>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
Y 0

yqbet

Użytkownik
a jak wplacic pieniadze z angielskiego konta bankowego na moneybookers ??
nie moge zrobic przelewu na polskie konto bankowe a takowe ma moneybookers, czy moge jakos przelac na angielski numer bankowy mb ?
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Witam,

Mam trochę dziwny problem. Zleciłem z Moneybookers wpłatę na konto w
tym serwisie za pomocą mTransferu. Zalogowałem się do mBanku
potwierdziłem zlecenie wypłaty pieniędzy z konta. Pojawiło się mi
takie okno z waszego serwisu przelewy24.pl -
http://img265.imageshack.us/img265/3459/przelewy2aq5.jpg. Następnie z tego okna &quot;wróciło&quot; mi do Moneybookers z
informacją, iż wpłata nie może zostać zrealizowana. I teraz mam
pytanie: Mając te dane: Numer transakcji, hasło, ID Partnera i kwotę
mogę je jakoś przelać na MoneyBookers, tam aby te pieniądze tam się
znalazły? Próbowałem później robić także &quot;wstecz&quot; wracało do tego okna, które pokazałem po 10 sekundach wraca do MoneyBookers z informacją, że sesja wygasła, po zalogowaniu się powtórnym... nic. Po prostu stadardowy panel użytkownika się pojawia. Miał ktoś już taki problem?

pozdrawiam
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Nie zweryfikowalem jeszcze mojego adresu, bo nie przyszedl mi jeszcze mial weryfikacyjny, a bardzo zalezy mi, zeby sobie tam wplacic kase juz teraz, bo zalezy mi na czasie. Jest jakas mozliwosc, zeby mi to zweryfikowali juz teraz(np wyslac im skan dowodu)? Mam tez karte z mbanku( ta niebieska z delfinem), wiec czy to sie zalicza do tych ich kart kredytowych? Czy tą karta moge to zweryfikowac? prosze o szybka odpowiedz i dziekuje ;-)
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
celahim, tak, istnieje inna opcja weryfikacji. możesz do nich wysłać skan dowodu i jakiegoś rachunku. tylko nie wiem zbytnio gdzie to i jak :p
 
chrumek 0

chrumek

Użytkownik
OK nie wiem czy było takie pytanie czy nie, bo nie czytałem.
Ile czeka sie na list ??? bo mam na koncie 50 zł ale nic nie mogę zrobić bo nie otrzymałem listu jeszcze... :/
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
spokojnie... ja czekałem 2 tyg zanim przyszedł ;)

kalipawel, pytanie to powtarza się od jakiegoś czasu i nikt nie może znaleźć na nie odpowiedzi :p
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Chrumek ja czekałem 2 tygodnie. Mimo iż nie mieszkam na odludziu.
kalipawel spróbuj wypłacić. Jeśli Twój ojciec ma pełnomocnictwo do Twojego konta to myślę że nie powinno być problemów.
Pozdrawiam.
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Witam, jestem zielony w moneybookers, więc podejdzie do mnie jak do komplentego laika ;p
Jesli sie juz zarejestruje, to bede musiał czekac na ten list od nich, zeby dokonac jakis przelewów?
I jak wysle z mojego konta bankowego pieniadz przez przelewy24 na konto moneybookers to po jakim czasie sie one pojawia?
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Witam, może mi ktoś wytłumaczyć jak wpłacić kase z MB na bukmachera ? Jak już chcę wpłacic to co mam wpisać w tym e-mailu do kogo chcę wysłać. Bo jak np chce wpłacić do bet365 to co mam wpisać zeby mi na konto doszło ?
 
J 0

juve87

Użytkownik
Mam pytanie, załozylem konto w MB z jakis rok temu, chce wplacic pieniadze to co musze zrobic zeby je wplacic musze dokonac jakies weryfikacji czy dokonuje sie jej jak sie chce wyplacic pieniadze?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Juve wpłata z własnego konta jest już małą weryfikacją.
Najlepiej to w zakładce moje konto/zweryfikuj adres (bodajże) zamów sobie list z kodem weryfikacyjnym ;)
 
J 0

juve87

Użytkownik
jeszcze jendo pytanei jelsi wpalcilem poczta ale wpisalem tam sowje id swoje naziwkso dane identyczne jak na koncie w MB to co bedzie?
 
J 0

juve87

Użytkownik
czyli lepiej juz poprosic jak cos o ten list weryfikacyjny zeby potem nie czekac ???? ??
I co z tym listem musze zrobic potem, tylko wystarczy go odebrac?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jeśli chodzi o list to w nim masz kod, który musisz wpisać logując się na konto w MB.
Co do wpłaty pocztą to nie wiem. Nigdy tak nie wpłacałem. Myślałem że będziesz wpłacał z własnego konta bankowego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom