>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL - 2009/2010 - Stanley Cup Playoffs

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Washington- Team Total goals (OT Included) -&gt; over 3,5 [2,07] ✅
Wciąż wysoki kurs i niska linia goli strzelonych na najskuteczniejszą i najlepszą drużynę sezonu zasadniczego. Capitals strzelili Habs w trzech meczach już 13 goli co daje średnią lekko ponad 4 bramki na mecz. Nie sądze aby obrona, która jest najsłabszym punktem Montrealu poczyniła jakieś duże postępy - ewentualnie w ataku Canadiens mogą postarać się bardziej. Wątpliwa jest także dyspozycja Halaka, został przełamany w ostatnim spotkaniu i nie wiadomo jak zaprezentuje się dziś. Dobrze będzie także jeśli do bramki zamiast niego wejdzie Price.
Alexander Ovechkin- Number of Points (OT Included) -&gt; over 1,5 [2,00] ✅
Tu jestem konsekwetny, w ostatnim meczu również stawiałem ten zakład i Ovie zdobył tylko jedną bramkę. Przykład Crosby&#39;ego pokazuje, że mimo wszyscy dookoła zdają sobie sprawę z klasy tego typu zawodnikó to są oni czasami poprostu nie do powstrzymania. Alex Wielki nie musi jeszcze pokazywać że jest wielki bo z Montrealem Washinton poradziłby sobie podejrzewam że także bez niego, ale tego typ zawodnika zawsze ma ciąg na bramkę i nigdy nie odpuszcza - nie ma dla niego meczów o nic a perspektywa pościgu w klasyfikacji punktowej za Sidem dodatkowo go zmotywuje
Boston Bruins - Buffalo Sabres -&gt; Buffalo win (ML) [2.06] ⛔
Niedźwiadki raz wygrały na wyjeździe i mniemam że stać na taki wyczyn również Sabres. Bawoły w ostatnim meczu nie mogły skorzystać z Vanka, dziś austriacki napastnik powinien być gotowy do gry i jest to spore wzmocnienie. Zaskakuje w tej serii Boston na plus, mimo że wciąż nie ma zbyt dużej skuteczności to jest niezła gra w ofensywie, jest dużo ruchu i płynność. Buffalo gra równie dobrze i każde ze spotkań było bardzo wyrównane co pokazuje z jak podobnymi zespołami mamy do czynienia. Nie mniej, to Buffalo było teamem wyżej rozstawionym i myślę że przez dłuższy czas będą w stanie utrzymać wysoką formę. Dziś słabszy występ Bruins.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja bym proponowal remis Niedzwiadkow z Szablami... kurs w pinnacle 3.990✅✅✅ i sadze, ze jak najbardziej do zaakceptowania. Mecz niezwykle wazny bo jesli szable przegraja to znajda sie w ciezkiej sytuacji, lecz jesli wygraja, rywalizacja wroci do NY i w hali Szabli moze zdazyc sie wszystko... sadze, ze obie ekipy zagraja bardzo ostroznie w obronie, a ewentualnie tymi ktorzy beda starac sie dominowac na lodzie, bedzie ekipa gosci... Jak dla mnie bardzo wyrownana para w ktorej nie mielismy jeszcze remisu, chociaz zanosilo sie juz ostatnio...
pozdrawiam.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Od siebie do całej puli dorzucam typ na Vancouver over 2,5. Argumentacja dość prosta, Orki w trudnej i niewygodnej sytuacji z wielkiego faworyta mogą stać się wielkim przegranym, co by było dużym zawodem dla drużyny z Kanady. Królowie w ostatnim meczu pokazali prawdziwą siłę w grze w przewadze i myślę że to będzie na tyle jeśli chodzi o ich domowe popisy. Mam wielką nadzieję że Vancouver zdoła przekroczyć granicę a przy tym odegrać się gospodarzom za dwie ostatnie potyczki w LA w których gospodarze sprawiali VAN dosłowne &quot;lanie&quot;.

Vancouver (over 2,5) regular + OT
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
San Jose Sharks - Colorado Avalanche @ San Jose over 35.5 Shot on goal @ 1.85
Linia bardzo niska, ponieważ Rekiny przez ostatnie mecze z Avs oddawały 148 strzałów czyli 50 na mecz. Dominacja San Jose na lodzie jest wielka no tylko, że to się nie przekłada na wynik i mamy remis 2-2 w pojedynku. Obrona Lawin to porażka, świadczy o tym no np. że przeciwnicy oddają 50 SOG, a Anderson ma pełne ręce roboty. 36 shot on goal Sharks powinno oddać bez problemów
San Jose Sharks - Colorado Avalanche Dany Heatley goal @ 2.30
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
OTT@PIT Pittsburgh ML 1.357 4-3 3OT ⛔
PHI@NJ under 5 2.00 3-0 ✅
AKO 2.71
Jak juz pisalem przed pierwszym meczem Penguins vs Senators podejrzewam ze rywalizacja zakonczy sie sukcesem Pens w 5 meczach. Dzisiaj maja doskonala okazje zeby szybko zaczac regenerowac sie przed druga runda, bo o awans zagraja w Mellon Arena przed wlasna publicznoscia. Moze obrona Pittsburgha nie powala na kolana, jednak druzyna nadrabia to w ofensywie, w ktorej Pingwiny graja jak natchnieni. To zasluga przede wszystkim kapitana zespolu Sidneya Crosby&#39;ego. Nie sadze zeby dzisiaj mizernie grajaca defensywa Ottawy byla w stanie go zatrzymac. W bramce Sens stanie Pascal Leclaire - to kolejny argument przemawiajacy za Pens:cool:
New Jersey bedzie gralo pod niezwykle duza presja, juz nie mowie o tym co bedzie przezywal Ilya Kovalchuk (od ktorego wiele zalezy w NJ), zawodnik bardzo emocjonalny.. i jak narazie sfrustrowany. Nawet nie zabieram sie za typowanie zwyciezcy tego meczu, choc oczywiscie wiadomo komu kibicuje. Natomiast calkiem zachecajaco wyglada typ na under. Cala rywalizacja jest jak narazie underowa (poza meczem nr 2.), co wiecej dzisiaj nie wystapi ani Carter ani Gagne. Phila bedzie wiec oslabiona w ofensywie, co bedzie z pewnoscia rzutowalo na koncentracje i ogolna postawe pomaranczowych w srodkowej strefie i w obronie.
edit: okazuje sie ze zdarzaja sie okazje na 100% zysk:grin: po zakonczeniu meczu w NJ, w meczu OTT@PIT po 3 tercjach utrzymywal sie remis, a wiec wiedzialem juz ze potrzebuje zwyciestwa w dogrywce Pittsburgha zeby dubel o AKO 2.71 wszedl.. na szczescie na Pinnacle jest mozliwosc typowania w przerwach, tak wiec przed dogrywka postawilem (ta sama stawke ktora przeznaczylem na dubel) na zwyciestwo Ottawy w OT - kurs 2.69:grin: i okazalo sie ze dobrze zrobilem hehe:cool: nawet nie wiedzialem ze takie cos jest dozwolone hehe

AWAY GOALS (+2,5) 2.00 10-8 ✅
Wczorajszy typ na ilosc bramek nie powiodl sie, jednak w typach gospodarze/goscie jeszcze sie nie pomylilem i wg mnie dzisiaj sa duze szanse na sukces. Po stronie gosci mamy Phile (ktora bedzie chciala zakonczyc juz rywalizacje z NJ), Ottawe (tutaj mam najwieksze watpliwosci, jednak stawiam na to ze podejma walke i nie przegraja w Pittsburghu wiecej niz 2 golami), Chicago (walczace o wyrownanie stanu rywalizacji z Nashville - z 1-3 byloby juz ciezko wyjsc) oraz Avs (ktorych wszystkie cztery mecze z SJ byly zaciete i wyrownane - w kazdym z nich decydowala jedna bramka). W dotychczasowych 8 dniach playoffow bilans HOME GOALS vs AWAY GOALS prezentuje sie korzystnie dla gosci: 2-5-1. Dodatkowo pewnosci dodaje handicap 2,5 gola na korzysc gosci przy pieknym kursie.
edit: brawo dla Philly, Ottawy i Chicago:cool: 5-0 Sharks nie zniweczylo tego typu..

PLAYOFF STATS:
single bets 6-1-2 [86%] +480,2 units
2-team bets 3-4-0 [43%] +103 units
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
New Jersey Devils - Philadelphia Flyers -&gt; New Jersey win (ML) [1.60] ⛔
Sidney Crosby- Number of Points (OT Included) -&gt; under 1,5 [1.85]
⛔

AKO = 2,96

To że Philadelphia będzie chciała zakończyć rywalizacje z New Jersey już dzisiaj nie jest żadnym argumentem. Diabły nie tylko będą chciały wygrać, ale są zmuszone to zrobić jeśli nie chcą aby był to ostatni ich występ w ich sezonie. Stwarza się okazja do zagrania takiego meczu jak Diabły lubią - underowego nad którym mogli by sprawować kontrolę. Dużą zasługe w tym odgrywają kontuzje Jeffa Cartera i Simona Gagne, czołowi napastnicy Lotników nie wystąpią już raczej w serii przeciwko Devils. Ważne będzie to czy Kovalchuk, Parise i reszta wytrzymają presje strzelecką, jeśli tak Diabły utrzymają szansę na awans
Crosby punktuje niezmiennie i najwyraźniej leży mu gra przeciwko Senators. Dziś gdy Pingwiny mogą zapewnić sobie półfinał myślę jednak że to nie jego gwiazda będzie świecić najmocniej. Stawiałbym na Małkina, ale nie wiadomo co szykują Senatorzy. Crosby jeśli ma wiele miejsca jest jak to określił trener Ottawy nie do zatrzymania, oby dziś nie miał zbyt wiele swobody.
Chicago- Team Total goals (OT Included) -&gt; over 2,5 [1.70] ✅
Trudno w to uwierzyć ale Blackhawks nie strzelili w play off jeszcze więcej niż 2 bramki w meczu. Typuje ich strzelecki wybuch już po raz drugi lub trzeci więc jest to swego rodzaju progresja, jestem przekonany że atak Jastrzębi jest w stanie zmieść każdego. Rinne w ostatnim meczu popełnił kilka dziwnych błędów między innymi sam władowałby sobie krążek do bramki. Może dziś te błędy w końcu poskutkują wieloma golami dla Chicago.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
To że Philadelphia będzie chciała zakończyć rywalizacje z New Jersey już dzisiaj nie jest żadnym argumentem. Diabły nie tylko będą chciały wygrać, ale są zmuszone to zrobić jeśli nie chcą aby był to ostatni ich występ w ich sezonie.
I dlatego napisalem ze nie podejmuje sie typowania zwyciezcy tego meczu. Stawiam na dalsza niemoc NJ, dobra zorganizowana gre Philly i fenomenalnego Bouchera:cool: Co mam nadzieje ze doprowadzi do underu..
Sidney Crosby- Number of Points (OT Included) -&gt; under 1,5 [1.85]
Wczoraj zgadzalem sie w 100% z Twoim typem na Alexa, ale nie rozumiem czemu znowu grasz przeciwko Sidowi... Koles zdobyl 11 punktow w 4 meczach. No ale we will see:cool: Ja bym postawil odwrotnie ale u mojego buka nie ma takiego zakladu..
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
I dlatego napisalem ze nie podejmuje sie typowania zwyciezcy tego meczu. Stawiam na dalsza niemoc NJ, dobra zorganizowana gre Philly i fenomenalnego Bouchera:cool: Co mam nadzieje ze doprowadzi do underu..
Też stawiałbym tu na niewielką ilość bramek ale na korzyść Devils
Wczoraj zgadzalem sie w 100% z Twoim typem na Alexa, ale nie rozumiem czemu znowu grasz przeciwko Sidowi... Koles zdobyl 11 punktow w 4 meczach. No ale we will see:cool: Ja bym postawil odwrotnie ale u mojego buka nie ma takiego zakladu..
Sid jest w wielkiej formie ale nie w każdym meczu będzie zdobywał po kilka punktów, nie każde spotkanie będzie w jego wykonaniu popisem. Po to Pingwiny mają cztery linie ataku żeby z nich korzystać, chociaż wiadomo że od Kapitana się dużo oczekuje. Dziś przypuszczam że Senatorowie zaopiekują się nim na tyle że więcej niż punkt nie uciuła.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No to dzis mamy kilka ciekawych spotkan, bo w sumie mozna by powiedziec kluczowych... jedni jak np Ottawa sa juz na wylocie a inni jak Avalanche caly czas walcza a jeszcze innym jak Chicago zrobilo sie goraco;)
Ja na dzis proponuje takie rozwiazanie... Ottawa Senators +0.5 pinnacle kurs 2.500✅✅✅! Ottawa nie ma nic kompletnie do stracenia maja w serii wynik 3-1 i sa praktycznie poza dalsza czescia rozgrywek... Tylko nie nalezy zapomniec, ze jak dla mnie Senatorzy pokazali sie z duzo lepszej strony w hali Pingwinow niz wlasnej... Z jednej strony graja pod presja a z drugiej nie, bo i tak juz gorzej byc nie moze. Musza zaryzykowac i zaatakowac od pierwszych minut. Pingwiny maja spokojna sytuacje bo w razie porazki i tak nadal brakuje im tylko jednego W, takie podejscie bywa oszukancze.... Sadze, ze mozemy miec remis ale nie zdziwie sie jak Ottawa wygra 60&#39;. Sezon temu NYR mieli juz tak na widelcu WSH a jak skonczyli wszyscy wiedza;) A jak mam byc szczery to zagram na Ottawe x2 bo po rozeznaniu tematu widze, ze 99% gra na Pingwiny... wiec ja dam na Ottawe, bo to wkoncu play off i mamy tutaj samych najlepszych wiec pokonac mozna kazdego ... wiec kurs 1.50 jest zalosny...
pozdrawiam.
EDIT: To juz nawet wolnosci slowa nie ma ???? ? ! ? ! Moderatorze czy Ciebie nie ubawil ten fragment? ;)
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
BOS@BUF Buffalo ML 1.685 1-4 ✅
LA@VAN Vancouver ML 1.556 2-7 ✅
AKO 2.62
✅
Boston w tej rywalizacji juz dwa razy wygral z Buffalo przegrywajac po dwoch tercjach... A trzeba zwrocic uwage na fakt, ze w sezonie zasadniczym nikomu sie to nie udalo - Buffalo prowadzac po dwoch tercjach moze pochwalic sie bilansem 30-0-0!!! Takze wola walki Bostonu jest godna podziwu.. Dzisiaj jednak to Sabres musza wykazac sie wola walki i mysle ze im sie to uda. Podobnie jak wczoraj Ottawie... Maja noz na gardle a byli przeciez faworytami tych series. Zwyciestwo odniesione przez Niedzwiadki w Buffalo moze miec decydujacy wplyw na cala rywalizacje, jednak trzeba przypomniec ze Bruins przegrali w Bufffalo 4 na 5 ostatnich starc i 6 na 20!
Jesli hokeisci z Vancouver marza o awansie do drugiej rundy musza wygrac ten mecz, bo wiadomo ze w LA bedzie bardzo trudno.. Mecz nr 5. jest niezwykle wazny jesli stan rywalizacji utrzymuje sie na 2-2, mysle ze Canucks doskonale zdaja sobie z tego sprawe i jako druzyna lepsza (takie moje zdanie) przechyla szale zwyciestwa na swoja strone.. Koncowka ostatniego starcia pokazala prawdziwa moc teamu z Kanady. W regular season przed wlasna publicznoscia grali fenomenalnie i dzisiaj powinni udowodnic kto jest lepszy. Luongo gra swietnie pod presja i jest duza szansa ze przelamie sie w tym wlasnie meczu.

DET@PHO over 5 1.885 4-1 ZWROT
Po chwili namyslu dodaje jeszcze tego singla. W 10 ostatnich bezposrednich spotkaniach tych druzyn tylko raz padlo mniej niz 5 goli - dwa dni temu. I byla to glownie zasluga swietnie spisujacego sie Howarda oraz absencji kapitana Kojotow Doan&#39;a. Dzisiaj Doan najprawdopodobniej juz wystapi i bedzie chcial poprowadzic &#39;Yotes do zwyciestwa nad Wings... Mam nadzieje ze jego powrot uskrzydli Phoenix i bedzie mial przelozenie na zdobywane gole, a znajac zycie Detroit, dysponujace wyjatkowo utalentowanym atakiem, rowniez cos dorzuci. Mysle ze zobaczymy w tym meczu ladny dla oka ofensywny hokej, oba teamy beda chcialy za wszelka cene wyjsc na prowadzenie 3-2 w tej rywalizacji.

PLAYOFF STATS:
single bets 6-1-3 [86%] +480,2 units
2-team bets 4-4-0 [50%] +265 units
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Mialem nie dawac, ale jednak wkleje, tak an szybko...
Proponuje over 2 gola dla druzyny Nashville, ktora w hali Chicago prezentowala sie bardzo ladnie. W seri mamy remis 2-2 i mecz na lodzie Chicago, oznacza to dla mnie, ze gospodarze musza zaatakowac, a co za tym idzie odslonic sie... Nash ma kim postraszyc w ataku wiec licze na ich wygrana... a jak maja tego dokonac to przeciez nie 0-1;) Kurs w pinnacle 1.952✅✅✅!
pozdrawiam.
 
Baqu 871K

Baqu

Forum VIP
ja tylko na chwile się wtrące, gdyż na pewno jest masa dziewczyn które czytają to forum a ich &quot;chłopaky&quot; są fanami NHL... wiec... lepiej ich nie wk...cie ????

40-letni Robert Abrams z amerykańskiego miasta South Fayette zabił żonę, która... przeszkadzała mu w oglądaniu hokejowego meczu Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators (3:4) w rozgrywkach o Puchar Stanleya. Aby zatrzeć ślady zbrodni, mężczyzna podpalił dom.

Do tragedii doszło w trakcie czwartkowego spotkania pierwszej rundy Konferencji Wschodniej. Mecz się przedłużał, trwał łącznie aż 107 minut, bowiem do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były aż trzy dogrywki. Kobieta zwróciła uwagę mężowi, że jest bardzo późno...

Policja ustaliła, że 44-letnia Jeannette Abrams zmarła przed wybuchem pożaru od uderzeń młotkiem.
takze watch out... your back :razz:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ottawa- Shots on Goal (OT Included) -&gt; over 27,5 [1.85] ✅
Nie mam dokładnego pomysłu na to jak potoczy się ten mecz, nie mogę oprzeć się jednak wrażeniu że to będzie ostatnia gra Ottawy w tym sezonie. Mimo przewidywalnej porażki myślę że Senatorowie zaprezentują się korzystnie i powalczą do końca z Pittsburghiem. W dwóch ostatnich spotkaniach Sens oddali dokładnie 44 i 30 strzałów na bramkę Fluerego. O ile w konfrontacji ostatniej rozegrane zostały prawie 3 dogrywki więc liczba strzałów jest automatycznie wysoka o tyle 30 uderzeń w meczu numer 4 pokazuje że OTT zachowują swój ofensywny charakter mimo braku Michalek i Kowalewa. W Penguins zabraknie prawdopodobnie Leopolda więc linie obronne będą musiały być od nowa przystosowane.
Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins -&gt; Pittsburgh win (ML) [1.63] ✅
Colorado- Team Total goals (OT Included) -&gt; under 2,5 [1.67] ✅
AKO = 2,72

Mistrzowie po zaciętym spotkaniu powinni pokonać Sens i zostać drugą ekipą która ma pewne miejsce w drugiej rundzie. Wysoka forma Crosby&#39;ego i nie przeszkadzający mu koledzy to za dużo na Ottawe, która i tak sezon może zaliczyć do udanych.
Colorado musi sobie radzić bez Hejduka i Muellera, których wykluczyły kontuzje. Bez nich Lawiny dużo gorzej radzą sobie w ataku bo zostaje tylko będący w dobrej formie Matt Duchene ale pierwszoroczniak raczej nie da rady pociągnąć ósmej drużyny zachodu do wielobramkowych zwycięstw. Avs w konfrontacji z Rekinami granice dwóch bramek przekroczyli tylko raz na pięć meczów.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Los Angeles Kings - Vancouver Canucks -&gt; over 5,5 goals [2.00] ✅
Vancouver prowadzi 3:2 i od dwóch spotkań prezentuje się zdecydowanie lepiej od Królów. W poprzednim meczu w Vancouver, obaj bramkarza Kings (Erbsberg i Qucik) zaprezentowali się fatalnie przepuszczając duży procent strzałów. Nie sądzę aby Qucik szybko doszedł do siebie i pokazał jakiś fenomenalny występ, będzie lepiej ale bramki wpuści zwłaszcza że w dobrej formie jest pierwsza linia ofensywna Orek. Los Angeles także musi postawić na atak, jeśli chcą szukać jeszcze swojej szansy w tym ćwierćfinale to tkwi ona w nękaniu obrony VAN bo jest to najsłabszy punkt tej ekipy jak na razie.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja chcialbym zaproponowac typ na over 2.5 gola dla Kojotow. Typ wydaje sie dosc sensowny, poneiwaz jesli dzis Kojoty przegraja to odpadaja z dalszej rywalizacji, wiec jak widac nie maja nic do starcenia. Goscie mieli niezly start w Play Off jednak jak sie okazalo im dalej w las tym wiecej drzew... dzis maja stan 3-2 na korzysc DET, dzis musza zaatakowac, bez kalkulacji, bo i nie ma na co liczyc. Tylko zdominowanie gospodarzy i strzelanie kilku bramek moze dac im nadzieje na dalsza gre... Kurs w pinnacle 2.470!✅✅✅
pozdrawiam.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
PHO@DET Detroit(-0,5) 1.80 5-2 ⛔
Phoenix w ostatnich dwoch meczach strzelilo Howardowi tylko 1 bramke. Spowodowane jest to nie tylko rewelacyjna postawa bramkarza Wings, Kojoty graja po prostu slabo w ofensywie. Mam wrazenie ze Skrzydla w koncu znalazly sposob na tlamszenie teamu z Arizony.. i dzisiaj przed wlasna publicznoscia beda chcialy zakonczyc cala rywalizacje. W swietnej formie jest Pavel Datysuk i z pewnoscia fakt ten nie wrozy niczego dobrego dla Phoenix. Wszystkie dotychczasowe spotkania tych teamow w fazie playoff konczyly sie w regulaminowym czasie i wg mnie dzisiaj bedzie podobnie.

PLAYOFF STATS:
single bets 6-2-3 [75%] +380,2 units
2-team bets 4-4-0 [50%] +265 units
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nashville Predators - Chicago Blackhawks -&gt; Chicago win (ML) [1.66] ✅
Montreal Canadiens - Washington Capitals -&gt; Washington win (ML) [1.53] ⛔
AKO = 2.54

Moim zdaniem Stołeczni i Czarne Jastrzębie po dzisiejszej nocy dołączą do grona półfinalistów. Obie drużyny dużo wyżej rozstawione niż rywale, obie w gronie faworytów do tego by być w finale. Teamy te łączy też coś co w play off się sprawdza a mianowicie bramkostrzelność (choć po Blackhawks na razie tego nie widać). Doceniam wysiłki Nashville są całkiem niezłą ekipą ale nie mają siły rażenia z przodu co dobitnie widać w power playach i daleko nie zajdą. Montreal w ogóle jakos mnie nie przekonuje w żadnej formacji i byłbym zaskoczony jesli zmusili by Capitals aż do takiego wysiłku.
Away goals win (-1) [1.90] Bet365 ⛔
Na wyjeździe grają dziś Buffalo, Chicago i Washington. O dwóch ostatnich już napisałem, sądze że wygrają i nie zdziwie się jeśli różnica zwycięstwa będzie dwubramkowa bo przeciwnicy nic do stracenia nie mają więc rzucą się do ataku co łatwo można wykorzystać. Buffalo to jedna z tych drużyn, która może doprowadzić do meczu numer 7. Konfrontacja z Niedźwiadkami jest zacięta i trochę zawiódłbym się na Bawołach jeśli by gładko oddali 2:4 tą serie.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
BUF@BOS Buffalo ML 2.26 3-4 ⛔
BUFFALO will win series (best of seven) 3.62 ⛔
Dzisiaj zajme sie glownie rywalizacja Sabres i Bruins. Wg mnie, mimo ze Boston prowadzi juz 3-2, to jednak Buffalo zwyciezy dzisiaj w nocy w TD Garden, a nastepnie wygra rowniez mecz nr 7 u siebie... Oczywiscie, wydawaloby sie ze typ na koncowe zwyciestwo Sabres w tym cwiercfinale jest bardzo ryzykowny, jednak w przypadku doprowadzenia do stanu 3-3 to Buffalo bedzie na uprzywilejowanej pozycji... Z pewnoscia Szable beda dzisiaj niezwykle zmotywowane i jest bardzo prawdopodobne ze wykorzystaja slabosci Niedzwiadkow... W ostatnim meczu podopieczni Lindy Ruff&#39;a dominowali pod kazdym wzgledem i po razy pierwszy w calej rywalizacji zwycieska druzyna wygrala mecz naprawde pewnie. Ryan Miller zatrzymal 34 strzalow na bramke, skapitolowal tylko raz. Dzisiaj bedzie chcial udowodnic ze to nie przypadek ze jest glownym faworytem do otrzymania Vezina Trophy za sezon 2009/10. Jesli chodzi o mecz rozgrywany po dwudniowej przerwie po zwyciestwie, Buffalo moze pochwalic sie bilansem 8-1-0. Kolejny argument przemawiajacy za goscmi tego spotkania to powracajacy do skladu Vanek. Mysle ze trzecie podejscie Sabres do zdobycia TD Garden zakoczy sie sukcesem - a wtedy w meczu nr 7 u siebie momentum bedzie zdecydowanie po ich stronie (wyciagniecie ze stanu 1-3 do 3-3) i beda murowanymi faworytami do awansu do polfinalu konferencji.

TOTAL POINTS (OT INCLUDED) over 16,5 2.12 20 goals ✅
Juz dwie ostatnie kolejki pokazaly, ze jak przychodzi do tzw. elimination games teamy lubia sobie postrzelac. Obie zakonczyly sie overami i mysle ze dzisiaj bedzie podobnie. Washington gra w Montrealu, gdzie w dwoch ostatnich meczach padly wyniki: 3-6 i 1-5, nie jestem pewien kto wygra ten mecz i licze na doprowadzenie do stanu 3-3, ale mam nadzieje ze oba teamy, ktore z reszta uplasowaly sie w NHL na 1. i 2. miejscu pod wzgledem gry w PP, postrzelaja. To samo mysle o spotkaniu Hawks z Preds - slaby goaltending po stronie Chicago ale takze swietny atak obu druzyn powinny sprawic ze teamy pojda na wymiane ciosow. W Buffalo zobaczymy Vanka, ale nawet bez niego Szable w ostatnim meczu swietnie spisywaly sie w ataku, Boston przed wlasna publicznoscia na pewno bedzie chcial rzucic sie na rywala od pierwszej minuty, co spowoduje otwarta gre. We will see. Trzeba zwrocic tez uwage na fakt, ze wszystkie trzy mecze moga byc ostatnimi w kazdej z rywalizacji, w koncowych minutach mozemy miec do czynienia ze wczesnym sciaganiem bramkarzy...

PLAYOFF STATS:
single bets 7-4-3 [64%] +292,2 units
2-team bets 4-4-0 [50%] +265 units
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja uważam całkiem inaczej niż Orng i moim zdaniem dziś seria Boston vs Buffalo dobiegnie końca. Boston wykonał plan, który polegał na zwycięstwie jednego ze spotkań w hali Sabres by później dwukrotnie odprawić gości z niczym. Ostatnia porażka myślę że była &quot;wkalkulowana&quot; w stan tej rywalizacji i dzisiejszej nocy nadejdzie ostateczna rozgrywka. Nie ma się co oszukiwać że jeśli Niedźwiadki dziś nie odniosą zwycięstwa to ich szanse w jednej chwili zmaleją praktycznie do zera ponieważ nie sądzę by przy takim obrocie sprawy byli w stanie pokonać Buffalo. Właściwie sprawa jest prosta i myślę że możemy być świadkami &quot;nagłej śmierci&quot; :razz:

Boston ML
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
a ja jeszcze trzy takie &quot;cosiki&quot;

Nashville Predators - Chicago Blackhawks -&gt; Nashville under 29,5 shots [1.85]
✅
Nie spodziewam się dobrego meczu w wykonaniu Preds, w poprzedniej potyczce zdobyli cztery bramki w 21 strzałach dzięki słabemu goaltendingowi w Chicago. Ogólnie liczbę 30 strzałów osiągnęli w tej konfrontacji 2 razy na 5. Dziś co prawda muszą gonić wynik ale Blackhawks nie bez powodu notowała sporo underów w fazie zasadniczej - to nie świetni bramkarze a mocna obrona decydowała o takich wynikach, i ta obrona dziś powinna (na co liczę) sporo uderzeń blokować a atak przez większy czas na lodzie dominować.
Most Points (OT Included) - David Legwand (NSH) vs Jonathan Toews (CHI) -&gt; Toews [2.55] ✅
Legwand jest w play offach dosyć skuteczny, ale do wyższości Toewsa nie muszę chyba nikogo przekonywać. Moje przekonanie że Toews ma szanse ten pojedynek na punkty wygrać bierze się z mocnej wiary w to że Blackhawks dziś znokautują NAS. Jonathan to numer 3 draftu z roku 2006 w sezonie zasadniczym zdobył 68 punktów. Dla porównania napastnik Nashville zgromadził &quot;tylko&quot; 38 oczek. Jest więc różnica, chociaż obaj są centrami to Toews ma większe szansę w tym meczu zabłysnąć.

Buffalo- Shots on Goal (OT Included) -&gt; over 30,5 [1.85]
⛔
Buffalo dużo strzala w spotkaniach z Bostonem, dziś powinni strzelać jeszcze więcej razy na bramke Raska (którego nie łatwo pokonać) bo wraca Vanek a Bawoły muszą gonić wynik. W trzech ostatnich grach Sabres przekraczali granice 31 strzałów, ogólnie tylko raz strzelili mniej niż ustawiona linia (i to o niewiele bo uderzeń było 29). Chciałbym aby dzisiejsi goście utrzymali swoją dyspozycję, jedyne czego mógłbym sobie życzyć to poprawa gry w PP i zwiększenie ilości tego elementu czyli łapanie rywala na kary.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom