>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

zomber 9

zomber

Użytkownik
a ja mam taki problem
konto mam chyba z 5 lat
wielokrotnie już dokonywałem przelewów depozytów ze swojego konta itp.
kilka razy wysyłałem skrenn dowodu i jakiegoś rachunku
i znowu to samo
ponownie im wysłałem skreen
ILE CZASU CZAEKA SIĘ NA ODPOWIEDŹ Z SUPPORT MONEYBOOKERS?
chciałem wpłacić do bet365 i wyskakuje komunikat



Możliwość dokonywania przelewów oraz płatności kartą kredytową/debetową z Pana/i konta została zablokowana, w związku z czym zlecona transakcja nie może być zrealizowana.

W celu odblokowania konta, prosimy o przesłanie kolorowych kopii poniższych dokumentów (skan lub zdjęcie):
Ważny dokument tożsamości, np. paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy;
Potwierdzenie miejsca zamieszkania, np. rachunek za media (gaz, prąd, telefon) lub wyciąg z konta bankowego;

Powyższe dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected]
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
Czy jeśli operuję na swoim koncie moneybookers kwotami rzędu 200-300 zł miesięcznie tzn. wypłacam z buka i wpłacam na konto to muszę weryfikować konto? czy jeśli tego nie zrobię napotkam jakieś utrudnienia?
Z góry dzięki.
 
kalolina 15

kalolina

Użytkownik
Czy jeśli operuję na swoim koncie moneybookers kwotami rzędu 200-300 zł miesięcznie tzn. wypłacam z buka i wpłacam na konto to muszę weryfikować konto? czy jeśli tego nie zrobię napotkam jakieś utrudnienia?
Z góry dzięki.
nie da się wypłacić kasy bez weryfikacji konta (wystarczy list z kodem, jakiś tydzień czekania), konto na które chcesz wypłacać z MB musi być na takie same dane
 
L 147

luminat

Użytkownik
nie da się wypłacić kasy bez weryfikacji konta (wystarczy list z kodem, jakiś tydzień czekania), konto na które chcesz wypłacać z MB musi być na takie same dane
Nie wprowadzaj w błąd, jasne że się da przelać na konto bankowe bez weryfikacji danych na adres. Ale u mnie zarządali weryfikacji na adres kiedy suma wszystkich środków przelanych na konto przekroczyła ok. 5000 PLN - różnie może to wyglądać u innych.
Generalnie przy obracaniu małymi kwotami nie potrzebna jest weryfikacja.
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
Nie wprowadzaj w błąd, jasne że się da przelać na konto bankowe bez weryfikacji danych na adres. Ale u mnie zarządali weryfikacji na adres kiedy suma wszystkich środków przelanych na konto przekroczyła ok. 5000 PLN - różnie może to wyglądać u innych.
Generalnie przy obracaniu małymi kwotami nie potrzebna jest weryfikacja.
Ok, dzięki. Czyli mogę sobie spokojnie wpłacić kasę na moneybookers (przelewem), wpłacić do bukmachera i potem bezpiecznie wypłacić? ; )
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Nie wprowadzaj w błąd, jasne że się da przelać na konto bankowe bez weryfikacji danych na adres. Ale u mnie zarządali weryfikacji na adres kiedy suma wszystkich środków przelanych na konto przekroczyła ok. 5000 PLN - różnie może to wyglądać u innych.

Generalnie przy obracaniu małymi kwotami nie potrzebna jest weryfikacja.
Ty tez nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo u mnie po wpłynięciu kasy z buka bodajrze 250 pln nie mogłem jej wypłacić, musiałem przejść weryfikacje, wiec chyba nie ma reguły.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Pewnie ze trzeba przejsc weryfikacje mialem podobnie jak kolega wyzej tylko kwota troche wieksza 400zl z groszami weryfikacja jest konieczna
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Witam
Zarejestrowałem się na MB (konto osobiste) wpisałem wszystkie dane poprawnie ale drugi dzień nie mogę się zalogować pojawia mi się to:

,,Adres mail lub hasło które wprowadziłeś wygasło lub jest nie zgodne z naszymi danymi, Prosimy spróbować ponownie lub przejść naszą procedurę odzyskiwania hasła&#39;&#39;
Zmieniłem hasło ale nadal ten sam problem z zalogowaniem,
Z góry dziękuje za rozwiązanie mojej prośby.
 
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
nie da się wypłacić kasy bez weryfikacji konta (wystarczy list z kodem, jakiś tydzień czekania), konto na które chcesz wypłacać z MB musi być na takie same dane
Oczywiście że się da , z początku wypłacając kwoty 200-300 zł nic nie chcą ale przy 1000-1500 już chcą , wystarczy raz wysłać i konto masz na zawszę zweryfikowane .. Jak 3 razy wpiszesz złą datę urodzenia przy wypłacie to masz zablokowane konto i wtedy jest wymagana weryfikacja wieku i musisz podesłać skany .
@milenkowic
Tak skan dowodu osobistego - to w zupełności wystarczy ;)
Nie słyszałem o tym ,że wystarcza tylko potwierdzenie adresu .. Najprawdopodobniej także należy potwierdzić swój wiek . ( ja musiałem potwierdzić tylko wiek , potwierdzenie adresu jest nieobowiązkowe , ale zwiększa limity więc też skorzystałem )
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Mam prośbę wie ktoś gdzie znajduje się zakładka do weryfikacji konta? Bo nie mogę znaleźć.
Z góry dzięki ;)
Ps Poprzedni post już nieaktualny.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Zweryfikowałem adres (dostałem list- wpisałem kod) i konto bankowe ( zrobiłem przelew)
Na jaki adres muszę jeszcze przesłać zdjęcie dowodu ? Czy nie trzeba, dopiero jak sami poproszą ;) ?
No i pytanie na które mam nadzieję że uzyskam odpowiedź &quot; nie trzeba &quot; to pytanie: Czy trzeba weryfikować Kartę kredytową? Mam nadzieję że nie trzeba bo takowej nie posiadam i nie zamierzam w najbliższym czasie sobie wyrabiać...
Dzięki!
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nic więcej nie musisz weryfikować. Ja mam zweryfikowane tylko konto bankowe i mogę w pełni korzystać z moneybookers. Łącznie z większymi wypłatami na konto bankowe.
 
dominikus_92 0

dominikus_92

Użytkownik
Czy posiada ktoś mże dwa konta MB,na inne dane? Jest prawdopodobieństwo,że sie nc nie stanie?
Mowa tu o obu kontach prawdziwych,na prawdziwe dane,nie fake&#39;i.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dziś dostałem takiego maila z MB :



You have successfully been transacting with Moneybookers for a while now, it&#39;s time to become a fully verified Moneybookers merchant. Please read this email carefully as this is our request to you to become a verified member.

Moneybookers.com is regulated by the Financial Services Authority (FSA) and it is part of our obligations to know more about your business and the people behind it. We now need to guide you through this mandatory verification. Please provide us with the required information within the next 7 working days to avoid any disruption of your payment services.

Advantages of being a Moneybookers merchant:

• Unlimited transaction limits
• Ongoing support
• Access to over 200 countries and over 80 payment options
• Opportunity for a bespoke marketing package

Merchant Verification requirements:

In order to gain fully verified status on your account, we need you to provide us with the following documents:

• Address verification (Business bank account statement or a recent utility bill, not older than 3 months and clearly displaying the company name and registered address)
• Completed merchant questionnaire (attached)
• Certificate of incorporation – not applicable to soletraders
• Share ownership (including the percentage of the share and monetary value) and names of company directors - not applicable for soletraders

Attached is your merchant questionnaire, please sign and submit the information to [email protected] . We appreciate your support during this verification process, if you have any questions then please feel free to contact us on +44 (0)870 383 0762.

Thanks for choosing Moneybookers as your payment processor; we wish you all the best with your online business!

Best regards,
Your Moneybookers Team


i jeszcze załącznik tego kwestionariusza:
http://wrzucacz.pl/file/7931316533365/Merchant-Questionnaire-EN.doc


i teraz pytanie co z tym zrobić, czy ktoś już tak miał?
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Ja tylko powiem Ci, że często dostaję maile od &quot;MB&quot; od razu wydały mi się jednak podejrzane i nawet nie wchodziłem w &quot;linki&quot;. Typowy mail o wyłudzenie hasła, gdyż zamiast IMIĘ i NAZWISKO jest adres e-mail. Trzeba uważać na mejle od nich (i nie tylko od nich)
 
K 3

kaxxl

Użytkownik
kurde mi zablokowali na 24h bo cos z karta zle niby... najpierw oznaczalem ze mam VISE ale po chwili przyjzenia sie zauwazylem ze mam VISE ELECTRON wiec usunalem tamte pozycje dodane (2) jedna z bledem :p i probuje dodac nowa karte (juz prawidolowo visa electron) to pisze ze taka karta juz jest dodana...
jest jakis kontakt do nich? mam tam na koncie 3k zl
 
T 4

tomasz-76754

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. Bo założyłem sobie konto w moneybookers i zacząłem przechodzić ten proces rejestracji itd. i dostałem na maila taką wiadomość
&#39;&#39;Dziękujemy za rozpoczęcie procesu weryfikacji konta. Nasz Zespół Obsługi sprawdzi nadesłane dokumenty najszybciej jak to możliwe i poinformuje o wyniku weryfikacji. Zwykle zajmuje to od 24 do 48 godzin.
Po pozytywnej weryfikacji konta, prosimy o wypełnienie wniosku o wydanie karty Moneybookers MasterCard, aby cieszyć się wszystkimi jej zaletami&#39;&#39;
I tak czekam już tydzień czasu (9.10.2011 założyłem konto) i nic mi nie odpowiadają.
Nie wiem co robić bo już pisałem do nich maila ile mam jeszcze czekać, ale nawet nie odpowiedzieli. Może ktoś z Was mi odpowie po jakim czasie dają odpowiedź czy konto jest zweryfikowane czy nie, i jak długo trzeba czekać bo z tym że od 24 do 48 godzin to jakaś ściema.
 
Do góry Bottom