>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

adi_91 24

adi_91

Użytkownik
Złodzieje. Niestety.
Dałem dzisiaj zakład.
&quot;16:00 Ice Hockey / Russia / VHL / Regular Season / Lokomotiv-2 vs Ryazan / Handicap Betting - Ryazan (+1.5) @ 2.40 Void&quot;
Wynik był 1-1 więc powinni zaliczyć.
Support odpisał iż nazwa zespołu była zła i drużyna grająca w domu. Szkoda słów.
Byłoby wszystko fajnie tylko mecz z surbeta.
Marathon? Nie dziękuje.
P.S. Miał ktoś podobny problem?
 
firer 886

firer

Użytkownik
Złodzieje. Niestety.
Dałem dzisiaj zakład.
&quot;16:00 Ice Hockey / Russia / VHL / Regular Season / Lokomotiv-2 vs Ryazan / Handicap Betting - Ryazan (+1.5) @ 2.40 Void&quot;
Wynik był 1-1 więc powinni zaliczyć.
Support odpisał iż nazwa zespołu była zła i drużyna grająca w domu. Szkoda słów.
Byłoby wszystko fajnie tylko mecz z surbeta.
Marathon? Nie dziękuje.
P.S. Miał ktoś podobny problem?
ale o co ty masz właściwie pretensje , przecież każdy buk zrobił by identycznie w takiej sytuacji. Radzę trochę ogarniać przed postawieniem surbeta a nie tylko patrzec w tabelkę i stawiać na slepo
Pozatym Marathon i tak nie jest bukiem do surkow, po kilku kuponach dostałbyś limit
 
adi_91 24

adi_91

Użytkownik
No w sumie już się z tym pogodziłem. Po ponownym kontakcie z livechatem okazało się że właśnie kwestia home/away okazała się tutaj kluczowa. W sumie jest to dobra nauczka by lepiej sprawdzać to co się daje przed postawieniem, mimo iż surbet to mimo wszystko wyścig z czasem.
Tak przy okazi zapytam - którzy bukmacherzy są polecani do surebetów. Z tego co wiem są nimi pinnacle, bet365 no i betfair z wiadomych względów. Jest ktoś jeszcze warty zainteresowania? Z góry dzięki. Pozdro.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Panowie, zlecał ktoś wypłatę z Marathonbet bezpośrednio na konto bankowe? Ile w praktyce idzie taki przelew?
Wysłałem dzisiaj - mam nadzieję, że do piątku się wyrobią - tak żeby na Święta było :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
jest jakas mozliwosc wplaty w plnach? Procz karty kredytowej? Np przez mb? Da sie jakos bezplatnie skonwertowac z pln ?
Z tego co wiem ze swojego przypadku to nie, musisz napisać do supportu i poprosić o to żeby Ci zmienili walutę na Euro czy Dolary, nie wiem jak z dolarami ale ja mam w Euro i wpłaty,wypłaty do i z Moneybookers w kilka minut bezproblemowo ????
 
A 19

adzi0

Użytkownik
A jak mam konto na MB w PLN to nie będzie przeszkodą ?
Tzn chcę to zrobić tak:
ipko w pln -&gt; MB w pln -&gt; marathon w eur
Zapłacę za przewalutowanie w MB ?
Czy przelać po prostu PLNy i dopiero napisać do supportu ? Nie mam karty kredytowej. I czy przewalutowanie przez support coś kosztuje ? Proszę o szybką odpowiedź.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A jak mam konto na MB w PLN to nie będzie przeszkodą ? Tzn chcę to zrobić tak: ipko w pln -&gt; MB w pln -&gt; marathon w eur Zapłacę za przewalutowanie w MB ? Czy przelać po prostu PLNy i dopiero napisać do supportu ? Nie mam karty kredytowej. I czy przewalutowanie przez support coś kosztuje ? Proszę o szybką odpowiedź.
musisz mieć ustawione euro w maratonie, bo inaczej nie wpłacisz poprzez mb.
konto bankowe/moneybookers możesz mieć w pln. wpłacasz np. 50euro wchodzisz na stronę mb, masz że wpłacasz 50euro a zabiera Ci z konto równowartość tego po przewalutowaniu. to samo z wypłatami, wypłacasz w euro, na konto dochodzi w pln.
co do kosztów - 100euro wpłaty ~420pln, 100 euro wypłaty ~400pln
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Złodzieje. Niestety.
Dałem dzisiaj zakład.
&quot;16:00 Ice Hockey / Russia / VHL / Regular Season / Lokomotiv-2 vs Ryazan / Handicap Betting - Ryazan (+1.5) @ 2.40 Void&quot;
Wynik był 1-1 więc powinni zaliczyć.
Support odpisał iż nazwa zespołu była zła i drużyna grająca w domu. Szkoda słów.
Byłoby wszystko fajnie tylko mecz z surbeta.
Marathon? Nie dziękuje.
P.S. Miał ktoś podobny problem?
pewnie oszusci, zlodzieje, kretacze, latwiej wpierw zwyzywac, anizeli uzyc wlasnej makowki, ale to jest za trudne, i 95% jak nie 99% postow typu &quot;buk mnei oszukal, nie grajcie tam !&quot; jest spowodowana tym ze ktos nie potrafi użyć tego co ma pod kopułą, badz czytanie jest za trudne.
gram tam, wplacalem i wyplacalem kase, nawet nie trzeba wysylac skanow, marża bardzo niska, oferta na pre i live wyborna. ale to buk dla kogos kto umie używać mozgu i dzieki temu nie bedzie tłoku ????
(chyba ze ktos lubi grac tysiacami to zostanie zlimitowany)
 
A 19

adzi0

Użytkownik
musisz mieć ustawione euro w maratonie, bo inaczej nie wpłacisz poprzez mb.
konto bankowe/moneybookers możesz mieć w pln. wpłacasz np. 50euro wchodzisz na stronę mb, masz że wpłacasz 50euro a zabiera Ci z konto równowartość tego po przewalutowaniu. to samo z wypłatami, wypłacasz w euro, na konto dochodzi w pln.
co do kosztów - 100euro wpłaty ~420pln, 100 euro wypłaty ~400pln
Dzięki za pomoc. Czyli jak wpłacę 40pln na MB, a potem z tego będę chciał wpłacić na Marathon to wszystko styknie czy musze wpłacić więcej, bo dochodzą koszty przewalutowania w MB jeszcze ?
Już mam wszystko. Wpłaciłem od razu z poziomu Marathon. Sory za głupie pytanie, bo się zamotałem ???? . Dzięki.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Panowie, zlecał ktoś wypłatę z Marathonbet bezpośrednio na konto bankowe? Ile w praktyce idzie taki przelew?
Wysłałem dzisiaj - mam nadzieję, że do piątku się wyrobią - tak żeby na Święta było :cool:
Nie, no proszę Państwa - to już nie jest śmieszne z tym całym Marathonbetem. - Sprawa wygląda tak. Ugrałem sobie na Marathonbecie okrągłą sumkę - zbliżają się Święta i Sylwek - więc chciałem wypłacic hajs - normalna sprawa.
Więc wypłaciłem go normalnie (już po raz drugi, pierwszy raz via Skrill i nie było problemów - po 5 minutach pieniądze były na koncie Skrill) przez przelew na moje konto bankowe w Mbank. - Jednak po kilkunastu minutach na mejla przyszedł mi monit, że muszę przejśc weryfikację, normalne - więc bo krótkiej konsultacji na Live Chacie wysłałem gdzie trzeba ustalone w rozmowie skany dowodu osobistego oraz wyciąg z konta bankowego (tylko obciążenia rachunku - &quot;operacje wychodzące&quot;).
Motyw jest jednak taki, że najpierw nie pasował im mój numer IBAN (który powinien byc z prefixem PL) - MBet stwierdził, że owa PLka w IBANie jest niepotrzebna. - Tak też zrobiłem, skreśliłem PLkę na początku IBANu i po raz kolejny wysłałem pieniądze na konto bankowe. - Zadowolony, że już chyba wszystko co miałem zrobic - zrobiłem i jest ok, dzisiaj z rana dostaje mejla:
Thank you for your email and documentation you have provided.
Please send us bank statement stating SWIFT number.
Wszystko pięknie, tylko jak ja im na wyciągu z Mbanku wykażę, że SWIFT mojego konta bankowego pokrywa się z tym, który podałem w Ustawieniach na Marathonbet?

Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją - proszę o pomoc bo zaczyna mnie to już mocno irytowac, kurwunia.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Wszystko pięknie, tylko jak ja im na wyciągu z Mbanku wykażę, że SWIFT mojego konta bankowego pokrywa się z tym, który podałem w Ustawieniach na Marathonbet?
A może wystarczy im jak wyślesz skreen ze strony która się wyświetla po kliknięciu w numer konta? Jest tam imie, nazwisko, nr konta i swift. Tyle że nie ma historii transakcji. Swoją drogą rozumiem sprawdzenie danych właściciela konta ale co ich obchodzą transakcje? :???:
A można wiedzieć czemu znowu nie wypłacisz na skrill?
Bo chce mieć kasę na koncie?:?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Bo chce mieć kasę na koncie?:?
Aaaa no tak,przecież skrill przestał oferować wypłaty na konto bankowe:-(Przecież gdyby się dało wypłacić na skrill w parę minut i później BEZ PROBLEMÓW Z NR KONTA wypłacić na nie to byłoby wręcz fantastycznie,a tak to niestety masz rację:-|
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
To tak samo jak byś poprosił o pomoc w rozwiązaniu problemu z Unibet a ktoś by Ci napisał dlaczego nie grasz w Expekt. Jaki to ma sens?
Poza tym Skrill pobiera prowizję za wypłaty na konto bankowe.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Taki to ma sens,ze koledze zależy,żeby mieć kasę na święta,a na razie stanęło na tym,że wymagają od niego jakiejś kosmicznej weryfikacji.Już pomijam fakt,że może mieć kartę skrill,ale w obecnej sytuacji o wiele lepiej dla niego,żeby wypłacił przez Skrill niż użerał się z tymi cyganami.
E:pobierze 8 zł,nie będzie miał na wstążkę do prezentów.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dobra - kabaretu z Marathonbet ciąg dalszy. - Rozchodzi się o ten pierd@lony IBAN...
We are writing regarding your resent bank transfer request.
There are two bank account numbers available on screenshot you have provided
(44 1140 2004 0000 3102 7287 9534 and PL 44 1140 2004 0000 3102 7287 9534 as
IBAN). Please clarify which one is the right one due to we require IBAN for
bank transfer.
Also you may contact your bank and clarify all necessary details for
international bank transfer.
Wchodzę na Chat i kminie do upadłego baranów szukających problemów...
 
Do góry Bottom