>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Chodzi mi o to czy jeśli będę chciał wypłacić kase z moneybookers do banku BPH to czy coś przyjdzie ??
aaa.. widocznie nie zrozumiałem do końca pytania:jezora:
zlecając wypłatę zostaniesz poproszony o weryfikacje konta drogą adresową /list/... i możesz się na to zgodzić lub nie... lecz jeśli się nie zgodzisz to wypłata pieniędzy na konto bankowe będzie niemożliwa... zgadzając sie list dotrze do ciebie po około 2 tygodniach i dopiero wtedy będziesz mógł bez problemu zlecić wypłatę... teraz chyba wszystko jasne ;)
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
ale to chyba o to poproszą... miałem tak kiedy napisałem do nich że ów list do mnie jeszcze nie dotarł /a wtedy nie wiedziałem że tak długo przychodzi, a napisane było że w przeciągu 3-5 dni/... napisałem właśnie do nich maila... odpisali po 2 tygodniach kiedy list dawno już przyszedł... ze skanem dowodu trzeba przesłać skan jakiegoś rachunku... oto treść otrzymanej odpowiedzi:
&quot;Jeżeli nie otzrymał Pan jeszcze listu pocztą uprzejmie prosimy o
nadeslanie do nas jasną i czytelną, kolorową kopię waznego, oficjalnego
dokumentu tożsamosci ze zdjęciem - np. dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy
i dowodu stwierdzającego Pański adres zamieszkania –
rachunek za gaz, prąd, telefon za ostatni miesiąc. Dokument może Pan
przeslac w sekcji konta Kontakt/Centrum Wiadomosci/Konto/ Bezpieczenstwo/
Zostałem poproszony o przesłanie informacji i/lub dokumentów .
Po otrzymaniu dokumentów zweryfikujemy konto Moneybookers w pełni i
zwiększymy limity konta o 10000 euro.
&quot;
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
hmm, a jak ja nie palce za rachunki? :p to moze byc problem
z tym punktem również miałbym problem i też nie wiem co z tym zrobić... najlepiej napisać do nich i czekać na odpowiedz... a jak się nie chce czekać to już lepiej się wykosztować i zadzwonić do nich bo nie zawsze odpisują jak to już ktoś wcześniej napisał:jezora:
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
wie ktos czy dostane bana od moneybookers jak zaloze drugie konto moneybookers z tego samego ip tyle ze na inne dane ??
raczej nie dostniesz bana od moneybookers , poniewaz moj kolega rejertowal sie z mojego kompa i jakos do tej pory mamy aktywne konta
wiec nie ma sie czego bac :-D
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Dziś założylem konto w mb:
Gdy dostanę na swoje konto mb środki, mogę je wypłacić na konto bankowe swoje, czy też innej osoby? Poza tym nie muszę nic wpłacać do mb, by móc wyplacic srodki na konto bankowe? ???? Po prostu chcę wyplacic srodki, ktore dostalem na konto mb na konto bankowe ;) z góry dzięki za odpowiedź
 
F 0

fastnick

Użytkownik
Czesc, zalozylem konto MB w sierpniu zeszlego roku, zarejestrowalem na nim konto Inteligo, chcialem tez zarejestrowac karte platnicza ale w efekcie z tego zrezygnowalem. teraz moj status na MB wyglada nastepujaco:
STATUS KONTA
Konto Moneybookers Konto osobiste
Adres [Zweryfikuj]
Karta kredytowa [Dodaj]
Konto bankowe Zarejestrowany
LIMITY KONTA
Limit depozytu na karcie kredytowej 0.00 PLN
Pozostałych 0.00 PLN
Całkowity limit transkacji 3522.40 PLN [?]
Pozostałych 3522.40 PLN [Zwiększ]
1. Czy jesli dokonam wplatny kilku ZŁ z Inteligo na MB i dostane na konto MB wiecej kasy (przelane np. od innego uzytkownika MB) to bede mogl bez weryfikacji adresu zlecic przelew calej kwoty na moje Inteligo? Zalezy mi na czasie i chcialbym miec pewnosc ze po drodze nie bedzie zadnych problemow.
2. Czy jest jakas prowizja za przelew moneyBookers--&gt;Inteligo?
3. Jak wyglada przewalutowanie? Slyszalem ze prowizja za usluge to 2zl(0,5euro) niezaleznie od kwoty jaka przewalutowuje, to prawda?

Z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Powiem tak.
1. Jeśli wpłacisz ze swojego konta, to jest to już w pewnym sensie jakaś tam weryfikacja. Przy wypłacie na to konto samo konto większej kwoty nie powinno być problemu ;).
2. Tak jest opłata. Wynosi ona bodajże niecałe 6,50 więc sporo.
3. Jeśli konto MB masz w walucie PLN to wypłacając nie będzie pobrana żadna prowizja za przewalutowanie. Taką kwotę jaką zlecisz z MB, taką otrzymasz na konto :]
 
F 0

fastnick

Użytkownik
1. Tak Ci sie wydaje, czy jestes o tym przekonany? ???? Jutro jak wplynie kasa na MB chcialbym ja wyplacic tak, zeby do soboty byla na koncie...
2. sporo ,ale alternatywe mam 3$ przelew na inteligo+11,99zl przewalutowanie na ZL...
3. Chodzilo mi o to ze jak ktos wysle dolary na moje MB (ktore jest w ZL) to oni ta kwote zamieniaja po jakims swoim kursie, czy za to jest stala oplata czy zalezna od kwoty?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
1. Nie jestem do końca przekonany, lecz na 95% nie będzie problemów i jeśli byś jutro dostał pieniądze i jutro zlecił wypłatę to do soboty na pewno byś miał pieniądze na koncie. Nawet wcześniej ;).
2. Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi. Skoro masz konto MB w złotówkach to za przelew zapłacisz 6,50.
3. Jeśli dostaniesz wpłatę w innej walucie niż masz konto (w tym wypadku w dolarach), to kwota ta zostanie przeliczona po aktualnym kursie waluty w jakiej dostałeś przelew. I żadna opłata za taką transakcję nie jest pobierana :]
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Witam! Chce zweryfikować konto bankowe (mam w PKO BP) ale nie wiem jaki numer NRB (Numer Rozliczeniowy Banku) mam wpisać? Proszę o pomoc
 
matex 0

matex

Użytkownik
NRB (Number Rachunku Bankowego) składa się z 26 cyfr, jego struktura jest następująca:

zzXXXXXXXXyyyyyyyyyyyyyyyyy

gdzie:
zz to suma kontrolna (2 cyfry),
XXXXXXXX to numer rozliczeniowy jednostki organizacyjnej banku (8 cyfr),
yyyyyyyyyyyyyyyy to numer rachunku klienta w banku (16 cyfr).

PzdR :]
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
dzieki juz wiem na czym moj problem polegal poprostu przez przypadek przy rejestracji zaznaczylem panstwo: pakistan i stad ten problem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom