>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2010

Status
Zamknięty.
F 0

fankultu

Użytkownik
Toronto Blue Jays (S.Marcum) - Los Angeles Angels (J. Weaver)
under 8,5 za 1,97 ⛔
LAA 1,85 ✅
wynik 5-7​


Początkowo mialem stawiac tutaj tylko na LAA, ale po chwili zastanowienia dorzucilem tez under po troche lepszym kursie.
Mamy dzis pare solidnych picherów.
Weaver era 3,71 w karierze, whip na dobrym poziomie 1,24, ten sezon dwa mecze, w sumie 12inn i 4 runy.
Marcum era 3,93 w karierze,whip 1,27, ten sezon dwa mecz 13inn i 5 runow. Obydwaj tegoroczny whip ponizej 1,01.Czyli w tym meczu w 8 runach powinni sie zmiescic.
Ponadto, patrze na sklad Toronto, maja dzis w skladzie 5 graczy z tegorocznym avg na kiepskim poziomie okolo 0,200. Offence LAA wyglada na papierze duzo lepiej.
Podsumowując moja chaotyczna analize, linie na poziomie 8,5 uwazam za zawyzona, mysle ze 7-7,5 byla by bardziej adekwatna.

PS.
przebieg meczu zgodny z oczekiwaniami tylko do 8inn, po zejsciu podstawowych picherow under sie posypal.
 
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Spotkanie:Baseball, USA, MLB:18.04.2010, godz.19.35 Atlanta Braves - Colorado Rockies
TYP: Braves -1.5AH Full Time bez dogrywki
Kurs: 2.55
Buk: Pinnacle Sports
Dla mnie totalny faworyt ekipa gospodarzy ze świetnym piczerem Jair Jurrjens(carrer ERA 3.32) obecnie słabsza forma ale wystąpił dopiero dwa razy i na pewno będzie chciał się zrehabilitować. Lineup u Braves jest optymalny powraca do składu ich najlepszy uderzający Chipper Jones także po ich stronie przemawia wszystko silny skład, świetny piczer oraz atut swojego stadionu. U gości wystąpi Greg Smith(carrer ERA 4.23) rozegrał w swojej karierze bardzo mało spotkań nie należy też do młodzików nie widzę perspektywy dla tego miotacza. Stawiam więc na zdecydowane zwycięstwo Braves.
 
K 0

kristooo

Użytkownik
Spotkanie: Seattle Mariners - Baltimore Orioles
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: unibet

Analiza:

Goście jak narazie grają zdecydowanie poniżej oczekiwań bilans spotkań 2-9, gospodarze też może nie są jakimiś gwiazdami, ale napewno są wielkim faworytem tego spotkania. Jak wiadomo w MLB o obliczu drużyny decyduje przedewszystkim pitcher. Tutaj zdecydowana pzrewaga na korzyść gospodarzy gdyż ERA ich rzucającego wynosi 3,25 co świadczy o tym że naprawdę ma pojęcie mimo iż nie jest jakimś doświadczonym zawodnikiem. Po drugiej stronie również mało doświadczony pitcher który jest totalną klapą ERA 11,20 świadczy o nim tragicznie. Nie widzę dziś innej opcji jak zwycięstwo gospodarzy, ktorzy dodatkowo lepiej spisują się na swoim terenie.
 
C 0

cezarrom

Użytkownik
Kristooo masz racje tylko Era po 2 spotkaniach niewiele mówi. Spójrz że Bergesen przeciwko Seattle ma tylko Era 2,14 (też rozegrane 2 spotkania w karierze). Wczoraj Baltimore sensacyjnie przełamało się z Oakland i to jak 8:3. Seattle natomiast przegrali z Detroit grając bardzo słabo (pały juz tak dobrze nie chodziły). Granie Seattle po dość niskim kursie to dość duże ryzyko (zobacz wcześniejszy mecz Bostonu). Dla mnie bardziej ofensywnie wygląda Baltimor i będą chyba chcieli podnieść się po tej serii L bo potem kolejka z Bostonem. Życzę szczęścia i rano będziemy mądrzejsi
 
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Spotkanie:Baseball, USA, MLB:20.04.2010, godz.01.10 New York Mets - Chicago Cubs
TYP: Cubs -1.5AH FT z dogrywką
Kurs: 2.35
Buk: Unibet
Ekipa z Chicago przyjeżdża do Nowego Yorku z najmocniejszym składem co prawda bez dwóch starterów lecz ich zastępcy są nawet lepsi od 1rstów: za Fontenota(AVG.268) Jeff Baker(AVG.271) a za Kosuke Fukudome(AVG.260) Xavier Nady(AVG.280) im wyższy AVG tym lepiej to jest statystyka hitsów czyli uderzeń; natomiast ta statystyka jest z całej ich kariery ponieważ nie ma sensu podawać z tego sezonu ponieważ dopiero się zaczął i zupełnie przypadkowo mogłoby wyjść, że zawodnik znacznie słabszy, który rozegrał kilka dobrych spotkań ma lepszą statystykę od mocniejszego, który ostatnie kilka meczy nie zaliczył do udanych. Więc statystyka kariery bardziej odzwierciedla talent zawodnika. Teraz Metsi, którzy mają znacznie osłabiony lineup, w którym zabraknie 1-wszego bazowego Fernando Tatisa a jego miejsce zajmie żółtodziób Ike Davis, dla którego to będzie debiut w MLB. To nie wszystko na pozycji SS zabraknie świetnego Jose Reyesa(AVG.285) a w jego miejsce wskoczył słabiutki Alex Cora. Jednak na tym nie koniec ponieważ jak wiadomo najważniejsi są piczerzy i tak po stronie gości świetny zawodnik Randy Wells(ERA 2.95) nie ma za sobą dużej liczby spotkań narazie świetnie się sprawuje, natomiast znacznie mniejszą liczbę meczy rozegranych ma Jonathon Niese(ERA 5.51) czyli katastrofalna gra. Stawiam więc spokojnie na wysoką wygraną gości z Chicago.
 
K 0

kristooo

Użytkownik
Spotkanie : Toronto Blue Jays - Kansas City Royals
Typ : 1
Kurs : 1.68
Bukmacher: Unibet

Analiza : Kolejna kolejka MLB. Dzisiejszej nocy o godzine 1:07 drużyna Toronto podejmować będzie gości z Kansas. Jak zawsze powtarza sie to że o obliczu drużyny stanowi pitcher. Po stronie gospodarzy na kopcu stanie dziś Dana Iveland jest to jego 5 sezon ale zdecydowanie najlepszy. W dwóch spotkaniach w których występował jego drużyna odniosła zwycięstwo a on na zbyt wiele przeciwnikom nie pozwolił. Jego ERA wynosi zaledwie 1.34 co bardzo dobrze o nim świadczy. Po stronie gości w roli pitchera występował będzie Kyle Davies dla którego również jest to 5 sezon w MLB. Jest to dla niego sezon jak każdy inny czyli przeciętny. Zagrał w jednym spotkaniu i jego drużyna odniosła wprawdzie zwycięstwo ale jego ERA wynosi 4,26 co świadczy o tym że jego piłki nie sieją takiego spustoszenia jak piłki rzucane przez Evalanda. Pozatym drużyna Kansas leży drużynie Toronto w ostatnich 20 meczach aż 16 zwycięstw ???? Wczoraj wygrała drużyna Toronto 8-3 dziś myślę że nie pójdzie tak gładko ale zwycięstwo jak najbardziej w zasięgu Toronto.
 
B 0

bodzio661

Użytkownik
Dzisiaj jest mnóstwo meczy w ofercie MLB więc na dziś proponuje 3 z nich:

Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 2 1,65 (STS)✅

Roy &quot;Doc&quot; Halladay jako pitcher Philadelphii powinien załatwiać sprawę z analizą tego meczu. Przeciwko Atlancie ma rekord 1-0 i 0.89 ERA. W tym sezonie rozegrał 3 mecze i każdy z nich kończył się wygraną Phillies. Tim Hudson, pomimo tego że jest głównym narzucającym Braves jest przynajmniej 2 razy gorszym pitcherem w porównaniu do Doc&#39;a. W pięciu meczach w których narzucał Hudson przeciwko Phillies stan wygląda katastrofalnie dla Braves: 1-4.

Seatlle Mariners - Baltimore Orioles 1 1,50 (STS)✅

Ktoś wyżej napisał że Seatlle nie jest dobrą drużyną. Czy drużyna posiadająca w swoim rosterze zawodników typu: F.Hernandez, Cliff Lee, I.Suzuki, K. Griffey jr. czy Chone Figgins może być drużyną gorszą od LA Angels, Toronto Blue Jays, texas Rangers a już napewno źle zaczynąjący sezon zawodnicy Baltimore Orioles? Odpowiedź według mojego skromnego osądu jest jedna: nie.
Dziś narzuca as ligi &quot;King Felix&quot;. W tym meczu opieram się na klasie narzucającego Seatlle oraz na słabości uderzających z baltimore. Jeżeli ktoś bardzo chce bawić się w totale to warto również zagrać under w tym meczu.

no i oczywiście coś czego nigdy w życiu nie odpuszczę czyli stawiania na Chrisa Carpentera ???? )

Arizona D&#39;backs - St. Louis Cardinals 2 1,65 (STS)✅

Z czystej sympatii do C. Carpentera oraz podziwu dla jego umiejętności stawiam na st. louis. Pozatym procent uderzeń cardinals przeciwko Arizonie jest dość duża .282. Nie ma za dużo trendów na ten mecz ale Carpenter w sezonie ma 2 W i Ere dość wysoką 3.50 narzucający przeciwników ma dokładnie taką samą ERA ale &quot;zmusił&quot; swoją drużynę do przegrania jednego meczu.
 
K 0

kristooo

Użytkownik
Spotkanie: Atlanta Braves - Philadelphia Phillies
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Dzisiejszej nocy o godzinie 1:10 dojdzie do pojedynku pomiedzy braves - phillies na boisku atlanty. Lekkim faworytem tego spotkania jak dla mnie jest Philadelphia. Obie drużyny mają bilans spotkań w tym sezonie 8 zwycięstw i 5 porażek. Wczorajszej nocy goście przegrali po dogrywce 3-4 dość pechowo. Dzisiaj jako pitcher po stronie gości występuje ich największa gwiazda Roy Halladay. Jest to bardzo doświadczony i utytułowany gracz jego ERA wynosi 1.13. Do tej pory trzykrotnie stawał na kopcu i trzykrotnie phillies wygrywali, można być w 100procentach pewnym że nie pozwoli dziś pograć gospodarzom. Po stronie gospodarzy na jako pitcher występuje Tim Hudson. Do tej pory raz stał na kopcu i jego drużyna odniosła wtedy zwycięstwo jego ERA to 2.84 co świadczy że ma pojęcie o grze ale nie oszukujmy się nie takie samo jak Roy. Hudson do tej pory 10krotnie grał przeciwko philadelphi i 6krotnie przegrał a jego ERA tych pojedynków to 3.79 . Kolejnym argumentem może być wczorajsza pechowa porażka phillies myślę że dziś z tak utytułowanym pitcherem na kopcu nie pozwolą sobie na kolejną porażke.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
W działach piłki nożnej też się powtarzają analizy więc nie bądźmy już tacy :p Ktoś kto nie zna się na mlb wejdzie i zobaczy, że kilka osób interesuje się tym meczem to ma większą pewność, żeby ten mecz wytypować.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Widzę że dziś dość duże zainteresowanie meczem ATL - Phillies i w sumie nie ma się czemu dziwić, mnie najbardziej interesuje jak się zaprezentuje wspominany tu przez wszystkich Roy Halladay. Widać że przeprowadzka do Philadelphi bardzo dobrze mu zrobiła i już na starcie ligi notuje bardzo dobrą passę z kapitalnym wskaźnikiem ERA 1.12, cóż dziś mimo wszystko czeka go najtrudniejsze spotkanie z tych jakie do tej pory rozegrał. Osobiście myślę że bardzo chimeryczna na starcie ligi Atlanta nie sprosta Royowi.
Innym spotkaniem, które przykuwa moją uwagę jest potyczka Red Sox z Texasem. Głównie chodzi mi o Josha Becketta który od początku sezonu wydaję się być trochę na niższym poziomie niż ten do którego nas przyzwyczaił. Oczywiście widać u niego ze spotkania na spotkanie jest progres jak choćby w spotkaniu z Tampą, ale to na razie za mało. Wszycy wielcy ligi już potwierdzili swoją wyższość, mam nadzieję że dziś przyjdzie pora na Becketta i Boston win.
Pozdrawiam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Hohoho kogo przywialo do MLB ???? ?!
Ja dzis proponuje Piratow under 9, ze wzgledu na to juz juz wczoraj bylo underowo, gdyby nie fatalny poczatek dla Piratow, potem po zmianie pitchera bylo juz dobrze wiec mysle ze dzis nie popelnia tego bledu ponowie... 1.801 pinnacle....
Druga sprawa to Colorado ktore, wczoraj wycisnelo stoleczna druzyne, czym zlamala ich calkiem dobra gre... wydaje mi sie, ze WSH przejdzie chwilowe zalamanie formy na rzecz idacego w gore Colorado... jak dla mnie fajnie wyglada kursik 1.926 w pinnacle...
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Houston Astros vs. Florida Marlins
2 @ 1.926 ( 3/10 )​
5 wygrana Astros? sporo by było po 5:7 i 4:5 dzisiaj czas na Florydę Anibal Sanchez nie zaczął sezonu najlepiej ale dzisiaj powinien wygrać
 
K 0

kristooo

Użytkownik
Spotkanie: New York Mets - Chicago Cubs
Typ:
1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Dzisiejszej nocy o godzinie 1:10 w Nowym Yorku dojdzie do pojedyngu Mets i Cubs. Moim faworytem tego spotkania są zdecydowanie gospodarze. Obie drużyny nie należą do jakiejś czołówki mają po 6 wygranych meczy i po 9 porażek. Wczorajszej nocy górą byli goście wygrywając 3-9. Myślę że mało prawdopodobne jest kolejne zwycięstwo z rzędu cubs. Pitcherem u gospodarzy Johan Santana. Rozegrał dwa spotkania na kopcu i jego dużyna raz wygrała raz przegrała. Jego ERA to 3,00 , przeciwko drużynie Cubs grał dwukrotnie i pokazał klase jego drużyna dwukrotnie wygrała a jego ERA z tych spotkań to zaledwie 1.71. Po stronie drużyny gości na kopcu stanie dziś Tom Gorzelanny który w tym sezonie wysąpił jednokrotnie i jego drużyna poległa mimo iż jego ERA to 1.93. Przeciwko drużynie Mets grał do tej pory czterokrotnie dwa zwycięstwa dwie porażki. A jego ERA z tych spotkań wynosi aż 5.68 . Składy drużyn są bardzo wyrównane i zapewne Ci dwaj panowie będą dziś stanowić o obliczu spotkania. Myślę, że Metsi nie dadzą się ograć po raz kolejny i wygrają z Cubs.
 
K 0

kristooo

Użytkownik
Spotkanie : Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays
Typ : 1 handi -1.5
Kurs : 1.92
Bukmacher : Unibet

Analiza:
Dzisiejszej nocy o 1:10 odbędzie się kolejna kolejka spotkań ligi MLB. Wybrałem spotkanie pomiędzy Tampą a Toronto chodź jest kilka typków do gry. Po pierwsze jak już zwykle to powtarzam pitcher. Po stronie gospodarzy Matt Garza który 3krotnie stawał na kopcu i 3krotnie tampa wygrała a jego ERA to 0.75 co świadczy o rewelacyjnej formie. Przeciwko Toronto grał 9krotnie z czego 6krotnie wygrywał a jego ERA z tych spotkań to 1.7. Po stronie gości dużo słabszy pitcher Brett Cecil. Grał przeciwko Tampie 2krotnie i raz wygrał a jego ERA z tych spotkań to aż 4.91. Dzisiaj czas na kolejną porażke i to minimum dwoma runami ja myślę że będzie to nawet więcej. Drużyna Tampy spisuje się naprawde bardzo solidnie o czym świadczy bilans 12-4. Drużyna Toronto ma bilans nieco gorszy 9-7 aczkolwiek do najsłabszych nienależy i to udowadnia. Jednak myślę że to nie ta klasa zespołów dużo lepszy pitcher po stronie gospodarzy i atut własnego boiska pozwoli odnieść zwycięstwo.
 
K 0

kristooo

Użytkownik
Spotkanie : Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays
Typ : 1 handi -1.5
Kurs : 2.35
Bukmacher : Unibet

Analiza:

Mecz rozpocznie sie o godzinie 00.10. Wczoraj grany ten sam typ niestety w pierwszym inningu zawiódł totalnie pitcher gospodarzy dając gością aż 6 runów. Wczorajsza porażka napewno podziała motywująco na zespół który jest w ścisłej czołówce. Nie sądze żeby mogły się im przytrafić dwie porażki pod rząd na własnym stadionie z takim przeciwnikiem jakim jest toronto. Na pitcherze po stronie gospodarzy dziś Jeff Nieman który w tym sezonie wystąpił raz i Tampa wygrała pomimo ERA 2.8. Tampa to napewno mocniejsza drużyna i ma mocniejszą ekipe która poradzi sobie z toronto na czele z pitcherem Ricky Romero.. Jefgo ERA to zaledwie 1.53 co świadczy o jego umiejętnościach ale myślę że własne podwórko i wczorajsza porażka pomoże gospodarzą odnieść dziś zwycięstwo i popsuć statystyki Romero ..
 
K 0

kristooo

Użytkownik
Spotkanie : St. Louis Cardinals - Cincinnati Reds
Typ : 1 handi -1.5
Kurs : 2.1
Bukmacher : Unibet

Analiza:

Dzisiejszej nocy trzeba dobrze zacząć nowy miesiąc. O godzinie 2.15 odbywa się spotkanie w St. Louis pomiędzy miejscowymi a Cincinnati. Zdecydowanym faworytem spotkania jak dla mnie są gospodarze którzy naprawdę są w świetnej dyspozycji co potwierdzają 5 zwycięstwami z rzędu. Cincinnati wprawdzie też mają 4 zwycięstwa z rzędu z czego 3 są z Houston które nie oszukujmy się do potentatów nie należy. Kolejnym chyba najbardziej przemawiającym argumentem za gospodarzami jest pitcher Brad Penny który świetnie wszedł w ten sezon wygrywając 3 spotkania z ERA zaledwie 0.93 co jest naprawde świetnym wynikiem. Pozatym Penny grał 9-krotnie przeciwko Redsom i aż 7krotnie wygrywał z ERA 3.18. Po stronie gości Johnny Cueto który rozegrał jedno spotkanie i przegrał przy czym zanotował ERA aż 5.73. Z Cardinals grał 4krotnie z czego dwa razy wygrał ale ERA również aż 5.46. Kolejnym ważnym argumentem jest własne podwórko czy Cincinnati będzie w stanie przerwać taką świetną serię Bluesów i to na ich terenie z takim pitcherem na kopcu nie sądzę. Myślę że St Louis wygra dziś minium dwoma runami a nawet dużo dużo wyżej.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
SL Cardinals - Cincinnati Reds 1 (-1,5) @ 2,05 Bwin [2-3] rankingowy
Pierwszy typ pod typy dnia więc będzie troche dłużej. Cardinals u siebie solidny zespół. Tym bardziej jeżeli będzie rzucał Brad Penny, który przeciwko Reds ma genialne staty 5-0 ERA 2.28. W ostatnim meczu dał im jeden Run i sześć Hits i bez Walk. Jak na razie Penny jest 2-0 ERA 2.11 i chodź Reds nieco lepiej odbijają przeciwko RHP to powinien ich outować z łatwością. Handi gram bo zobaczyłem kto rzuca dla Reds. Cueto jest bardzo przyjemnym zawodnikiem, przeciwko Cards 3-8 ERA 6.72, a w ostatnim meczu San Diego dał dwa Homeruns w ciągu sześciu iningów. Cards, podobnie rzucają przeciwko RHP. Obie drużyny mają serię 4W i dziś jedna z nich się skończy. Dla Reds powinna się skończyć już dawno bo zwycięstwa nad Astros to jakieś pomyłki. Teraz czeka ich przeciwnik dużo lepszy, dlatego stawiam na pewne zwycięstwo Cardinals.

NYY - CH White Sox 1 (-1,5) @ 1,80 Bwin [6-4]

To, co wyprawia w ostatnim tygodniu Robinson Cano, powinno dać zwycięstwo jankesom w każdym meczu.;) I chociażby ze względu na dobrą formę batterów trzeba brać pod uwagę handi na NYY. Andy Pettitte miał bardzo dobry pierwszy mecz, rzucał osiem iningów i zakończył z ERA 1.13. Dużo lepiej rzuca na Yankee Stadium co daje niezłe value na niego. Po drugiej stronie Freddy Garcia który przeciwko Yankees ma słabe staty 0-3 ERA 6.16. W ostatnim meczu w Bronxie dał trzy Run cztery Hits w ciągu sześciu iningów. Niedawno można było złapać niezłe value przeciwko Yankees, którzy byli na przyjęciu u Obamy a potem grali mecz w Baltimore. Teraz wracają do NY więc nie widze innej opcji niż pewne zwycięstwo.

Cleveland Indians - Minnesota Twins 2 @ 1,87 Bwin
[3-9]
To już chyba siła przyzwyczjenia. Codziennie patrząc w oferte widze Twins w roli faworyta. Dziś nie inaczej. Kevin Slovley zawalił swój pierwszy mecz sezonu, ale przeciwko Indians gra bdb z 3-0 ERA 1.59. Tymczasem dla Indians rzuca Fausto Carmona, który miał dobry pierwszy mecz sezonu, ale zupełnie nie radzi sobie z Twins. Przegrał wszystkie mecze, kończąc z 0-4 ERA 10.80. Widze, że kursy na win Twins spadły bo jeszcze kilka godzin temu byli underdogiem. Teraz są juz faworytem.;)
 
B 0

bodzio661

Użytkownik
Philadelphia Phillies - New York Mets (ranking)

Typ: Under 8 Kurs:1,83(bet365)⛔

Dzisiejszy mecz w Mieście Braterskiej Miłości będzie tzw. Pitching duel, meczem dwóch świetnych narzucających. As Phillies Roy Halladay zaliczył w ostatnim meczu swoją pierwszą porażkę, co według mnie nie ukazuje jakiegokolwiek spadku formy tego świetnego miotacza. Z drugiej strony Mike Pelfrey młody narzucający drużyny z Nowego Jorku. Gorsze starty na wyjeździe z Cardinals i Rockies. Ale i tak z ERA poniżej 1 po pięciu zagranych meczach. Uważam że dziś wszystko rozstrzygnie się w ostatnich inningach gdy na górkę miotacza wejdą relieverzy. Uderzający rozegrają w tym meczu drugoplanową rolę więc Under 8 jest według mnie najlepszym typem na dziś.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Baltimore Orioles - New York Yankees
NYY -1,5 @ 1,730 Pinnacle ✅ 1-4
Typ rankingowy

Taaa, analiza do rankingu, niestety Baqu zastrzegł, że krótkie i syfiaste analizy trafią do śmietnika więc coś tu muszę napocić :p Poniedziałkowa noc, godzina 1:05 polskiego czasu, piwo i mecz czyli kolejne starcie w MLB jankesów, którego nie można przepuścić. Tym razem jako startowy pitcher wychodzi Carsten Charles &quot;CC&quot; Sabathia, chyba mój ulubiony pitcher NYY po tym jak od składu odszedł Chien-Ming Wang (płaczę do dziś :&lt;). Po kilkudziesięciu rozegranych meczach powoli wyłania się jaki pitcher jest w tym sezonie w formie. Jak to wygląda u wspomnianego &quot;CC&quot;? A no całkiem dobrze, na cztery rozegrane mecze tylko jeden skaził konto Carstena. ERA 3.12 i oby tak dalej. Po stronie drużyny spod znaku Wilgi (tak tak moi drodzy, ten ptaszek to Wilga, urodziwe stworzonko) wystąpi Jeremy Guthrie, typowy średniaczek. Troche krótszy staż niż jankes no i ERA troszke gorsza, lekko ponad 4 no i ani jednego meczu do przodu w tym sezonie, 0-3 aktualny stan. Ładnie spisują sie również pałkarze Jorge Posada i Mark Teixeira. No i świetnie punktujący Derek Jeter, nosz kurcze Yankees po prostu są dobrzy, jeden z lepszych lineupów ligi musi robić swoje. Gardner też niczego sobie, 3 ostatnie gry po 2 runy. Jak sami widzimy, Baltimore Orioles to nie jest jakaś wybitna drużyna, zwłaszcza w tym sezonie - siedem wygranych i aż osiemnaście porażek. Tej nocy co prawda ograli Red Soxów ale Ci z kolei też nie prezentują jakiejś pięknej gry no i nie była to jakaś dominacja, wygrana jednym punktem. Ostatnio co prawda Baltimore w trójmeczu raz wygrało z Yankeesami, ale w tym meczu zaczynał bodajże Hughes i potem troszkę zmoczyła sie gra ale i tak nie wiele brakowało by NYY i ten mecz wygrali (wilgi wygrały 5-4). Swój teren więc wygrana musi zostać na miejscu. Typuję win nyy z hc -1,5.​
też płacze do dziś po Wangu, facet potrafił wycisnąć po ERA 30 kilka razy w sezonie z tego co pamiętam ;-D
Baqu
edit narosdz: nom 2009 nie byl jego sezonem, 1-6 i era prawie 10, ale wcześniejsze lux malina :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom