>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2013

bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Ja osobiście wziąłem drugi temat, bo z pierwszego coś tam niby wiedziałem, ale szału nie było. W drugim to takie bajki pisałem, że głowa mała. Z niedługo wydam tomik, &quot;Bajki dla najmłodszych&quot; ???? Czytanie w miarę dobrze poszło, dość proste było. Za polskim ostatnio nie przepadam, wole już matematykę. W ostatnim czasie (no tak od początku tego roku????) nadrobiłem sporą cześć materiału i czuję się z tego dość dobrze. Ale najbardziej czekam na angielski. który lubię najbardziej z tego całego towarzystwa ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Szczerze powiedziawszy, to ktoś kto przespał całe liceum, to dzisiejszą maturę mógłby spokojnie zdać. Czytanie, to już zależy od tego jak się zrozumiało, a do tego można wiersz zrobić i mieć sporo procent. Myślałem, że to bardziej złożona matura, a tu takie cudo.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
cholera za nic nie mogłem się tam dopatrzyć niczego metaforycznego
&quot;pochwała myślącego lenia&quot; czy jakoś tak to brzmiało, co w tym jest metaforycznego?
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Ja z zamknietych 10/23 + zrobiłem ciąg arytm., srednia wzrostu i o turyście to 19/50 czyli 38% :p

matma zawsze była moją najgorszą stroną więc tragedii nie ma
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
No matma jak na podstawę dosyć trudna była, ale te 90+ powinno być, przy dobrych wiatrach koło setki się zakręci. Prawdziwy sprawdzian będzie w piątek z rozszerzenia, może być ciężko ;)
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
U mnie podobnie jak legionista ???? w piątek ja natomiast wybrałem sobie fizykę
e/ sprawdziłem i otwarte all dobrze ale pewnie gdzieś punkty zabiorą za jakieś założenie albo coś się znajdzie
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
U mnie podobnie jak legionista ???? w piątek ja natomiast wybrałem sobie fizykę
e/ sprawdziłem i otwarte all dobrze ale pewnie gdzieś punkty zabiorą za jakieś założenie albo coś się znajdzie
ja to samo z otwartych, chociaż w zadaniu ze stereometrii jak na początku zobaczyłem &quot;kąt płaski&quot; to zgłupiałem i nie wiedziałem, który to jest ;d
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
ja to samo z otwartych, chociaż w zadaniu ze stereometrii jak na początku zobaczyłem &quot;kąt płaski&quot; to zgłupiałem i nie wiedziałem, który to jest ;d
Ehe miałem to samo, na poczatku zaznaczyłem go właśnie między ścianą boczną a podstawą ale potem trzeba było wyznaczyć cos tego kąta, więc się ogarnąłem i zauważyłem, że to nie ten ;) klasy z rozszerzoną matmą sobie radziły bez problemu dzisiaj u mnie w szkole, ale reakcje bio-chemu albo humana mówią same za siebie
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Angielski prosty, szczególnie drugie zadanie z prawda-fałsz. Trochę mi brakowało słów przy drugim liście, ale jest dobrze. Najlepiej ze wszystkich tych testów wyszedł mi właśnie angielski ;)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Pisał ktoś niemiecki ? Jak dla mnie mega trudny jak na podstawę, dobrze się czuję z tego języka na poziomie podstawowym, a tutaj wynik pewnie będzie w granicach 60, max 70%.
 
Do góry Bottom