>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Marathonbet

lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ludziska pomóżcie bo ja z angolem coś słabo.
a więc:
1. konto w marathonbet już mam
2. chciałem wpłacić kasę ale z suwaka miałem do wyboru VISA DEBIT/VISA CREDIT/VISA ELECTRON
3. Ja mam kartę Mastercard w T-mobile usługi bankowe (dawne Alior Sync)
4. Jak mogę wpłacić kasę na tym marathonie?
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
mimo że trochę czasu minęło, za cholerę nie chcą mi zwiększyć powyżej 1$
Ten 1$ jest już dożywotnio ;)
Pozostaje otworzyć nowe konto
PS. Chociaż teraz surebetowców łapią chyba od ręki, ja po założeniu nowego konta, siedząc u kumpla(na którego konto było założone, a on sam nigdy nie grał u żadnego buka, więc IP, komputer i wszystko było czyste) dostałem limit 1 euro po 2 zakładach na lige hiszpańską i włoską w nogę ???? jeden zakład to był under/over drugi hc. I to nie były jakieś wielkie stawki bo mniej niż 100 euro
 
D 224

dboniem

Użytkownik
U mnie również limit 1e, osiągnięty po około roku grania, jednak grałem trochę sure betów - głównie tu i w Bet365, mimo wszystko jeden z moich ulubionych bukmacherów.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Bede mial problem w Marathonie jak wczesniej wplacalem z konta Skrill w zlotowkach a teraz dostalem VIP i mam drugie konto w euro i z niego chce wplacac?? konta Skrill maja rozne adresy e- mail
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
Cinek7731 w tym przypadku wypłaty środków z konta mozesz dokonać tylko na konto skrill w zł (bo z niego wpłacałeś), by wpłacać/wypłacać z konta skrill w euro musisz mieć zero na koncie u buka i żadnych nierozliczonych zakładów.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Cinek7731 w tym przypadku wypłaty środków z konta mozesz dokonać tylko na konto skrill w zł (bo z niego wpłacałeś), by wpłacać/wypłacać z konta skrill w euro musisz mieć zero na koncie u buka i żadnych nierozliczonych zakładów.
mam 0 na koncie, tylko jak to zrobic zebym mogl wplacac teraz z konta w euro?
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Ten 1$ jest już dożywotnio ;)
Pozostaje otworzyć nowe konto

PS. Chociaż teraz surebetowców łapią chyba od ręki, ja po założeniu nowego konta, siedząc u kumpla(na którego konto było założone, a on sam nigdy nie grał u żadnego buka, więc IP, komputer i wszystko było czyste) dostałem limit 1 euro po 2 zakładach na lige hiszpańską i włoską w nogę ???? jeden zakład to był under/over drugi hc. I to nie były jakieś wielkie stawki bo mniej niż 100 euro
chciałem tylko zauważyć, że nie zagrałem żadnego surebeta u nich.
grałem standardowe - jak dla mnie - wysokie kursy - fakt ze często mają najwyższe w sieci - i tak byłi dużo bardziej cierpliwi niż np. BV czy inni ????
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
Grał ktoś w Marathonie w sobotę mecz - ITF. Varna. Women. Singles. Semi Finals. P.Mendez vs D.Ciobanu? mecz normalnie przegrany przez Ciobanu a rozliczony jako zwrot. Miał ktoś coś podobnie?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Miał ktoś sytuację że chcieli powtórnej weryfikacji? Po założeniu konta na 1000% mnie weryfikowali(dawne temu to było),wysyłałem co tam chcieli i było ok przez długi czas.A teraz konto zablokowane i chcą znów weryfikować tymi samymi dokumentami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yam 93

yam

Użytkownik
CZy da sie u nich grac w zlotowkach i wyplacac tez?
Nie. Przynajmniej nie jesli chcesz wpl/wyp mb/skrillem.
A co do weryfikacji ponownej, to bywa u roznych firm.
Czasami i 3 raz chca weryfikowac i sie te same doki wysyla i zatwierdzaja...
 
H 92

hagi

Użytkownik
Ktos mi powie o co chodzi
Zaczalem grac u nich 2 miesiace temu, wszystko bylo ok, brali ladnie, nawet na nisze ladnie przyjmowali i tak do konca az mialem nie przyjemnosc, ze ktos mi sie wlamal
Dzis zakladam konto na kogos innego, inny laptop, inny internet bezprzewodowy, wszystko inne. Jedynie co mnie laczylo z poprzednim lapem to ten sam windows 7 - nie wiem czy cos to robi? czy maja wglad do numeru windowsa i po tym dojda? Choc wg mnie to malo prawdopodobne
Wlaze, chce pograc i na starcie na turecka 1 lige kurs 1.88 limit paredziesiat euro, patrze i na nisze parnascie euro, jedynie popularne ligi grube limity
O co chodzi? Sa w stanie dojsc po numerze windowsa? czy problem tkwi w danych, konto na osobe o tym samym nazwisku i dacie urodzenia, ale wszystko inne, chlopak mieszka gdzie indziej itp
Nic w regulaminie nie ma, ze jesli rodzina to limity
Dzieki za odpowiedzi - zadko u nich gralem, czesto szybko limitowali i dlatego takie zapytanie
 
E 23

elear

Użytkownik
Witam
mam kartę debetową master card i pytanie :
czy wybierając polską walutę będę mógł za jej pomocą wpłacać i wypłacać ?
 
Do góry Bottom