>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

J 0

juhas123

Użytkownik
Dobra, weryfikacja adresu to jedno. Poprosiłem o wysłanie listu i na niego czekam. Ale czy komuś się udało zweryfikować swój rachunek bankowy? JEsli tak to ile wpłacił? ja zorbilem 2 przelewy i nic. Dalej mam limit, list wyslai mi w pon, ale nie ma gwarancji ze dojdzie.
 
P 0

przemek87

Użytkownik
u mnie z listem nie było żadnych problemów, czekałem zaledwie 4 dni. Nie aktywowałem jeszcze konta bankowego także pewnie najgorsze przede mną.
 
9 0

9zuczek9

Użytkownik
Witam. Mam problem z weryfikacją konta.... wpłacam i wypłacam po 40 zł robię co mogę tylko tego kodu znaleźć nie mogę!!!! Gdzie on się znajduje????
 
piotrex 36

piotrex

Użytkownik
Mam pytanie: Chodzi mi o to czy jak wczoraj założyłem konto w Moneybookers to czy mogę od razu wpłacić pieniądze na to konto przelewami24 czy najpierw muszę poczekać na list, który ma do mnie przyjść i dokończyć aktywację konta?
 
simons 646

simons

Forum VIP
pewnosci nie mam bo to juz bylo dawno temu, ale z tego co pamietam, weryfikacja byla niezbedna tylko przy wyplacie z MB na konto bankowe, a tak mozna korzystac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Witam, czy jest to możliwe żebym nie dostał żadnego listu? Przy rejestracji nic nie wspominało i dopiero dziś zauważyłem ten temat i się zastanowiłem że coś takiego jest.Czy nie mogę bez niego wpłacać i wypłacać bukmacherom?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Wie ktoś co sie dzieje jak na MB wysle sie przelew zwykły (nie przez P24) z nieswojego konta bnakowego? jest szansa ze nie dopatrza i pomyłkowo zaksiegują, czy tez pójdzie zwrot do nadawcy ( jeżeli tak to jak długo idzie i jakie koszty )
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Zaksieguja ale zablokuja konto w obawie o pranie brudnych pieniedzy. Moneybookers nie akceptuje wlat z kont bankowych od osób trzecich. Zablokują konto moneybookers, w celu odblokowania będzie trzeba wyslac skan dowodu+rachunek. Przynajmniej ja tak mialem kilka lat temu, wątpie zeby się cos zmienilo w tej kwestii

Witam, czy jest to możliwe żebym nie dostał żadnego listu? Przy rejestracji nic nie wspominało i dopiero dziś zauważyłem ten temat i się zastanowiłem że coś takiego jest.Czy nie mogę bez niego wpłacać i wypłacać bukmacherom?
Ja pierwsze slysze o jakims liscie. Mozesz bez problemu wplacac i wyplacac konto do momentu wykorzystania limitu niespelna 4 tys pln(limit odnawia sie sam co 90 dni). W celu zwiekszenia limitu trzeba wyslac skany i zweryfikwac konto. Zeby wyplacic na konto bankowe trzeba je najpierw zweryfikwoac- wyplacasz maksymalnie chyba 40 kilka złotych na konto bankowe. Wysylasz do moneybookers potem wyciąg z konta bankowego wydrukowany w banku albo plik w formacie pdf jesli korzystac z internetowego konta bankowego i bank umozliwia zapisywanie szczegółow operacji na koncie w ten sposbob
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Czy po zarejestrowaniu się w serwisie mooneybookers i wpłacie określonej sumy pieniędzy konto będzie zweryfikowane ? i czy w związku z tym będą możliwe powrotne wypłaty na konto bankowe ? oraz przy rejestracji nie zaznaczajac opcji... chce złożyć wniosek o wydanie karty Money bookersc mster card mogę się ubiegać o nią pozniej? może zle sformułowałem całosc , ale jest juz dosc pozno :smile:
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
A ja jak zwykle mam pytanie :] przeglądam dział odnośnie MB wypłat na konto ale tyle tego jest że pełnej odpowiedzi tam nie uzyskałem. Odnośnie wypłat z MB na konto bankowe to wystarczy jak się zweryfikuje po przez weryfikację pocztową jak list przychodzi do domu? czy trzeba zrobić ten przelew do nich z rachunku bankowego? I czy jest możliwość wysłania skanu dowodu bo nigdzie o tym nie pisze. pozdrawiam
 
T 0

tevez00

Użytkownik
szybszy można tak zrobić tzn z tym skanem ktos tu juz to pisal ale ja czekalem spokojnie na list tydzien czasu. Ta oplata 2 zl na miesiac to chyba w wypadku braku obrotu kasy reszta oplat to wiem 0,9% przy wplacie (przelew w 5 minut) a przy wypłacie 1,8 euro niezaleznie od kwoty mam racje ? tylko wplata wydaje mi sie ze tak szybko bo jest opcja przelewy24 a przy wyplacie nie ma wiec jak myslicie ile bedzie to trwalo
 
S 0

slonik98

Użytkownik
Dla mnie ta instytucja jest jakaś dziwna. Zweryfikowałem profil, wszystko OK. PRzelałem na konto pierwszy przelew 3 koła pln, w pn. chce znowu przelac kase a tu już musze zweryfikowac konto. Ok nie widze problemu daja mozliwosc zrobienia przelewu ponizej 45zl, tak tez robię przychodzi przelew, ale juz bez ich magicznego kodu weryfikacyjnego, wiec dzisiaj przelalem bezposrednio z mojego konta bankowego na ich konto bankowe, bez posrednictwa &quot;przelewy24&quot; w tytule tak jak chcieli mój ID. Zobaczymy jak to się teraz potoczy....
 
L 0

laffi

Użytkownik
Witam
W dniu dzisiejszym 05.08.2011r dostałem od MB email w którym poinformowano mnie,że moja wpłata nie zasili mojego konta w MB ponieważ została wykonana za pośrednictwem osób trzecich.
Poproszono mnie o &quot;zweryfikowania swojego konta Moneybookers przez zaladowanie srodkow z karty kredytowej/debetowej LUB przez zweryfikowanie konta bankowego.&quot;
Otóż nie posiadam ani karty kredytowej/debetowej ani konta bankowego jedyne co mogę im przesłać to skan dowodu itp
Czy miał ktoś podobno sytuacje ?
Co robić w takiej sytuacji
 
Do góry Bottom