>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
K 168

kbak93

Użytkownik
no dobra dobra jeden typ znawca, nie przewidział, że CAVS przygotują sie do meczu u siebie w halii cały TYDZIEŃ no i kolejny znawca nie zobaczył overu. Popełniałem większe błędy. Co do meczu jest to instant nobet na Warriors. Nawet jak rozgromią Cavs w pierwszej kwarcie 20 pkt. Za to jest bet na Cavs ale nie stawiałbym dużych pieniędzy.
Lebron nadal jest tragizny nawet jak rzuci 40 pkt ponownie
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
no dobra dobra jeden typ znawca, nie przewidział, że CAVS przygotują sie do meczu u siebie w halii cały TYDZIEŃ no i kolejny znawca nie zobaczył overu. Popełniałem większe błędy. Co do meczu jest to instant nobet na Warriors. Nawet jak rozgromią Cavs w pierwszej kwarcie 20 pkt. Za to jest bet na Cavs ale nie stawiałbym dużych pieniędzy.
Lebron nadal jest tragizny nawet jak rzuci 40 pkt ponownie
Chyba za dużo wypiłeś koleżko... Radzę poczytać trochę o Jego osiągnięciach, wpisał się w na stałe do historii, do tego kosmiczne ostatnie 2 mecze ale i tak jest słaby heh...
Łap wiki i poczytaj co nieco...
https://pl.wikipedia.org/wiki/LeBron_James#Osi.C4.85gni.C4.99cia
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Piękny mecz póki co, dużo walki. Gsw i green się już wy3jkowali
Go go cavs! LBJ po mvp!
Lebron!! Co za bloki, co za mecz! Brawo Cleveland! Brawo Irving!
MVP już tylko formalnością. Końcówka meczu miazga!! Curry przegrał ten mecz GSW
????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Orientuje sie ktos co tam z Bogutem?

2.730
Cavs win
Pinnacle

Final game.LBJ pokazał kto rządzi w lidze 82 punkty w dwóch meczach do tego wsparcie Irvinga i Warriors leżą i kwicza.Jak dla mnie nie może być inaczej.
Nie może być bo ja mam Cavs win po kursie ponad 4.00 za wysoka stawkę.
Jazda King NA NICH!!!
Mam nadzieje ze mod nie będzie zly ale to jest moja noc i Cavsow...

Do tego:
Cavs to win NBA
2.900
✅ ✅ ✅

Ze mną sie zarabia bo jestem poważny.
Pozdrawiam i czekam na repute bo wiecie ze sie należy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Brawo Cavs. Kibicowałem GSW, ale gracze Cleveland w 100% zasłużyli na to mistrzostwo. Curry książkowo przegrał im ten mecz w końcówce. 2 rok z rzędu zawiódł w finale i na nic tu genialny mecz Green&#39;a. Kapitalny Irving dziś dał lekcję gry liderowi Warriors. GSW muszą wprowadzić jakąś alternatywę dla trójek Splash Brothers, bo jak widać bez tego leżą po całości.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Nic tylko czekać do następnego sezonu ???? Aż się rozpłakałem jak zawyła ostatnia syrena... Coś pięknego, brawo Cavs ;)
 
5567 719

5567

Użytkownik
King wrócił do domu zdobyć mistrzostwo dla Cavs. Piękna noc. Plakalem razem z nim. Coś pięknego.

/heh jak kolega wyżej ????
 
C 581

czajnol

Użytkownik
No coz juz po finalach I Cavaliers zaliczyli niesamowity comeback. Ja rowniez w tych finalach kibicowalem GSW I szczerze mowiac myslalem ze pojda Im one latwo , trzeba przyznac ze od stanu 3-1 Cavaliers zostawili wszystko co tylko mogli na parkiecie a LeBron krecil niesamowite nr . Szkoda mi GSW Bo mogli przypieczetowac ten swietny sezon mistrzostwem niestety nie udalo sie I pozostaje tylko pogratulowac Cavs ????
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Będąc obiektywnym, jestem wściekły na to co Silver zafundował ! Biznes to biznes, ale sprawy na parkiecie zostawiamy do wyjaśnienie na parkiecie. Finał, który został wyreżyserowany i nie umniejszał tutaj Cavsom, pokazali charakter, brawo ! Ale to co zrobił zarząd ligi woła o pomstę do nieba i w tę stronę to dalej iść nie może. Nie da się na siłę pompować mamony ! Le Bron zdobywa wszystko co miał zdobyć - już nic nie musi. Ale z drugiej strony, chcę zobaczyć jeszcze silniejszych Wojowników, którzy w przyszłym sezonie udowodnią niedowiarkom i też tym, którzy nie dojrzeli do tego, czym jest nowa koszykówka XXI wieku.
Poza aspektami czysto bukmacherskimi, to jest to po prostu smutne widzieć Klaya czy Stepha &quot;okradzionych&quot; z tak mistrzowskiego sezonu. Sam nie wierzyłem w teorie spiskowe i dalej nie twierdzę, że Cavs zdobyli mistrzostwo wyłącznie dzięki temu, lecz nie da się ukryć, że pieniądze w sporcie znaczą coraz większą rolę i jeżeli to pójdzie dalej w tą stronę, to przestanie to być po prostu sportem.
Szacunek dla GSW za najlepszy sezon w historii.
Brawo LBJ za legacy
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ta rywalizacja to kolejny przyklad ze z GSW zadni mistrze i taki styl gry zostal zmiazdzony w latach 90tych.
Moze to i dobrze wyglada widowiskowo, na podworku ale wystarczy lepszy rywal w obronie na play off i juz leza i kwicza. Problem w tym ze poltyora roku za rywali mieli samych kabareciarzy i niektory msie wydawalo ze to &#39;najlepsza druzyna w historii&#39; i te pierdy
Guzik prawda, kilka czap i juz gwiazdy nie sa soba
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
duckland 884

duckland

Użytkownik
Piekna noc! Przy 2-3 wycofalem kase ale przy 3-3 na ostatnia chwile zlapalem @2.7 i zagralem jeszcze raz.....ale ch***** tam panie z pieniadzmi. LBJ to najwieksza gwiazda ligi od paru ladnych lat i moim zdaniem jego dwa pierscienie przed tym finalem to bylo naprawde duzo duzo za malo. Sam w wywiadzie wczoraj przed spotkaniem mowil ze zrozumial po latach ze moze robic tylko swoje najlepiej jak potrafi i ogladac co robi reszta. Nie jeden ziemniak ma 3-4 pierscienie bo byl w dobrej druzynie a taki KING ktory jest lata swietlne przed reszta NBA musi na glowie stawac, rozdwajac sie albo i potrajac i tak czesto nic z tego nie wynikalo bo starzy Cavs to byla ekipa na 20 miejsce w lidze bez niego. Dlatego mam do niego szacunek i kibicowalem Cavs jak tam gral, potem Heat jak przeszedl i zdobyl 2 pierscienie a nastepnie znowu Cavs bo ogladam NBA w 80% dla niego i ten 3 pierscien zdobyty z 1-3 z takim drewnem jak Love czy nic kompletnie nie wnoszaca lawka to jest czysty nokaut pokazujacy czym jest ten czlowiek. Mozna napisac co zostalo z Miami jak odszedl, mozna zobaczyc jego liczby z 14 ostatnich spotkan z Warriors (32.5pkt, 13zbiorek, 9 asyst) mozna sobie przypomniec ostatni final gdzie sam wygral dwa mecze ale to wszystko w takiej lidze jak NBA dalo mu dopiero tej nocy 3 pierscien jak NAJBARDZIEJ zasluzony moim zdaniem. Mysle ze w jakims konkursie 1v1 to by kazdego zjadl jak amatora a taki Curry ktory jest swietnym graczem z najlepszym rzutem w Nba nie ma do niego startu kompletnie. KING to KING i ta ksywka pasuje tutaj w 100% bez niego ta liga niewiele oferuje. Kto by wszedl w jego buty? Gratuluje i ciesze sie jak dziecko. #Cavschamps!
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Ta rywalizacja to kolejny przyklad ze z GSW zadni mistrze i taki styl gry zostal zmiazdzony w latach 90tych.

Moze to i dobrze wyglada widowiskowo, na podworku ale wystarczy lepszy rywal w obronie na play off i juz leza i kwicza. Problem w tym ze poltyora roku za rywali mieli samych kabareciarzy i niektory msie wydawalo ze to &#39;najlepsza druzyna w historii&#39; i te pierdy

Guzik prawda, kilka czap i juz gwiazdy nie sa soba
Dobry blok zafundował Curremu LBJ, śmiać mi się chciało jak się później na Niego patrzał, to było coś w tym stylu --&gt; :zy3ou:

???? ???? ????
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
S.Curry nie otrzyma nagrody MVP @ 2.20 ✅
D.Green z MVP @ 2.05⛔

over 0.5 TD w finalach @ 1.70✅

Chociaz tyle sie udalo

Brawo Konar za konsekwencje. Duze slowa uznania dla Ciebie. Leci Repute
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Do wszystkich tych co piszą że GSW to nie mistrzowska drużyna, chciałbym wam tylko przypomnieć że LEbron własnie z nimi rok temu poległ, to oni są rekordzistami sezonu zasadniczego jeśli chodzi o bilans, a wielki finał nba przegrali w tym roku z Clevland &quot;jeśli licząc małe punkty z każdego meczu&quot; róznicą dokładnie 4 oczek. Wieć jednak trochę szacunku wypada mieć ;)

Co nie zmienia faktu że to był swietny finał, napięcie do końca, 1 raz w histori powrot z 1-3 na 4-3! Po końcowej syrenie widać było ile dla zawodników Clevland to znaczy, Lebron 2 metrowy koń a płakał jak dziecko, to mówiło samo za siebie

Dzięki wszystkim za dobre typy w tym sezonie, i do zobaczenia już niebawem w kolejnym sezonie ????
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Do wszystkich tych co piszą że GSW to nie mistrzowska drużyna, chciałbym wam tylko przypomnieć że LEbron własnie z nimi rok temu poległ, to oni są rekordzistami sezonu zasadniczego jeśli chodzi o bilans, a wielki finał nba przegrali w tym roku z Clevland &quot;jeśli licząc małe punkty z każdego meczu&quot; róznicą dokładnie 4 oczek. Wieć jednak trochę szacunku wypada mieć ;)

Co nie zmienia faktu że to był swietny finał, napięcie do końca, 1 raz w histori powrot z 1-3 na 4-3! Po końcowej syrenie widać było ile dla zawodników Clevland to znaczy, Lebron 2 metrowy koń a płakał jak dziecko, to mówiło samo za siebie

Dzięki wszystkim za dobre typy w tym sezonie, i do zobaczenia już niebawem w kolejnym sezonie ????
Rok temu to LB nie miał drużyny w ogóle, żeby cokolwiek zrobić ???? A w szczególności Irvinga, który według mnie jest niedoceniany. Chociażby tą trójką na 50sekund przed końcem, można powiedzieć że wyrwał im mistrzostwo.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Dla mnie najlepszym obrazkiem tego meczu byl uscisk Kevina Love&#39;a z Lebronem zaraz po kpncowej syrenie. Kevin podbiegl jako pierwszy do Jamesa. No coz teraz juz moze odejsc
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Ta rywalizacja to kolejny przyklad ze z GSW zadni mistrze i taki styl gry zostal zmiazdzony w latach 90tych.
Moze to i dobrze wyglada widowiskowo, na podworku ale wystarczy lepszy rywal w obronie na play off i juz leza i kwicza. Problem w tym ze poltyora roku za rywali mieli samych kabareciarzy i niektory msie wydawalo ze to &#39;najlepsza druzyna w historii&#39; i te pierdy
Guzik prawda, kilka czap i juz gwiazdy nie sa soba
Jak już to &quot;mistrzowie&quot;;). Ciekawe co byś pisał, gdyby zamiast Irvinga w końcówce trafił Curry i to GSW wygraliby 1 akcją. Mecz pokazał, że obie drużyny były na miarę tego finału i tyle w temacie. Zdecydowała jedna akcja i pisanie, że mieli za rywali samych kabareciarzy to śmiech na sali. Ale może w sumie masz rację, NBA jest tak słaba, że nawet przeciętne GSW bije rekord zwycięstw i w 7 grze finału przegrywa 4 punktami ???? Widzę, że niektórych ludzi nie da się przekonać, nawet wynikami, tak jak Real jest słaby i niezasłużenie wygrał LM, Lewandowski jest słaby, Dla fanów Realu Messi jest słaby, dla Barcy Ronaldo jest słaby, itp. Ogarnijcie się ludzie i trochę obiektywizmu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom