>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2011

Status
Zamknięty.
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Memphis Grizzlies vs. New York Knicks
Knicks -4 1,90 PinnacleSports ✅
Analiza: Największa zapaść Knicks od czasu trejdów. Trzy porażki z rzędu, ale tą w Dallas trzeba im wybaczyć, nawet mimo rozmiarów. Dwie ich przegrane dały Indianie odbudowę po kiepskiej passie, a w NY zastanawiają się, czy to wypali, bo nie wygląda to już tak optymistycznie. Ostatni mecz Knicks wygrali właśnie z Grizzlies, po game-winnerze Melo. Do zespołu Knicks wrócił Billups ale z Pacers to nie pomogło. Mimo wszystko, z Chauncey&#39;em łatwiej będzie wyjść z kryzysu. Grizzlies mają dosyć fajną ekipę, Zach Randolph robi świetną robotę i jest gwiazdą czy to się niektórym podoba, czy nie. Sam Young i Tony Allen robią swój best, nieźle Conley, także Gasol. Silna, zbilansowana piątka i tak jak w przypadku Knicks zdolna do tego, by wygrać z najsilniejszymi, ale także notująca porażki w teoretycznie łatwiejszych meczach, także u siebie. Dziś u Grizzlies może nie zagrać Marc Gasol, który ma skręconą kostkę. Na ławce są Arthur czy Mayo, jednak to Knicks mają wielki atut w postaci trójki Billups, Anthony, Stoudemire. Landry Fields także rozkręca się przy Chauncey&#39;u w ofensywie, nawet rzutowo. Knicks wracają do siebie podrażnieni, bo z Indianą ważna ewentualna wygrana była naprawdę blisko. Są głodni wygranej, na ławce mają dobrze dysponowanego Douglasa, wraca do gry Turiaf, także Mason zaczął brać małe minuty. To dobrze rokuje, moim zdaniem dziś Grizzlies nie będą schodzić z parkietu wygrani i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić kolejną porażkę NYK. Takie rzeczy nie z Billupsem w piątce, powtórzę jeszcze raz.
 
V 40

vanguarde

Użytkownik
Portland Trail Blazers vs Cleveland Cavaliers 18/03 3:05
H2H punkty Fernandez, Rudy vs Parker, Anthony Typ: Fernandez Unibet 1.95 4/10 ✅ (13-4)
Andre Miller (PTB)poniżej 21. Punkty + asysty 1.85 Betsson 2/10 ✅ (12)
Typy które miałem do wcześniejszych meczy polecać under 185,5 ✅(157) w New Jersey i w NY over 21,5 Randolpha ⛔(14)(pod nieobecność, bądź z Gasolem ze skręconą ostatnio kostką) , już nie polecę bo się rozpoczęły, over 214,5 ✅( 219)w NY i inne, ale zajmijmy się PTB, mecz za ponad 2 godziny więc można moje propozycje przemyśleć. Zacznijmy od tego że PTB będzie grubym faworytem w tym meczu(handi -11,5 PTB Betgun 1.70 5/10) ✅(111-70) poprzez pryzmat potencjału, formy, własnego parkietu, a z drugiej strony małej klasy rywala, jego osłabień(Varejao,Jamison i prawdopodobnie nadal Davis po pogrzebie babci) i meczu b2b. PTB ma i motywacje i cele i kadrę mogącą wygrać praktycznie z każdym co pokazał ostatni mecz z Mavs, kwestia jeszcze lepszego wkopmonowania Wallace do zespołu i drużyna powinna być mega mocna. Ostatnio jedynie dwóch garczy PTB gra poniżej oczekiwań, Camby-którego w piątce zamienił Wallace przesuwając Aldridgea na centra i Miller który od dwóch meczy jest cieniem samego siebie, prawdopodobnie ich słabsza forma w ostatnich meczach była powodem przegranych ze średnimi zespołami Hawks i Bobcats, bo gdy pierwszy został odsunięty od startera i wchodził tylko na minuty po kosz dając odpocząć DeMarcusowi czy Wallacowi a drugiego z drugiej części meczu z Mavs zastąpił do końca Fernandez, drużyna pokonała faworyzowanych Dallas i ma na pewno podbudowane morale na dzisiejszy mecz który może zagrać bez ciśnienia. Wallace zamiast Cambego nie zagrał wyjątkowego meczu, widać jeszcze brak zgrania i zaufania kolegów, a i 2 cegły za 3 trochę go przybiły, bo raczej się skupiał na destrukcji, będąc mało widzianym przez kolegów w ataku. Natomiast Fernandez zastepując nadal nędznie grajacego Millera, w drugiej części ta zmiana dała bardzo pozytywne skutki, został bardziej wykorzystany Roy, a Fernandez parę razy celnie trafiał mając więcej minut, co w połączeniu z genialnym występem Aldridgea i przyzwoitym Mathewsa pozwoliło od czasu zejścia Millera grać lepiej i skuteczniej, wyjść po 3 kwartach pościgu wreszcie na prowadzenie i już go w 4Q nie oddać. Tak więc rola Fernandeza który dostał więcej minut w drugiej części gry kosztem całkowitego odsunięcia Millera była wg mnie punktem zwrotnym w meczu i pokazała że na Fernandeza można liczyć. Miller bowiem w poprzednim przegranym meczu z Hawks zanotował haniebny występ (0/8 i jeden osobisty-bo on rzuca technicale + tylko 4 asysty), a ten ostatni był jedynie ciut lepszy (2/9 +4 z osobistych i tylko 4 asysty), więc jak na PG który gra bardzo dużo to bardzo marne wyniki. Dla porównania Fernadez który zagrał w tym meczu 4 minuty krócej zdobył 12 pkt(2/4 i 2/3 za 3) a w poprzednim 10 pkt(z gorszym% za 3). Podejrzewam że Rudy powinien dostać dziś więcej minut kosztem Millera, ze jego dobroczynny wkład został zauważony i mimo że dziś przeciwnik o wiele mnie wymagający i Miller bedzie miał o wiele łatwiej o przełamanie swojej niemocy, to i tak wydaje mi się że rozgrywający PTB zaliczy under 21 pkt+as. (zakładam że cały mecz bedzie underowy przy słabości ofensywnej Cavs i mocnej obronie PTB, zagrałem under 195 1.91 3/10 ✅ (181)- bo wydaje ni się zbyt wysoką linią). H2H z Anthony Parkerem powinien rezerwowy PTB wygrać, bo skrzydłowy/obrońca Kawalerzystów notuje bardzo kiepskie statystyki w ostatnich meczach, wczoraj np z o wiele mniej wymagającym rywalem niż dzisiaj czyli z Kings przez 31 min. zdobył 5 punktów, gdzie dla porównania Rudy przez 22 minuty z silnymi Mavs zdobył 12 pkt, a nawet i średnia sezonowa wypada korzystniej dla gracza PTB 8,9 do 8,6 pkt. Stawiam na gracza który jest w formie i we własnej hali powinien zaliczyć kolejny bardzo udany występ nawet pomijając to że jest graczem rezerwowym i na pewno będzie grał mniej minut niż Parker -Cavs grają pierwszą piatką wiele minut nie mając tak wartościowych zmienników. Mecz powinien być pod dyktando Blazers ze spokojnym zaliczeniem handicapu i underowy wg mnie(skoro dzisiejsza linia nie została przekroczona wczoraj z overowymi Kings), więc jeśli się nie pomylę to goście nie powinni mieć dużych zdobyczy punktowych, bo jak PTB broni wiadomo, co jest kolejnym czynnikiem za H2H na Fernandeza, a na niekorzyść Parkera również kolejny ciężki wyzjazd i b2b. Under Millera nie jest tak pewnie przeze mnie widziany, bo zawsze może się przełamać na słabym przeciwniku, ale jest też ciekawy zakład -2 MIllera H2H J.J. Hickson ( +2 ) punkty 2/10 ✅(6-5), ja go za drobne tez zagrałem, ale widzę że kurs w Betssonie już spadł do 1.70 na Hicksona na którym sporo spoczywa w ostatnich meczach Cavs. Już całkiem dodatkowo LaMarcus Aldridge(PTB) Over 22.5 points 1.85 Tobet 3/10⛔(20) i Brandon Roy (PTB) over 14 Points 1.90 Tobet 2/10⛔(2) i wynik Cavs poniżej 90 1.91 Betsson 3/10 ✅ (70).
. GL!
 
V 40

vanguarde

Użytkownik
Milwaukee Bucks - New Jersey Nets 19 Mar 2011, 01:30
Under 180.5 Expekt 1.90 3/10 (bez dogrywki) ⛔


Netsi wczoraj tak jak oczekiwałem postawili bardzo trudne warunki Bykom 3krotnie w ostatniej odsłonie doprowadzając do remisu, ale fatalna koncówka Williamsa (1/9 za 2 i 0/3 trójek) który nie dość że nie trafiał to jeszcze notował straty tak jak to miał w zwyczaju robić w końcówkach grając jeszcze w Utah. Gdyby nie jego kiepski występ(mimo 11 asyst) to Netsi mieli jakąś szansę na przedłużenie passy zwycięstw z 5 (najdłuższej od 2 lat) do 6-ciu, co i tak jak na tą ekipę jest sporym wzrostem formy do dokonanej wymianie, ale trzeba dodać ze było to wszystko mecze domowe. Mimo słabego wystepu rozgrywającego władze pokładają w nim duże nadzieje, przytaczając świetne obopólne relacje mające potwierdzać uzgodnienie przedłużenia kontraktu na następne lata. Tak więc D-Will ma coś do udowodnienia, również musi zapracować na wysokość nowego kontraktu. Nets to przede wszystkim mocna tablica, gdzie Humpries notuje od jakichś 6-7 spotkań d-d, przede wszystkim zbierając piłki na poziomie K. Lova i D. Howarda, 20 z Clippersami,15 przy Celtach i 16 przy Bykach to osiągnięcia godne podziwu, a na domiar tego jest o dziwo skuteczny w ofensywie, co było dotąd jego pietą achillesową, na pewno warto bedzie na tego gracza zagrać over linii zbiórek jak się pokaże oferta . Lopez jest liderem, bardziej udzielającym się w ofensywie i pod którego jest gra, więc na niego można zawsze liczyć, ostatnie mecze notuje spore ilości punktów bedąc najlepszym na parkiecie w tym temacie. Jest też przyzwoity obwód, Vujacic czy Morrow potrafią kąsać za 3 i można powiedzieć że Nets poszli mocno do przodu, grając bardzo dobrze na własnej hali, z wyjazdami mając trochę więcej problemów, ale przy Bucksach, mimo że ostatnio słabszymi, powinno się okazać na ile są mocni, bo z drugiej strony dawno wyjazdu nie mieli.
Bucks natomiast grają dobrze tylko wtedy gdy mają zdrowego Boguta, choć nawet i z nim zaliczają ośmieszające występy(ostatnie łomoty od Celtów i Hawks), mecz z Orlando był o dziwo nad wyraz dobry pod nieobecność Boguta i Ilyasowy, ale to raczej zasługa Orlando że pozwolili doprowadzić do dogrywki. Howard rządził niepodzielnie w tym meczu, więc nie zdziwię się gdyby dziś Humpries miał podobną liczbę zbiórek. Buki wstrzymują się jeszcze z ofertą na ten mecz, bo zapewne jest znak zapytania co do Boguta, który przechodzi migrenę, rzadką u mężczyzn chorobę, ale trudną w objawach, więc nawet jak wystąpi na jakichś lekach to nie przewiduję dobrego występu tego gracza. Kozły mają coś do zyskania, przerwanie serii 3 porażek, przywrócenie jakichkolwiek nadziei na szanse 8 miejsca które już chyba bedzie należeć do Indiany, więc woli walki i motywacji nie zabraknie. Liczę że skończy się to Underem, przy Bucksach over to święto, przy Netsach też gdy grają z broniącym zespołem, skoro z Orlando nie dali rady w regularze przeskoczyć 180 pkt to tym bardziej nie powiinni tego zrobić z Netsami, z którymi wg mnie zagrają ultradefensywnie. Jak będzie szersza oferta na graczy to uzupełnię. Przy braku Boguta warto lekko rozważyć +6 Nets 1.93 188Bet, nawet przy wzroście formy Jenningsa i meczu domowego Bucks na przełamanie. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 40

vanguarde

Użytkownik
00:30
Detroit Pistons - NY Knicks Typ Knicks 1.68 5 Dimes 4/10 ⛔
Mimo że Knicks są po wymianie drużyną mocno nieobliczlną i potrafią wygrać z kimś mocnym na wyjeździe(Hawks) a przegrać z zupełnym outsiderem(Cavs ) u siebie, to wczorajszy świetny ich mecz każe upatrywać ich dziś w roli faworyta z Pistons, w których może i kłopoty personalne wewnątrz drużyny się skończyło, ale jakoś drużyna straciła w tamtym nieciekawym okresie formę i gra bardzo przeciętnie, ogrywając jedynie słabszych od siebie. Dziś podejmą pobudzonych do życia Knicks po naprawdę dobrym wczorajszym meczu, w którym Nowojorczykom wychodziło a nie przeszkadzały nawet nietypowe stroje z kolorze świeta św. Patryka. W świątecznej atmosferze do zwycięstwa z groźnymi przecież Grizzlys poprowadzili nowi gracze z dawnego Denver i rezerowy Douglas. Billups po poprzednich blowuotach odzyskał pewność siebie i skuteczność rzutów i podań(18pkt 3/5 za 2 i 2/4 za 3 + 8 asyst), Melo kolejny dobry występ a nawet bardzo dobry(28 pkt, 58% za 2 i 43% za 3), a Douglas przy owacji publiczności wyrównał rekord klubu trójek w meczu(9) przy świetnym procenie(9/12) i łącznej liczbie punktów 29, stając się graczem meczu. 6te na wschodzie Knicks musi wygrywać skoro zaskoczyła maszynka i team spirit i morale jest wysokie, bo minimalnie za plecami jest 76ers które też ma dobry okres i może wyprzedzić Knicks w przypadku porażek z takimi zespołami jak Pistons, które już o nic nie gra i w dodatku gra nierówno i chaotycznie przeważnie. Stawiam na Knicksów, można z handi, ale Detroit u siebie jest wymagające, choć handi -3 niewysokie. Myślę że Knicks nie odpuszczą tego meczu bo kolejny to już niestety Boston, więc taką przeciętną w tym momencie drużynę jak Pistons mają obowiązek pokonać. Poprzedni mecz też w Detroit wygrało 28.11 Knicks, choć po dogrywce, więc przewaga psychiczna też po stronie NY.GL!
TORONTO RAPTORS vs WASHINGTON WIZARDS 19/03 00:00
HT/FT Toronto/Toronto 1.71 Centrebet 4/10 ✅
under 205 Sportbet 1.93 1/10 (bez dogrywki)⛔
Stawiam w tym meczu na Kanadyjczyków, którzy na swoim terenie grają bardzo dobrze w przeciwieństwie do formy wyjazdowej Wizzards. Może ostatni mecz domowy Raptors nie wyszedł im najlepiej, ale walczyli z drużyną charakterną, Bobcats którzy mają ciągle jakieś szanse na 8 miejsce wschodu. Wcześniejszy mecz z przyzwoitymi Pacers pokazał potencjał Toronto którzy nawet w już nic nie znaczącym dla ich sezonie grają na maxa przed własną publicznością, a teren Kanady jest dla każdego niewygodny. Brak od dłuższego czasu Kleizy ale czwórka Bargnani, DeRoozan, Barbosa i Calderon w każdym meczu wypada przyzwoicie napędzając ofensywę.
Goście natomiast cały sezon walczyli by zaliczyć wyjazdowe zwycięstwo, udało im się to kosztem najgorszej drużyny Cavaliers, i chyba chłopaki są spełnieni na ten sezon, bo ostatnio co mecz to gorsza forma, motywacja i wyniki. No może ten ostatnie mecz pokazał nieco woli walki, ale raptem w drugiej kwarcie zespół było stać na zryw który o mało nie doprowadził do remisu, tyle że Bulls grali w tym meczu i bez Noaha i bez Boozera, więc Wizzards przy swoich wysokich McGee i Blatche mieli trochę więcej argumentów, co jednak poza jedną kwartą nie poprawiło gry Wizz, którzy jak dla mnie dogrywają jedynie nieudany dla nich sezon, przegrywając nawet u siebie bardzo wysokimi wynikami. Mają młody perespektywiczny zespół któremu jednak brakuje lidera z prawdziwego zdarzenia, Wall nr 1 draftu jest za mało jeszcze charakterny by mieć wpływ na zespół i zdarzają mu się mecze słabe na przemian z lepszymi, brak równej formy. Brak nabytego z Orlando R.Lewisa w kolejnym już meczu tez może mieć znaczenie, a oddanie do Hawks Hinricha osłabiło według mnie zespół z Waszyngtonu.
Wydaje mi się że Toronto zagra bardziej ambitnie co przy wyjazdowej formie Wizzards powinno się skończyć prowadzeniem gospodarzy do przerwy i na koniec meczu. Ich ostatnie spotkanie w Waszyngtonie wygrali nieznacznie Wizzards 98-95, więc Raptors będą chcieli wyrównać rachunki, tym bardziej że są winni kibicom zwycięstwo po przegranej z Bobkami. Tym bardziej że u siebie Toronto umie grać z Waszyngtonem, grudniowy mecz po obecność jeszcze Arenasa i Hinricha, Toronto wygrało 127-108. H2H poza ostatnim meczem nie wygląda underowo, ale ostatni brak motywacji Czarodzieji też odbija się na mniejszych wynikach, a linię under mamy dość wysoką, więc spróbuję zagrać lekko poniżej. GL!
 
V 40

vanguarde

Użytkownik
Dallas Mavericks vs. San Antonio Spurs 19.03 1:30
Mavs 1.81 Pinnacle 3/10⛔ (kontuzja Mariona przed przerwa, taktyka na wyfaulowanie Chandlera co sie udaje w 4Q)powtorka z PO) no i powtarza się sędziowanie w końcówkach na SAS,aczkolwiek byli lepsi nieco, skoro cały mecz nie dali sie dognac)
Over 198 1.91 Nordicbet 3/10⛔
Dallas po dwóch meczach wyjazdowych wraca na własny parkiet gdzie zapewne kibice jeszcze pamiętają niedawną porażkę na szczycie konferencji z Lakers. Okazja do odbicia sobie tamtej porażki jest idealna, bo wygranie z zajmującym pierwsze miejsce Spurs byłaby mocnym akcentem pod koniec sezonu regularnego, a Mavs ciągle mają nadzieję na potknięcie LAL i przy wygrywaniu jednego spotkania więcej, wskakują na drugie miejsce na którym im bardzo zależy(3cie jest bardzo niewdzięczne bo prawdopodobnie przydzieli w PO PTB lub Denver-dwie bardzo zwyżkujące, silne kadrowo i niebezpieczne drużyny). Mavs ma wszystkie argumenty by dzisiejszy mecz wygrać, to że przegrali z LAL i PTB wielką niespodzianką nie jest, bo wiadomo że w starciu z drużynami atletycznymi brakuje im bardzo Buttlera, a i PTB i LAL mają pod koszem trochę wzrostu i kilogramów i z takimi teamami Mavs do powrotu Buttlera mogą sobie nie radzić, a jego powrót planowany jest na początek PO mniej więcej, co dopełni już i tak silne kadrowo Mavs. Oba dzisiejsze zespoły mają jedne z najlepszych ławek i możliwość rotacji wartościowymi zawodnikam. Spurs mają poza tym trochę wiekowo starszy zespół, co może mieć znaczenie przy zaoszczędzeniu ich na fazę PO, pierwsze miejsce mają już zapewnione, na terenie Dallas juz w tym roku wyrali, więc ewentualna dzisiejsza przegrana poza obniżeniem morale i kryrtyki opinii publicznej, niczego złego im w sezonie regularnym nie wyrządzi. Poza tym forma Ostróg jest od jakiegoś czasu wydaje się słabsza, i albo to wynika już z trudów sezonu który zaczęli i cisnęli bardzo ostro, albo też jest taktyka oszczędzania się, bo ostatnie mecze z zespołami co najmniej średnimi lub słabymi w porównaniu do nich, wygrywali po dużych problemach niewielką ilością punktów(Houston, Sacramento, Detroit) a w starciach z czołówką LAL i Heat po prostu dostali lanie(pomijam wcześniejszy mecz z Miami które było w rozsypce).
Mavs ma sporo argumentów by wygrać to spotkanie, a motywacja chyba powinna być najważniejsza, bo walka o 2 miejsce to pierwsze a drugie to rehabilitacja przed własnymi kibicami za ostatnie 2 przegrane z czołówką swojej konferencji czyli LAL i PTB, a także bezpośredni rewanż za przegraną domową z 30.12 gdzie będąc w największym dołku w tym sezonie, podejmowali Spurs bez swojego lidera Dirka, a czym jest Mavs z Dirkiem a czym bez, mogliśmy sie podczas tego sezonu przekonać. Tamto spotkanie zakończyło się przegraną 93-99, grał jeszcze wtedy Butler którego dziś nie ma. Brak Dirka to brak punktów, dlatego uważam że mając na dzień dzisiejszy Dirka i bardzo zbilansowany zespół Dallas powinno to wygrać, a wynik przewiduje overowy(+198), gdyż Mavs jest trudne do zatrzymania w ofensywie, nawet tak dobrze broniące PTB zdołało zatrzymać Dallas dopiero na 101 pkt, co przy równie overowej formie Spurs powinno się dziś skończyć sporym overem i na to liczę, gdyż jest on dla mnie bardziej pewny niż win Dallas. Przy dwóch podobnych stylowo i kadrowo zespołach przewiduję zwycięstwo Dallas. GL!
Dodatkowo under 191,5 Pacers-Bulls (sprawdziły się moje obawy co do Bulls)⛔1.93 Sportbet (bez dogrywki) 2/10 - Byki bez Boozera i nie do końca zdrowym Noahem nie mają wielu atutów w ofensywie i wygrywają obroną z ekipami dość mocnymi, a Pacers jest na 8 miejscu wschodu coraz pewniejsze, bedzie sie starało przerwać serię Byków i tym samym sobie dac więcej spokoju, szanse mają może i małe, ale trzeba uważać, zaczęli grać lepiej ostatnio, a Byki bez Boozera który by sporo dał w ataku, a z Noahem który w ataku prawie nic nie daje punktów, jeśli to wygrają, a będą mieć po górkę, to znowu obroną, do czego już przyzwyczaili. GL.
Undertaker_TSW:
...co do słabszej formy Spurs, to z Rakietami mimo że ich nazwałem zespołem średnim, bo i pozycja i bez Scoli takim są zespołem, nie poszło bez męk na koniec, wygrali fartem bo po 3 Q przegrywali, bo meczu nie kontrolowali tak jakbyć chciał, a wczesniejsze mecze mimo że wygrywane od początku i niby to kontrolowane, w drugich częściach się wyrównywały (z słąbym Detroit z 15 do 7 pkt tylko , a z takimi Kings np u siebie żeby grać na przewagi w końcowce to Spursom dobrze nie wróży i troche mało przekonywujące te zwycięstwa jak na lidera konferencji. Owszem Mavs też ma chwiania formy, i Spurs inaczej podejdzie do meczu niż ze słabiakami, z którymi byc może się osczędzali, ale mnie Spurs nie przekonują, pokazują to mecze z silnymi, przegrane nazbyt wyraźnie, a co do oglądania, to tylko z LAL oglądałem w całości ze względu na LAL, reszta w małych częściach, bo oglądać Spurs to trzeba byś ich fanem żeby się nie zanudzić. Nie ostawiam Mavs nie wiadomo jak, ale wyglada mi na to że powinni wygrać, a co do overa że przypadki itd, np że 101 pkt rzucone PTB w Portland to przypadek, no to sobie zobacz że jedynie w pierwszych meczach po wymianie PTB na to pozwalało,jak jeszcze nie umiało się zgrać z Wallacem i wracającym Royem i Cambym, ostatnie mecze to znowu bardzo solidna obrona przez cały mecz, więc wynik w PTB Mavs jest jak dla mnie wskaźnikiem że jest znowu mocne Dallas, głównie w ofensywie, a Spurs na tle średniaków nie pokazało nic wielkiego, ale to może i część taktyki. Czy analiza dziwna czy argumentacja, to lepiej poczekać na koncowy wynik, bo jak dla mnie to Spurs to przegra, a over też nie będzie niespodzianką....
- analizy nieco później, a jak nie zdąże to suche typy:
Suns-GSW 3:05
ht/ft Suns/Suns 1.98 centrebet 4/10 ✅
Over 216 1.91 3/10 ⛔
Steve Nash over 12,5 asyst Betsson 1.85 3/10 ⛔
Gortat over 23,5 punkty+zbiórki Betsson 1.85 3/10✅
Ellis over 24,5 punkty Tobet 3/10 ⛔
Kings-76ers 3:05
1Q +2 Kings 1.85 BluesQ 3/10 ⛔
-4 76ers RedKings 1.87 4/10 ✅
Over 207 1.86 188Bet 3/10⛔
LAL-Wilki 3:35
Under 201 1.91 Betsson 4/10⛔
Wynik gości: Poniżej 87 Betsson 3/10⛔
Gasol over 27,5 punkty+zbiórki Tobet 1.85 3/10 ✅
edit: fatalna nocka, najlepszy typ na OKL przegapiony, u/o jak na złość wszędzie odwrotnie, Spursów nie pozwolił skrzywdzić jeden sędzia gdy Mavs prawie doszli, choć faktycznie wychodziło Spursom dzisiaj sporo...dużo spotkań było,za dużo dla dokładnego przeanalizowania, podsumowania na sporym minusie, większym niz wczorajszy plus...bywa i tak!
Typy NBA do przemyślenia na jutro(z godz. 7:00 19/03) 20.03:
Los Angeles Clippers - Cleveland Cavaliers : CLI -9⛔(1 pkt więcej byłby zwrot) 1.91 Expekt + Under 201,5 ✅1.95 5Dimes
Miami Heat - Denver Nuggets: Miami/Miami ✅1.67 Centrebet + Miami -5,5⛔( punkt więcej i byłby win, dało sobie Miami zbić z 14 do 5 ) 1.64 Bet365 + Under 206,5(FT) ✅1.93 Sportbet
Memphis Grizzlies - Indiana Pacers: Indiana +9,5⛔ 1.94 Canbet+ over 202,5 ⛔1.93 Luxbet
New Orleans Hornets - Boston Celtics: NOH +1,5⛔ 12Bet 1.98 + under 179(FT)✅ 1.93 Sportbet
San Ant. Spurs - Charlotte Bobcats :Bobki +12,5✅ Pinnacle 1.93+ under 192(FT)⛔ 1.93 Sportbet
Portland Trailblazers - Philadelphia 76ers:pTB/PTB✅ Centrebet 1.81 + PTB -4,5 ✅Bwin 1.91 + under 190,5(FT)⛔1.80 Goalwin
Zakłady na graczy do przemyślenia:
Zach Randolph over 10,5 zbiórki 1.85 Tobet ⛔ (10, jednej zabrakło)
H2H Randolph vs Hansbrough(+2) punkty typ 2 1.85 Betsson ⛔ (17-14 punkta zabrkało do zwrotu)
Paul Pierce over 4,5 zbiórki 1.83 Bet365 ⛔(4, jednej zabrakło)
Jeff Green under 12,5 pkt 1.83 Bet365 ✅ 10
Nenad Krstic under 10,5 pkt 1.83 Bet365 ✅ 0!
Allen, Ray over 16,5 pkt 1.85 Unibet ✅ 20
Tyler Hansbrough powyżej 28. Punkty + zbiórki 1.85 Betsson ⛔ 19
Paul Pierce poniżej 18,5 pkt 1.83 Bet365 ✅ 9
Danny Granger poniżej 20.5 punkty 1.90 Betsson ✅ 17
Mike Conley powyżej 21.5 Punkty + asysty ✅ 26
Zach Randolph over 21,5 points 1.85 Tobet ⛔ 17
Darren Collison powyżej 20. Punkty + asysty ⛔ (17pkt 0 asyst!)
C.Paul over 9,5 asysty 1.85 Betsson ✅ 15
Tony Parker over 17,5 points 1.85 Tobet ⛔ 9
D.J. Augustin(0.5)asysty-Tony Parker typ 1 1.85 Betsson ⛔ (5-9)
Stephen Jackson poniżej 19.5 punkty 1.85 Betsson - ✅ absencja
Tim Duncan poniżej 9. zbiórki 1.85 Betsson ✅ absencja
Tim Duncan poniżej 23. Punkty + zbiórki 1.85 Betsson ✅ absencja
Manu Ginobili ( -3.5 ) punkty - D.J. Augustin ( 3.5 ) punkty typ 1 1.85 Betsson ✅ (11-6)
Manu Ginobili Over 18 points 1.85 Unibet ⛔ 11
D.J. Augustin poniżej 21. Punkty + asysty 1.85 Betsson ✅ 11
Andre Iguodala Rebounds+Assists Under 13.5 1.85 Tobet✅ absencja
Andre Iguodala punkty poniżej 13 1.85 Unibet ✅ absencja
Elton Brand poniżej 23. Punkty + zbiórki 1.85 Betsson ✅ 19
Wesley Matthews poniżej 16.5 punkty 1.85 Betsson ⛔ 28
LaMarcus Aldridge powyżej 29.5 punkty+zb. 1.85 Tobet ⛔ 25
Jrue Holiday poniżej 20.5 Punkty + asysty 1.85 Betsson✅ 17
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Każdy emcz jest inny i to, ze Dallas np rzuciło PTB 101pkt nie znaczy, ze bedzie to robic z innymi, to jest NBA. Z tymi problemami Spurs ze Sacramento czy Detroit tez mnie rozbawiles i to bardzo. Chyba tych spotkan nie ogladales.Pełna kontrola przez 48min nie wiem gdzie ty jakies męczarnie widziales. WYgrana z Rockets u nich mala iloscia pkt to tez wedługo ciebie meczarnie? No bez jaj, przeciez Rakiety to nie sa Cavs czy Kings. Zresztą a to jest NBA powtarzam Spurs lotów raczej nie obnizyli(moze troche ze wzgledow taktycznych). Ich bilans po prostu w czesci jest zasługa dobrego terminarza i pisze to mimo bycia ich kibicem. Także zastanów sie najpierw jak coś napiszesz bo nie wiem czy widziales mecze Spurs ostatnie bo ja tak. O tych meczarniach to nie wiem skad wnioski wysnuwasz.Po wynikach czy jak? Bo innego wytlumaczenia nie widze.Chyba to napisales, zeby podbić dziwną &quot;analize&quot; . Z LAL i Heat faktycznie było lanie, chociaz w meczu z SPurs-Lakers to Jeziorowcom wychodzilo wsyzstko tak jak SPersom w meczu z Heat. Po prostu mecz meeczowi nie rwny zwłaszcza w NBA. Tutaj nie obowiazują jakies normy, że jak te n wygrywa z tym a potem przegrywa z tym to jest slabszy od tego i tego.Mnie na noc interesuje:

Suns-Warriors 1 1,45 lub over punktowy

Zagra Nash, wiec powinno byc o. Zobaczymy pewnie szybka koszykowke i świetne transition offense. Suns musza to wygrac, zeby zachowac szanse na PO zwlaszcza, ze Grizzlies przegrali z Knicks. Nie widze innej opcji.

ROckets-Celtics 2 1,7

Na wschodzie nareszczie zmiana lidera. Na pewno Celtics chcą wygrac 1 miejsce przed PO wiec musza wygrac spotkanie na mimo wsyztsko nie łatwym terenie w Houston.Występ Scoli nie pewny a przeciwko Bostonowi trzeba miec mocną tablice bo bez tego szans nie ma. Po cyrku w New Jersey, Celtowie pokazali spokój i pokonali wysoko Pacers chociaż to oczywisćie zaden wielki miernik., W koncu jednak to specjalisci od pojedynków z silnymi rywalami oraz na trudnych terenach wiec licze na ich wygraną.


Thunder-Bobcats -8 1,8

Oklahoma ostatnio pewnie roznosi swoich rywali.Perkins dodał duzo do defensywy i to widac. Z zaciekawieniem obserwuje Gromy.Znalezli brakujący element do swojego rosterui na prawde ich piiątka wyglada teraz bardzo dobrze. Bobki na pewno wyjada pokonane z Oklahomy i tylko kwestia ile.To jest taka druzyna dla mnie bez stylu natomiast Oklahoma wręcz przeciwnie. Oby wysoko.

Kusza mnie jeszcze spotkania Pistons-Knicks 2 , Magic-Nuggets +7 oraz przede wszystkim Kings-76 2 ale potem cos sie o tym dopisze.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Phoenix Suns - Golden State Warriors (HC -3/0) --&gt; 1 - 1,57 ✅✅✅ (bet365)
Najwyższy czas przełamać złą passę, którą ostatnio mają Suns. 4 porażki z rzędu w bardzo ważnym okresie - walka o PO. Kontuzjowany był Frye a przede wszystkim Nash. Widać ile znaczy Steve dla Phoenix. Brooks może i wyniki indywidualne osiągał dobre, ale jednak Nash to mózg tej drużyny. Dziś już wraca i wraz z nim powinna wrócić dobra gra Suns. Wraca też Frye, ale ile będzie grał i w jakiej jest formie nie wiadomo, bo jego uraz był groźniejszy niż Nasha. Do tego Suns w roli gospodarza, więc myślę, że spokojnie powinni po 4 porażkach z rzędu pokonać dziś Warriors różnicą ponad 3 pkt.
???? Detroit Pistons - New York Knicks (HC 0/-1) --&gt; 2 - 1,57 ⛔⛔⛔ (bet365) // standardowo jak obstawiam Knicks to jest tak jak jest. Przed 4 kwartą prowadzili 8 pkt ????
Za wiele nie napiszę, bo mecz zaraz się zaczyna. Knicks mieli ostatnio 3 porażki z rzędu w tym 2 z Pacers, którzy nie grali najlepiej do nie dawna. Ale wczoraj w swojej hali Knicks rozgromili Memphis rzucając 20 trójek. Dziś - choć nie lubię w tym sezonie typować Knicks - powinni również poradzić sobie z nijakimi Pistons. Wczorajszy mecz i te 3ki mogą dać im pozytywnego kopniaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Nocna oferta spotkań składa się dzisiaj z 5 spotkań. Do najciekawszych pojedynków dojdzie zapewne w Nowym Orleanie gdzie Szerszenie podejmować będą grający ostatnio bardzo &#39;&#39; w kratkę &#39;&#39; Boston. Ciekawie będzie też na południu Stanów Zjednoczonych gdzie Miami podejmować będzie rozpędzone Denver, oraz w Memphis, gdzie obie ekipy walczą zacięcie o playoffy. Moje propozycję na dzisiejszą noc z NBA;


1) Lamarcus Aldrigde over 29,5 pkt + reb --&gt; 1,85


Pierwszy strzelec drużyny Portland, dzisiaj przyjdzie mu zmierzyć się z ekipą Philadelphii która dobrze broni zarówno jak PTB, ale myślę, że Aldrigde poradzi sobie z nią i pkt + zbiórki over 29,5 sądzę że nie jest to jakieś specjalne wyzwanie dla Aldridga.

2) Chris Paul over 25,5 pkt + ast --&gt; 1,75 0-9 z gry Chrisa, 4 pkt i aż 15 asyst, zawód dziś ogromny, spodziewałem się że zdobędzie jakieś minimum 15 pkt ⛔⛔

CP3 ostatnio w wyśmienitej formie. masa zdobywanych punktów, przy dobrej skuteczności, asysty na swoim poziomie 10-15 na mecz, linia jak dla mnie sporo za niska. Sądzę, że jest to bardzo pewne zdarzenie. Paul będzie dziś stawał przeciwko solidnej obronie Bostonu, ale czy we własnej hali i w takim meczu Paul nie będzie chciał się pokazać ? Nie sądzę, także over powinien spokojnie siąść.

3) New Orleans - Boston under 177 --&gt; 1,91. ✅✅

Linia 177 powiedziałbym w sam raz, ani nie za niska, ani nie za wysoka, każdy kibic NBA wie że obie drużyny świetnie potrafią bronić, oraz obie prowadza atak powolnie lecz bardzo skutecznie. New Orleans w swojej hali gra bardzo dobrze, świetnie w obronie, słabiej w ataku, jednak wiadomo że priorytet w drużynie z południa to all defense. Boston dzisiaj zapewne będzie chciał wygrac, po wczorajszej porażce sromotnej z Rakietami, obie drużyny dzisiaj uważam, że będą bronić. Skończy się w okolicach 175 pkt nie więcej.

4) Miami - Denver over 206 --&gt; 1,91 ⛔⛔ 98-103

Bardzo ostatnio krytykowana ekipa gospodarzy zmierzy się dzisiaj z bardzo dobrze ostatnio grającymi Denver. Gospodarze wczoraj ograli na wyjeździe mocną u siebie Atlantę, bez żadnych problemów. Denver notuje B2b po wczorajszej minimalnej porażce z Orlando Magic. Denver jak wiemy to głównie siła w ataku, w obronie stara się działać Nene i Chandler, jednak oni też czesto pchają się do przodu i zapominają o obronie własnego kosza. Miami gra w tym sezonie bardziej overowo niż underow, stąd sądzę że dzisiaj over będzie, a linia nie jest dość wysoka.


Typy Rambo131 by Tobet. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwieniem na noc z NBA ;D :grin:
 
william 84

william

Użytkownik
Heat - Nuggets
Wszystko się może zdarzyć. Na Heat cieniutki kurs, na Nuggets zbyt ryzykowany, a w spready nie ma co się bawić z tak nieobliczalnymi drużynami. Obie ekipy potrafią nawrzucać sporo punktów, a potrafią też męczyć się w ataku, źle selekcjonować rzuty i grać na słabej skuteczności. Wczoraj Nuggets zagrali na bardzo mizernym procencie i rzucili Magic tylko 82 pkt. Dzisiaj może być jeszcze trudniej o zdobywanie punktów. Kompletnie nie wiem jak ugryźć to spotkanie. Chyba dam sobie spokój i będę cieszył się samym meczem, bo mam zamiar oglądnąć. Jeżeli już miałbym coś grać, to under 204.5✅✅.

Grizzlies - Pacers
Fajnie wygląda spread na Pacers +9.5⛔⛔. Ekipa z Indiany odbiła się od dna, wczoraj przerwali passę Bulls. Co prawda są b2b i to po dogrywce, ale tak solidny handicap spokojnie jest do pokrycia. Over 202.5⛔ też wygląda apetycznie, ale jednak zostanę przy spreadzie.

Hornets - Celtics
Moim minimalnym faworytem tego spotkania są Hornets⛔, jednak nie odważę się zagrać przeciwko Celtics, którzy mimo wszystko ostatnio zawodzą. Jednak C&#39;s, to zawsze C&#39;s. Ja tu widzę under 177.5✅✅. Dwie, mocne defensywy. Match-up Paula i Rondo wygląda bardzo ciekawie, obaj będą się wzajemnie kąsać w defensywie. Do tego Okafor i Garnett pod koszem. Musi być low-score.

Spurs - Bobcats
Tylko Spurs✅ na podbitkę.

Blazers - Sixers
76-ers bez Iguodali. Bardzo poważne osłabienie. Linia ustawiona nisko, jest do przekroczenia, ale równie dobrze może być underowo. O ile jeszcze rano kurs na PTB wyglądał całkiem nieźle (1,50), o tyle teraz już niekoniecznie (1,30). Pozostaje więc tylko spread na Blazers -6.5✅✅. Choć ryzyko jest spore. Ale jak kogoś satysfakcjonuje kurs na win Blazers✅ lub poszukuje czegoś na solidną podbitkę to polecam.

Powodzenia.
 
V 40

vanguarde

Użytkownik
Atlanta-Detroit 19:00
Hawks -7 1.95 Pinnacle 3/10 ✅
+ Ht/FT 1.79 Centrebet 3/10✅
Atlanta rzadko kiedy przegrywa seryjnie, tym bardziej u siebie. Po 2 bolesnych porażkach trafia im się rywal spokojnie do ogrania. Pistons zawdzięcza ostatnią wygraną na swoim parkiecie tylko i wyłącznie załamaniu się ofensywy Knicks w decydującej kwarcie, ma którą wychodzili z zapasem 8 pkt, no ale Knicks lubią zaskakiwać i zaskoczyli wszystkich że tego nie wygrali. Pistons na przyzwoitej skuteczności, ale słabo na tablicach, jedynie 38 zbiórek z Knicks to żaden rezultat. Hawks natomiast dostali lanie od rozzłoszczonych przez Thunder Miami. Jastrzębie zagrali tragicznie jak na nich na tablicach, 27 do 50 w zbiórkach to przy Hawksach aż dziwne, bo zbierać tak jest komu. No cóż, mecz im po prostu nie wyszedł przy tak nabuzowanych Heat, choć kilku graczy poniżej krytyki. Coś niedobrego dzieje się z Jamalem Crawfordem, tak wychwalanego rezerwowego, jednego z lepszych 6-th man, kompletnie nie wiem też po co Hawks ściągnęli Hinricha, który poza robieniem wiatru nie daje drużynie pożytku, chaotyczna gra, do czego Jastrzebie nie przywykli, 5 pkt w ostatnim meczu, 33% za 2 i 25% za 3. Chyba Bibby tak kiepskich meczy nie notował jak mnie pamięć nie myli, poza tym trio Smith-Johnson-Horford strasznie kiepsko, po śr. ok 10 pkt. Reasumując, Hawks nie zwykli przegrywać seriami we własnej hali, sądzę że umieją sie podnieść po takim meczu, a mając dość przeciętna druzynę Pistons, która o wynik w tabeli już nie walczy, mając publiczność i sporą motywację(bo powoli ich miejsce w tabeli staje się zagrożone), powinni wygrać ten mecz bez żadnych niedomówień. Oprócz handi spróbuję też HT/FT, bo Pistons aż tak źle na wyjazdach się nie spisuje i często pokrywają dodatnie handi. H2H bardzo dobre dla Jastrzębi, ostatnie raz Detroit wygrało w Atlancie ponad 3 lata temu, więc nawet i to świadczy za Atlantą. Wydaje się ze mają dołek, bo dwa mecze przegrane dość wyraźnie z Denver i Miami, i tak jak mi sie wydaje ta wymiana za dobrze nie podziałała, Hinrich póki co nie okazał się wzmocniniem i stąd aż tylu minut nie dostaje, ale Hawks mają zawodników by wygrać to spotkanie, tylko słabo grają. Nie wierzę żeby Atlanta na takim przeciwniku się nie przełamała, z handi może być nieco trudno, bo Pistons takie słabe nie jest w przeciwieństwie do ostatnich dwóch meczy Atlanty. GL!
Clippers-Suns 20:30 Typ Clippers 1.95 Betclick 2/10⛔ ) Jordan z zapaleniem pluc opusci kilka meczy, brak centra w tym spotkaniu wykorzystal swietnie Marcin,brawo Gortat!)
over 208 Pinnacle 2.0 2/10⛔ (207-1pkt do zwrotu-ach ten fart, a może ta 4q bardziej)
Griffin, B over 23,5 pkt 1.85 Unibet 3/10/ Betsson⛔ 17
Eric Gordon powyżej 25. punkty 2/10 ⛔ 10
Mo Williams poniżej 22.5 Punkty + asysty 1.85 1/10⛔ 25
Steve Nash Points+Assists Over 24 1.85 Tobet 3/10✅ 36
Steve Nash powyżej 11 asysty 1.85 Betsson 2/10 ✅ 13
Grant Hill powyżej 18. Punkty + zbiórki 1.85 Betsson 2/10⛔ 8
Marcin Gortat Points+Rebounds Over 22.5 1.85 Tobet 3/10✅ 30
Wrócił Eric Gordon i Clippers mają znowu pakę, cieszy i powrót Erica który rozegrał niezłe zawody(szczególnie 3-jki) i od razu wróciła lepsza forma Griffina, który w duecie z Gordonem czuje się wysmienicie i zapewne bardzo mu brakowało jego obecnośći i zagrań. Jestem pewny że do końca sezonu(a na pewno we własnej hali) Clippers bedą znowu straszyć wyżej notowane ekipy, bo to młoda drużyna z ambicjami, choć sknerowatym właścicielem(mówi się nawet o szczędzeniu na kontrakt Griffina i podejrzewa że w takiej sytuacji niewykluczone że latem 2012 stanie się wolnym agentem) .Blake już wczoraj miał przebłyski lepszej gry po okresie dołowania, 30 pkt na 60% skuteczności do tego 100% osobistych! (6na6) i tylko 8 zbiórek nie pozwoliły zaliczyć d-d. Dziś myślę że pójdą na fali wczorajszego zwycięstwa, choć wydawało się że z osłabionymi(również nie wysąpił ex-Clippers -Davis) i rozbitymi po meczu z PTB Kawalerzystami, powinni wygrać to bardziej pewnie, ale powiedzmy że po raz pierwszy od dłuższego czasu grali z Gordonem na starterze i nie wszystko wychodziło. Suns już też mają pełny skład, wrócił Nash i Frye, od razu poprawiło się rozegranie(i przy okazji statystyki Gortata) i skuteczność z obwodu, liczę że powalczą, bo ciągle strefa PO dla nich otwarta, choć już bardziej odległa i prawdopodobnie to nie ich zobaczymy w PO. Liczę na otwarty basket, Clippers ma znowu superstrzelca Gordona(szczególnie brakowało jego 3-jek) i wracającego do formy Griffina, we własnej hali zawsze byli bardzo mocni, liczę że wygrają to gospodarze przy sporym wyniku punktowym obu zespołów, bo tak jak już wspomniałem, Suns ma znowu świetnie rozgrywającego Nasha(a przy nim i lepiej grającego Marcina) i strzelca Frye, jak zawsze dobrego Hilla i kogoś z trójki Carter-Dudley-Pietrus, gdzie któremuś z nich co jakiś czas wychodzi świetny występ, więc nie mówię że wszyscy zagrają na wysokim poziomie, ale przynajmniej jeden z nich na pewno. Podsumowując, Clippers we własnej hali w obecnym składzie są i powinni dziś być mocniejszą ekipą (choć wczoraj tego nie potwierdziły ich mocno obsadzone tablice) a mecz widzę z tych overowych, bo oba zespoły mają duży potencjał w ofensywie, gdzie przy motywacji jednych i drugich powinniśmy zobaczyć świetne widowisko. Poprzedni mecz 26.12 zakończył się i zwycięstwem i overe, choć w obu przypadkach minimalnymi, dziś też zapowiada się bardzo wyrównany pojedynek z szansami 50/50. Spróbuję też over Griffina, Gordona, Nasha i Hilla, bo oni będą głównymi aktorami meczu, gracze LA ze względu na głód grania, a liderzy Słońc ze względu na doświadcznie, które w trudnych meczach jest najwazniejsze, nieco w cieniu po powrocie Gordona bedzie Mo Williams, więc lekko under u niego. Liczę natomiast na kolejny dobry występ na obu tablicach Marcina, który świetnie zaczyna współgrać z Nashem w ofensywie, a w defensywie jest jak zwykle poprawny co wyniósł z Orlando stając się chyba najlepszym obrońcą w Suns, bedzie miał mocną strefe podkoszową przeciwnika, ale poza wzrostem w ostatnich meczach nie pokazują oni jakichś rewelacyjnych statystyk, a jestem w stanie stwierdzić po wczorajszym ich meczu że te tablice Clippers mocno podupadły, Griffin już od dłuższego czasu nie potarfi dobić do 10 zbiórek(myślę że dziś zbierze, do już dawno zasmakował d-d), a Kaman i Jordan wcale ostatnio nie grają dobrze, a wręcz odwrotnie, co jest największą szansą na dziś Słońc, ktorym życze zwycięstwa ale jakoś Clippersów nie mogę marginalizować we własnej hali ze zdrowym Gordonem i wracającym do formy Griffinem. GL!
Wizards-Nets 18:00 typ Nets 1.89 5Dimes 2/10 ⛔ (wygrywać 14pkt w przerwie i tak zwalić 2half, Vujacic nędza, Willams by ten win dociągnął)
S. Vujacic powyżej 9. punkty 5/10 1.85 Betsson ⛔5! (1/8 i 0/2)
Brook Lopez Over 21.5 points 3/10 1.85 Tobet/Unibet⛔ 21 (cholerny punkt)
J. Wall over 27 pkt+zb.✅1.85 2/10 Tobet
John Wall powyżej 17 pkt 1.85 Unibet 3/10 ✅ 26
Trudno typować wynik drużyn które tylko dogrywają sezon do końca, ale Nets mimo że do końca sezonu stracili D-Willa to są mocniejszą ekipą niż Wizzards, którzy nawet na własnym terenie potrafią dostać lanie od Clippersów bez Gordona. Netsi podobnie jak CLI powinni mieć mocniejszą tablicę, co może byc decydujące, choć w ostatnim meczu przy świetnym na tablicach McGee świetny występ zaliczył Booker(26 pkt i 13 zbiórek) a z graczy ofensywnych po raz kolejny błysnął Jordan Crawford(25pkt) .Wizzards w ostatnim meczu osłabienia istotne, do niegrającego do jakiegoś czasu Lewisa w ostatnim meczu dołączyło aż dwóch starterów: Blatche(ważny gracz podkoszowy-Strained Right Shoulder) i Young(Bruised Left Knee) strzelec którego brak jest sporym też osłabieniem, mimo że grał chimerycznie i martwi właśnie słaba ławka, z 4 graczy którzy na niej zasiedli, tylko M.Evans okazuje się wartościowym graczem z 15 pkt, bo reszta i nie zapunktowała i nie dostała więcej jak po średnio ok 10 minut, tak więc jeden wartościowy zmiennik to mało. Przy takiej ławce Wizz, rezerwy Nets wyglądają znacznie lepiej, w miejsce D-Willa zagra pewnie Vujacic który całkiem całkiem pogrywa, a uzupełniał go będzie Gaines, gośc któy zmieniał już sporo klubów w tym sezonie, aż dostał angaż do konca sezonu w Nets(świetny występ w Londynie) który zapewne dostanie więcej minut, po za tym są wartościowi i regularnie dostajacy sporo minut Farmar i Outlaw. Trzy ostatnie mecze w Waszyngtonie wygrywali Czarodzieje i to dość wyraźnie(w domowych meczach grają o niebo lepiej niż na wyjazdach, gdzie mają niechlubną jedną wygraną z Cavs), ale za drobną stawkę spróbuję zagrać na przełamanie tej tendencji. W drużynie gospodarzy pod nieobecność wymienionych graczy i przy słabej ławce, sporo na swoje barki powinien wziąść numer 1 draftu John Wall który ostatnio notuje całkiem przyzwoite zdobycze punktowe, więc z domowym spotkaniu przy powyższych czynnikach powinien spokojnie pokonać linię 17 pkt. Z drugiej strony liczę na conajmniej dobry występ Vujacica, który bedzie miał pole do popisu pod nieobecność Williamsa, jego over widze najpewniej ze wszystkich a i ostatnie mecze pokazują ze linia nie jest wygórowana jak na niego. No i prawie jak w kazdym meczu Nets mogą liczyć na swego lidera Lopeza który w ofensywie jest bardzo mocny, zosatwiając więcej obrony Humpriesowi, który notuje dość długą serią d-d, ale over 16 pkt zamieniłbym raczej na under, bo przy czynnikach które podałem mecz powinien być spotkaniem underowym, po obu stronach parkietu mamy istotne osłabienia graczy odpowiedzialnych za ofensywę, jestem w stanie zaryzykować postawienie 2j. na Under 196,5(FT)✅1.91 Betinternet. GL!
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Phoenix Suns

Typ:2
Kurs:2.05

Jak co tydzień czas na coś z najlepszej ligi świata w koszykówce czyli NBA a tam koniec sezonu coraz to bliżej już coraz to mniej drużyn, która o coś walczy a jak wiadomo gdy niektóre drużyny zapewnią sobie już awans do playoffów to brak im nie raz motywacji dlatego postanowiłem wybrać mecz Los Angeles Clippers - Phoenix Suns. Gdzie goście cały czas z realnymi szansami na awans do playoffów chociaż po ostatniej nie najlepszej postawie niestety będzie już nieco ciężej jak na razie Phoenix jest na 11 pozycji w swojej konferencji i jej statystyki to 34 zwycięstwa przy 33 porażkach ale co ciekawe mają oni trzy mecze mniej niż zajmująca 8 lokatę drużyna, która ma tylko 4 zwycięstwa więcej od Phoenix dltaego awans do playoffów ejst dalej realny. Gospodarze natomiast grają w tym sezonie bardzo słabo i już dawno stracili jakie kolwiek szanse na awans do playoffów jak na razie zajmują 13 lokatę i mają 27 zwycięstw przy aż 43 porażkach. Myślę, że warto postawić na ten mecz ponieważ kurs jest naprawdę fajny a gospodarze o nic już nie walczą w przeciwieństwie do gości.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Washington Wizards - New Jersey Nets

Typ:2
Kurs:1.80

A teraz mecz trochę słabszych drużyn a mianowicie zmierzą się Washington Wizards - New Jersey Nets. Gospodarze już stracili jakiekolwiek szanse na awans do playoffów natomiast ich dzisiejsi rywale w ciąż mają teoretyczne szanse aczkolwiek jest to bardzo wątpliwe. Jeżeli chodzi o tabelę to Washington Wizards jest na 14 przed ostatniej lokacie w swojej konferencji a New Jersey Nets nieco wyżej bo plasuję się na 12 miejscu. Jeżeli chodzi o gospodarzy to wygrali oni 16 spotkań przegrywając aż 51 co jest tragicznym wynikiem ich rywale natomiast wygrali 22 a 45 przegrali. Jak widać obydwie ekipy grają na podobnym poziomie aczkolwiek gospodarze mieli ostatnio bardzo wielką obniżkę formy na 14 ostatnich meczy wygrali zaledwie raz a przegrali aż 13 co jest tragicznym wynikiem. Goście natomiast radzą sobie ostatnio całkiem nieźle na 7 ostatnich spotkań aż 5 wygrali. Myślę, że forma w tym meczu będzie miała decydujące znaczenie a tą dużą wyższa prezentują koszykarze New Jersey Nets.
 
william 84

william

Użytkownik
Co by tu dzisiaj... Na pewno warto postawić na zwycięstwo Nets⛔ po niezłym kursie w okolicach 1,80, za którymi przemawia forma, lepsza sytuacja kadrowa i większy potencjał pod tablicami. W Waszyngtonie szpital, Wall z racji braku dobrego zmiennika eksploatowany ponad miarę, w rotacji gracze kompletnie anonimowi jak choćby Hamady Ndiaye (?). Myślę, że można też zaryzykować Hawks -7,5✅. Pistons to tylko zlepek indywidualności, którym się najzwyczajniej nie chce. &quot;Jastrzębie&quot; u siebie mocne, ostatnio grają trochę w kratkę, ale dzisiejszy spread ze Pistons do pokrycia. W meczu Bucks - Knicks stawiam oczywiście na &quot;niezawodnych&quot; Knicks⛔. :razz: Kurs w okolicach 1,75. Bucks nie mają ani ataku, ani obrony. Knicks mają atak, który jednak czasami zawodzi. Dzisiaj jednak mam nadzieję, że nie zawiedzie. Na Wolves⛔ też można zagrać po kursie w okolicach 1,55. Pozostałe mecze to raczej tylko na podbitkę albo w połączeniu - Rockets✅, Thunder⛔ o.0, Mavs✅, Lakers✅ - ako. ponad 2,00⛔. A dla odważniejszych jeszcze Thunder -13.5⛔. Tyle ode mnie. Powodzenia.

Update:

A co do meczu Clippers - Suns, to radzę nie ruszać. Clippers wczoraj co prawda męczyli się trochę ze słabiutkimi Cavs, ale dzisiaj będą bardziej umotywowani. W tym sezonie jak na razie h2h jest 1-1. Serce mówi, że Suns, a rozum, że chyba jednak Clippers. Warto oglądnąć, ale odradzam typowanie.

Update 2:

Ku*wa mać... Derron Williams wyleciał na 3 mecze z kontuzją nadgarstka. Dlaczego wcześniej tego nie sprawdziłem? Nie wiem. Wiem natomiast, że szanse powodzenia typu na Nets zmalały, i to bardzo...
 
S 22

slooz3

Użytkownik
A moim zdaniem Suns właśnie dzisiaj pogrzebią doszczętnie swoje marne szanse na play-off&#39;y. Od poczatku sezonu nie radzą sobie z drużynami grającymi fizycznie, w poprzednim meczu roztrwonili 25punktową przewagę z Clippersami co tylko pokazuje, że jeżeli choć trochę padnie koncentracja to mają ciężko ze zdobywaniem punktów, a jeżeli nie zdobywają punktów to jeszcze trudniej im wrocic do obrony (tzw.transition defense w ogole nie funkcjonuje).
Clippers oddali pick w 1 rundzie draftu więc nie muszą odpuszczać, zeby dostac wyzszy numer!!
Mogą spokojnie zgrywać mlodych chlopakow ze sobą, walczyc o kazdy metr boicha, trenowac zagrywki, schematy w obronie i budowac tim na następne sezony, zeby w koncu zawitac do play-offs.
Jezeli Suns&#39;om nie będa siedziec trójeczki to Clippers zdominują ich na dechach samym atletycyzmem.
Clippers-Suns 20:30 Typ Clippers 1.95 Betclick ⛔
z ostatniej chwili: nie zagra deandre jordan i brooks(zawieszenie)
 
W 31

walczi

Użytkownik
Milwaukee Bucks - New York Knicks
Typ : 2
kurs : 1,8
buk : betsson
Troche dziwia mnie kursy wystawione na NYK. Jak dla mnie sa nieco zawyzone. Wydaje mi sie ze buki ustalajac kursy kierowaly sie tym co dzieje sie z Knicksami po ALG. Bilans nie jest rewelacyjny. Druzyna przeszla gruntowne zmiany i brak im jeszcze zgrania lecz jest to druzyna z niesamowitym potencjalem wedlug mnie wiekszym niz Bucks. Najwiekszym atutem Milwaukee jest Jennings ktory wylewa siodme poty aby jak najlepiej kreowac gre jego druzyny. Postawa Bucksow jest glownie uzalezniona od niego choc wazni sa tez Bogut i Delfino. Jesli im siedzi sa w stanie wygrac przed wlasna publicznoscia z NYK. Przejdzmy do Knicksow. Mozna powiedziec BIG 3 (Amare,Melo,Billups) ruszaja w trase. Zaczeli od porazki z Detroid choc mecz ten przegrali w 4Q. Jesli Fields i Melo beda dzis dziurawic to mecz bedzie na korzysc Knicksow. Melo w meczu z Detroid zanotowal 2/12. Tragiczna skutecznosc. Nie zapominajmy tez o Amare ktory grajac w high post oraz grajac picki z Billupsem miazdzy Boguta fizycznie. Dodajac do tego mam nadzieje ze Melo bedzie lepiej trafial jak w swoim debiucie w knicks choc wtedy nie mial porazajacej skutecznosci napawa optymizmem. Dorzucmy jescze potencjal dystansowy Billupsa i mamy komplet do zwyciestwa nad Buks.
Houston Rockets - Utah Jazz(+6,5)
Typ : 1
Kurs : 1,85
Niewatpliwa dominacja meczu przez Houston. Do meczu wraca Scola. Houston przed swoja publicznoscia radza sobie stosunkowo dobrze i dochodzi do tego walka o PO tak samo jak Jazzmanow. Noi kluczowy argument. Kontuzje Jazz :
Raja Bell SG - Mar 20: Day-to-Day
Andrei Kirilenko SF - Mar 20: Day-to-Day
Paul Millsap PF - Mar 20: Day-to-Day
Francisco Elson C - Mar 18: Day-to-Day
Ronnie Price PG - Mar 18: Day-to-Day
Mehmet Okur C - Mar 17: OUT
Devin Harris PG - Mar 16: Day-to-Day
I do tego brak solidnego playmakera. Rockets rozniosa Utah na swoim parkiecie. W 10 ostatnich meczach notuja dobry bilans 7-3. Budza sie gdyz czuja krew, realna szanse na playoffy.
 
william 84

william

Użytkownik
Troche dziwia mnie kursy wystawione na NYK.
Kursy nie mogą dziwić. Knicks z Melo grają dużo gorzej, przede wszystkim w obronie, której właściwie nie ma. Sami zawodnicy twierdzą, że w każdym meczu grają inny schemat defensywny, więc nie mają szans na zgranie. W ataku za to strasznie chimerycznie. Bucks walczą o PO. Ostatnio granie na Knicks wiąże się z dużym ryzykiem, można wręcz powiedzieć, iż jest to loteria. :razz:
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Kursy nie mogą dziwić. Knicks z Melo grają dużo gorzej, przede wszystkim w obronie, której właściwie nie ma. Sami zawodnicy twierdzą, że w każdym meczu grają inny schemat defensywny, więc nie mają szans na zgranie. W ataku za to strasznie chimerycznie. Bucks walczą o PO. Ostatnio granie na Knicks wiąże się z dużym ryzykiem, można wręcz powiedzieć, iż jest to loteria. :razz:
Racja. Ale chyba nie po to sprowadzili Melo i Billupsa, żeby grać w kratkę. NY musi wygrywac, bo każdy tego od nich wymaga. Milwaukee obrone ma, w ataku wiadomo nic nie działają prawie. Zanim Milwaukee sie spręży dziś do ataku to Knicksi im z 10 pkt walną. Takie moje zdanie i gram na Knicks nawet większe handi -4,5 ;))
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Weźcie pod uwagę, że w Nets nie zagra Deron Williams. Bardzo dużo stanowi o sile nowych Nets...
Edit: Nawet nie zauważyłem, że mecz już trwa...Tak czy siak jednak Nets bez Williamsa mogą już nie grac tak dobrze jak do tej pory. I nie mówię już nawet o dzisiaj trwającym spotkaniu tylko już o pozostałych spotkaniach, które zostały do końca sezonu.
 
V 40

vanguarde

Użytkownik
Bucks-Knicks
Bucks +5,5 1.50 Bet365 4/10✅ 100-95
Brandon Jennings (MIL Bucks)- Ilość asyst over 5,5 1.83 Bet365 5/10 ✅ 11
John Salmons (MIL Bucks)- Ilość punktów over 14,5 1.83 Bet365 4/10✅ 22
Andrew Bogut (MIL Bucks)-Ilość punktów over 12,5 1.83 Bet365 3/10✅ 13
Andrew Bogut powyżej 9.5 zbiórki 1.83 Bet365 4/10✅ 12
do spróbowania:
Chauncey Billups (NY Knicks) - Ilość asyst over 5,5 1.83 Bet365⛔4
Carlos Delfino (MIL Bucks) - Ilość punktów over 12,5 1.83 Bet365 ✅ 30
Brandon Jennings (MIL Bucks) - Ilość punktów- over 15,5 1.83 Bet365⛔ 14
Andrew Bogut ( 3.5 ) punkty -typ 2 1.85 Betsson Chauncey Billups ( -3.5 )-1.85✅ 13-21

Kozły wcale ofensywnie tak nie dołują, juz mecz z Orlando(przegrany po dogrywce) było prognostykiem lepszego grania, mimo że bez Boguta i Ilyasowy, a ostatni już z Bogutem i z silniejszymi ostatnio Nets pokazał i charakter i skuteczność, bo wygranie z nets 110-95 to ostatnio rzadkość na terenie Bucks taki wysoki wynik, głównie za sprawą postępu w grze Jenningsa, choć i Salmons i Delfino sporo punktów są w stanie zdobywać. Troche boję się optymizmu na Knicks, Melo zapaść skuteczności w ostatnim meczu, pierwsze odważne wywiady że nie spodziwał się takij huśtawki taktyk, w jednym meczu obrona tak w drugim inaczej, ogólnie krytyka pod kątem bronienia, i w sumie słusznie, Turiafa-przyzwoitego jak na ten team obroncy nie ma w meczu można powiedzieć, Amare zaczął więcej zbierać, ale jak kuleje ofensywa tak jak w ostatnim meczu to oni meczu inaczej nie wygrają, a kuleje i jeszcze te ich zjechane końcowki w których oddają mecz. Krytyka trenera nie rusza, każe poczekać z wszelkimi porównaniami odnośnie wyniany do czasu za 2,3 lata, ale chyba coś mu się pomyliło, bo przecież po to ściagneli już teraz Melo sporo za to płacąc(a mogli poczekać na darmoche do lata) żeby wynik był jak za dotnknięciem przycisku( a jest bilans 7-7 po wymianie z tymże tylko 1 win na ostatnich 5 meczy). Z Kozłami mocnymi w obronie beda mieć spore problemy, nawet przy słabszej formie Boguta męczącego się z migreną, ale poprawili offense i tu mogą wcale tak nie odstawać od Knicks. Poza tym motywacja, Bucks-ostatni dzownek i chyba to potwierdzają ostatnimi dwoma meczami ze nie zrezygnowali, natomiast De Antoni na krytykę obrony odpowiada że musza się teraz &quot;martwić&quot; o zakwalifikowanie do PO(aż tak boi się że zespół może roztrwonić pozycję jaką ma). Knicks to najbardziej niewdzięczny ostatnio team do typowania, dziś są faworytami, a wtedy zazwyczaj zawodzą, poza tym teren Bucks - ciężka sprawa.

Minnesota-Kings Ht/Ft - Wilki/Wilki 2.15 Centrebet 3/10 ⛔ (K.Love kontuzja po 14 min., Beasley tylko 15 min.13pkt- chyba odczuwa upadek na plecy po łokciu Bynuma)
1Q MInnesota -1 1.98 Sportbet 3/10⛔
1 Half MIneesota -2 WH/Betway 1.95 3/10⛔
Wilki pokazały charakter w ostatnim meczu w Los Angeles z piekielnie mocnymi w ostatnim czasie LAL. Cały mecz napedzili strachu mistrzom, którzy od poczatku mieli problem ich dognac, a potem było łeb w łeb, nieciekawy incydent łokcia Bynama na Beasleyu co mogło się skonczyć kontuzją conajmniej, słusznie wyrzucony niejako dał impuls do lepszej gry LAL w koncówce, która jak zwykle Wilki psują, więc i tym razem ją przegrali. Dzis mają znacznie łatwiejszego rywala, po ostatnim tak dobrym meczu, widać ze ta młoda druzyna bedzie walczyła na swoim parkiecie z każdym na 100%. Kingsi w rosypce psychicznej po dość wyrażnych ostatnich przegranych, siadła im bardzo skuteczność, zaliczają duże undery,i dziś w meczu też może być underowo, ale wynik i tak bedzie wysoki więc kilka typów na graczy warto zagrać, na Beasleya, Lova i Johnsona, a z drugiej strony Cousinsa np. GL!
 
william 84

william

Użytkownik
Tak jak przypuszczałem zwycięstwo Nets bez Williamsa było mało prawdopodobne, aczkolwiek po pierwszej połowie można było mieć nadzieje. Jednak bardzo słaba III kwarta w wykonaniu NJN napędziła Wizards, którzy dogonili rywali. W końcówce zabrakło właśnie D-Willa, który pociągnąłby grę.

Knicks nieźle wystartowali - 4/26 z gry i 9 pkt przy 32 Bucks w pierwszej kwarcie. :grin: To jest jednak komedia co się tam dzieje...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom