzę aby znowu było 0:0) i mamy już 1,30 na ich win i jak dla mnie powinno to być tylko trochę wyżej niż awans po 1,20 czyli coś na win 1,25 więc też wg. mnie jest małe value. Mam już pograny awans Barcelony, ale jak ktoś by chciał coś grać w ich kierunku zdecydowanie lepszą opcją byłby czysty win.
Co do dzisiaj mam taki plan: czyste City + 02 w drugim meczu lub pow 1,5 w obu. Jak myślicie ?
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Przed meczem pisałem tutaj że dla mnie lekceważenie Bayernu to błąd, bo to klasowa drużyna, jednak po tym co widziałem wczoraj, jestem więcej niż pewny że Liverpool w rewanżu ich posprząta. Ja czegoś takiego w wykonaniu Bayernu nie widziałem nigdy, nawet jak ich Real Carlo, czy Barca Enrique demolowały, a nawet w latach wcześniejszych. Nigdy nie widziałem Bayernu który nie chciał atakować, który schował się jak kundel w norze i który wymienił z Neuerem co najmniej 100 podań, grając od 1 minuty na czas.
W rewanżu muszą się otworzyć, bo ich właśni kibice wygwizdają, a to będzie woda na młyn dla Liverpoolu który z kontry ich bez problemu wypunktuje. Wypada im najlepszy gracz, Kimmich za kartki, który trzymał tą prowizoryczną obronę jako tako w ryzach, i napędzał im atak. Bayern aktualnie bardzo słabo broni, a atak to dramat. Thiago nie potrafi prosto podać piłki, a to co zawsze stanowiło siłę Bayernu, a więc skrzydła nie istnieją. Serio, jak będą zdrowi to na miejscu Kovaca od pierwszej minuty wypuściłbym stary dobry Robbery, bo Coman i Gnabry to jest żart. Ten pierwszy to w piłkę nie potrafi grać, w ogóle się nie dziwię że PSG go kiedyś oddało za czapkę gruszek, a to że Juve na tej ofermie zarobiło pieniądze to chapeau bas. Sule kolejny wynalazek, ilekroć go widzę, to mam przed oczami van Buytena.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Coman zagrał wczoraj bardzo słabo, ale generalnie jest dobrym grajkiem, jak poprawią z Gnabrym decyzyjnosc to będzie dobrze, mnie James zawiódł, przeplata dobre mecze ze słabymi, ale tych drugich jest duzo więcej, w lecie z 200 baniek ma podobno byc wydane w Bayernie na wzmocnienia, w końcu
 
R 69

rafaelll

Użytkownik
Witam,
Czytam forum już kilka lat i czasami coś zagram z waszych typów, a i pośmiać się można.
Wczoraj pograne 2 remisy do połowy - zasugerowałem się typem kolegi (dorzuciłem Lyon) DJ_ Jones za co dzięki.
Co do dnia dzisiejszego to liczę, że Juve poradzi sobie z ekipą Simeone z tego względu, że Atletico nie jest skuteczne w sobotę wygrali rzutem na taśmę, no i mi osobiście ich gra się nie podoba.
Co do City lubię grać ich na live. Jeśli zamkną Schalke w pierwszych 5-8 minutach to na pewno zagram Kto strzeli pomiędzy 1, a 15 minutą oraz 16, a 30.
Na 10 ich ostatnich spotkań w 6 strzelali w pierwszych 15 minutach więc typ wart ryzyka, a kurs zapewne będzie kręcił się w okolicach 2.1/2.3.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W rewanżu muszą się otworzyć, bo ich właśni kibice wygwizdają, a to będzie woda na młyn dla Liverpoolu który z kontry ich bez problemu wypunktuje.
Kibice to ich wygwizdają jak nie awansują, a póki będzie 0:0 to będzie doping, nawet jak by jeszcze grali gorzej niż wczoraj... Więc dalsza część wniosku, że LIV pociśnie z kontry też może być błędna... Co do całej reszty w twoim poście się zgadzam...
Dla mnie to jest mecz zagadka, nie sądzę aby coś tu można było wymyśleć... Mecz na pewno do oglądania, ale nie do grania... Doświadczenie, ogranie w LM, wyrachowanie z jednej strony, a z drugiej po prostu lepszy piłkarsko zespół... Nie zdziwiłby mnie nawet kolejny remis bramkowy lub nie i wtedy albo dogrywka lub karne, albo wiadomo kto przechodzi dalej...
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Przed meczem pisałem tutaj że dla mnie lekceważenie Bayernu to błąd, bo to klasowa drużyna, jednak po tym co widziałem wczoraj, jestem więcej niż pewny że Liverpool w rewanżu ich posprząta. Ja czegoś takiego w wykonaniu Bayernu nie widziałem nigdy, nawet jak ich Real Carlo, czy Barca Enrique demolowały, a nawet w latach wcześniejszych. Nigdy nie widziałem Bayernu który nie chciał atakować, który schował się jak kundel w norze i który wymienił z Neuerem co najmniej 100 podań, grając od 1 minuty na czas.
W rewanżu muszą się otworzyć, bo ich właśni kibice wygwizdają, a to będzie woda na młyn dla Liverpoolu który z kontry ich bez problemu wypunktuje. Wypada im najlepszy gracz, Kimmich za kartki, który trzymał tą prowizoryczną obronę jako tako w ryzach, i napędzał im atak. Bayern aktualnie bardzo słabo broni, a atak to dramat. Thiago nie potrafi prosto podać piłki, a to co zawsze stanowiło siłę Bayernu, a więc skrzydła nie istnieją. Serio, jak będą zdrowi to na miejscu Kovaca od pierwszej minuty wypuściłbym stary dobry Robbery, bo Coman i Gnabry to jest żart. Ten pierwszy to w piłkę nie potrafi grać, w ogóle się nie dziwię że PSG go kiedyś oddało za czapkę gruszek, a to że Juve na tej ofermie zarobiło pieniądze to chapeau bas. Sule kolejny wynalazek, ilekroć go widzę, to mam przed oczami van Buytena.
Podpisuję się pod tym co napisałeś. Od siebie dodam więcej na temat Gnabrego. Chłopak może i dobry na BL ale wczoraj? Jakby wystraszony albo niepewny swojej pozycji. Coman? Szybkość ale nic więcej. Kilka razy zdarzyło mi się krytykować trzymanie w Bayernie Robbery ale po wczorajszym występie drużyny z Bawarii gołym okiem widać, że mimo wieku to chociaż psychicznie by nie wymiękli. Kovac znów pokazuje co z niego za &quot;trener&quot; - mierny do bólu, który nie dość, że jest tylko pacynką w rękach skostniałego mentalnie i skąpego zarządu to jeszcze gra strasznie asekuracyjnie - wspomniana statystyka wymian podań z Neurem i wszystko jasne. Jasne też jest to, że wczoraj Liverpool też nie błyszczał ale przy &quot;skulonym&quot; Bayernie to i tak wystarczyło by nie stracić bramki. Brak Kimmicha i nie daj Boże jakaś kontuzja Mauela? Pozamiatane. Jak Hummels nie będzie w życiowej formie mentalnej i fizycznej to nie będzie miał faktycznie kto dyrygować obroną bo o wynalazku jakim jest Suele się nie wypowiadam. Szanuję Bayern dlatego trudno pisać mi te gorzkie słowa. Zarząd ewidentnie przespał zmianę pokoleniową, kwestię solidnego przewietrzenia składu czy zakupu jakiś klasowych zawodników a nie ogórasów w stylu jakiś Goretzek, Suelów czy nierównych Gnabrych albo młodych &quot;podobno zdolnych&quot; w stylu Daviesa podczas gdy chłopaki z mega akademii nawet nie są w okolicach 1 składu! Kolejna sprawa -.bramkarza nr 2. jak nie było tak nie ma i jestem pewny, że wf-ista Kovac razem z zarządem codziennie leżą plackiem we wszystkich świątyniach od katolickiej po buddyjską i modlą się aby Neuerowi włos z głowy nie spadł bo Ulreich to...nie ten poziom i nigdy nie będzie a nawet słaby Manu jest lepszy od Svena w tzw. formie.
Naprawdę przykro mi patrzeć na to co się stało z tym wielkim niemieckim zespołem. Została nazwa i piękne wspomnienia...Liczę na to, że po tym sezonie coś się zmieni i Bayern odrodzi się jak MU...a przynajmniej mam taką nadzieję.
 
B 18

bolson

Użytkownik
Polecam na dziś łapać, że C. Ronaldo strzeli bramkę - kursy od 2.5 do 2.9 na chwile obecną z tego co widziałem.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Podpisuję się pod tym co napisałeś. Od siebie dodam więcej na temat Gnabrego. Chłopak może i dobry na BL ale wczoraj? Jakby wystraszony albo niepewny swojej pozycji. Coman? Szybkość ale nic więcej. Kilka razy zdarzyło mi się krytykować trzymanie w Bayernie Robbery ale po wczorajszym występie drużyny z Bawarii gołym okiem widać, że mimo wieku to chociaż psychicznie by nie wymiękli. Kovac znów pokazuje co z niego za &quot;trener&quot; - mierny do bólu, który nie dość, że jest tylko pacynką w rękach skostniałego mentalnie i skąpego zarządu to jeszcze gra strasznie asekuracyjnie - wspomniana statystyka wymian podań z Neurem i wszystko jasne. Jasne też jest to, że wczoraj Liverpool też nie błyszczał ale przy &quot;skulonym&quot; Bayernie to i tak wystarczyło by nie stracić bramki. Brak Kimmicha i nie daj Boże jakaś kontuzja Mauela? Pozamiatane. Jak Hummels nie będzie w życiowej formie mentalnej i fizycznej to nie będzie miał faktycznie kto dyrygować obroną bo o wynalazku jakim jest Suele się nie wypowiadam. Szanuję Bayern dlatego trudno pisać mi te gorzkie słowa. Zarząd ewidentnie przespał zmianę pokoleniową, kwestię solidnego przewietrzenia składu czy zakupu jakiś klasowych zawodników a nie ogórasów w stylu jakiś Goretzek, Suelów czy nierównych Gnabrych albo młodych &quot;podobno zdolnych&quot; w stylu Daviesa podczas gdy chłopaki z mega akademii nawet nie są w okolicach 1 składu! Kolejna sprawa -.bramkarza nr 2. jak nie było tak nie ma i jestem pewny, że wf-ista Kovac razem z zarządem codziennie leżą plackiem we wszystkich świątyniach od katolickiej po buddyjską i modlą się aby Neuerowi włos z głowy nie spadł bo Ulreich to...nie ten poziom i nigdy nie będzie a nawet słaby Manu jest lepszy od Svena w tzw. formie.
Naprawdę przykro mi patrzeć na to co się stało z tym wielkim niemieckim zespołem. Została nazwa i piękne wspomnienia...Liczę na to, że po tym sezonie coś się zmieni i Bayern odrodzi się jak MU...a przynajmniej mam taką nadzieję.
Nieźle cie poniosło, porównywanie Bayernu do Manchesteru xD przeciez Bayern nie upadł, słaby start mieli w lidze, ale juz straty odrabiaja, a Borussia zaczyna puchnąć, w lidze mistrzów uzyskali w porządku rezultat, gdzie rzekomo mieli dostać łatwe 2-3 w plecy na potężnym Anfield, jaki upadek xD tak to można pisać jak zespół rzeczywiście nic nie wygra, a nie w połowie sezonu gdzie póki co dobrze se radzi
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Gratulacje dla pana który zarobił 30tys na wczorajszych meczach :| Z pewnością na meczu Liv-Bayern zasnoł. ????
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Z jednej strony okienko gdzie Ronaldo może pomóc Juve wygrać LM jest krótkie, ale z drugiej strony jak odpadną to może w końcu zwolnią tego murarza Allegriego, bo to główny powód że ten zespół nie robi kroku do przodu. Tego najważniejszego kroku.
Nie skreślam ich, bo u siebie pewnie zdominują mecz i jestem pewny że Oblak (dzisiaj jeden z bohaterów zwycięstwa) będzie miał masę roboty, jednak są w bardzo trudnej sytuacji.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Eksta fajnie kurs na awans Atletico przed meczem 2,8 kurs na wygrną 2,92 :] Juve jak odpadnie to na własne zyczenie zagrali tak jak Liverpool wczoraj bez pasji bez półciowo bez życia .Autobus w Turynie już zaparkowany będzie walenie starej damy w mur nie do przejścia do awansu potrzebują trzech bramek i żadnej nie mogą stracić .Co do drugiego meczu kto grał 1/2 ?? Kursik musiał być bardzo duży ,wygrana w koncówce dzięki głupocie gospodarzy którzy zamiast strzelić na 3-1 grając z przewagą zaczeli murować w stylu Lecha Poznań w polskiej lidzie.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Bardzo dobrze, że Schalke przegrało ten mecz. Mieć 2:1, grać u siebie, mieć zawodnika więcej i zamiast postawić wszystko na jedną kartę i mocno zaatakować, to ci grali na czas... Nawet jakby wygrali te 2:1, to przecież ich szanse na awans i tak byłyby bardzo małe, za to przy 3:1 już naprawdę można by było myśleć o awansie.
Widzę, że Jagr ma podobne zdanie co ja co do postawy Schalke przy 2:1;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No będzie się działo w Turynie... Ciekawe jakie kursy wystawią buki na awans Juventusu... Jak będzie ponad 2,50 można się zastanowić... Ewidentnie zagrali defensywnie co się na nich zemściło... Jak wyjdą naładowani na rewanż to mogą odrobić... Jak Barca odrobiła 4:0 z PSG to wszystko jest już możliwe... ???? Ostatnie 10 min. w wykonaniu Juventusu to było więcej sytuacji niż w całym meczu... Zagrałem wcześniej na awans na Juve, ale przeczuwałem, że w moim AKO to będzie największy problem, no i jest... ???? Tym nie mniej w zależności od kursów warto pomyśleć...
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
No będzie się działo w Turynie... Ciekawe jakie kursy wystawią buki na awans Juventusu... Jak będzie ponad 2,50 można się zastanowić...
2,50 przy przegranej 0:2 na wyjeździe? Na awans Juve spokojnie ok. 4,00 dostaniesz.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
.Autobus w Turynie już zaparkowany będzie walenie starej damy w mur nie do przejścia do awansu potrzebują trzech bramek i żadnej nie mogą stracić ..
Bądźmy precyzyjni - potrzebują 2 bramek żeby wrócić do gry... Wystarczy, że zagrają cały mecz tak jak ostatnie 10 min i mają szansę...
2,50 przy przegranej 0:2 na wyjeździe? Na awans Juve spokojnie ok. 4,00 dostaniesz.
Jeśli będzie 4,00 to dla mnie będzie value... Dekoncentracja pod koniec spowodowała tą stratę 2 bramek, z kolei sami nie strzelili bo zagrali jak to Juventus na remis i wyczekanie. Obraz spotkania w rewanżu może być zupełnie inny. Na pewno over 2,5 byłby do grania...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom