>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA Attack 3: Robert Burneika vs. Dawid Ozdoba (27.04.2013)

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


MMA ATTACK 3
27 KWIETNIA 2013
Walka wieczoru:
ROBERT BURNEIKA - DAW ID OZDOBA

Kursy z Betsafe:
27 kwietnia w Katowickim Spotkaniu dojdzie do gali MMA Attack 3.
Walką wieczoru jest walka Hardcorowego Koksa z Dawidem Ozdobą. Betsafe wystawił kursy na ten pojedynek. Zdaniem bukmachera faworytem jest Robert Burneika.
Hardcorowego Koksa większość osób pewnie zna. To kulturysta, który w kwietniu 2012 roku walczył na gali MMA Attack 2 z Marcinem Najmanem. Wówczas bukmacherzy stawiali na El Testosteron, który ostatecznie przegrał z &quot;Siłą&quot;.
Dawid Ozdoba nie jest dość znany z występów sportowych. Po raz pierwszy wystąpi w MMA. W świecie muzycznym zdecydowanie bardziej jest rozpoznawalną osobą. W końcu założył najsłynniejszy polski zespół chippendales &quot;Bad Boys&quot;.
Nie wszystkie walki są jeszcze zakontraktowane.
Warto jednak zwrócić uwagę, że po raz kolejny dojdzie do walki kobiet!
KLAUDIA APENIT - AGNIESZKA NIEDŹWIEDŹ

Co sądzicie o walce wieczoru oraz pozostałych walkach?
Zapraszam do dyskusji.
Oferta bukmachera Betsafe na galę:




Pamiętajcie, że ciągle możecie (i macie mega duże szanse) wygrać bilet na tą galę z Betsafe.



Nie rób lipy!!&gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ TERAZ!! &lt;&lt;


 
H 14

hurricane

Użytkownik
Kursy to jakieś grube nieporozumienie, przecież Burneika jest w stanie wyrzucić Ozdobę z oktagonu. To takie wielkanocne polowanie na zajączka. Jak &quot;Hardcorowy Koksu&quot; go dorwie to urządzi masakrę. Szybkie obalenie i wykonanie wyroku, innych scenariuszów na tą walkę nie przewiduję.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Przewaga warunków fizycznych Burneiki będzie gigantyczna. Kompletnie nie widzę szans dla tego Ozdoby. Zapewne będzie on biegał po tym ringu jak Najman(a Najman jest od niego dużo cięższy), tylko nic mu to nie da, bo Robert nie będzie taki głupi, żeby go gonić. Przewiduję tutaj scenariusz taki sam jak z Najmanem. Najman to chociaż ważył te ponad 100 kg i jakiś cios miał, a tutaj nie wiem jak on chce to wygrać...
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Przeceniacie mozliwosci Burneiki. Kazdy zawodnik MMA, nawet ten 70 kg by go raz dwa rozłozyl. Jezeli Ozdoba bedzie dobrze przygotowany i ma jakieś serce do walki to po prostu wygra. Przeciez nawet po pojedynku z Najmanem Okniński mówił, że walka była sprzedana. Najmanowi chyba udalo sie wyprowadzic tylko dwa ciosy(6:05 na filmie), które doszły bez problemu, zanim Burneika się zorientował to minęło pare sekund(jest strasznie powolny). Później już nawet nie ryzykował trafienia(chyba żeby nie wygrać). Jak Burneika wyląduje na plecach to już nie wstanie. Sztab Ozdoby wyciągnie wnioski z pierwszej walki i przygotują na niego odpowiednią taktykę. Sposób walki Burneiki na pewno się nie zmieni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 326

kurekq

Użytkownik
Po pierwsze Hardkorowy może się zmęczyć i to bardzo szybko, bo Ozdoba raczej nie będzie mu fundował takich przestojów jak Najman.

Po drugie jakby ktoś nie zauważył to Burneika w ogóle nie dażył w walce z Najmanem do obaleń tylko w stu procentach boksował. Jeśli to samo powtórzy z Ozdobą to ta walka nie trafi do parteru.

Po trzecie to, że Burneika sprowadzi Ozdobę do parteru nie oznacza automatycznie, że go tam zatłucze, bo jeżeli Ozdoba przyjmie prawidłową pozycję obronną w parterze to Burneice trudno będzie lokować celne, mocne, czyste ciosy na głowę rywala.

Po czwarte zaś wierzę, że Ozdoba naprawdę przygotuje się do tego pojedynku i będzie walczył bardzo mądrze. A jeśli tak się stanie to Burneika go nie pobije, bo nie ma kompletnie na to argumentów.

Po piąte i ostatnie - Hardkor nie będzie się przygotowywał ani kondycyjnie, ani tym bardziej technicznie do walki, bo po co? Prawie pewne, że zlekceważy Ozdobę, tak jak zlekceważył Najmana. Tyle, że Ozdoba nie podłoży się (celowo, bądź po prostu przez frajerstwo - aż trudno orzec co gorsze) jak Najman.

Mnie za to ciekawi walka pomiędzy paniami na MMAA 3 i stawiałbym w niej na Agnieszkę Niedźwiedź.

Ciekawi mnie czy Betsafe wystawi kursy na wszystkie telewizyjne walki, mam nadzieję, że tak, choć nie spodziewam się dużych kursów na Drwala czy Grabę.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Włodarze MMA ATACK robią sobie jaja taką walką roku, a wy to łykacie i sie podniecacie. Jak można typowac taką wolke?
Jak Ozdoba ma się przygotować? Nie planuje kariery zawodnika mma, co będzie cięzko zapier*** przez 2 miech 2 razy dziennie aby się przygotować do śmiesznej walki z Koksem? Skasuje kase, pobija sie jak z Najmenem i czesc.
Jak możecie analizować walke z Najamnem, to była zabawa, Koks się bawił. Gdyby był zdeterminowany jak Pudzian to też by sie tak skończyło, ale się bawił wiecej niż jedną runde i miał siły nie spuchł po 2min. Radze kupic 4paka przed walką i pośmiać sie z tej walki, a nie bawić sie w poważne analize i granie za kase. Ok gimbusy niech sie bawią w poważne analizy i granie za 5zł. Dla mni to nie ma sensu. Jak cała ta walka. Są inne fajne walki na tej gali, a &quot;analizujecie&quot; jedna, która ma tylko zaciagnąc ludzi przed Tv nic wiecej, se sportem nie ma nic wspólnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 3

bobik

Użytkownik
Walką Ozdoba-Burneika się nie jaram, bo pod względem sportowym gala obroniłaby się bez tego śmiesznego pojedynku. Jednak to co wypisujesz o przygotowaniach Ozdoby to totalna bzdura, jako moderator mógłbyś sprawdzać swoje informacje zanim napiszesz na forum. Dawid niejednokrotnie w wywiadach dla branżowych portali internetowych powtarzał, że zawodowcem nie jest, ale od dziecka trenuje sporty walki, bo jest ich wielkim fanem. Systematycznie uczęszcza na treningi i można go było spotkać wielokrotnie na treningach w jednym z klubów warszawskich długo przed ogłoszeniem tej śmiesznej &quot;walki&quot;. Jeszcze raz radzę najpierw zaczerpnąć informacji, a nie oceniać książki po okładce. Pozdro
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Bez komentarza zostawie twoj wpis. Na tym forum jest wielu ludzi co trenuje sporty walki systematycznie od lat, co oznacza, ze moze walczyc z KOksem? Co na profesjonalnej gali MMA, robi taki człowiek. Przyznal ze nie jest zawodowcem... ale co taki chłop robi na takiej gali. Ty sie nie spinaj bo sprawa jest prosta. Oni mają tylko zainteresowac ludzi, zeby Koks miał się z koko ponabijac na filmikach. Bo jak by mu dali zawodowca to chyba nie mogłoby t miec miejsca... To czysta zabawa i tyle.
Najmnat ternował od lat zadodowo sporty walki, pewnie zaliczył 20 razy tyle treningów co Ozdoba a i tak nie miał szans.
Wogle co wy mi tu bronicie striptizera. Wiedzialem, ze lepiej tutaj nie pisac bo znawcy sie odezwa i beda brobic striptizera. Trenuje od lat sztuki WALKI, pewnie jak Pudziar karate. Bez komentarza już, bez odbioru swoje powiedziałem. Nie komentujecie tego. bo sie robi syf, pozdrawiam.
 
S 0

swetoniusz86

Użytkownik
Koks wygra to w pierwszej rundzie. Przewaga jest wprost powalająca i chodzi tu wyłącznie o warunki fizyczne 70 kilo (jeżeli ktoś ćwiczył jakiś system, czy sztukę walki doskonale wie, iż słaby techniczne zawodnik może niwelować swoje braki przez silę i masę). I aby była jasność Ozdoba nie jest zawodnikiem mma tylko tancerzem,a to, że ogląda jakieś walki na necie, czy rekreacyjnie ćwiczy nie czyni z niego, profesjonalisty.

Poruszany był też argument, iż Koksu jest powolny i daje się trafić. Myślę, iż nawet jeżeli jest ociężały i jakimś cudem dojdzie do niego jakiś przypadkowy cel ozdoby, to nie zrobi na Burnejce, żadnego wrażenia. Wraz z siłą wzrasta też wytrzymałość na ciosy (choć nie jest to reguła). Poza tym jak pisałem wyżej Ozdoba waży 70 kilo więc jego siła ciosu jest naprawdę mizerna.

Myślę także, iż Burnejka nie spuchnie, bo nie będzie (tak jak w walce z Najmanem) latał bez sensu.

Jeśli walka przeniesie się do parteru Burnejak przy tej sile nie musi uderzać czysto, wystarczy że trafi i to obojętnie gdzie - Ozdoba odklepie szybciej, niż Najman zamawia drinka w knajpie ???? )

Jedyna szansa Ozdoby to tylko i wyłącznie kontuzja Koska.

Jak dla mnie Drwal, Koks i Grabowski do pewny zysk.

czekam tylko na kursy ????
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Dokładnie tak jak piszesz swietoniusz, specjalnie tak zareklamowali tą walke żeby ludzie myśleli że Ozdoba ma jakieś szanse, na poczatku jak było 1,5 to mega promocja nic dziwnego, że szybko poleciało do 1,3. W dzień gali pewnie będzie 1,2 więc jak kto tak wierzy w Ozdobe to niech poczeka bo na pewno złapie sobie większy kurs ????
Grabowski też powinien sobie poradzić bez problemu.
Jestem ciekawy walki Drwala, dawno nie walczył, ale w tamtym roku rozmawiałem z jego współlokatorem z AWF-u to podobno nie próżnował z treningami.
Bliżej jeszcze trzeba będzie się przyjrzeć przeciwnikowi Sobotty, ten jego rekord 8-0-0 to na cieniasach zrobiony i Sobotta raczej wygra, ciekawe kogo dadzą dla Krzyśka. Też czekam z niecierpliwością na kursy ;)
 
K 326

kurekq

Użytkownik
@Widzu
Masz całkowitą rację, poważne analizy nie mają sensu, tak jak stawianie większej kasy na coś tak mało przewidywalnego. Ale z drugiej strony stwierdzenia, że Koks jest murowanym faworytem to przesada.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie ta walka z Ozdoba jak i poprzednia z Najmanem bedzie,byla ustawiona. Przeciez w normalnych warunkach wydaje mi sie ze Najman pokonałby Koksa , widzac jak Marcin walczyl z Saleta to Burneika zostałby obity niemilosiernie.Ogladajac pozniejsze wywiady Okninskiego na temat ewentualnej walki z Koksem(mial propozycje ale oczywiscie mial to starcie przegrac) potwierdzaja sie tezy na temat ustawiania walk kulturysty.Na ostatniej gali pojawily sie w oktagonie jak i na hali banery reklamowe Burneika sports , wiec co Litwin mial to przegrać??? Ludzie ogarnijcie troche Hardkorowy jest twarza MMA attack podobnie jak na poczatku Pudzian w KSW. Kurs poczatkowy 1.5 byl promocyjny , ale teraz szkoda wogole to grać
 
H 0

hazar99

Użytkownik
Obejrzałem ten filmik Najman vs Bruneika. Przecież to jest normalna komedia! Koksu pląta się o własne nogi. Jeśli Najman to prawdziwy bokser, to walnąłby tamtemu taką seryjkę, że Koksu nie wiedziałby co się stało. Zamiast jednostronnej walki zawodowego fightera z prawie niepełnosprawnym amatorem widzimy tu dwóch aktorów symulujących walkę. Jakieś dziwne &quot;low kicki&quot; i przede wszystkim za dużo straszenia się i pojedyncze ciosy zamiast serii. Jak tylko wpłata wpłynie, stawiam na tego koksa, bo to taki chyba promowany nowy Pudzian. Niestety chyba do tego czasu kurs spadnie jeszcze bardziej.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Po co walka Burneiki miałaby być ustawiana? Bez sensu. I bez ustawiania można zrobić show, a o to chodzi, a nie o promowanie jakiegoś koksa, który nie ma przyszłości w MMA...
Widziałem filmik z wypowiedziami po walce Oknińskiego w szatni i bardzo wątpię, aby tamto było ustawione. Najman po prostu postanowił przetrwać pierwsze 2 rundy, a w 3 zaatakować zmęczonego koksa. Ale mu się nie udało.
 
H 0

hazar99

Użytkownik
Nie ukrywam, że nie mam dowodów, tylko moje własne wnioski. Przynajmniej do czasu odebrania wygranej nie denerwuję się, że koks może przegrać (co najwyżej przez nieszczęśliwy wypadek, w końcu te wszystkie &quot;odżywki&quot; mogą mu zaszkodzić). Ledwo zdążyłem na kurs w okolicach 1.2.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Przecież Ozdoba dla Koksa to mniejszy kaliber niż Najman, niemniej jednak walka Ozdoba Vs Najman to by było coś ciekawszego hehe
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Grabowski &amp; Drwal
1.5 w Betsafe


Nowym matchmakerem na MMAAtack jest Paweł Kowalik, dziennikarz.
W wywiadzie mowił, że szukał rywali dla naszych gwiazd, przeciwnikami mieli byc klasowi, młodzi i perspektywiczni.
Może oni sa w miare młodzi ale ani klasowi, ani perspektywiczni.

Rywal Grabowskiego: Stav Economu. Solidny zawodnik ale pernamentnie zaniedbany ( popatrzcie na jego sylwetke), z przeciętnymi umiejetnościami w każdej płaszczyżnie , do tego jakiś przygłup taktyczny. W kazdej walce dązy do obalenia i ground and pound. Nawet z zawodniakami w stylu Grabowskiego czyli Philipa DeFriesa.
Grabowski jest zbyt zwinny i inteligentny, żeby dac sobie zrobić krzywde.
Stawiam na poddanie najdalej w drugiej rundzie ( u Economu z cardio tez jest średnio)

Rywal Drwala Wes Swofford to jakis remizowy zawodnik. Wysoki, z przyzwoitą stójką. Ale na tyle koniec słodzenia.
Żołtodziób ,który z nikim poważnym nie walczył. Dawał się poddawać jak dziecko przez innych ogórkow, doznał knockdown od niechcącego walczyć Jaya Silvy znanego z KSW.
Drwal ma swoj prime time za sobą ale ćwiczy regularnie i jak przeciwnik nie zahaczy go jakims fartem to powinien gładko wygrac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom