>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
Witam może mi ktoś powiedzieć dlaczego moge ze skrill wypłacić max 25 zł ?? Jest to moja pierwsza wypłata
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam może mi ktoś powiedzieć dlaczego moge ze skrill wypłacić max 25 zł ?? Jest to moja pierwsza wypłata
Może na koncie masz tylko tyle pieniędzy, że starcza na wypłacenie właśnie 25zł? Pamiętaj, że tam masz prowizję za wypłatę na konto.
 
U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
No tak !! Człowiek zamiast najpierw dokładnie sprawdzić to wypytuje ... dzięki Maćko
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Witam mam pytanie odnośnie weryfikacji konta skrill a dokładnie dostałem ostatnio maila że od 20 grudnia weszly jakies zmiany i musze zweryfikowac konto jeszcze raz, kliknąłem w link ale wyskoczyła mi inforamcja że przekieruje mnie na jakąś niebezpieczną stronę, na Skrillu nie mam żadnych informacji że muszę coś weryfikować, czy ktoś próbował wyłudzic dane do mojego konta ? ktoś miał podobną sytuację?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam mam pytanie odnośnie weryfikacji konta skrill a dokładnie dostałem ostatnio maila że od 20 grudnia weszly jakies zmiany i musze zweryfikowac konto jeszcze raz, kliknąłem w link ale wyskoczyła mi inforamcja że przekieruje mnie na jakąś niebezpieczną stronę, na Skrillu nie mam żadnych informacji że muszę coś weryfikować, czy ktoś próbował wyłudzic dane do mojego konta ? ktoś miał podobną sytuację?
Standardowa sytuacja ostatnio. Nie wchodźcie w linki w takich wiadomościach, a już na pewno nie próbujcie się za ich pomocą logować do swojego konta.
 
Z 0

zabrzanin1985

Użytkownik
Czy ktoś z Was musiał pisać oświadczenie/mail w jakim celu będzie używał konta skrill?
Można napisać, że do hazardu ? Zeby potem nie blokowali konta....
Konto ma zablokoeane za brak tego ośiadczenia. Dowód wysłany.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jakieś względy proceduralne i skrill rozsyła taki formularz, gdzie masz się określić w jakim celu korzystasz ze skrill. Podobno idzie to na półkę i nic się z takim papierem nie dzieje. Podobno. Ciekawe jakie są konsekwencje nie zaznaczenia gambling
 
H 32

hortex

Użytkownik
Dzisiaj logując się na konto przez stronę wyskoczyło mi, że...moje hasło zostało zablokowane ze względów bezpieczeństwa i że mam podać e-mail swój, aby je zmienić/zresetować. Mieliście tak?...Podczas tej weryfikacji kliknalem na link z maila i musialem podac nr karty debetowej/kredytowej a nastepnie nadac nowe haslo. Dziwne.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Czy na Skrill jest możliwość zmiany danych osobowych (imię, data urodzenia)? Nie chce zakładać nowego konta a tylko te dane są do zmiany potrzebne bym zamówił kartę na siebie. Telefonicznie lub mailowo da się to zrobić?
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Witajcie, czy ktoś z was otrzymał w ostatnim czasie meila dotyczącego zmian zasad skrilla ? W tytule chodzi rownież o wymóg weryfikacji konta. Mam już to za sobą i korzystam bez problemów. Czy to może byc fejk aby wyłudzic dane itp. ? Nadawca niby skrill, ale coś mi tu nie pasuje.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witajcie, czy ktoś z was otrzymał w ostatnim czasie meila dotyczącego zmian zasad skrilla ? W tytule chodzi rownież o wymóg weryfikacji konta. Mam już to za sobą i korzystam bez problemów. Czy to może byc fejk aby wyłudzic dane itp. ? Nadawca niby skrill, ale coś mi tu nie pasuje.
Czyli na pewno tam masz Skrill.com jako nadawca?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Nie pytam czy niby, tylko z jakiego maila to przyszło? Oficjalnego?
Bardzo łatwo po tym dojść.
Jeśli nie, to na pewno próba wyłudzenia jak jeszcze masz poweryfikowane.
 
Do góry Bottom