>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
looker29 0

looker29

Użytkownik
Miami win &amp; James MVP @ 1,92 ==&gt; 200-&gt;384 PLN
Spurs win &amp; Parker MVP @ 14,18 ==&gt; 34,2-&gt;484,96 PLN
Spurs win &amp; Duncan MVP @ 15,75 ==&gt;20-&gt;315 PLN
Spurs win &amp; Green MVP @ 17,33 ==&gt; 20-&gt;346,6PLN


No myślę, że nic nie przeszkodzi w wygranej!

/kursy z betsafe
a&#39;propos powyższego typu, nad którym również myślę od dłuższego czasu i uważam za dobrą inwestycję..
czy była kiedykolwiek sytuacja, aby MVP został ktoś z ekipy przegranych..? bo zastanawiam się nad tym czy jest taka możliwość, by nawet pomimo wygranej SAS mvp dostał LBJ? na co zdecydowanie zapracował w tej serii.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
a&#39;propos powyższego typu, nad którym również myślę od dłuższego czasu i uważam za dobrą inwestycję..
czy była kiedykolwiek sytuacja, aby MVP został ktoś z ekipy przegranych..? bo zastanawiam się nad tym czy jest taka możliwość, by nawet pomimo wygranej SAS mvp dostał LBJ? na co zdecydowanie zapracował w tej serii.
Kolego twoje lenistwo jest okropne.
Tak. Miała miejsce taka sytuacja. Jeden raz. W pierwszym roku (1969 r.) przyznawania tej nagrody gdy Jerry West został wybrany MVP finałów mimo że jego zespół przegrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
San Antonio Spurs @ Miami Heat 21 Cze -03:10 Koszykówka NBA
over 183,5 ⛔
wh
1,53

Co gram na Miami to albo dostają baty albo nie pokrywają hendi- a wiec na ostatnia noc z nba wydaje mi sie najlepszym rozwiązaniem pobranie zaniżonej Lini pkt.W poprzednich 6 spotkaniach tylko raz ta linia nie została przekroczona.Obrońcy trofeum ,ekipa Miami chyba jest lekkim faworytem w tym ostatnim meczu, ale patrząc na przebieg poprzednich spotkań, każdy wynik jest możliwy.Na pewno atut własnego parkietu -wsparcie fanów plus niesamowita pogoń w ostatnim meczu dają Lebronowi i spółce chyba większy hendicap. Ta porażka gdzieś chyba może siedzieć w głowach graczy spurs.Te finały maja dziwny przebieg, każdy mecz jest inny- ma swoja dramaturgie- obie ekipy sa bardzo doświadczone, maja duże wahania formy. Raz zagrają świetnie w obronie, raz ktoś odpali za trzy i tak w kolo, dzisiaj poznamy mistrza. Jak dla mnie lepsze wrażenie sprawiają ostrogi -graja chyba najbliżej swojego optymalnego basketu; szybka, ofensywa koszykówka -oparta na zespołowej grze to duży atut. W poprzednim meczu zabrakło troszkę szczęścia no i mistrzostwo ze strony Reya ...czego możemy sie spodziewać dzisiejszej nocy na pewno walki niesamowitej determinacji z obu stron.Niech to będzie najlepszy mecz tej serii i wygra...
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
takie pytanko, bo słabo się orientuję... tytuł MVP jest przyznany od razu po meczu? czy jakiś czas (kilka godzin/dzień/kilka dni) po ostatnim meczu?
/do usunięcia jak ktoś odpowie
 
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
Miami Heat - San Antonio Spurs over 189.5 (Totals) 1,90 bet-at-home

Ostatni, decydujący mecz. Myślę, że drużyny nieco rozluźnią szyki obronne, bo najważniejsze w tym meczu będzie przełamywanie obrony przeciwnika. Spodziewam się wyrównanego meczu i dużo akcji &quot;punkt za punkt&quot;. Ponadto wyniki poprzednich pięciu spotkań pokazują, że taki overek ma szansę wpaść.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Dwyane Wade - Manu Ginobili
kto więcej asyst? Ginobili @ 2.03 ✅ Betsson


Ginobili wyglądał na najbardziej załamanego człowieka na ziemi po finałowym siódmym meczu, bo i prawda jak się można czuć wypuszczając mistrzostwo z rąk? Poza mistrzostwem Manu wypuszczał też piłkę, i to osiem razy.

&quot;Manu will be good.&quot; Tim

Duncan ma rację, bo słabe mecze w tej serii mu się zdarzają i to nawet notorycznie prócz G5 ale się odbija, jak mu nie siedzi to bierze się za rozgrywanie. Po słabym G2 już w meczu trzecim miał 6 asyst, po słabym G4 miał 10 asyst w kolejnym spotkaniu. Nawet po tym double double jakie miał jeszcze w San Antonio powiedział, że zależy mu bardziej na jeszcze lepszym znajdowaniu partnerów i kreowaniu dla nich pozycji. W szóstym meczu starał się ale obrońcy Miami wysoko wychodzili do pick&amp;rolli i wysoko bronili, przecinali te podania stąd te jego 8 strat. Wade z kolei, ma niezłą średnią asyst w tych finałach na poziomie 5.2 ale gdyby nie miał tego meczu siódmego z pewnością zrobiłby sobie przerwę bo jego kolano wygląda naprawdę coraz gorzej. Poza tym, statystycznie przedstawiano jego cyferki gdy jest na parkiecie z Jamesem - no nie wygląda to dobrze. Wade w takiej dyspozycji, przeciwko Spurs i bez rzutu zabija spacing Heat. Być może Spo zamierza coś z tym zrobić, wstawić i trzymać Millera w końcówce?

Ginobili zawsze był pupilem Popa i zabierając mu piłkę z rąk dobrze wie, że to jeszcze bardziej obniży jego pewność siebie, świat mu się zawali.

“We don’t think we played a great game, but we were in a great position,” Manu

Oby tak było. COME ON SPURS!

PS. Ciekawostka: Skip Bayless i Stephen A Smith typują zwycięstwo Spurs w G7 :cool: CLICK

EDIT: Czuje się okropnie. Heat Mistrzem NBA...
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Co myślicie o overze Leonarda 12.5? W ostatnim spotkaniu spokojnie przekroczył linie (22pkt), linia nie drgnęła, kursy bardzo podobne.
cholera wie Leonard ostatnio dobrze sie pokazywał i dobre staty ma ,ale jak Green by odpalil to Leonard mniej bedzie rzucal.

Tony Paker over 19,5pkt 10/10
Tobet
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
nie wiem czemu wszyscy tak za tym overem optujecie..jak dla mnie underek to świetna opcja..nie patrzyłbym na wcześniejsze mecze..Spurs mogą wygrać ten mecz tylko obroną, jak pójdą na wymianę ciosów to polegną niemiłosiernie. Z kontry raczej grać nie będą, bo ostatnio zostawili sporo sił. Więc w mojej ocenie będą maksymalnie spowalniać grę, grając przez Duncana, który ostatnio Bosha gwałcił niemiłosiernie. Miami w obronie ogórami też nie są, więc jak dla mnie mecz się skończy na ok 180 ptk. Póki co jeszcze nic nie zagrałem.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja na dzisiejszą noc zagrałem, to o czym była tu dyskusja kilka dni temu przy okazji meczu nr 6. Jednak tym razem wydaje mi się to mega pewne.
Miami win &amp; James MVP @ 1,92 ==&gt; 200-&gt;384 PLN
Spurs win &amp; Parker MVP @ 14,18 ==&gt; 34,2-&gt;484,96 PLN
Spurs win &amp; Duncan MVP @ 15,75 ==&gt;20-&gt;315 PLN
Spurs win &amp; Green MVP @ 17,33 ==&gt; 20-&gt;346,6PLN
Mógłbyś powiedzieć jak to zagrałeś?
&quot;Możesz złożyć tylko pojedynczy zakład w sektorze Zwycięzca.&quot;
Nie da się tego zagrać, a już na pewno nie w Betsafe.
Proszę nie usuwać, potem sam usunę. ????
E:
Aha, tak to wygląda, to proszę moda o wyczyszczenie tych postów na temat łączenia tych zakładów.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
W tym momencie Spurs mają większy potencjał w ataku i ten mecz jeśli wygrają to własnie atakiem.Kwestia tego czy będą dobrze grać inside-outside. Ostatnio Duncan do połowy genialnie, ale jak Spurs oddawali tak mało trójek i pudłowali z czystych pozycji,to Heat podwajali Tima i atak Spurs stanął kompletnie.
W obronie muszą ograniczyć Chalmersa,Wade&#39;a czy Allena, nie zostawiać strzelców na czystych pozycjach i powinno być dobrze.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mógłbyś powiedzieć jak to zagrałeś?

&quot;Możesz złożyć tylko pojedynczy zakład w sektorze Zwycięzca.&quot;

Nie da się tego zagrać, a już na pewno nie w Betsafe.

Proszę nie usuwać, potem sam usunę. ????

Normalnie grane, też mam tak pograne. Widać trochę osób pograło i się skapnęli, że słabo im się to opłaca, więc wykluczyli możliwość łączenia tego.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Mógłbyś powiedzieć jak to zagrałeś?

&quot;Możesz złożyć tylko pojedynczy zakład w sektorze Zwycięzca.&quot;

Nie da się tego zagrać, a już na pewno nie w Betsafe.

Proszę nie usuwać, potem sam usunę. ????
Przecież zagrał to w singlach.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Miami Heat vs San Antonio Spurs
Jak dla mnie to w takim meczu mimo że jedna drużyna gra na swoim parkiecie to jednak szansę są 50:50, od początku stawiałem na Spurs i myślę że dziś to wygrają z jednego &quot;małego&quot; powodu, jakiego? Są lepsi.Przegrali ostatni mecz po prostu mega frajersko ale to nie znaczy że przegrali mistrzostwo. Pierwszy mecz w Miami wygrali, drugi przegrali ale już ten trzeci powinni wygrać i cieszyć się już przedwczoraj mistrzostwem. Stało co się stało, trzeba wziąć się garść i to wygrać. W ostatnim meczu Spurs zagrali na bardzo słabej skuteczności zza obwodu, tylko 27.8%, czy dziś się to znów powtórzy? Na 99% nie. Największym problem Heat jest oczywiście to że bazują tylko na LeBronie który jak zagra dzisiaj słabiej to Miami prawie na pewno przegra ten mecz. Poza tym LeBron bierze często na siebie odpowiedzialność ale nie do końca mu to wychodzi, można powiedzieć że ma &quot;jaja&quot;, ale w najważniejszych momentach mu się &quot;zmniejszają&quot; do przepiórczych. Spurs jest kilku graczy którzy w decydującym momencie nie będą próbowali podawać tylko zamkną oczy i rzucą, w Heat jest LBJ, Allen i...? Nikt więcej. Zapowiada się 4 finał LeBrona i trzeci przegrany, moim zdaniem po prostu jest on świetnym graczem ale jednak czegoś mu brakuję, to nie jest drugi Michael Jordan. Trzeba również powiedzieć że Miami mimo wszystko jest o słabsza niż w tamtym roku, to nie jest również ta sama drużyna która seriami wygrywała mecze w sezonie zasadniczym. Wade jest bez formy, ma problemy z kolanem i jeden czy dwa lepsze mecze tego nie zmienią, Bosh to samo, BIG 3 Miami to już przeszłość, Indiane przeszli dzięki doświadczeniu które wykorzystali w g7, tutaj doświadczeniem na pewno nie wygrają. Kursy na Spurs bardzo fajne więc nie pozostaję nic innego jak granie na drużynę z San Antonio.
Typ: San Antonio Spurs @ 3,18 Pinnacle
Jako że gram na Spurs i widzę ich jutro z pierścieniami na palcach to również wypada zagrać na MVP finałów, Green po ostatnim meczu odpadł z rywalizacji i jeśli Spurs wygrają to MVP zostanie prawie na pewno Duncan lub Parker, wybór między oboma może wydawać się bardzo trudny, typowe 50:50 jednak ja dokładnie policzyłem statystyki i tutaj Tim niemal miażdży Francuza.
Parker
-punkty: 100
-zbiórki: 13
-asysty: 41
-straty: 5
-bloki: 1
-skuteczność rzutów: 44,5%
-skuteczność rzutów osobistych: 62,72%
Duncan
-punkty: 108
-zbiórki: 73
-asysty: 8
-straty: 1
-bloki: 8
-skuteczność rzutów: 50,43%
-skuteczność rzutów osobistych: 76,67%
6:1 dla Duncana który wybierany był już MVP aż 3 razy, Parker tylko raz.
Typ: MVP - Tim Duncan @ 5,50 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 80

pididi

Użytkownik
NBA Final Game 7: Total under 189 kurs: 1.8 pinnacle✅

nie wiem czemu wszyscy tak za tym overem optujecie..jak dla mnie underek to świetna opcja..nie patrzyłbym na wcześniejsze mecze..Spurs mogą wygrać ten mecz tylko obroną, jak pójdą na wymianę ciosów to polegną niemiłosiernie. Z kontry raczej grać nie będą, bo ostatnio zostawili sporo sił. Więc w mojej ocenie będą maksymalnie spowalniać grę, grając przez Duncana, który ostatnio Bosha gwałcił niemiłosiernie. Miami w obronie ogórami też nie są, więc jak dla mnie mecz się skończy na ok 180 ptk. ......
Przedmówca wyjął mi to z ust jakkolwiek by to nie brzmiało....:cool:

Po dwóch underach w GM1 oraz GM2, overami sypnęło w kolejnych 4 pojedynkach między obydwoma ekipami. GM6 potrzebowała dogrywki aby również był over i to jest jedyny powód dlaczego padł over. W dzisiejszej batalii gdzie zwycięzca bierze wszystko, oczekuje grindowania pomiędzy Spurs i Heat. Historycznie spotkania GM6 oraz GM7 generalnie oscylowały w low scoring. Skoro GM6 byłaby underem gdyby nie dogrywka więc trend do undera w GM7 jest bardziej prawdopodobny. Miami pozwala przeciwnikowi na rzucenie 88.8 punktów u siebie w Airlines Arena, zatrzymując 6 z 12 przeciwników na poziomie 87 punktów lub mniej. San Antonio defensywa również grana jest na wysokim poziomie. Ostrogi zatrzymali LBJ i spółke na poziomie 95.3 punktów w regulaminowym czasie gry w trzech pojedynkach rozegranych w Miami. Spodziewam się dzisiejszej nocy wolnego tempa akcji co doprowadzi do low scoring game...

P.S. to mój ostatni typ w tym sezonie jak się nie trudno domyśleć. Dzięki wszystkim za opinie, reputacje, słowa krytyki. Pozdro dla Toolmajstera niech mu piłka tenisowa lekką będzie...:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Proponuję uderzyć z grubej rury:

Miami Heat vs SAS
SAS -4,5pkt⛔⛔⛔ i po finałach, niestety Heat, no ale gratulacje
William Hill
4,5

Już trochę śmieszne jest patrzenie na te kursy i stawianie Heat w roli zdecydowanego faworyta. Wszystko da się zrozumieć:magia LJ, własna hala, obrona tytułu, blabla, ale bez jaj. Spurs chyba już udowodnili, że nie są ani trochę słabsi niż Heat. Nawet jeśli przegrają tą serię to należy im się wielki szacunek, bo w ostatnim spotkaniu widać było jak gracze z Miami mieli pełne porty. Udało im się wyrwać wygraną- szacun za to, ale każdy go oglądał ten mecz, wie jak to powinno się skończyć... W przekroju całych PO to ekipa SA bardziej zasługuje na tytuł i ja liczę, że dziś wygrają. Jednego też można być pewnym- Pop po fali krytyki odrobił lekcje i jeśli Spurs wygrają ten mecz, to raczej nie jednym czy dwoma punktami tylko w zdecydowanym stylu. Życzę nam wszystkim wielkich emocji i nieprzespanej nocy. NBA- Where amazing happens ????

Hehehe Dzięki Didi za pozdrowienia i nawzajem all the best ????

P.S. Nie pij za dużo wina, bo zaśniesz przed porażką Heat:p i dodatkowo na korcie dostaniesz baty ????
 
S 6

serenowy

Użytkownik
Miami Heat vs SAS
Tegoroczny sezon powinien zakończyć się na Meczu 6 w Finale. SAS z własnej głupoty jak dla mnie przegrali cały Finał czemu przegrali? A to dlatego że Majstra mieli w kieszeni wystarczyło tylko po nią sięgnąć ręką, napiszecie fart Miami ja napiszę Bezmyślność SAS i tyle bo gdy 9 sek przed końcem Miami Oddaje 1 rzut za 3 i jeszcze zbiórka i rzut i za 3 to już bezmyślność.Jak Oni kryli Allena?.
Można powiedzieć że SAS miało mistrza rzez około 47.54 min. Dziś Miami rozgromi SAS bez problemu wspomniecie moje słowa;p

Też wg mnie warto over 97 pktów Miami
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Miami Heat - San Antonio Spurs
over 187
1.90
Pinnacle
3/10
W grze już od dłuższego czasu mam, że Heat wygra serię @ 2.10 10/10.
W dzisiejszym meczu , jesli Heat wygrają, to sytuacja jest prosta, bo tylko LBJ na nią zasługuje.
Przewaga parkietu Heat będzie tutaj kluczowa. Heat pokazali, w meczach, w których MUSZĄ, na jaki poziom wskakują.
Sprawdzian dla trio Greene, Neal, Leonard - &quot;świeżaki&quot;. O ile pojedyncze mecze w serii mieli czasami perfekcyjne, tak ten mecz powinien być pod znakiem doświadczenia, czyli weteranów.
Złym znakiem dla SAS jest, że LBJ wskoczył na swój poziom i ani Leonard ani Greene, w jego normalnym trybie nie potrafią znaleźć odpowiedzi.
Sędziowie: http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/matchups/g5_referees_2.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Przewaga parkietu Heat będzie tutaj kluczowa. Heat pokazali, w meczach, w których MUSZĄ, na jaki poziom wskakują.
W G6 musieli i jakoś nie widziałem, żeby wznieśli się na jakiś nieosiągalny poziom dla Spurs... Gdyby nie splot wielu loteryjnych i dziwnych sytuacji w 4Q, a głównie w jej końcówce, które Miami szczęśliwie wykorzystali na swoją korzyśc to dzisiaj już by meczu nie było, więc nie wiem po co znów na siłę próbujesz wmówic, jakie to Heat jest dobre w trudnych sytuacjach. 10/10 w finale NBA... Pozdrowienia ????
Zresztą jak czytam Twoje analizy to chyba w 90% się z nimi nie zgadzam. Zupełnie inaczej widzę to, co przedstawiasz od jakiegoś czasu, więc nie będę rozwijał tematu bo to nie pora i czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 126

mj_bull

Użytkownik
Nie znam się na koszykówce, ale wszystkie spotkania finałowe oglądałem na żywo. W dzisiejszym meczu moim zdaniem nie ma faworyta, bo gdy spotykają się dwie najlepsze ekipy sezonu w 7 meczu finałowym może zdarzyć się wszystko. Jak ktoś już prędzej wspomniał szanse są na 50-50. Skoro tak to wole pograć na tych z wyższym kursem. Wyniki jak na razie układają się naprzemiennie i liczę, że będzie tak również i tym razem. Żadna, nawet najlepsza analiza nic tutaj nie pomoże, bo wynik ten konfrontacji jest chybił - trafił.

SA @ 3,1 Tobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom