>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2013

bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Ja osobiście wziąłem drugi temat, bo z pierwszego coś tam niby wiedziałem, ale szału nie było. W drugim to takie bajki pisałem, że głowa mała. Z niedługo wydam tomik, &quot;Bajki dla najmłodszych&quot; ???? Czytanie w miarę dobrze poszło, dość proste było. Za polskim ostatnio nie przepadam, wole już matematykę. W ostatnim czasie (no tak od początku tego roku????) nadrobiłem sporą cześć materiału i czuję się z tego dość dobrze. Ale najbardziej czekam na angielski. który lubię najbardziej z tego całego towarzystwa ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Szczerze powiedziawszy, to ktoś kto przespał całe liceum, to dzisiejszą maturę mógłby spokojnie zdać. Czytanie, to już zależy od tego jak się zrozumiało, a do tego można wiersz zrobić i mieć sporo procent. Myślałem, że to bardziej złożona matura, a tu takie cudo.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
cholera za nic nie mogłem się tam dopatrzyć niczego metaforycznego
&quot;pochwała myślącego lenia&quot; czy jakoś tak to brzmiało, co w tym jest metaforycznego?
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Ja z zamknietych 10/23 + zrobiłem ciąg arytm., srednia wzrostu i o turyście to 19/50 czyli 38% :p

matma zawsze była moją najgorszą stroną więc tragedii nie ma
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
No matma jak na podstawę dosyć trudna była, ale te 90+ powinno być, przy dobrych wiatrach koło setki się zakręci. Prawdziwy sprawdzian będzie w piątek z rozszerzenia, może być ciężko ;)
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
U mnie podobnie jak legionista ???? w piątek ja natomiast wybrałem sobie fizykę
e/ sprawdziłem i otwarte all dobrze ale pewnie gdzieś punkty zabiorą za jakieś założenie albo coś się znajdzie
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
U mnie podobnie jak legionista ???? w piątek ja natomiast wybrałem sobie fizykę
e/ sprawdziłem i otwarte all dobrze ale pewnie gdzieś punkty zabiorą za jakieś założenie albo coś się znajdzie
ja to samo z otwartych, chociaż w zadaniu ze stereometrii jak na początku zobaczyłem &quot;kąt płaski&quot; to zgłupiałem i nie wiedziałem, który to jest ;d
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
ja to samo z otwartych, chociaż w zadaniu ze stereometrii jak na początku zobaczyłem &quot;kąt płaski&quot; to zgłupiałem i nie wiedziałem, który to jest ;d
Ehe miałem to samo, na poczatku zaznaczyłem go właśnie między ścianą boczną a podstawą ale potem trzeba było wyznaczyć cos tego kąta, więc się ogarnąłem i zauważyłem, że to nie ten ;) klasy z rozszerzoną matmą sobie radziły bez problemu dzisiaj u mnie w szkole, ale reakcje bio-chemu albo humana mówią same za siebie
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Angielski prosty, szczególnie drugie zadanie z prawda-fałsz. Trochę mi brakowało słów przy drugim liście, ale jest dobrze. Najlepiej ze wszystkich tych testów wyszedł mi właśnie angielski ;)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Pisał ktoś niemiecki ? Jak dla mnie mega trudny jak na podstawę, dobrze się czuję z tego języka na poziomie podstawowym, a tutaj wynik pewnie będzie w granicach 60, max 70%.
 
Do góry Bottom