>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2012

Status
Zamknięty.
josek90 243

josek90

Użytkownik
Real Madrid Veterans - Man Utd Veterans

Już za chwile mecz pomiedzy legendami Realu Madryt, a Manchesteru United. Spotkaniu, które zostanie rozegrane na Santiago Bernabeu przyswieca wielki cel – pomoc Afryce. Nie jest to pierwsze tego typu spotkanie, w poprzednich latach Real ogrywal weteranow Milanu 4-3 i 8-3 Bayernu. Jak to w meczach tego typu spodziewam się widowiska pelnego bramek, mimo ze nie brakuje zawodnikow doskonałych w destrukcji to i jedni i drudzy powinni pozwolic wbic sobie kilka pilek do siatki. Patrzac na kadry obydwóch zespołów wyzej cenie sobie umiejętności Krolewskich. Oczywiście wynik będzie sprawa drugoplanowa, jednak nie da się ukryc, ze Zidane, Figo, Redondo i spolka zechca przypomniec o sobie kibicom zgromadzonym na SB. Mecz za chwile na C+ Sport.

Wyjsciowe ”11”:
Manchester United:
Van der Sar - Martin, Johnsen, Dublin, Irwin - Blomqvist, Yorke, Fortune, Sharpe - Sheringham, Cole.

Real Madryt:
Boyo, Chendo, R Carlos, Hierro, Sanchis, Zidane, Redondo, Butragueno, Morientes, M Vazquez &amp; Figo.

Real Madrid bet365 @2.0 4/10 ✅ 4
Over 5 bet365 @1.93 2/10
ZWROT

Wynik: Real 3-2 Man Utd
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jutro Ludogorets w Austri podejmuje Astrę.
Kurs na mistrza Bułgarii 1,8 w bet365.
Dla nich to początek przygotowań do walki z Dinamem o awans do kolejnej rundy LM.
Petev przed sezonem nie stracił żadnego istotnego gracza,
goście przed wiosną przegrali ze Slavią Sofia 0-1,
ludzie z lasu dobrze zagrali z Dinamo Bukareszt, jutro powinni potwierdzić swoją wyższość.
U gości nie zagra topscorer - Fatai 30/10.

✅ 1-0
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dam jako osobny post, bo nikt nie zajrzy :]

Mecz: Legia - Metalist Kharkov
Typ: Metalist Kharkov
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet at Home, bet365
Stawka: 4/10


Analiza:

Informacje o tym sparingu znajdziemy na stronach

http://legia.net/wiadomosci,47383-sparing:_legia___metalist_charkow_godz._16:30.html
http://legionisci.com/news/48866_Metalist_pierwszym_sparingpartnerem.html

Legia dopiero zaczyna przygotowania do nowego sezonu, dziś bez Choto, Vrdoljaka i Kiełbowicza.
Metallist bez Devicia. Dla mnie Metallist, który niebawem, bo w połowie lipca zacznie sezon, wygra z Legią.

✅ 1-4 :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 135

mhm

Użytkownik
na jutro Sigma - Slovan 1/2 kurs 29 w Bet365. Slovan kombinował sporo w towarzyskich meczach przed rundą wiosenną, niebawem zaczyna ligę, to jedna z okazji na taki numer
o jakie mecze chodzi? Widze tylko taki mecz ze Slavia B. W reszcie nie bylo 2/1.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Orebro - Djurgården 28.06.2012, 18:00
Typ: Djurgården +0,25
Kurs: 1,93
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4/10


Analiza:

Nie wiem czemu w bet365 na to po tym kursie mamy +0,25, gdy u innych blisko 1,9 jest DNB na gości ????
Djurgarden ostatnio w lidze sześć razy remisowało w lidze 1-1,
tą serię przerywa wygrana 2-1 właśnie nad Orebro 2-1.
Goście zagrają w składzie :

Tommi Vaiho
Peter Nymann, Joona Toivio, Emil Bergström, Petter Gustafsson
Simon Tibbling, Daniel Sjölund
Kasper Hämäläinen, Philip Hellquist, Brian Span
Sebastian Rajalakso
Na ławce usiądzie napastnik Keene, w kadrze niema Ricardo Santosa.

Orebro dziś zagra bez dwóch ważnych pomocników: Alimiego oraz Saieda,
w ataku bez najlepszego strzelca Atashkadeha [11/5].
Ostatnio wygrali 1-0 w meczu sparingowym z AIK, zremisowali też 1-1 z Norkopping.
Dla mnie tu powinno być wystawione DNB na gości, bo Orebro to nie Syrianska, która i tak wygrała z Orebro :jezora:

✅ 1-2



????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ruch - AEL Limassol 29.06. 2012, 17:00
Typ:
AEL DNB
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
Stawka: 4/10


Analiza:

Dosyć długo czekałem na kursy na ten mecz,
w wolnej chwili poczytałem trochę o tym meczu na stronach obu ekip.
Przyjaciele z Chorzowa przed tym sezonem wzmocnili się Sadlokiem oraz Sultesem z Polonii Warszawa,
ten drugi jednak jutro nie zagra, zabraknie też Zieńczuka, który dla Niebieskich jest ważnym graczem.
Z klubem pożegnali się Burliga oraz Grodzicki.

Rywalem będzie mistrz Cypru - AEL Limassol.
Przed tym sezonem w klubie narazie za wiele się nie zmieniło, został najlepszy strzelec Vouho [25/9].

Niedawno Apoel wygrał w el. LM z Wisłą, więc drużyny z Cypru potrafią rywalizować z ekipami z Polski,
AEL w ostatnim sezonie zaprezentował się znakomicie,
w tym roku przegrał w lidze tylko 3 razy, dwukrotnie z Omonią raz z Apoelem,
piłkarze przygotowują się do meczu z Linfield w el. LM, Ruch przegrał sparing z Termialicą 0-1,
dla mnie DNB za wysoko.

1-1 zwrot, zabrakło kilka minut
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 135

mhm

Użytkownik
Ma tez na okolo 90% nie grac Jankowski.
Pytanie na jakim etapie sa AEL? Mysle ze na tym samym co Ruch. Z Termalica nie grali zle, mieli duzo pecha. Ale kurs smieszny. Nieciecza a mistrz Cypru to przepasc, pobieram bo promocja.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dukla Praga - Hradec Karlove
over 2,5 @ 1,65

Po ostatnich meczach widać, że oba kluby nie są w formie. Większość ostatnich meczy to porażki, lecz Dukla ostatni swój mecz wygrała. Gospodarze to 6. drużyna Gambrinus Ligi, natomiast goście aż 13. Faworytem minimalnym raczej jest Dukla, lecz wynik może być różny. W tym meczu decyduję się na over, gdyż oba zespoły w ostatnich meczach trochę strzelają, a na dodatek w takich meczach testuje się nowych graczy, którzy nie są zgrani z zespołem i popełniają dużo błędów z czego rodzą się sytuacje bramkowe.
Sigma Olomouc - Trnava
over 2,5 @ 1,75
Drugi typ do kompletu to także over. Goście są w dobrej formie, ostatnie 6 meczy to zwycięstwa i to nie 1-0, dosyć często zdarzało się im wygrywać ilością więcej niż 2 bramkami. 3 na 4 ostatnie mecze obu drużyn zakończyłio się 3 lub większą ilością bramek. Gospodarze nie w formie i liczę na win gości. Tak 1:2 przewiduję :wink:
@@@ 2,88
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Cracovia Kraków - Karpaty Lwów
Typ: 2
Kurs: 2,50
Buk: bet365
Analiza:

Na jutro wpadł mi w oko typ na zwycięstwo Karpat Lwów w meczu z Cracovią.Bukmacherzy płacą na to spotkanie 2,50 na zwycięstwo Ukraińców.Wydaje mi się,że kursy są trochę zawyżone i przed samym meczem będą spadać.
Ukraińcy przebywają na zgrupowaniu w Wodzisławiu Śląskim.Do Polski przyjechali w 21-osobowym składzie.Dodam,że liga ukraińska rozpoczyna się za niecałe dwa tygodnie;Karpaty swój pierwszy mecz rozegrają już 13 lipca.Jak do tej pory Ukraińcy rozegrali dwa spotkania sparingowe.pokonali 1:0 czeski Banik Ostrawa oraz 3:1 Śląska Wrocław.Teraz przyjdzie im się zmierzyć z najsłabszym rywalem z tej trójki.
Atutem Cracovii będzie własny stadion,gdyż mecz rozgrywany będzie przy ul.Kałuży.Cracovia,jak dobrze wiemy spadła z Ekstraklasy.Jak dotąd z klubu odeszli Kaczmarek,van der Biezen i Cierzniak.Jednak ,myślę,że jeszcze kilku zawodników będzie chciało zmienić klub.Wątpię,żeby ich ambicją było bieganie po pierwszoligowych boiskach w Polsce.Do rzeczy,Cracovia rozegrała jak dotąd jedno spotkanie sparingowe pewnie pokonując 3:0 Polonię Bytom.Uważam,że to nie jest poziom jutrzejszego rywala &quot;Pasów&quot;.
Karpaty w ostatnich latach zaliczały dość często występy w europejskich pucharach.Patrząc na ich występy podczas zgrupowania w Polsce,widać,że podchodzą do spotkań poważnie.Najlepiej świadczy o tym sparing ze Śląskiem,wysoko wygrany przez Ukraińców.Cracovia zaczyna ligę dopiero na początku sierpnia,dlatego myślę,że szczyt formy powinien być przygotowany właśnie na ten moment.Tymczasem polecam typ na Ukraińców,którzy są na ostatniej prostej do zbliżającego się sezonu.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Karpaty mi tez dały zarobić. Na jutro

Young Boys - Shakhtar 04.07.2012, 19:00 ✅ 3-4
Typ:
Shakhtar
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4/10


Analiza:

Szachtar zagra jutro dwa mecz ze ekipami ze Szwajcarii, cześć z Yverdon o 19, pozostali o 20 z YB.
Dziś Szachtar wygrał wysoko z Thun 6-0.
TB jest zespołem może i lepszym od Thun, ale Szachar powinie sobie poradzić.
Składy obu ekip z ostatnich sparingów na stronie
http://www.bscyb.ch/home.aspx?navi=1
http://shakhtar.com/en/news/archive/
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
AEL LIMASSOL 2.80 6/10 tipico

Jest to przyjazny dispueterà Ci dziś po południu do 18 w Holandii, Ael przygotowuje się do wstępnych z mistrzów, a teraz stoi trzeci po wygraniu niedziela przyjazny wobec piastowskich wyściełane rezerw, Wisła jest zupełnie inny kaliber niż Piast ale ludzie zaczęli przygotowania Probierz trzy dni temu, ale nie trenował dużo z piłką, ale ta gra postawić go na podstawie dwóch czynników, Cypryjczycy eksperymenty nie myśl, że zapewne wiele zmienić w ciągu dwóch dni, ale myślę, że ich trener chcesz grać, czy zespół się rozwija, wszystko rozważyć różne dla Wisły, choć w tej chwili nie wiem, kto zajmie pole ale nie sądzę Pobierz grać w tę grę na śmierć, tylko na trzy dni zaczęły przygotowania, dla których Cypryjczycy o więcej minut i gier w nogach powinny być preferowane, dlaczego grałem sekund jest wysokość, gdzie uważamy, że powinny być preferowane, a nie czas, aby zobaczyć polacchi.Staremo jest do 18 i na pewno będę wiedział z kim Wisła będzie miała pole.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
W ofercie na expekcie znalazłem mecz ŁKS - Zagłębie kurs na gości 7,5.
Na stronach obu ekip niema nic o tym meczu, telefony klubowe milczą.
Ktoś ma informacje o tym sparingu ?
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
W ofercie na expekcie znalazłem mecz ŁKS - Zagłębie kurs na gości 7,5.
Na stronach obu ekip niema nic o tym meczu, telefony klubowe milczą.
Ktoś ma informacje o tym sparingu ?
bo mecz jest

tyle że jest to ŁKS Łódz - Zagłębie Sosnowiec

a nie Lubin. Brawo dla Expekta
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
W ofercie na expekcie znalazłem mecz ŁKS - Zagłębie kurs na gości 7,5.
Na stronach obu ekip niema nic o tym meczu, telefony klubowe milczą.
Ktoś ma informacje o tym sparingu ?
Tomek ????

Lks dzis bede wygrac to jest info,zagraion ze dwa jedenastke dzis bo maion kilka pilkarzi u sprube ale Zaglebie dopiero dwa dni temu zaczynali treinowac,u asia niema jezeli tan bylo moze przegrali haha
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 218

krystian95

Użytkownik
Young Boys Berno - Szachtar Donieck
Typ: 2
Kurs: 1,65
Buk: Bet365
Analiza:

Dziś kolejne klubowe mecze towarzyskie.Zaciekawiło mnie spotkanie pomiędzy obecnym mistrzem Ukrainy,Szachtarem Donieck i trzecią drużyną szwajcarskiej ligi,Young Boys Berno_Obie drużyny szykują się na rozpoczęcie nowego sezonu,który zarówno na Ukrainie jak i w Szwajcarii rusza 13 lipca,czyli w przyszłym tygodniu.
Szachtar przebywa obecnie na zgrupowaniu w Szwajcarii.Jak do tej pory,drużyna Mircea Lucescu rozegrała 5 sparingów.Ich bilans nastraja optymizmem.Cztery spotkania zakończyły się zwycięstwem Ukraińców,ponieśli natomiast jedną porażkę.Sposób na mistrza Ukrainy znalazł Rubin Kazań,lecz było to pierwsze spotkanie towarzyskie.Później w pokonanym polu zastały Torpedo Moskwa,Dinamo Bukareszt,Servette czy Thun.Ostatnie dwa starcia to mecze z drużynami szwajcarskimi.Bilans bramkowy w tych meczach to 10:0 na korzyść drużyny ukraińskiej.Dodatkowo w ostatnim spotkaniu z Thun,do zespołu dołączyli kluczowi gracze,wypoczywający po EURO.Do drużyny dołączyli Andriy Pyatov, Darijo Srna, Oleksandr Kucher, Yaroslav Rakytksiy, Vyacheslav Shevchuk, Tomas Hubschman i Eduardo.Są to,więc kluczowi zawodnicy dla mistrza Ukrainy.Dzisiaj zapewne również wystąpią,w końcu to ostatni moment na zgranie się zespołu i ewentualne przygotowanie do nowego sezonu.
Z kolei Young Boys Berno rozegrało jedno starcie towarzyskie.Wygrało pewnie z Wil 3:0.Szwajcarzy nie mieli tego problemu,że ich gracze nie występowali na EURO.Od początku są więc w komplecie.Za dwa tygodnie Szwajcarów czeka również początek z europejskimi pucharami.
Nie odkryję Ameryki,lecz Szachtar jest drużyną znacznie mocniejszą,która zarówno na Ukrainie jak i w Europie nie należy do słabeuszy.Sam fakt,że w kadrze Szachtara występuje tyle zawodników,którzy reprezentowali swoje kraje na EURO świadczy o sile Szachtara.Również ostatnie spotkania wskazują na wysoką formę Ukraińców.Young Boys będzie chyba najsilniejszą drużyną z jaką przyjdzie się zmierzyć Szachtarowi podczas zgrupowania przedsezonowego.Jednak nie widzę tu innej możliwości jak pewne zwycięstwo Ukraińców.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom