>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
wczoraj zleciłem wypłate z mb na inteligo w wyciągu mb jest że przetworzony a no mim koncie inteligo, nie pojawiła się jeszcze kasa ile to może trwać?
 
M 0

michaelr

Użytkownik
Witam!
Trochę mnie niepokoi działanie MB. Za pośrednictwem MB chciałem przelać pieniądze ze swojego konta bankowego na konto bet365. Zarejestrowałem się na MB i dokonałem transakcji wczoraj raniutko. Przelane 40 zł z konta bankowego znikły, ale nie ma ich zarówno na MB, ani na bet365. Raz czytam że transakcja trwa 3 dni, a raz że jest natychmiastowa i mam obawy co do tego gdzie &quot;wsiąkły&quot; moje fundusze. Na MB widzę, że status transakcji to oczekująca, a w jej szczegółach jest napisane coś takiego: &quot;Transakcja ta jest zaległa , dlatego że nie mogła być w pełni Pokryta z Państwa środków na koncie. Kiedy będą mieć państwo środki na koncie transakcja zostanie automatycznie zrealizowana...&quot;. I jeszcze jedno, kiedy MB pobiera ode mnie te 6,50 za transakcje? czy mam je im sam przelać, czy zabiorą mi je z tych 40 zł czy poprostu &quot;sami&quot; wezmą z mojego konta? Może trochę panikuje, ale 40 zł piechotą nie chodzi jak dla mnie i nie wiem czy to jest jakiś kawał aprilisowym czy najzwyczajniej w świecie trzeba czekać. Z góry dzięki za pomoc i serdecznie Pozdrawiam!
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
początek trochę zagmatwany ale z tego co zrozumiałem chcesz przelać kase z MB na konto bankowe..? jak ja przelewałem kasa mi automatycznie znikła /te 6,50/... ale podczas przy zlecaniu wypłaty nie mogłem wypłacić wszystkiego tylko to ile zostało po odliczeniu tej prowizji... nie wiem czy zrozumiałeś więc dam przykład..
przykład:
miałem 40 zł na MB
przy zleceniu wypłaty na konto bankowe mogłem jedynie wypłacić 33,50 /automatycznie odjęta kasa na prowizje - ów 6,50/
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Mam pytanko a mianowicie konto w MB mam zarejestrowane na ojca to czy mogę wypłacić kasę z MB na swoje konto bankowe ?? Aha i jeszcze mam pytanie do MB mógłby ktoś mi podać do nich e-mail bo nigdzie nie mogę znaleźć :/
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
z tego co wiem to nie można.. ale mogę się mylić ;)
w każdym emeilu masz chyba podany od nich adres zwrotny... a jeśli nie to gdzieś na koncie w dziale pomocy jest wybór w jaki sposób mają ci pomóc /tzn. różne działy z pomocą &#39;wyspecjalizowane&#39; w swojej kategorii/.. chyba to nie jasno napisałem ale powinieneś zrozumieć ;P
 
M 0

michaelr

Użytkownik
edyyy - trochę źle mnie zrozumiałeś, nie o to mi biega. Przelałem wczoraj kasę ze swojego banku PKO na konto MB. Do dziś nie mam tej kasy na koncie MB chociaż została już zabrana z mojego konta bankowego PKO. Ile czasu trwa ta transakcja? Nr rachunku bankowego MB na które przelałem pieniążki podałem właściwy bo sprawdzałem. Czy ta kasa mogła przepaść? Kasa z mojego konta PKO została pobrana wczoraj z samego rana i się zaczynam trochę martwić. No i jeszcze to info przy statusie transakcja w profilu na MB: &quot;Transakcja ta jest zaległa , dlatego że nie mogła być w pełni Pokryta z Państwa środków na koncie. Kiedy będą mieć państwo środki na koncie transakcja zostanie automatycznie zrealizowana...&quot; Myślę, że wyjaśniłem swój problem jako tako.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
michaelr - sorki, źle zrozumiałem... kasa normalnie przy takich transakcjach idzie do 3 dni roboczych... ale że coś tam pisze to nie wiem z jakiej racji i jakiego powodu... najlepiej napisz do nich choć bardzo rzadko i długo odpisują /najlepiej zadzwoń jak to wcześniej ktoś mówił/... a kasa nie powinna przepaść..
 
M 0

michaelr

Użytkownik
Dzięki za zainteresowanie i odpowiedź ???? Poczekam te 3 dni, jak kasy nie będzie to będę do nich pisał albo dzwonił. Pozdro!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Witam przy próbie wypłaty z MB dostałem taką wiadomość
WERYFIKACJA ADRESU – KROK 1

W celu zweryfikowania Twojego adresu wyślemy Ci list pocztą na adres zarejestrowany na Twoim koncie:
Proszę o wysłanie listu weryfikacyjnego
Teraz tak, nie wiem czy dane mi się w 100 % zgadzają. Otóż mam mały błąd w kodzie pocztowym bo zamiast XX-XXX mam XXXXX oraz nie podałem numeru mieszkania (pisali coś o nie podawaniu skrytki pocztowej) i teraz mam zagwostkę czy to próbować zmieniać czy zostawić tak jak jest. Niby to głupota i raczej nie powinni się do tego doczepić ale jednak ich support jest bardzo wolny ( w razie jakeiś sytuacji ważnej do wyjaśnienia ) a mi zależy mi na czasie to raz , a dwa kwota całkiem spora więc nie chcę by mi zablokowali konto czy coś . Miał ktoś coś takiego wcześniej ?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
w kodzie pocztowym błędu nie masz, oni po prostu wymagają taki zapis tego - bez myślnika... a co do skrytki pocztowej to nie wiem.. na swoim koncie podaną mam przy ulicy... ale adres możesz zmienić w profilu /lecz jest to możliwe jedynie raz na 3 miechy/
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
yy teraz chce przelać pieniadze z mb na konto bankowe i wyskakuje mi jakas weryfikacja.. dodam, że juz na poczatku dostalem od nich list i werfykacja została przeprowadzona..
aha i jeszcze to, tydzien temu wyplacałem normalnie..
wie ktos o co chodzi?
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Mam pytanie, jeżeli mój brat ma konto w MB i przelewał już kasę na bet365, to jak ja zrobie konto na bet365( inne IP, inny komp) to czy on z tego MB też moze mi zrobić przelew na drugie konto w bet365??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom