>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
H 3

hugoboss24

Użytkownik
no GMARK!! gosciu z gazety pisze ze mozna to ominac bez problemu jak wejdzie nowa ustawa przelewajac pieniadze na zagraniczne konto bankowe np mb wtedy nie przelewasz na polskie konto bankowe a moga sie doczepic jedynie jak przelewasz z buka na polskie konto bankowe a tego nikt normalny nie robi nawet teraz
 
R 32

rado1965

Użytkownik
Bylo dostawca internetu jest zobowiazany podac dane personalne osoby ktora wchodzi na strony z koncowka com a nie pl jesli takie podejrzenie jest maja prawo zablokowac ci konto bankowe na 72 godziny i sprawdzic czy robiles wplaty lub wyplaty z takich firm ktore nia maja licencji w polsce .
 
R 32

rado1965

Użytkownik
hugo bosss beda scigac i takie osoby co za 100 zlotych graja bo takie osoby najlatwiej zlapac osoby zawodowo grajace napewno obejda ustawe .
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Bylo dostawca internetu jest zobowiazany podac dane personalne osoby ktora wchodzi na strony z koncowka com a nie pl jesli takie podejrzenie jest maja prawo zablokowac ci konto bankowe na 72 godziny i sprawdzic czy robiles wplaty lub wyplaty z takich firm ktore nia maja licencji w polsce .
hmmm.... czyli jak wpłacam przez przelewy24 (Dialcom to firma legalnie działająca w Polsce, a do nich robie przelew) to nic nie znajdą ????

up. &quot;zawodowo grające&quot; dobre ????

edit. niezłą beke w tym temacie można pocisnąć czytając... na razie konkurs na &quot;hit sezonu&quot; wygrywa koleś, który planuje już wyjechać do Wielkiej Brytanii i tam się zameldować, tylko po to żeby grać u buka ????

edit.
pan poniżej mój idol ???? wyjeżdzać z kraju tylko po to żeby grać u buka ???? do szpitala na odwyk wyjedź a nie zagranicę ????

a tak w ogóle to gdzie posty? przecież dyskusja 100% na temat? któremuś MODowi kupon nie wszedł i ego podbudowuje ????

edit.
a czemu mają mnie buki nie wpuścić? im żadne sankcje za moją grę u nich nie grożą... na szczęście prawo naszego liberalnego (? ????) rządu nie sięga na Malte ????

o własnie Prof przytoczył dokładnie to co przed chwilą napisałem... bukmacherzy mają zdrowo [cenzura] na nasze wspaniałe ustawy...
 
T 0

tricola

Użytkownik
Panowie... nie łudźmy się. Moneybookers nie pomoże. Mb nas zablokuje bo jeśli nie, to mb będzie mieć problemy. Niektórzy i tak nie uwierzą dopóki nie zobacza po zalogowaniu na np.(bet365.com) komunikatu: Twoje konto jest zawieszone, możesz zmienic dane w profilu i wypłacić środki. Po dalsze informacje skontatuje sie z biurem obsługi klienta&quot; cos tego typu ;) i koniec. Serwery proxy są rozwiązaniem i Ci co pokombinują to puszczą sobie kupon, ale już o w zabawe np. na betfair nie wierze. Opóżnienie bedzie denerwować. Ja jestem gotów opuścić kraj i zrobie to. Nie chcą moich podatków( a płace sporo w Vacie!) to będe je płacił gdzie indziej. p.s co Ci da hot spot, co Ci da kawiarenka jeśli Cie buki nie wpuszczą, co Ci da mb, jeśli Ci kasy nie wyślą?To nie są wizje. Wystarczy wcielic sie w role Francuza...
 
H 3

hugoboss24

Użytkownik
nie sadze aby ktos powazny wogole pisal komentarze na tym forum, wydaje mi sie panowie ze w najgorszym wypadku zaplacicie 23 zlote podatku bo niesadze aby ktos zwas wiecej wyplacicl od buka niz 100 zloty pewnie gracie za 2 zlote a siejecie panike jak yscie po 20 tysiecy na zaklad stawiali dajcie spokuj juz z tym tematem bo on sie napewno was nietyczy ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Panowie... nie łudźmy się. Moneybookers nie pomoże. Mb nas zablokuje bo jeśli nie, to mb będzie mieć problemy. Niektórzy i tak nie uwierzą dopóki nie zobacza po zalogowaniu na np.(bet365.com) komunikatu: Twoje konto jest zawieszone, możesz zmienic dane w profilu i wypłacić środki. Po dalsze informacje skontatuje sie z biurem obsługi klienta&quot; cos tego typu ;) i koniec. Serwery proxy są rozwiązaniem i Ci co pokombinują to puszczą sobie kupon, ale już o w zabawe np. na betfair nie wierze. Opóżnienie bedzie denerwować. Ja jestem gotów opuścić kraj i zrobie to. Nie chcą moich podatków( a płace sporo w Vacie!) to będe je płacił gdzie indziej.
Witam jak sie Tobet ustosunkuje sie do ustawy hazardowej w Polsce? Czy jesli przejdzie ona przez senat i przez Prezydenta i wejdzie w zycie to czy Tobet zablokuje konta wszystkim Polakom i to koniec Tobet na polskim rynku?

Dawid: Uprzejmie informuje, że nie mamy zamiaru wycofywać się z rynku, nadal będzie oferować nasze usługi. Działamy w oparciu o legalną licencję otrzymaną w kraju należacym do UE. Środki graczy na naszych kontach są całkowicie bezpieczne i nie mamy żadnego obowiązku współpracy z polskimi organami skarbowymi. Możemy jedynie zasugeorwać korzystanie z portfeli elektronicznych takich jak MoneyBookers czy Webmoney.

Dawid: Tak oczywiście, Polska to nasz główny rynek docelowy, a serwis tobet.com został stworzony specjalnie dla naszych graczy

Czyli mysli pan ze portefele elektroniczne nie beda mogly byc pod zadnym nadzorem kontrolowane?

Dawid: Oczywiście, ze nie. Moneybookers czy WebMoney to nie sa firmy bukmacherskie, dlatego tez wpłaty/wypłaty z tych portfeli nie moge byc sprawdzane

Dawid: Na chwile obecna nie wiemy jakie beda konkretne dzialania władz, dlatego też ciezko jest okreslic, czy wypłaty oraz wpłaty z konta bankowego beda niebezpieczne. Jezeli chodzi o portfele elektroniczne są i będą one jak najbardziej bezpieczne



Dawid: Jak już wspomniałem nasza działalność regulowana jest przez legalną licencje w wydana na Malcie. Nie widzimy wiec powodow, dla ktorych mielibysmy zawiesic nasza dzialalność.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
To może zbiórka przed Pałacem i będziemy dochodzić swoich praw jako obywatele UE ? Skoro policja, pielęgniarki mogą to zwykły szarak co dorobi sobie na zakładach 200-500 zł też może ... a tak całkiem na poważnie support z firm bukmacherskich to może sobie pisać cuda itp. bo ma na celu zatrzymanie gracza, przecież żyje z jego kasy nie ? Wszędzie Ci tak mogą pisać, że ustawa niezgodna z prawem UE, że nie mogą mieć wgląd w konto bankowe a jak przyjdzie co do czego to co napiszesz do buka, żeby Ci pomógł bo dosrali się do Ciebie, że łamiesz prawo ? Portfele elektroniczne, w jakim kraju one mają konta bankowe na którym jest przepływ kasy ? Jeżeli mają też w Polsce no to chyba też lipa ? W tej kwestii pewnie się mylę bo nie wiem czy obrót kasy na Moneybookers następuje w polskim banku czy też w zagranicznym. Jeżeli kasa na Moneybookers jest trzymana w UK, i stamtąd wędruje na nasze konto w Polsce no to dobrze i można wypłacić z MB na konto MB kogoś w UK a ten może nam przesłać do naszej ukochanej Polski gdzie mamy tak przej... prawo, że teraz będą się czepiać każdego gracza i każdej kasy. Jeszcze niedawno była tak pięknie a wszystko przez popie... polityków co im się zachciało w kasynach grać ... bo mało dostawali wynagrodzenia.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Odpowiedz Bet365: Na podobne pytanie. W sprawie zawieszeń kont
Monika W
Jesteśmy firmą w pełni licencjonowaną, stosującą sie do wszystkich regulacji obowiązujących w Wielkiej Brytanii, gdzie zawierane są zaklady i gdzie umieszczone są nasze serwery.
bet365 posiada licencje na oferowanie zakladow sportowych już od 1974 roku. Nie jesteśmy jednakże w stanie potwierdzić regulacji prawnych dotyczacych stawiania zakładów przy użyciu Internetu obowiazujących w każdym kraju.
Monika W W przypadku wątpliwosci w tej kwestii, proponujemy sprawdzenie odpowiednich zapisów prawnych własciwych dla prawa lokalnego.

Tak naprawdę wiele nie wyjaśnia.
EDIT:
Czyli tak zbiorowo po wejściu ustawy kążdy gracz ma trzy podstawowe problemy.
1. GŁÓWNY : Zawieszenie Kont
2. Sprawdzanie wejść na strony xxx.com
3. Wpłata/Wypłata pieniędzy

Oprócz pierwszego pozostałe dwa - na pewno można trochę pogłówkować i je ominąć.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Kiedys dostalem takiego maila od betsson:
BETSSON PRZYPOMINA: E-ROZRYWKA JEST W 100% LEGALNA W UE
Ustawa hazardowa, która weszła w życie z dniem 1 stycznia 2010 roku w Polsce nie wprowadziła żadnych zmian odnośnie gry na Betsson.com z punktu widzenia polskiego Użytkownika.

Usługi świadczone są w rzeczywistości poza granicami Polski i zgodne są z Artykułem 49 traktatu o swobodzie przepływu osób, usług i kapitału na terenie Unii Europejskiej.

Zgodnie z prawem UE, podmiot z innego kraju członkowsiego (Malta) może świadczyć usługi w innym kraju członkowskim (Polska) bez potrzeby posiadania w nim jakiegokolwiek stałego zakładu pracy/filii/przedstawicielstwa.

Przypominamy także, że w Polsce nie ma prawa, na podstawie którego ktokolwiek może mieć wgląd w nasze konto bankowe bez toczącego się postępowania i żadania sądu lub prokuratora.
Również nie istnieje prawo, które zezwala na blokowanie licencjonowanych serwisów zajmujących się e-rozrywką na terenie Uni Europejskiej lub monitorowanie ich Użytkowników.

Warto być doinformowanym i walczyć o swoje swobody obywatelskie!
I teraz moje pytanie: czy ustawa moze nie wejsc w zycie nawet po przeglosowaniu jesli Unia Europejska bedzie miala zastrzezenia, bo z tego maila i tak jest w zasadzie ze prawo ue jest nadrzedne od prawa Polski??
 
C 445

cristovao

Użytkownik
I teraz moje pytanie: czy ustawa moze nie wejsc w zycie nawet po przeglosowaniu jesli Unia Europejska bedzie miala zastrzezenia, bo z tego maila i tak jest w zasadzie ze prawo ue jest nadrzedne od prawa Polski??
Przecież ta ustawa obowiązuje już od 1 stycznia 2010 roku. Teraz była nowelizacja dopuszczająca granie u buków internetowych ale z końcówka .pl. Granie u &quot;maltańczyków&quot; jest zakazane i jak mówią nawet UE się nie interesuje tym, poczytaj poprzednie wątki w temacie. UE pewnie uniknie wyjaśnień i będzie obowiązywać nasza ustawa a nie to co obowiązuje w UE. Głupota ludzka nic tylko zrobić tak jak w Afryce, wtedy by sobie odpuścili bo warto walczyć o swoje prawa, przecież jesteśmy w UE prawda ?
 
T 0

tricola

Użytkownik
mJaUrVcEin tak miszczuniu za granice(i na pewno nie w pokoju z biureczkiem i lampka tylku uderzam w apartament 75mkw. Miejscowosc juz wybralem. I robie to świadomie bo nie mam zamiaru życ jak Ty za 1000 pln na mc. A co do Mb to MB zadaje przy zakładaniu konta pytanie&quot; czy Pana środki będą na cele hazardowe?&quot; więc nie lata im koło tyłka gdzie te pieniądze są wysyłane. Wrzucą nas do szuflady z Turkami, Chinczykami i Usa i sobie wyślesz pieniazki do wujka z Usa, ale na buka juz nie. Nie mówie, że urwie się w czerwcu wszystko i licze bardzo mocno, ze sie buki z kilka miesiecy potrzymaja, ale we Francji w momencie wejscia w zycie ustawy(maj 2010) betfair wycofał sie odrazu.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A moje pytanie brzmi: czy UE moze zniesc ustawe tak zeby przestala obowiazywac, bo jak dobrze wiem prawo UE jest nadrzedne nad prawem Polski
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom