>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
To jest 0,9 procenta czyli wpłacając 300 płacisz 2,7.Ale kasę masz praktycznie od razu a to uważam że jest bezcenne ???? .
 
H 6

hrabiacezary

Użytkownik
Wszyscy, którzy weszli w ten temat, by dowiedzieć się informacji na temat weryfikacji konta w moneybookers.
Jeśli ktoś czeka na list weryfikacyjny, to niech wie, że termin 2-5 dni jest często terminem teoretycznym i list przychodzi znacznie później, w niektórych przypadkach kilka tygodni, w innych przypadkach trwa to miesiącami.

Polecam wysłanie w celu weryfikacji adresu zamieszkania, obustronny SKAN DOWODU OSOBISTEGO na adres mailowy securitymałpamoneybookers.com

W treści maila należy napisać coś w stylu: &quot;Przesyłam skan dowodu osobistego, by zweryfikować konto. Nie otrzymałem listu, który był wysłany DATA, termin dostarczenia miał wynosić 2-5 dni, a listu weryfikacyjnego nie ma. W związku z brakiem listu przesyłam skany dowodu osobistego w załączniku, proszę o jak najszybszą odpowiedź.&quot;

W taki sposób zweryfikowałem tożsamość w moneybookers niestety list jeszcze nie dotarł, a nie mam zamiaru za nim czekać miesiącami.

KAŻDY GRACZ CZEKAJĄCY NA LIST WERYFIKACYJNY POWINIEN ZROBIĆ TO SAMO W PRZYPADKU OCZEKIWANIA NA LIST DŁUŻSZEGO NIŻ 5 DNI.

Pozdrawiam

HC
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Czyli jeśli zalecę się do tych twoich wskazówek to po weryfikacji odpowiedniej, będę spokojnie mógł wypłacać pieniądze na konto bankowe?
 
A 0

artjoms

Użytkownik
Czyli jeśli zalecę się do tych twoich wskazówek to po weryfikacji odpowiedniej, będę spokojnie mógł wypłacać pieniądze na konto bankowe?
Oczywiście, że będziesz mógł. Jednak transfer z MB na konto bankowe to kwestia kilku dni, dlatego lepiej wyposażyć się w kartę MB (koszt 40 zł) i wypłacać $ od ręki ????
 
A 0

artjoms

Użytkownik
Jest to opłata roczna w wysokości 10 euro automatycznie pobierana z konta.
Dodatkowe opłaty to 1,80 euro za wypłatę z bankomatu i 2% przewalutowanie, czyli np. wypłacając 100$ po kursie 1$=3zł dostaniemy 294zł/98$.
Brak opłat za opłaty robione kartą w walucie w jakiej mamy konto.
Kartę możesz wyrobić na stronie MB, wystarczy się zalogować i w &quot;Mój Profil&quot; kliknąć w opcję &quot;Złóż wniosek o wydanie karty&quot;
Jak masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Wpłacałem pieniądze do bukmachera z konta bankowego w Polsce, przez skrill. Problemów żadnych, kasa była do razu. Ale jeśli teraz będę chciał wypłacić z bukmachera pieniądze przez skrill, to najpierw muszę zweryfikować konto? W innym wypadku kasa nie zostanie przelana?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ale jeśli teraz będę chciał wypłacić z bukmachera pieniądze przez Skrill, to najpierw muszę zweryfikować konto? W innym wypadku kasa nie zostanie przelana?
tak... tzn.na MB kasa dojdzie bez problemu i np.do innego buka z MB będziesz ją mógł przelać, ale na konto swoje niezbyt...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
H 6

hrabiacezary

Użytkownik
@ Duda
Tak, najpierw musisz zweryfikować konto.
Pierwsza wypłata na konto bankowe z mneybookers musi być wartości mniejszej niż 50 zł. Jak dokonasz wypłaty kwoty poniżej 50 PLN, to dostaniesz w tytule przelewu KOD. To 1 krok weryfikacyjny, w tytule przelewu na swoim koncie bankowym będziesz miał jakiś KOD, który wykorzystasz do zweryfikowania konta w moneybookers, tak byś mógł dokonywać kolejnych wypłat z moneybookers na swoje konto bankowe.
Zostanie Ci zwiększony limit transakcji. Później, będą kolejne kroki weryfikacyjne, zapewne będziesz musiał zweryfikować ADRES ZAMIESZKANIA, w tym celu moneybookers na Twój adres wyśle LIST WERYFIKACYJNY, teoretycznie powinien dotrzeć w ciągu 2-5 dni ROBOCZYCH, w praktyce dociera po kilku tygodniach, a nawet miesiącach, dlatego tak jak pisałem w poście poprzednim (w tym temacie) lepiej jest poprosić o WERYFIKACJĘ ADRESU poprzez przesłanie OBUSTRONNEGO SKANU DOWODU OSOBISTEGO na adres mailowy: securitymałpamoneybookers.com
W treści maila należy napisać coś w stylu: &quot;Przesyłam skan dowodu osobistego, by zweryfikować konto. Nie otrzymałem listu, który był wysłany DATA, termin dostarczenia miał wynosić 2-5 dni, a listu weryfikacyjnego nie ma. W związku z brakiem listu przesyłam skany dowodu osobistego w załączniku, proszę o jak najszybszą odpowiedź.&quot;
Nie bądźcie zdziwieni i oburzeni kolejnymi krokami weryfikacyjnymi ze strony moneybookers, jak to sami oni ujęli jest to wszystko &quot;przeciwko praniu brudnych pieniędzy&quot;.

Pozdrawiam
HC
 
B 6

brecht

Użytkownik
Już się trochę pogubiłem. Czy wpłacając depozyt do buka poprzez Skrill płacę tą prowizję od wypłaty (jakieś 8 zł na nasze) czy to dotyczy tylko wypłaty środków na konto bankowe? Nie pobrali mi tej prowizji więc wnioskuję, że to drugie, ale może należności ściągają tylko okresowo?
 
duda 380

duda

Użytkownik
tak... tzn.na MB kasa dojdzie bez problemu i np.do innego buka z MB będziesz ją mógł przelać, ale na konto swoje niezbyt...
Czyli muszę zweryfikować konto, aby pieniądze dotarły do mojego banku, już wysłałem prośbę o list, jeśli nie dojdzie to zrobię tak jak koledzy mówili i prześlę im skany dowodu, dzięki ????
 
H 6

hrabiacezary

Użytkownik
@Duda
Polecam byś przesłał im skany (tak jak pisałem to wcześniej w tym temacie) już 6 dnia od wysłania przez nich Listu Weryfikacyjnego, tak byś nie marnował czasu na oczekiwanie czegoś co może nigdy nie przyjść. Oczywiście najpierw poczekaj te 5 dni roboczych, ale 6 dnia już działaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Spróbuję jeszcze raz: Na swoim profilu na moneybookers mam napisane: Osiągnął Pan/i swój limit transakcji. Opcje zwiekszenia Pańskiego limitu sa pokazane poniżej. Zgodnie z tymi wskazówkami zweryfikuję swój rachunek bankowy. Jest tak napisane: Po prostu wpłać środki na swoje konto Skrill (Moneybookers) z osobistego rachunku bankowego. Po ich zaksięgowaniu na twoim koncie Skrill (Moneybookers), zwiekszy sie takze twoj limit transakcji. Można przekazać dowolna kwotę (Zalecane minimum: EUR 5). Postanowiłem wpłacić 25zł. Następnie przechodzę do płatności, wybieram PKO, jednak na dole jest napisane:
Własciciel konta: Moneybookers Ltd
Bank: Bank Pekao SA
Miasto: Warszawa
Numer konta: 06124059181111000049121005
Kod banku: 12405918
SWIFT: PKOPPLPWXXX
Waluta konta: PLN
Gdzie te wszystkie dane powpisywać, czy ruch będzie należał do nich? Wybierając PKo przechodzę do normalnej wpłaty na MB bez możliwości wpisywania numer konta, SWIFT, itd... Pomoże ktoś?
 
przemekg 16

przemekg

Użytkownik
Po prostu robisz szybką wpłatę ze swojego konta, co z niego zawsze robiłeś w PKO na konto MB ???? też to przerabiałem ... limit się zwiększy automatycznie
Muszą po prostu zweryfikować, czy z tego samego konta robisz co zwykle wpłatę
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ja robię tak: zobacz limit i jest napisane, że: Osiągnął Pan/i swój limit transakcji. Opcje zwiekszenia Pańskiego limitu sa pokazane poniżej, a więc zweryfikuję sówj rachunek bankowy, może to trwać od 2 do 3 dni. Wybieram, że płacę z PKO, jednak wcześniej są podane te dane:
Własciciel konta: Moneybookers Ltd
Bank: Bank Pekao SA
Miasto: Warszawa
Numer konta: 06124059181111000049121005
Kod banku: 12405918
SWIFT: PKOPPLPWXXX
Waluta konta: PLN
Wybierając jednak PKO przechodzę do normalnej wpłaty na MB, co teraz zrobić?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Wpłaciłem im kasę na podany adres, w tytule przelewu podałem swoje ID z MB, i czy teraz pozostaje mi czekać około 2-3 dni, dostanę jakąś wiadomość na e-maila. Jak to było w Waszym przypadku?
 
H 6

hrabiacezary

Użytkownik
Wszelkie transakcje jakie będziesz robił, skutkują wysłaniem przez moneybookers maila na Twój adres pocztowy do 3 dni.
Czy będziesz przelewał z bukmachera do mb czy z mb do bukmachera czy wypłata na konto bankowe. To nie istotne, i tak powiadomią Cię.
W razie czego zawsze możesz do nich napisać na adres:
security/@/moneybookers.com
 
H 6

hrabiacezary

Użytkownik
Bez // powinien być adres mailowy, niestety nie mogłem normalnie napisać gdyż nie mam jeszcze 10 postów, po prostu nie udzielam się na forum zbyt często.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Witam, mam pewne pytanko o MB. Chodzi o to że z mojego komputera zostały założone dwa konta - jedno brata (zakładał kilka lat temu, na swoje dane, już nie używa), całkiem niedawno ja założyłem swoje konto w MB. Czy nie będę miał żadnych problemów z tego powodu? Rozumiem że jedna osoba - jedno konto, ale czy działa też zasada jeden komputer - jedno konto?
 
Do góry Bottom