>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Juve po pierwsze to edytuj posty.
Po drugie jak się już zalogujesz to wchodzisz w moje konto/weryfikacja adresu i będziesz miał miejsce na wpisanie tego kodu z listu.
Tak NRB to te 8 cyfr zarz po 2 pierwszych w numerze konta czyli: xxXXXXXXXXxxxxxxxxxxxxxxxx (to pogrubione to właśnie NRB)
A numer konta musisz podać cały, czyli 26 cyfr.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Chce wyplacic na swoje konto bankowe pieniadze i mam nastepujacy problem. Wpisuje NRB, potem nr mojego konta i gdy klikam &quot;nastepne&quot; wyskakuje mi komunikat &quot;To konto bankowe jest już używane&quot;.

wtf ?
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Witam,

Zleciłem wpłatę na moje konto w MoneyBookers wczoraj, dziś rano mBank wyświetlił mi informację, żę przelew został zrealizowany (to znaczy, nie ma go wplanach, tylko już poszedł na konta MoneyBookersa) i teraz mam pytanie: jak długo muszę czekać na zasilenie konta?

pozdrawiam
 
A 0

antenelles

Użytkownik
a ja wysłałem kase do bukmachera przez mooneybookers. Posłałem 228zł wczoraj w godzinach popołudniowych i do dziś nie ma pieniędzy na koncie w tym bukmacherze ... a na koncie pisze w mooneybookers ze kasa została wysłana ;/ co robic
 
A 0

antenelles

Użytkownik
czekac lub powiesic sie - wybor nalezy do ciebie ! ;)
właśnie kasa doszła ????
moje pytanie brzmi dlaczego tak długo musiałem czekać ? ponad 15godzin ?
przelew z mooneybookers na mooneybookers powinien trwać zaledwie kilka minut czyż nie ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Juve do 5 dni roboczych. Wydaje mi się jednak że w poniedziałek już będziesz miał pieniądze na koncie MB.
Kalipawel tak księgują. Jeśli buk wyśle kase, to ona od razu jest na Twoim koncie MB
 
K 0

kalinos

Użytkownik
Mam zamiar zrobić wypłatę z mb za pomocą karty będe musiał przechodzić jakieś weryfikację? Kiedy będe mógł się spodziewać pieniędzy na koncie?
Czy może lepiej jest wpłacić do jakiegoś buka zagrać ze 2 zaklady po pare złotych i wypłacić?
 
wlodi 0

wlodi

Użytkownik
W regulaminie MoneyBookers pisze ze moge wplacic pieniadze tylko i wylacznie z wlasnego konta. Czyli ze jak nie posiadam wlasnego konta to juz lipa i niemoge np dokonac przelewu na poczcie?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
możesz przelać kasę poprzez pocztę... w ich regulaminie bardziej chodzi o to że nie można wpłacać z konta innej osoby na własne konto ;)
 
R 0

rzepek01

Użytkownik
moneybookers to najlepszy sposób na szybką wpłatę i wypłatę pieniędzy ;) robiłem tak samo jak &quot;Poznań2&quot; i pieniądze doszły już na drugi dzień, tak więc moneybookers jest bezproblemowe
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
kolega wyslal mi pieniadze na mb, ale nie zauwazylem ze tylko ja moge wplacac, wyslal pieniadze, minal tydzien i mu nie wrocily a na moim koncie tez ich nie ma, co ma zrobic zeby odzyskac pieniadze?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom