>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Polski w Pokera

esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
bezdepozytu ???? 38 byłem, wy jak tam? wisniewski to donk, co to za sizingi, limp preflop i stackowanie sie z 94o vs midstack z AK
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Jak poszło Waszym teamom?
Nam się udało i wylądowaliśmy w najwyższej klasie. Widze że jest sporo dobrych graczy w ekstraklasie, ale powalczymy o mistrzostwo jak już tu jesteśmy.
Ktoś jeszcze w ekstraklasie z forium?
 
M 19

maras89

Użytkownik
Ja ze sharksami. W kwalifikacjach 18 ale prawdziwe wyzwanie dopiero czeka. 1 kolejka z liderem w dodatku pojedynek z graczem ktory ma wlasna historie na wikipedii a ostatnio zajal 2 miejsce w Rydze. Ale nie po to sie gra w mistrzostwach by sie przed kims uginac. TU osiagniecia nie graja a dyspozycja dnia i odrobina szczescia
 
salva 22

salva

Użytkownik
moze ktoś wie i mial tez taki problem
nie moge sie zarejestrowac bo pisze ze taki uzytkownik juz jest??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak oceniacie rozgrywki w ramach Mistrzostw Polski, poziom organizacji itp?
Coś chyba nowego, a zarazem ciekawego.
Domyślam się, że bez problemów organizacyjnych się nie obeszło?
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Jeśli chodzi o organizacje to wszystko jak w najlepszym porządku przynajmniej teraz, na początku były problemy z stroną czy też z zapisami, maile nie chciały dochodzić. Nieoficjalne wyniki były już dostępne dzień po turnieju więc jak na 735 graczy poszło im to sprawnie. Co do poziomu to się nie wypowiem po jednym turnieju bo miałem tylko jeden stolik i to naprawdę dobry bez festynu donków. Gra z rodakami cieszy bardzo ;)
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
A ja sie natomiast zarejestrowałem do ligi na stronie, dostałem maila, ale nie mogłem się później zalgoować i nic dalej zrobić. Przypomnienie hasła działało ale dalej miałem to samo i olałem.
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
i dość duże turbo w późniejszej fazie nie ma już za dużo gry, ale i tak jak dla mnie super inicjatywa szansa sprawdzenia sie z innymi Polakami i powalczenie o tytuł ????
 
Do góry Bottom