>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ludziska pomóżcie bo ja z angolem coś słabo.
a więc:
1. konto w marathonbet już mam
2. chciałem wpłacić kasę ale z suwaka miałem do wyboru VISA DEBIT/VISA CREDIT/VISA ELECTRON
3. Ja mam kartę Mastercard w T-mobile usługi bankowe (dawne Alior Sync)
4. Jak mogę wpłacić kasę na tym marathonie?
 
czoker 111,7K

czoker

Użytkownik
mimo że trochę czasu minęło, za cholerę nie chcą mi zwiększyć powyżej 1$
Ten 1$ jest już dożywotnio ;)
Pozostaje otworzyć nowe konto
PS. Chociaż teraz surebetowców łapią chyba od ręki, ja po założeniu nowego konta, siedząc u kumpla(na którego konto było założone, a on sam nigdy nie grał u żadnego buka, więc IP, komputer i wszystko było czyste) dostałem limit 1 euro po 2 zakładach na lige hiszpańską i włoską w nogę ???? jeden zakład to był under/over drugi hc. I to nie były jakieś wielkie stawki bo mniej niż 100 euro
 
D 224

dboniem

Użytkownik
U mnie również limit 1e, osiągnięty po około roku grania, jednak grałem trochę sure betów - głównie tu i w Bet365, mimo wszystko jeden z moich ulubionych bukmacherów.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Bede mial problem w Marathonie jak wczesniej wplacalem z konta Skrill w zlotowkach a teraz dostalem VIP i mam drugie konto w euro i z niego chce wplacac?? konta Skrill maja rozne adresy e- mail
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
Cinek7731 w tym przypadku wypłaty środków z konta mozesz dokonać tylko na konto skrill w zł (bo z niego wpłacałeś), by wpłacać/wypłacać z konta skrill w euro musisz mieć zero na koncie u buka i żadnych nierozliczonych zakładów.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Cinek7731 w tym przypadku wypłaty środków z konta mozesz dokonać tylko na konto skrill w zł (bo z niego wpłacałeś), by wpłacać/wypłacać z konta skrill w euro musisz mieć zero na koncie u buka i żadnych nierozliczonych zakładów.
mam 0 na koncie, tylko jak to zrobic zebym mogl wplacac teraz z konta w euro?
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Ten 1$ jest już dożywotnio ;)
Pozostaje otworzyć nowe konto

PS. Chociaż teraz surebetowców łapią chyba od ręki, ja po założeniu nowego konta, siedząc u kumpla(na którego konto było założone, a on sam nigdy nie grał u żadnego buka, więc IP, komputer i wszystko było czyste) dostałem limit 1 euro po 2 zakładach na lige hiszpańską i włoską w nogę ???? jeden zakład to był under/over drugi hc. I to nie były jakieś wielkie stawki bo mniej niż 100 euro
chciałem tylko zauważyć, że nie zagrałem żadnego surebeta u nich.
grałem standardowe - jak dla mnie - wysokie kursy - fakt ze często mają najwyższe w sieci - i tak byłi dużo bardziej cierpliwi niż np. BV czy inni ????
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
Grał ktoś w Marathonie w sobotę mecz - ITF. Varna. Women. Singles. Semi Finals. P.Mendez vs D.Ciobanu? mecz normalnie przegrany przez Ciobanu a rozliczony jako zwrot. Miał ktoś coś podobnie?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Miał ktoś sytuację że chcieli powtórnej weryfikacji? Po założeniu konta na 1000% mnie weryfikowali(dawne temu to było),wysyłałem co tam chcieli i było ok przez długi czas.A teraz konto zablokowane i chcą znów weryfikować tymi samymi dokumentami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yam 93

yam

Użytkownik
CZy da sie u nich grac w zlotowkach i wyplacac tez?
Nie. Przynajmniej nie jesli chcesz wpl/wyp mb/skrillem.
A co do weryfikacji ponownej, to bywa u roznych firm.
Czasami i 3 raz chca weryfikowac i sie te same doki wysyla i zatwierdzaja...
 
H 92

hagi

Użytkownik
Ktos mi powie o co chodzi
Zaczalem grac u nich 2 miesiace temu, wszystko bylo ok, brali ladnie, nawet na nisze ladnie przyjmowali i tak do konca az mialem nie przyjemnosc, ze ktos mi sie wlamal
Dzis zakladam konto na kogos innego, inny laptop, inny internet bezprzewodowy, wszystko inne. Jedynie co mnie laczylo z poprzednim lapem to ten sam windows 7 - nie wiem czy cos to robi? czy maja wglad do numeru windowsa i po tym dojda? Choc wg mnie to malo prawdopodobne
Wlaze, chce pograc i na starcie na turecka 1 lige kurs 1.88 limit paredziesiat euro, patrze i na nisze parnascie euro, jedynie popularne ligi grube limity
O co chodzi? Sa w stanie dojsc po numerze windowsa? czy problem tkwi w danych, konto na osobe o tym samym nazwisku i dacie urodzenia, ale wszystko inne, chlopak mieszka gdzie indziej itp
Nic w regulaminie nie ma, ze jesli rodzina to limity
Dzieki za odpowiedzi - zadko u nich gralem, czesto szybko limitowali i dlatego takie zapytanie
 
E 23

elear

Użytkownik
Witam
mam kartę debetową master card i pytanie :
czy wybierając polską walutę będę mógł za jej pomocą wpłacać i wypłacać ?
 
Do góry Bottom