>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - 2009/2010 - Stanley Cup Playoffs

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
W totolotku, czlyi toto-mixie można obstawiać w playoffach liczbę strzałów w meczu, prosze, ma może ktoś z was statystyki dotyczące tego jeśli chodzi o strzały w meczu?
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
BOS@BUF Buffalo ML 1.637
MTL@WSH Washington ML 1.311
AKO 2.15 ⛔
Dzisiaj konsekwentnie stawiam na Buffalo, mimo ze w pierwszym meczu Szable oddaly mniej strzalow na bramke niz przeciwnik to ogladajac to spotkanie odnioslem wrazenie ze o wiele lepiej radza sobie na lodzie.. Mysle ze Sabres, niesieni dopingiem fanatycznej publicznosci HSBC Arena, pojda dzisiaj za ciosem i podwyzsza stan rywalizacji na 2-0.
Ostatnio odpuscilem mecz Caps ale tym razem sie skusze, kompletnie nie potrafie sobie wyobrazic zeby Habs mogli wygrac w Verizon Center drugi mecz z rzedu, wg mnie tym razem Halak nie uratuje druzyny z Montrealu.. nic dwa razy sie nie zdarza:cool: Ovechkin nie oddal w pierwszym spotkaniu ani jednego celnego strzalu na bramke - cisza przed burza?:cool:

PLAYOFF STATS
2-team bets 1-3-0 [25%] -140
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Podobnie jak OrngCrsh raczej wątpię w drugą wygraną Habs w Waszyngtonie. Ostatnio byłem także mocno przekonany że Caps przed własną publicznością nie zawiodą w &quot;openerze&quot; a jednak ... dziś więc typ na liczbę bramek. Stołeczni najskuteczniejsza ekipa sezonu zasadniczego, ich piekielny atak jeszcze nie ukuł dobrze Canadiens i sądzę że dziś to zrobi. Halak to dobry bramkarz, ma świetny sezon ale w całej serii tylko jego dobra postawa na zatrzymanie Owieczkina i spółki nie wystarczy.
Washington- Team Total Goals (OT Included) -&gt; over 3,5 [1.85] ✅
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Vancouver Canucks - Los Angeles Kings 2 +0.5 @ 2.00 Pinnacle✅✅
Orki co prawdą pierwszy mecz wygrały, ale musieli się męczyć w dogrywce, a przecież przez cały mecz zdecydowanie przeważały i powinny to wykorzystać. Królestwo wg mnie tylko ostrzegło, że łatwo się nie poddadzą i w spotkaniu nr. 2 pokusi się o zwycięstwo. Co śmieszne Kings 6 starcie z rzędu kończą w OT lub po SO. Ekipa z Miasta Aniołów zdecydowanie dobrze broni, a Canucks z takimi drużynami grać nie przepada. Tak w sumie czy ostatnio Vancouver jest w tak dobrej dyspozycji chyba nie i mogą mieć naprawdę sporę problemy z wyeliminowaniem Los Angeles. LAK wykorzysta ich błędy w obronie, ponieważ defensywa Orek najlepsza nie jest, a Król Anze Kopitar i spóła może namieszać. Mecz zapowiada się obiecująco, czy Canucks wyjdzie na prowadzenie 2-0 w pojedynku z Kings? Wg mnie ma szanse, ale najpierw trzeba poradzić sobie z LAK, a to nie będzie łatwe.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Wlasnie skonczylem ogladac mecz Caps vs Habs, musze przyznac ze tak emocjonujacego meczu chyba w zyciu nie widzialem, polecam wszystkim, a dla tych ktorzy nie maja ESPN360 - highlights obowiazkowe:cool:


A na noc jeszcze ostatni typ:

LA@VAN over 5 1.73 3-2 OT ZWROT

Bracia Sedin sa w formie i mysle ze powinno byc goraco.. Canucks musza grac do przodu, bo w obronie ostatnio prezentuja sie dosc mizernie, na pewno jest to spowodowane paroma absencjami w tej formacji. W pierwszym meczu rywalizacji widac bylo niepewnosc w grze obronnej Canucks i mysle ze dzisiaj bedzie podobnie, a patrzac na sklad Kings to z przodu sa naprawde mocni: Kopitar, Frolov, Justin Williams, Handzus.. wspierani przez Doughtego. Ostatnio mniej niz 5 goli w meczu Canucks padlo w polowie marca..

edit: drugi singiel w playoffs i drugi zwrot:grin:
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
NJ@PHI Philadelphia ML 1.98 2-3 OT ✅
Rywalizacja przenosi sie do Philly, gdzie New Jersey nie wygralo meczu od 2008r. Mecze tych teamow zawsze sa bardzo wyrownane, przekonalismy sie o tym w NJ, gdzie Lotnikom udalo sie wywalczyc home ice advantage przed kolejnymi spotkaniami.. W Wachovia Center z pewnoscia bedzie goraco. Flyers nie dawno doswiadczyli juz uczucia poteznej presji przed wlasna publicznoscia, zdali egzamin i poradzili sobie w ostatnim meczu sezonu zasadniczego z Rangersami, awansujac do fazy playoff rzutem na tasme.
PIT@OTT Pittsburgh(-0,5) 2.28 4-2 ✅
Pens przelamali sie w drugim meczu rywalizacji wygrywajac z Ottawa 2-1, w przeciwienstwie do meczu nr 1 unikneli zenujacych bledow w obronie, Fleury rowniez stanal na wysokosci zadania.. Dzisiaj prowadzeni przez Sidneya Crosby&#39;ego powinni pojsc za ciosem, skorzystac ze swojego duzego juz doswiadczenia w meczach o stawke z dwoch poprzednich sezonow i bezlitosnie wykorzystac absencje w Sens (nie zagraja Kovalev, Kuba i Michalek).
PIT@OTT Pittsburgh ML 1.794 4-2 ✅
NSH@CHI Chicago ML 1.391 0-2 ✅
AKO 2.49 ✅
Troche bezpieczniej na Pittsbugh + typ na Chicago. Hawks przewazali w pierwszym spotkaniu a mimo to przegrali, z cala odpowiedzialnoscia moge stwierdzic ze wyjatkowo pechowo.. Wynik 4-1 na korzysc Nashville kompletnie nie oddaje tego co dzialo sie na lodzie. Po dwoch tercjach spokojnie moglo byc juz z 3-0 lub wyzej dla Chicago, jednak Rinne strzezacy bramki Preds dokonywal rzeczy niemozliwych, niewykorzystane sytuacje zemscily sie w trzeciej tercji, ktora rozpoczela sie od kuriozalnego gola Dumonta a nastepnie fatalnego bledu szykow obronnych Hawks i kolejnego trafienia Dumonta:grin: Pozniej dwa empty net goals i pozamiatane:grin: Nie wierze ze dzisiaj sytuacja moglaby sie powtorzyc. Chicago mierzace w puchar powinno odprawic Nashville z kwitkiem..

PLAYOFF STATS:
single bets 2-0-2 [100%] +226 units
2-team bets 2-3-0 [40%] +9 units
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Detroit Red Wings - Phoenix Coyotes Johan Franzen goal @ 2.75 Doxxbet

Już trzecie starcie tych ekipa w pierwszej fazie playoffs i mamy wynik 1-1, korzystny jakby nie patrzeć dla ubiegłorocznych finalistów Red Wings. W Joe Louis Arena to jednak Detroit będzie faworytem, a Kojoty muszą walczyć. Skrzydła chyba znalazły sposób na bardzo dobrą defensywę Coyotes i w starciu nr 2 strzelili im aż 7 bramek, a sam Ilya Bryzgalov puścił 6 co zdarzyło mu się w tym sezonie pierwszy raz. Zatem i dziś oczekuję od Red Wings podobnej skuteczności i wybrałem typ na strzelca i jest nim skrzydłowy Franzen. Szwed brzydko mówiąc to taki muł na lodzie, ale bardzo ważny zawodnik w ekipie z Detroit. Występując w pierwszej linii obok Pavla Datsyuk doskonałego asystenta musi strzelać bramki i tak jest. Choć Johan prawie cały sezon leczył kontuzje to jest w bardzo równej formie i spędza na lodzie ok 20 min. Zatem czas strzelić pierwszego gola w tegorocznych playoffs i mam nadzieje, że będzie to już dzisiaj, a na pewno Franzen&#39;a na to stać.


Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins ML 1 @ 2.20 Pinnacle
Ottawa Senators - Pittsburgh Penguin 1 Over 2.5 @ 1.92 Pinnacle

Nie wiem czy ktoś już to powiedział czy nie, bo nie miałem zbytnio czasu czytać Waszych opinii, ale wg mnie to Penguins zakończy przygodę z playoffs już w pierwszej rundzie, ponieważ popłyną z Ottawą i jak na razie utrzymuję się 1-1, a teraz dwa mecze w Kanadzie. Sens zrobiło biznes oddając na początku Heatley&#39;a i to wyszło całej organizacji Senators na dobre. Senatorowie zagrali rewelacyjny sezon i teraz są wstanie pokonać Pingwiny, które w ostatnim czasie grają straszliwą klapę, a tak ogólnie w tym sezonie udał im się start i na tym koniec bo tak stopniowo było coraz gorzej. Gdzie się podziała defensywa Pens, Marc-Andre Fleury broni fatalnie, który dał się pokonać pięciokrotnie na 26 strzałów i zawinił przy niektórych trafieniach Ottawy. Wg mnie zawodzi Evgeni Malkin, który nie prezentuję równej stabilnej formy. Wszystko trzyma Sidney Crosby co na playoffs nie wystarczy, ponieważ w PO potrzeba dobrych rezerw, a gra ciągnięta przez jednego gracza przyszłości nie ma. Czyli zatrzymać Sidney&#39;a to zatrzymać całą ekipę z Pensylwanii. W Ottawie znajdzie się taki zawodnik, który może to zrobić, Anton Volchenkov pamiętam jak odciął od gry Ovechkin&#39;a. Ottawa posiada wyrównany skład, który może osiągnąć wiele, ale najpierw muszą wyeliminować Pitts, a stać ich na to w 100%.


Chicago Blackhawks - Nashville Predators 1 Over 3.5 @ 2.30 Pinnacle

United Center przeżyło spore upokorzenie po porażce 1-4 w pierwszym meczu z Preds i to podrażniona ambicja powinna wziąć górę w spotkaniu nr 2. Jastrzębie muszą wygrać, ponieważ jechać do Nashville z stanem 0-2 to może być koniec, bo Chicago grać z Drapieżnikami grać nie potrafi. Zatem Hawks muszą udowodnić kto jest faworytem w tej rundzie. Blackhawks strzelać potrafi zwłaszcza gdy gra u siebie w Wietrznym Mieście. Over 3.5 być może wygląda na dosyć spory, ale Jastrząbki powinny go w tym starciu pokryć. Chicago bez wątpienia preferują ofensywny hokej i atak stoi na bardzo wysokim poziomie. Tam większość napastników ma na koncie powyżej 20 bramek. Hossa, Toews i Kane pierwsza linii niezwykle mocna, która nadaję tempo całej ekipie. Duncan Keith jeden z najlepszych ofensywnych obrońców NHL. Siłą ataku Blackhawks jest na prawdę wielka. Predators to ekipa ułożona doskonale, tam nie ma słabych punktów, ale czy uda im się po raz kolejny zatrzymać młode Jastrzębie z Chicago w United Center? Wg mnie będzie ciężko i liczę jako kibić Blackhawks na ich okazałe zwycięstwo
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Witamy w Detroit. Phoenix tak pół na pół wykorzystało szansę w starciu z Red Wings. Decydujące mogły być właśnie mecze rozgrywane u Kojotów. Stan rywalizacji to 1-1 ale to Czerwone Skrzydła były stroną dominującą w obu spotkaniach. Liczba strzałów oddanych przez zawodników DET to 39 i 40 - naprawdę imponująca ale nie może dziwić patrząc na to że Red Wings byli w sezonie zasadniczym pod względem oddanych strzałów na mecz drugą ekipą w lidze. Dziś gdy wyjadą na lód przed własną publicznością nie sądzę aby po raz pierwszy w tym ćwierćfinale dali się stłamsić na długie okresy gry do obrony. Kurs ładny a że kadra mistrzów sprzed dwóch lat bez żadnych uszczerbków liczę na powodzenie.
Detroit- Shots on Goal (OT Included) -&gt; Over 34,5 [1.80] ⛔
Dwa niezłe mecze Diabłów na własnym lodzie. Tylko niezłe, bo pierwszy choć nie porywający to jednak zdecydowanie lepiej zagrany niż przez Lotników (choć końcowy wynik nie był korzystny), w drugim mimo że długo nie szło po myśli to udało się zwyciężyć. Teraz liczę w końcu na udokumentowaną dobrą grę Devils skończoną pewnym zwycięstwem, w końcu to New Jersey zajęło jedną z czołowych lokat w Konferencji a Flyers męczyli do końca i spokojnie mogło ich w gronie najlepszych zabraknąć. W Filadelfii nigdy nie gra się łatwo, ale pomóc w wygranej może bramkarz Flyers, który chociaż jest doświadczony to moim zdaniem nie prezentuje należytej klasy.
Philadelphia Flyers - New Jersey Devils -&gt; New Jersey win (ML) [1.95] ⛔
Udało się Predators raz zneutralizować w miarę atak Chicago i chyba się po raz drugi nie uda. W każdym bądź razie będzie cieżko. Na tę 26 strzałów które oddały Czarne Jastrzębie w meczu pierwszym i tak powinno paść ze trzy dobre bramki, bardzo dobrze spisywał się jednak Rinne. Nie można tego powiedzieć o Niemim, który wpuścił dosyć łatwy choć być może zaskakujący krążek posłany z narożnika z odległości niebieskiej. Blackhawks, którzy w zasadniczym zdobywali średnio 3.3 gola na mecz, a pod względem oddawanych strzałów przewodzili całej stawce dziś powinni zemścić się za wpadkę sprzed kilku dni

Chicago- Team Total (OT Included) -&gt; Over 3,5 goals [2,07] ⛔
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja osobiscie proponuje w meczu PHIL vs NJD remis... kurs w pinnacle 3.923✅✅✅. Spotknie tych ekip juz w NJ mialo bardzo wyrownany poziom. Nie mielismy jeszcze remisu w tej parze. Osobiscie przegladam kursy i jakos w tym spotkaniu kompletnie nic mi sie nie widzi poza remisem. Byc moze nie jest specjalnie przekonujace, jednak moim zdaniem tutaj moze stac sie wszystko. Mozemy miec over, under, moze byc WIN ML PHIL lub NJD. Obie ekipy jak do tej pory pokazaly dobry Hokej, wiec ciezko wybrac jedno znacznie faworyta... do tego dochodzi fakt, ze w hali Lotnikow czesto dochodzilo do &quot; zadym&quot;, jest to bez watpienia magiczne miejsce ;) stad losy meczu moga sie potoczyc, naprawde roznie...jak dla mnie remis;)
pozdrawiam.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
ciezko wybrac jedno znacznie faworyta... do tego dochodzi fakt, ze w hali Lotnikow czesto dochodzilo do &quot; zadym&quot;, jest to bez watpienia magiczne miejsce ;) stad losy meczu moga sie potoczyc, naprawde roznie...jak dla mnie remis;)
Trafione okreslenie - ten mecz to byla jedna wielka zadyma. Bardzo duzo kar a moglo byc o wiele wiecej, po prostu sedziowie w pewnych momentach zupelnie sie gubili. Na szczescie wszystko zakonczylo sie pomyslnie dla fanow Philly:grin: Swietne widowisko, w 3 tercji i OT totalna dominacja Lotnikow, ale mialem wrazenie ze nigdy nie pokonaja Brodeura... Swoja droga ladna bylaby zalamka gdyby mieli przegrac po tylu stworzonych sytuacjach i tak dobrej szybkiej grze.. GO FLYERS
No i gratuluje trafionego remisu:spokodfhgfh:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Los Angeles Kings - Vancouver Canucks -&gt; over 3,5 goals [1.24] ✅
Boston Bruins - Buffalo Sabres -&gt; Buffalo under 2,5 goals [1.67] ✅
AKO = 2.07

Na sześć spotkań pomiędzy Królami a Orkami w tym sezonie, w zaledwie jednym meczu padło mniej niż 4 bramki. Stan rywalizacji jest remisowy, spodziewam się że w meczach na terenie Los Angeles, Kings spróbują mocniej przycisnąć Canucks w ataku bo jak pokazały pierwsze mecze VAN mają problem z obroną.
Buffalo z Bostonem tworzą wyrównaną parę, w bramkach stoją dobrzy bramkarze chociaż Rask jeszcze nie pokazał pełni swoich umiejętności w play off. Powinien wykazać się dziś gdy Miśki grają u siebie a wśród Bawołów zabraknie Thomasa Vanka co jest sporym osłabieniem linii ataku. Sabres na wyjazdach starają się wolniej budować swoje akcje więc nie wiem czy będą mieli dużo okazji do strzałów.
Alexander Ovechkin- Number of Points -&gt; over 1,5 [2.00] ⛔
Owieczkin przeszedł całkowicie obok meczu numer jeden co pomogło Habs w osiągnięciu sensacyjnego zwycięstwa. W drugim pojedynku mocno wkurzony Owca punktował czterokrotnie, pokazując na co go stać. Jeśli ktoś myśli że Rosjanin zwolni to szczerze w to wątpie, zdaje sobie sprawę że w klasyfikacji generalnej PO bryluje w tej chwili jego największy medialny rywal Sid Crosby z 7 punktami. Aby ratować swój zespół i swoją reputacje najlepszego napastnika w lidzę Aleksander musi bardzo się starać, a wiem i pisze to mimo całej antypatii do tego zawodnika że potrafi grać na niezwykle wysokim poziomie i linia 1,5 punktu jest niska.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Na dzis proponowalbym typ byc moze takze ryzykowny ale wydaje mi sie, ze ma spore szanse na wejscie... Proponuje VAN 60&#39; kurs w pinnacle 2.470⛔, chyba najwiekszy... Jak dla mnie nie ma co ukrywac, ze VAN jest lepsze, i byc moze po pierwszej rundzie bedzie jedyna Kanadyjska ekipa w tym PO...osobiscie bardzo lubie Orki i chcialbym , zeby pokonali LAK, ktore jest mi obojetne... w tym sezonie &quot;wykop metafizyczny&quot; ma numer 1 w VAN Heniu Sedin, licze, ze dzis poprowadzi team do zwyciestwa. VAN oddaje duzo strzalow na bramke, co dobrze rokuje, warto zauwazyc, ze czasem w PO lepiej slabszym ekipa gra sie na obcej tafli niz we wlasnej hali. Nie wiem co napisac jeszcze wiecej...jak dla mnie VAN 60&#39; dla mniej odwaznych ML po 1.901... Sezon temu VAN pokonalo pewnie Nutki 4-0, w tym mielismy juz dwa remisy... jakas 60&#39; musi wreszcie wejsc;)
pozdrawiam.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
A ja dzisiaj proponuje zagrac:
WSH@MTL Washington ML 1.602 5-1 ✅
BUF@BOS under 5 1.833 1-2 ✅
AKO 2.94
✅
Washington to zespol ktoremu bardzo dobrze wychodzi gonienie wyniku, Caps sa na 1. miejscu w NHL pod wzgledem ilosci zwyciestw odniesionych w meczach przegrywanych dwoma golami, w ostatnim starciu z Habs przegrywali juz trzema a mimo to wygrali. Wcale nie dziwi mnie taka umiejetnosc Stolecznych, zazwyczaj jest tak ze najlepsi zaczynaja dawac z siebie wszystko dopiero kiedy maja noz na gardle... A wg mnie obecnie Caps sa w ciezkiej sytuacji, tylko jedno zwyciestwo w meczach u siebie mozna uznac za porazke, i wlasnie dzisiaj powinni dac z siebie wszystko zeby odebrac Montrealowi home ice advantage.. Z pewnoscia sa w stanie to zrobic, Backstrom i Ovechkin sa hot, a nie sadze zeby Habs byli w stanie drugi raz z rzedu tak zaskoczyc goalie Washingtonu w pierwszych minutach meczu..
W drugim spotkaniu nie ma wielkiej filozofii, opieram sie glownie na statystykach.. Pewnie pojawia sie glosy ze przeciez w ostatnim starciu tych druzyn padlo az 8 goli, jednak trzeba pamietac o tym, ze Miller nieco przekombinowal przy dwoch bramkach Bostonu, co wiecej dwa z nich strzelil obronca Zdeno Chara, zawsze gdy Boston strzela duzo goli mam wrazenie ze to glownie przypadek, w koncu team ten ma najgorsza srednia w bramkach strzelanych na mecz... Dzisiaj Miller powinien stanac na wysokosci zadania, a nie sadze zeby Rask mialby mu ustapic... Z tym Vankiem to nie wiem jak jest, czytalem ze calkiem mozliwe ze wystapi, jednak nie przywiazuje do tego zbyt duzej wagi, obrona Bruins nie przebiera w srodkach i na pewno wystep Austriaka nie zrobi na niej wiekszego wrazenia...
edit: Vanek raczej nie zagra, a nadal kontuzjowani sa Hecht i Savard z Bostonu.. to chyba dobra prognoza
AWAY GOALS ML (OT INCLUDED) 1.813 9-8 ✅
Stawiam na gosci. Wyzej rozstawione teamy beda chcialy, aby home ice advantage wrocilo do nich.. Po pierwsze licze na dobry wystep Caps o czym juz napisalem. Po drugie podobnie jak Seku(L)ar mam wrazenie ze Canucks wygraja z Kings. A po trzecie Sabres..
edit: Caps wywalczyli taka przewage, ze nawet porazki Buffalo i Vancouver nie zaprzepascily tego typu:cool:

PLAYOFF STATS:
single bets 3-0-2 [100%] +307,3 units
2-team bets 3-3-0 [50%] +203 units
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja ze swej strony zaproponuje zmodyfikowaną odwrotność typu Sekulara :razz:, oczywiście chodzi o typ LA Kings ML. Do takiego typu skłania mnie na pewno fakt iż rywalizacja przenosi się do LA gdzie wszyscy przyjezdni mają ciężkie życie, zresztą na początku kwietnia może i w mało znaczącym spotkaniu ale Orki poległy tu 8:3. Co więcej Królowie wykonali plan, wygrywając jedno spotkanie w Vancouver. Nie sądzę by gra przed własną publiką ich tremowała czy też paraliżowała dlatego też uważam iż dziś VAN zostanie zdominowane na bandach, co więcej Królowie z tego co zauważyłem nie są drużyną której straszny jakikolwiek niekorzystny wynik ponieważ są w stanie doprowadzić do remisu coś na wzór Capitals. Na pewno jest to duża szansa dla gospodarzy by objąć prowadzenie w serii i zrobić kolejny mały kroczek do następnej rundy.
LA Kings ML ✅
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
NJ@PHI Philadelphia ML 1.909 1-4 ✅
Phila w dwoch pierwszych meczach rozgrywanych w NJ zaprezentowala sie calkiem przyzwoicie, odnoszac bardzo wazne wyjazdowe zwyciestwo, jednak dopiero u siebie w Wachovia Center pokazala swoja prawdziwa sile.. Poza okresami gry w oslabieniu (a bylo ich calkiem sporo) przewazala na lodzie pod kazdym wzgledem, a w 3 tercji i w OT mielismy juz do czynienia z totalna dominacja Orange&amp;Black (18-4 w strzalach). Lotnicy dzisiaj powinni pojsc za ciosem, w tym sezonie pokazali juz ze pod presja, w meczach o stawke, to oni dominuja (zwyciestwo z Rangersami w SO i z NJD w OT). Poza tym Flyers sa prawdziwymi katami NJ w tym sezonie, wygrali juz 7 z 9 spotkan miedzy tymi teamami, w tym wszystkie u siebie. Widocznie system gry teamu Lemaire bardzo im odpowiada. Jak juz pisalem dwa dni temu, NJ nie wygralo w Philly od 2008r.
edit: czegos takiego jeszcze nie widzialem, 16 minor penalties w meczu playoff, po 8 z kazdej strony:grin: czyli mozna powiedziec ze kazda z druzyn grala po 1/4 meczu w PP.. Special teams zdecydowanie po stronie Flyers, ktorzy sa w tych series po prostu druzyna lepsza, GO FLYS
PIT@OTT Pittsburgh ML 1.82 7-4 ✅
Ottawa wygrala pierwszy mecz w Pittsburghu wykorzystujac karygodne bledy Pens w obronie i slaby wystep Fleurego, jednak po tym zimnym prysznicu bylo juz tylko lepiej dla Pingwinow, zwyciezyli dwa kolejne mecze i sa na dobrej drodze do wygrania calej serii. Ottawa to tzw. streaky team czyli team grajacy seriami, teraz przegrali juz dwa razy z rzedu z Pens i sa na straconej pozycji, dodatkowo w tym sezonie nie zagraja juz Michalek i Kovalev, prawdopodobnie rowniez Kuba. Wszystko przemawia za Pens, wg mnie dzisiaj to oni przechyla szale zwyciestwa na swoja strone a nastepnie w meczu nr 5. u siebie zapewnia sobie koncowy sukces. Co ciekawe w starciach tych druzyn &quot;Road team is 9-4 in the last 13 meetings&quot;.
EDIT: SWOJA DROGA CORAZ BARDZIEJ PODOBAJA MI SIE STWIERDZENIA ZE ZWYCIESTWO OTTAWY W CALEJ RYWALIZACJI TO PEFFKA ;) JA CALY CZAS UPIERAM SIE PRZY 4-1 PENS :cool:

PLAYOFF STATS:
single bets 5-0-2 [100%] +480,2 units
2-team bets 3-3-0 [50%] +203 units
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dziś dużo spotkań, ale ja skupię się tylko na konferencji zachodniej i wydarzeniach z nią związanych. Proponuję typ na Detroit w regulaminowym czasie gry który oscyluje w okolicach 1.75-1.80, myślę że jest to dobra inwestycja na dzisiejszą noc ponieważ Red Wings na tę chwilę są w dość ciężkiej sytuacji i jeśli Phoenix pokonałoby ich dziś po raz trzeci myślę że byłby to nie lada cios dla gospodarzy. Na pewno dla wielu dużym zaskoczeniem był wynik spotkania 3 w którym Detroit pokazało się z tej gorszej strony i niestety przegrali 2:4. Ciekawostką odnośnie spotkania numer 4 jest fakt iż w drużynie Kojotów nie zobaczymy Shane&#39;a Doan&#39;a, kluczowej postaci Phoenix. Na pewno jest to duży plus na korzyść Skrzydeł, jednak bez względu na to Detroit musi poprawić grę w defensywie ponieważ w rozegranych do tej pory spotkaniach stracili już 11 bramek co daje nam średnią 3+ na mecz. Potencjałem i doświadczeniem Red Wings na pewno przewyższają gości i dziś stają przed ciężką próbą by udowodnić swoją wartość. Mam nadzieję że cały mecz będzie spokojnie przebiegał pod dyktando DET.

Detroit Red Wings 60&#39; ✅
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja wygrzebalem w Pinnacle ciekawy zaklad na ilosc goli... under 2.5 gola Avalanche?! Kurs jest 1.775✅✅✅ i wydaje byc sie peffka po tym co ostatnio pokazalo Colorado...?! No bo nie wiem jak mozna okreslic 17 strzalow Avalanche przez trzy tercje i dogrywke? Dla porownania SJS oddali ich 51! Z under / over bym sie wstrzymal bo Anderson rozegral znakomite spotkanie 51 strzalow i czyste konto, no ale nie wiadomo jak bedzie dzis... Byc moze SJS z tych 51 strzalow dzis kilka wpadnie... Jednak reasumujac SJS praktycznie nie dopuszczaja Lawiny do wlasnej bramki... Dzis przegrywaja 2-1 w serii i musza popracowac jeszcze mocniej... Jak dla mnie typ ciekawy... To dla porownania linia bramek na Kojoty jest ustawiona na poziomie 2?!
pozdrawiam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Sidney Crosby -&gt; Number of Points -&gt; under 1,5 [1,65] ⛔
Philadelphia- Team Total goals (OT Included) -&gt; over 2,5 [1,90] ✅
AKO = 3,14

Troszkę odwrotnie niż wczoraj. Grałem że Ovechkin zdobędzie więcej niż jeden punkt i niestety Alex zdobył równo jeden (bramka), mimo że okazji miał sporo. Tych okazji dużo mniej moim zdaniem będzie miał Sid. Pokazał w dotychczasowych trzech meczach przeciwko Senators świetną formę i jeśli Ottawa myśli o jakiejś walce recepta musi być jedna - wyłączyć z gry kapitana Pingwinów. Czy im się uda ? Mają szansę grając u siebie, zrobi się więcej miejsca dla pozostałych zawodników Penguins jak Małkin czy Staal ale takie ryzyko trzeba podjąć.
Philadelphia tylko raz nie strzeliła Brodeurowi 3 bramek, w tym najsłabszym występie w meczu otwierającym serie. Od tamtej pory napastnicy Flyers znacznie poprawili grę w tercji Diabłów i obawiam się że ta seria nie będzie underowa bo Lotnicy wiedzą że taka gra z Boucherem w bramce przeciwko Devils skończyła by się źle.
Wracając do meczu Pingwinów z Ottawą to Kanadyjczycy raczej na pewno zdają sobie sprawę że niewywalczenie choćby jednego zwycięstwa u siebie stawia ich na praktycznie straconej pozycji. Dziś muszą więc zrobić wszystko żeby pokonać Fluerego, który jest na ich nieszczęście w niezłej formie. Na swoje barki ciężar gry i oddawania wielu strzałów muszą wziąć przede wszystkim Daniel Alfredsson i Jason Spezza. Mimo że Ottawa tylko raz przekroczyła granice 27 strzałów w pojedynkach z Pens, wierzę że dziś będą walczyć do końca bo nikt nie awansuje do PO tylko po to żeby poddać się w pierwszej rundzie.

Ottawa- Shots on Goal (OT Included) -&gt; Over 27,5 [1,85] ✅
Chicago na razie nie strzeliło Nashville w jednym meczu więcej niż dwie bramki. Na razie, przypomnijmy że jest to zespół, króry niewielu innym teamom ustępował pod względem zdobytych bramek w sezonie regularnym. Rinne jest dobry, pokazuje to w tej serii ale w końcu Jastrzębie przełamią barierę dwóch goli, ostatnio linia ustawiona była na 3,5 i grałem. Dziś gram a linia jest niższa po równie korzystnym kursie.
Chicago- Team Total goals (OT Included) -&gt; Over 2,5 [1,70] ⛔
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
UNDER 16,5 (OT INCLUDED) 1.877 ⛔
Dzisiejsza kolejka, jesli chodzi o typy na konkretne mecze, wydaje sie byc bardzo trudna do przewidzenia.. Montreal, Buffalo i Vancouver beda walczyc o wyrownanie stanow rywalizacji na 2-2, zaden z tych teamow na pewno nie chce doprowadzic do stanu 3-1 dla rywala, z ktorego w historii Stanley Cup Playoffs rzadko kiedy udawalo sie wyjsc na 4-3.. Dlatego mecze moga byc bardzo zaciete, ww. druzyny z pewnoscia beda graly uwaznie w obronie. W bramce Montrealu wystapi Carey Price, ktory ma wiele do udowodnienia, takze Stolecznym wcale nie bedzie latwo o bramki. W teamie z Washingtonu wystapi mlody Varlamov, ktory rewelacyjnie bronil w meczu nr 3. (widocznie goalie ten lepiej broni w meczach o stawke - przypominam ze byl rewelacja ubieglorocznych playoffow). W spotkaniu Buffalo@Boston rowniez trudno sie spodziewac gradu goli, dwa z trzech dotychczasowych meczow konczyly sie wynikami 2-1 i byly dosyc ubogie w sytuacje bramkowe.. Jedyna niewiadoma jest ostatnie ze spotkan, czyli Vancouver@LA, jednak aby Canucks mysleli powaznie o drugiej rundzie musza w koncu skoncentrowac sie w defensywie, szczegolnie w grze w oslabieniu, mam nadzieje ze im sie to uda.

PLAYOFF STATS:
single bets 5-1-2 [83%] +380,2 units
2-team bets 3-3-0 [50%] +203 units
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom