>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
popieram typ Kokos na polowe Chicago. Popatrzcie tylko na to ;The Knicks will start Jose Calderon, Tim Hardaway Jr., Travis Wear, Cole Aldrich and Amare Stoudemire against the Bulls on Thursday/ Przeciez to parodia koszykowki, 2,5 powaznych graczy w startowej piatce.. Po stronie Chicago nie zobaczymy Rose ale pewnie duzo osob mnie za to zjedzie w tym sezonie Chicago wyglada lepiej bez niego niz z nim. Za bardzo nawet nie ma o czym pisac, brak Melo, Shumperta czy JR Smitha to mimo wszystko dosc powazne braki szcegolnie jak gra sie z Chicago. Dodatkowo do skladu Bykow wraca Noah wiec pomalowane bedzie kompletnie zamkniete dla przyjezdnych. Na prawde mocno sie zdziwie jak nie skonczy sie blow...
Chicago -6,5 1polowa 1.79 pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 212

synpresleja

Użytkownik
Wczoraj całkiem nieźle,zobaczmy dziś:
Ile to już meczy miało się kończyć blow outem z powodu na marny roster.. a potem wszyscy na czerwono oznaczali swoje typy. Chicago nic wielkiego nie gra[prócz Butlera] i mimo że trafia na tragiczne NYK to pewnie wszystko rozstrzygnie się w crunchtime,nie wierzę w easy win Byków bo primo skutecznością nie grzeszą,ultimo zawsze w takich meczach podejście gospodarza jest marne,to nie Europa tylko NBA i jakieś -21 grane tu przy nie najlepszej formie Bulls wyglądają śmiesznie. Widzi mi się tu under 183 i dodatnie handi w stronę NYK.
NOH gra nieźle, a w Houston bryluje niedawno grający na parkietach PLK-Motiejunas,wrócił Howard,ale dziś Asik gra przeciw nie mu i liczę ,że szybko posadzi go na ławce z powodu liczby fauli. Asik w defensywie jest dobry i zastanowiłbym się nad polecanym tu graniem jego overu. Linia jak na drużyny jest niska i spokojnie wynik się może przy ok 210 zakręcić,dodatkowo biorę gości bo aż dziw bierzę ,że nie mają dodatniego bilansu.
Milweuke ostatnio pokarało PHX i pokara dziś SAC grający ostatnio dużo gorzej niż na początku sezonu. Zbilansowany zespół grający na stałym poziomie vs wybuchowa mieszanka,która w każdym momencie może odpalić.
Ale dla mnie value na gości jest spore. Procent skuteczności SAC w ostatnich meczach wygląda marnie przy MIL i jeśli triple gościom będą siedzieć wygrają.

Ostatniego meczu nie typuję choć trzeba przyznać ,że Westbrook w tej formie może sam każde spotkanie wygrać,jak odpali Durant to GSW mimo świetnych shooterów może wyniku nie dogonić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dac 1.50 na bobki z Philly to moim zdaniem przesada. Wiem, ze nie ma dzisiaj Stephensona ale ten ostatnio tak jakby tracil miejsce w rotacji [gra po 25 minuty] i nie zdziwie sie jak zostanie przehandlowany w tym oknie transferowy. Dodatkowo w jego miejsce jest Neal i Henderson wiec po prostu patrzac na forme Stephensona nie powinno byc jakiegos skoku jakosci w jedna ani w druga strone. Philly jak to Philly raz na jakis czas zaskocza gdy graja z tragicznymi druzynami jak Pistons czy Minnesota albo ktos ich zlekcewazy w b2b jak Memphis ale gdy druzyna jest swieza i normlanie podchodzi do spotkania to raczej nie daje im szans. Ostatnio Boston przejechal sie po nich prawie 20..Wiem, ze moze miejsce w tabeli tego nie odzwierciedla i jak popatrzymy na Charlotte to taki sam syf jak Philly ale naprawde jest tam zdecydowanie wiekszy potencjal do sensownej grze niz u dzisiejszych gospdoarzy. Obie ekipy maja serie 4 porazaek i jestem przekonany, ze te zwyciestwo zdecydowanie bardziej potrzebne Charlotte ;)

Charlotte -3 1.74 marathonbet✅
CHarlotte -3 1polowa 1.90 marathonbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Dzis sporo fajnych meczow do obstawiania, wieczorem pewnie zrobie jakies ako ~2 oby kursy nie byly malutkie. A w ziemniaku widze dwoch centrow do gry. Big Al to bedzie rozstawial po katach zawodnika 76ers. Nie powinien miec z nim zadnych problemow. Ostatnio overek pokryl praktycznie w 1q.
Co do Marcina, out Bosh, a Marcin uwielbia grac z Miami. Potwierdzaja to liczby jakie zdobywa z ekipa Spoelstry. Dwa mecze w tym sezonie dwa razy pokryl ta linie. Licze, ze w koncu trafie w zawodnika z Wizz, typ na przelamanie, ale Marcin mysle, ze zrobi swoja robote i liczby na to wskazuja, takze nie ma prawa nie wejsc :cool:
BIG AL Jefferson over (19.5) 20
Gortat over (13.5) 4
1.85*1.85*0.88= @3 ⛔
milenium
Wieczorem dubelek, tylko niech wystawia kursy.​
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Andre Drummond over 26,5 punktów i zbiórek 1,85 Betsson ⛔

Bardzo ciekawy pojedynek Centrów po jednej strony Andre a po drugiej równie dobry Jonas. Detroit nie ma tak wiele alternatyw do gry jak Toronto dlatego Andre jest jedną z głównych opcji punktowych nie mówiąc o zbiórkach. Od początku sezonu pokazuje bardzo wysoki poziom nie raz przekraczając tą linie. Myślę, że dzisiejszej nocy Jonas pod koszem będzie na pewno ciężkim przeciwnikiem ale jeśli Pistons chcą w tym meczu zaistnieć to Andre musi zagrać jak na lidera przystało.

LeBron James over 25,5 punktów 1,85 Triobet ⛔

Ostatnio z Hawks słabszy mecz LeBrona i porażka Cavaliers. Widać to nie tylko po punktach Jamesa ale i asystach i zbiórkach których było znacznie mniej niż zwykle. Dzisiaj słabszy rywal więc więcej szans dla Jamesa na łatwe punkty. Myślę, że znowu słabego meczu nie będzie miał i zdobędzie koło 30 punktów. Problem może się pojawić gdy będzie chodziło do pogromy nad Brooklynem i James będzie miało grał, liczę jednak, że minuty na parkiecie wykorzysta bardzo dobrze pod względem punktowym.

Damian Lillard over
20,5 punktów 1,85 Triobet ✅

Linia ustawiona dość nisko w mojej ocenie jak na obecną formę Damiana. Wiadomo, że Portland mają parę alternatyw w ataku ale Damian jest jedną z nich. Spurs jednak mają w mojej ocenie słabszą pozycje niskich niż wysokich koszykarzy i tutaj widzę sukces dla Damiana, który powinien nie które akcje brać na siebie i wykorzystywać punktowo. Na pewno dużo piłek będzie szło do LaMarcusa, jednak żeby dzisiaj wygrać musi zagrać i dobrze Damian. Tak łatwo jak ostatnio nie będzie bo Spurs dzisiaj w dużo mocniejszym zestawieniu.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Kyle Lowry powyżej 20,5 pkt ⛔
1,90
Marathonbet​


Tak pisałem o Lowrym nie tak dawno, kiedy Toronto rywalizowało z Cavs 22.11:

Od początku poprzedniego sezonu dojrzał, jako gracz i praktycznie nie schodzi ze swojego wysokiego poziomu. Jeden z regularniejszych zawodników na swojej pozycji. Cechuje go wszystko to, co powinno cechować prawdziwego rozgrywającego. Dobry przegląd pola, efektywne penetracje, solidny rzut dystansowy. Moim zdaniem ścisła czołówka PG w lidze.
Co się zmieniło od tamtego czasu? Jeśli chodzi o skład Raptors to wypadł oczywiście z powodu kontuzji DeRozan i od tamtego momentu Lowry wziął na siebie większy ciężar zdobywania punktów. Jeśli chodzi o powyższy cytat to Kyle praktycznie w każdym meczu udowadnia swoją wartość i przynależność do czołówki rozgrywających w lidze (ścisłej czołówki). Linia jest dość nisko ustawiona, gdyż w poprzednich 6 spotkaniach Lowry pokrywał ją zaledwie raz i to minimalnie. Tym lepiej dla nas bo dzisiaj nadarza się idealna okazja, by tych punktów mógł rzucić więcej. Przede wszystkim Toronto zmierzy się z Detroit, którzy mówiąc łagodnie grają piach, a o obronie mają marne pojęcie. Jeśli ten zespół czymkolwiek straszy rywali to jest to frontcourt, a raczej wyrośnięci ludzi, którzy go tworzą. Na pewno Drummond, Smith (grający ostatnio na PF), czy też Monroe to gracze potrafiący lepiej bronić, niż robią to do tej pory. Co można powiedzieć natomiast o obwodzie Pizdons i ich rozgrywającym Jenningsie, który będzie matchupem dla Kyle&#39;a? Ano to, że obrońcą jest marniutkim i Lowry powinien to wykorzystać. Nie raz i nie pięć Brandon był w obronie gwałcony przez gorszych zawodników, niż PG Toronto, więc i dziś powinno być podobnie. Jako kolektyw obrona Detroit również nie tworzy monolitu, więc Raptors powinni po prostu wrzucić im ponad 100 pkt, z czego lwią część z nich zapewni Lowry. Wracając do ostatnich spotkań Toronto... Dwa z nich były po prosto gorsze w wykonaniu ich PG, ale było to już prawie 2 tygodnie temu, a w NBA to naprawdę sporo czasu. W ostatnich 4 spotkaniach Toronto dość łatwo pokonywało swoich przeciwników (oprócz meczu z NY) i Lowry dostawał mniej minut stąd też gorsze cyferki tego gracza. Wg mnie idealny moment na dołożenie do pieca jest właśnie dziś. ;)
Powodzenia!
 
M 0

mampytanie

Użytkownik
Panowie, a jak tak trochę z innej strony: jakiego bukmachera polecacie do NBA? Najlepsze kursy, dużo zakładów np. na overy zawodników?
Myślę nad Triobet, Betssonem a Betano, ale chętnie sprawdzę też inne ;)
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
San Antonio – Portland
Typ: over 20,5 punktu Damian Lillard
Kurs: 1,85
Bukmacher: Ónibet

Dzisiaj rewanż za spotkanie sprzed kilku dni w Portland, gdzie gospodarze dość łatwo ograli Mistrzów NBA 108:95, ale grali bez Duncana, Ginobiliego, Splittera i Parkera. W tym spotkaniu Lillard zdobył 23 punkty, grając 34 minuty. Dzisiaj do składu San Antonio powracają Duncan i Splitter, więc Aldridge z pewnością będą miał dużo trudniej pod koszem. Lillard w ostatnich tygodniach jest w świetnej formie i zdobywa 20,8 punktu na mecz, grając 35,3 minuty. Dzisiaj znowu nie zagra Parker, więc Lillard będzie miał po raz kolejny pole do popisu naprzeciwko Josepha (nawet jakby grał Parker to Lillard miałby pole do popisu ???? ) Damian do tej pory grał przeciwko San Antonio 8 razy i jego średnia jest imponująca – 25,9 punktu na mecz (37:54 minuty na mecz). W sezonie zasadniczym Lillard tylko w swoim pierwszym meczu w karierze przeciwko San Antonio zdobył 20 punktów, a w pozostałych zawsze przekraczał tą linię zdobywając od sezonu 2012/13 kolejno:

- 20 punktów (38 minut)
- 29 punktów (40 minut)
- 35 punktów (40 minut)

Sezon 2013/2014

- 25 punktów (36 minut)
- 21 punktów (37 minut)
- 31 punktów (38 minut)
- 23 punktów (40 minut)

W playoffach w zeszłym sezonie zdobywał kolejno: 17, 19, 21, 25 i 17.

Dzisiaj zapowiada się zacięty mecz i w pomalowanym będzie mniej miejsca, więc Lillard powinien na siebie wziąć dużo gry i rzutów. W Betcity linia 19,5, ale na poważnie nie można jej brać ????

Wynik: 43 punkty✅

i jeszcze drugi typ.

Memphis – Chicago
Typ: over 19 punktu Jimmy Butler
Kurs: 1,8
Bukmacher: Betsafe

Dzisiaj w ekipie „Byków” zabraknie Rose&#39;a (16,8 punktu na mecz) i Gibsona (12,6 punku na mecz). Do tej pory, gdy ich obu brakowało Butler zdobywał w ostatnim meczu z NY 35 punktów (11-21) grając aż 45 minut. Drugi taki mecz miał miejsce na początku sezonu z Minnesotą zdobywając 24 punkty (6-12) i grając 39 minut. Wiadomo, że dzisiaj rywal bardzo ciężki i do tego na własnym parkiecie, ale Jimmy pokazał ostatnimi meczami, że jest w wielkiej formie. Obecnie Butler zdobywa 21,5 punktu na mecz, grając 39,8 minuty. Dzisiaj pod nieobecność wspominanej na początku dwójki znowu dużo gry i rzutów będzie na barkach Butlera. Wiadomo jak mocna jest strefa podkoszowa Memphis (dodatkowo starcie braci Gasol), więc gra dystansowa będzie istotna. U gospodarzy jedyna nieobecność (bardzo ważna) to Tony Allen. 19 punktów jest linią do przyjęcia.

Wynik: 31 punkty✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Boston Celtics - Minnesota Timberwolves
Typ: Boston Celtics -3.0 (1 Połowa) @ 1.90 ✅
Buk: Bet365


Witam, i się doczekaliśmy kolejnej nocki w NBA, na pierwsze danie biorę Boston do przerwy z handi -3.0, w dwóch poprzednich meczach Celtics grałem to samo i zarobiłem, więc czemu dziś miało by być inaczej. Minnesota ostanie 3 mecze pokrywała handi i przegrywali do przerwy za każdym razem więcej niż 3 punktami. Boston ostatnie 2 mecze jak pisałem wcześniej dali zarobić na tym typie i dziś jadę znów w ich stronę, jak nie wejdzie rozpaczy nie będzie.
Polecam :!:


▶ Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets
Typ: Over 53.5 (Suma punktów Gospodarze, pierwsza połowa) @ 1.91 ✅
Buk: Williamhill

Kolejnym moim typem na początek nocy jest typ w stronę Cleveland, że w meczu z Brooklyn zdobędą do przerwy 54 punkty. W ostatnich 3 meczach Cavaliers pokrywali tę linie. Liczę dziś na to samo, do tego są na pewno podrażnieni porażką w ostatnim meczu z Hawks. Powinno być do przodu.
Polecam :!:

Bo$$$ton &amp; Cav$$$ nocka zaczyna się pięknie :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
S 212

synpresleja

Użytkownik
późno się zabrałem dziś do NBA,więc zaczniemy od meczów o 1.35:
Cavs po ostatnim łomocie od ATL,wyjdzie pewnie mocno zmobilizowane ,powinni spokojnie wygrać,ale maja ostatnio problem ze skutecznością ławki i to się potem odbija na zdobyczach. Wątpie by Netsi przekroczyli dziś 90 pkt bo są bez formy zupełnie,a Deron jakoś wolniej w tym sezonie tym wszystkim kieruje. Wszystko do kupy daje mi under 197.5 bo wątpie by Cavsi nagle błyszczeć skutecznością. widzę tu wynik w okolicy 193pkt.
Boston jak pisałem wcześniej gra w kratkę ,po trade pewnie już zupełnie się bałagan zrobi na parkiecie i MIN to wykorzysta,skład słaby ,wyniki też ale gra już całkiem całkiem,widzę value w tym 3.25 i pobieram.
Toronto to świetnie zbilansowana drużyna,która jest w stanie ograć każdego w NBA. Dziś grają z Detroit ,które powoli się budzi[taki bilans z takim składem?].. nie sądze by DET wygrali ale by coś tu wskórać muszą grać szybko i skutecznie ,inaczej zginą. Toronto spokojnie stać na przekroczynie 110 pkt,bo defense DET to kpina.
Wash wygrywa ale z meczu na mecz ich gra jak dla mnie wygląda gorzej, mnóstwo przestrzelonych akcji,Nene dramatyczna forma a Miami tylko bez Boscha u siebie,po porażce w domu powalczy.
Wade pewnie wygra im kolejny mecz,po 3.20 grzech nie pobrać. Wash to nie ekipa by ją na wyjazdach grać po takiej lichocie jaką buki proponują.
Linia w meczu LAL-OKC jest za wysoka. W ostatnim meczu LAL po 1 połowie miało skuteczność under 20% ,nagle formy nie złapią. Kobas pewnie rzuci ok.30 a reszta-piach. OKC bez Duranta to również nie maszynka do nabijania pkt. Biorę under 198 po 2.60.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers
Typ: Under 195.5 @ 2.00 ⛔
Buk: Bet365

Kolejny pick na dzisiejszą noc, i z kolejnym się powtarzam co do dwóch nocy wcześniej, a mianowicie under w meczu Spurs, ostatnio niestety typ nie wszedł przez dogrywkę a były aż 3 rozgrywane, ogólnie szalony mecz, raziła w oczy nieskuteczność Gospodarzy. Dodam do tego że, SAS przez prawie połowę 3 kwarty nie trafili ani razu do kosza! Portland raczej kojarzy się z drużyną overową, lecz ostatnio na wyjazdach nie licząc meczu w Chicago notowali undery i to spore bo w granicach 170-180 oczek. Spróbuję szczęścia i w tym meczu.
Polecam :!:

▶ Denver Nuggets - Los Angeles Clippers
Typ: Under 108.5 (Pierwsza połowa) @ 1.90 ✅
Buk: Bet365

Już dwa typki tej nocki na zielono, Spurs idzie w dobrym kierunku, więc gramy dalej, wpadł mi w oko tym na under 108.5 do przerwy w meczu Nuggetsów z Clippersami. Goście w ostatnich 5 meczach ani razu nie przekraczali tej linii, widać u nich, że trochę zwolnili, co prawda grają z Denver które też dobrze czuje się w szybkiej grze, lecz Ci również w ostatnich 6 meczach tylko 2 razy przekroczyli tą dość wysoką linie jaką dziś mamy. Lecę do Denver po zielone kto leci ze mną?
Polecam :!:
Spurs drugi raz z rzędu remis i znów 3 dogrywki i przez to Under nie wchodzi haha, dostają ode :zoltakartka:
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
San Antonio Spurs@Dallas Mavericks
W drużynie Popovicha widać lekki kryzys. Od porażki z Utah przegrali z Lakersami, dwukrotnie z Portland i Memphis. Dwa ostatnie mecze to szalone dogrywki. Weterani dostali na przestrzeni dwóch meczów mocno w kość. Timmy Duncan w dwóch ostatnich spotkaniach spędził na parkiecie 90 minut! Ginobili 76minut!
Młodzi też sporo mają w nogach-chociażby Green 96min. Dla zawodowców nawet w wieku 30+ gra po prawie 50 minut na dużej intensywności nie jest wielkim wyzwaniem, zwłaszcza gdy pomaga adrenalina. Problemem jest regeneracja, na którą po prostu zawodnicy Spurs nie mają czasu. Pop więc zapewne posadzi Tima i Manu na ławce.

Na tą chwilę można zgadywać jaka będzie linia. Z pewnością Dallas będą faworytem. Ile Spurs dostaną punktów?
4-5? A może więcej? Wszystko zależy od tego co wymyśli siwowłosy.
Ja jednak muszę powiedzieć, że Dallas dziś powinno przejechać się po Ostrogach.
Mają świetne ku temu okoliczności:
-Rywal back to back po ciężkich fizycznie meczach z Portland i Memphis
-Dallas spokojnie sobie czeka na ten mecz po mało wymagającym meczu z Detroit
-Revenge game za porażkę z otwarcia sezonu gdzie nieznacznie Mavs ulegli Spursom
-Trade Rondo. Nie wiem czy zagra w dzisiejszym meczu, nie wiem jak odnajdzie się w nowym otoczeniu, czy ile upłynie czasu zanim wkomponuje się w zespół. Wielu krytyków powie, że stary, że ma kiepski rzut? Posiada jednak coś za co płaci się grube miliony: wysokie boiskowe IQ i ogromne doświadczenie. Tym transferem włodarze Dallas z Cubanem na czele dają do zrozumienia swoim zawodnikom, że biją się w tym sezononie o pierścienie! I nie jest to wcale historia rodem z Science Fiction. Jak pięknym ukoronowaniem kariery Dirka Nowitzkiego byłoby mistrzostwo NBA 2014/2015.
Dla mnie Mavs będą czarnym koniem zachodu. Jeśli dotransferują jakiegoś big mana to w playoffach mogą wygrać z każdym. Z San Antonio już podczas ostatnich Play offs Dirk i spółka pokazali, że mogą jeszcze bić się o wysokie cele.
Czasem analizując mecz, trzeba wziąć pod uwagę aspekt psychologiczny. W głowach koszykarzy z Dallas powinna być dziś wiara w sukces jak i poczucie ogromnej mocy również dzieki wsparciu całego sztabu ludzi w realizacji marzeń o mistrzostwie. Rywal z najwyższej półki, dobrze znany i przyjeżdżający mocno zmęczony. Nikogo z gospodarzy nie trzeba motywować przed takim meczem.
W hali Dallas kibice doskonale pamiętają ten zastrzyk endorfin i adrenaliny po kapitalnej trójce Vince&#39;a Cartera z playoffów 2014 przeciwko Spurs.
I choć nie ma już w Dallas Mr Air Canada, kibice z pewnością zapełnią halę do ostatniego miejsca sobotniego wieczoru licząc na piękne widowisko i wygraną z odwiecznym rywalem.
Po wielu dogrywkach i close games Spursi mogą dziś pęknąć ( psychicznie są z pewnością przygnębieni) i może się skończyć wysoką wygraną gospodarzy, którzy jak poczują krew to jestem przekonany, że postarają się upokorzyć mistrza, a zarazem rywala z którym rywalizują jak równy z równym.
Czekamy na kursy:)
Winner: Dallas Mavericks -10.5pkt @1.9 b365 za niewysoką stawkę 5/10 ⛔
Kurs trochę mnie rozczarował
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Moim zdaniem nie ma jutro lepszego betu jak win czy niskie handi na Mavs. Pop na pewno posadzi Duncana i Manu bo tyle minut ile zagrali łącznie w czwartek i w dziś to nie doświadczyli od obalenia muru berlińskiego. Nie jest przeciez tajemnicą ze Pop posadziłby ich jeśli nie dziś to właśnie jutro. Pop wybrał mecz z Portland bo liczył na przełamanie passy i zarazem rewanz, no i sie przeliczył choć było bardzo blisko zarówno w pierwszej jak i w drugiej kwarcie. Pytanie kto jeszcze nie zagra bo kandydatów jest kilku np. Splitter który niedawno wrócił po kontuzji albo Kawhi który równiez ma wrócić na dniach. Nie wydaje mi się zeby Pop ich obu ryzykował w meczu w którym Spurs, powiedzmy to sobie realnie, mają małe szanse. Juz nie mowie o absencji Duncana bo to zdarzyło się nie raz i nie dwa a Spurs wygrywali ale o piekielnym zmęczeniu całego składu. 6 dogrywek na przestrzeni trzech dób to jest kosmiczny wysiłek i wyjdzie to prędzej czy później w trakcie jutrzejszego meczu. Druga kwestia to debiut Rondo. Na pewno bedzie mocno zmotywowany ale minusem jest brak zgrania z resztą. No ale jeśli nie pogra wiele to nie widze problemu. Aha, i nie zapominajmy ze Mavs tylko z jednym centrem zostali więc mozna spodziewac sie troche small ballu podczas przebywania Tysona na ławie. Aminu i Dirk mogą na tej pozycji się znalezc co znowu nie działa na korzyść Spurs bo w ich składzie jeśli wykluczyć Timmyego, Splittera, Leonarda i Manu to zostają wyrobnicy typu Diaw, Baynes, Daye, Bonner i Ayres. Mavs mogą ich zabiegać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 150

spasny

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma jutro lepszego betu jak win czy niskie handi na Mavs. Pop na pewno posadzi Duncana i Manu bo tyle minut ile zagrali łącznie w czwartek i w dziś to nie doświadczyli od obalenia muru berlińskiego. Nie jest przeciez tajemnicą ze Pop posadziłby ich jeśli nie dziś to właśnie jutro. Pop wybrał mecz z Portland bo liczył na przełamanie passy i zarazem rewanz, no i sie przeliczył choć było bardzo blisko zarówno w pierwszej jak i w drugiej kwarcie. Pytanie kto jeszcze nie zagra bo kandydatów jest kilku np. Splitter który niedawno wrócił po kontuzji albo Kawhi który równiez ma wrócić na dniach. Nie wydaje mi się zeby Pop ich obu ryzykował w meczu w którym Spurs, powiedzmy to sobie realnie, mają małe szanse. Juz nie mowie o absencji Duncana bo to zdarzyło się nie raz i nie dwa a Spurs wygrywali ale o piekielnym zmęczeniu całego składu. 6 dogrywek na przestrzeni trzech dób to jest kosmiczny wysiłek i wyjdzie to prędzej czy później w trakcie jutrzejszego meczu. Druga kwestia to debiut Rondo. Na pewno bedzie mocno zmotywowany ale minusem jest brak zgrania z resztą. No ale jeśli nie pogra wiele to nie widze problemu. Aha, i nie zapominajmy ze Mavs tylko z jednym centrem zostali więc mozna spodziewac sie troche small ballu podczas przebywania Tysona na ławie. Aminu i Dirk mogą na tej pozycji się znalezc co znowu nie działa na korzyść Spurs bo w ich składzie jeśli wykluczyć Timmyego, Splittera, Leonarda i Manu to zostają wyrobnicy typu Diaw, Baynes, Daye, Bonner i Ayres. Mavs mogą ich zabiegać ;)
Skoro Duncan i Gino mają odpoczywać to over 14.5 Greena w betcity wygląda bardzo soczyście ;) taką linię może pokryć grając z TD i Manu w składzie a nie mówiąc jeśli będą pauzować ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs
Chłopaki wyżej już sporo napisali o tym meczu. Dla Spurs będzie to 3 mecz w ciągu 4 dni, dwa poprzednie zakończyły się po 3 OT. Na pewno mocno się to odbije na ich kondycji i zmęczeniu. Pop prawdopodobnie da odpocząć weteranom, natomiast w Dallas zadebiutuje Rondo. Mavs gra bardzo szybko, swoje akcje często kończą po kilku sekundach. Szczególnie na własnym parkiecie narzucają wysokie tempo. Zazwyczaj u siebie rzucają grubo ponad 100 pkt. W ofensywie wyglądają naprawdę imponująco, ma kto tam zdobywać punkty. Spurs odczują w nogach ostatnie maratony i nie będą tak skupieni w obronie, co powinno być dla zawodników z Dallas okazją do łatwych punktów. Motywacji gospodarzom zabraknąć nie powinno, będą chcieli zrewanżować się za porażkę z początku sezonu czy też za ostatnie PO. Podsumowując, Mavs potrafią grać z SAS, goście zmęczeni, prawdopodobnie bez kilku ważnych zawodników. Powinno skończyć się dość łatwym zwycięstwem Dallas, jednak Spurs już nieraz pokazywali, że potrafią sobie radzić bez swoich podstawowych graczy. Proponuję pograć na overy punktowe gospodarzy.
Dallas Mavericks over 53,5 pkt I połowa @1,90 Marathonbet ⛔
Dallas Mavericks over 105,5 @1,90 Marathonbet ⛔
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co za mecz w San Antonio!Portland w dwóch dogrywkach odrabiało stratę -8? Lillard co odwalał to głowa mała.Kto by tam płakał za Rosem jak go weźmie kontuzja skoro jest DL.To samo tyczy się dziadka Duncana świetny mecz. 4X grał to samo rzut po izolacji i 4X idealnie trafiał.Czułem się jakbym oglądał powtórkę 1 rzutu w kółko ????
W 3 dogrywce kondycja dziadków z SAS zaczęła padać i powędrowali na ławkę a ile znaczą dla tego zespołu Ginobili czy Duncan było widać. San Antonio bez liderów w 3 kwarcie zamieniło się w łagodnego baranka.Nie widzę w San Antonio już tej siły jak sezon temu...coraz gorzej z kondycją czas na młodzież.Portland wyglądało jakby cały czas kontrolowało wynik nawet mimo tych 2X -8 punktów.
W nocy trzeba stawiać na Dallas i Pelikany bo mecz w San Antonio kosztował obie drużyny sporo energii a pamiętajmy że Portland też ma swoje ubytki(Lopez,Batum) co oznacza że dzisiejszej nocy będą wymęczeni.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
jak ktos szuka czegos do dubelka to polecam pograc niedoszla gwiazde NBA, rezerwowego Bucks, O.J Mayo ;) jeszcze 2 lata temu pogywal na prawde bardzo fajnie w Mavs.. rzucal na mecz po 20 + pkt, ale cos sie z nim stalo.. brak formy, moze brak checi.. w sumie na samym poczatku w Bucks pamietam jak linie na niego byly 18.5/19.5 a nawet czasami powyzej 20.. gral w s5 jak mial forme.. kilka meczow byl beznadziejny i zawital na lawce, teraz probuje odnalezc swoja forme i cos tam rzuca. Z Krolami 23 min wystarczylo by rzucil 17 pkt. Moze dzis dostanie wiecej z LAC, ostatnio z LAC tylko 11 min gry i 6 pkt. Oby Kidd dawal mu wiecej czasu na parkiecie to bylo by z pozytkiem i dla samego zawodnika i dla Bucks, dzis ciezki mecz z LA, ktore na pewno bedzie chcialo wygrac ten mecz po ostatniej porazce z Bucks. Typ dosc ryzykowny, ale mysle, ze do gry.
O.J Mayo ov 11.5 @1.85
Milenium
⛔
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Ponawiam typ który easy proponował na mecz z Cavs ale nie weszło przez blowout i tylko 22 minuty Paula. A, i przez 2 faule na początku pierwszej kwarty. To była petarda ale zamokła :p Trzeba tez mieć na uwadze ze Al Horford byłw tym meczu dysponowany bardzo dobrze i &quot;ukradł&quot; Millsapowi kilka rzutów. Dziś inna historia bo Rockets, przynajmniej w ostatnim czasie, nie są tak gorący w ofensywie jak Cavs. Nie powinno więc dojść do pogromu. Drugi argument za overem Paula to matchupy. Na centrze Horford będzie rywalizował z Dwightem który nie dość ze jest dobrym defensorem to bije Ala na głowę swoją atletycznością. Na &quot;czwórce&quot; zupełnie inna bajka. Power forwardzi Houston tj. Dimo i Dorsey bronią bardzo słabo i naprawdę zdziwie się jeśli Millsap tego nie wykorzysta. Jeff Teague nadal ma być poza składem (https://twitter.com/CVivlamoreAJC/status/546037941529620480) a na kolejny mecz Macka (6 na 6 za trzy na 24 punkty) jak przeciwko Cavs się nie zanosi (matchup z Beverly&#39;em). Mimo ze mecz moze nie być bardzo ofensywny to Millsap jest tu pierwszym kandydatem do overa.
Millsap over 16.5 @ 1,9 marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom