>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
A 85

aksior

Użytkownik
ludzie piszą już, że chcą zamykać konta u bukmacherów. Tylko po co takie skrajne posunięcia? Przecież zanim ustawę uchwalą to minie ok. 2 miesięcy, później jakiś vocatio legis powiedzmy 2 tygodniowy (Po lubi takie krótkie terminy zwłaszcza do ustaw pisanych na kolanie) I wówczas dupa będzie z gry. Trzeba będzie czekać ,aż jakieś firmy poniosą ogromne koszta serwerów w PL, linkowania, opłat państwowych. tylko czemu niektórzy chcą zamykać konta? Wg. mnie wystarczy wypłacić kasę do momentu obowiązywania ustawy i konto puste może sobie pozostać. przecież nikogo nie ruszą za to , że ma konto załozone czy grał przed wejściem w życie restrykcyjnej ustawy.
No chyba, że ludzie po akcjach PO boją się, że oni nie przestrzegają lex letro non agit ????
 
H 28

henka

Użytkownik
Jesteśmy głupim narodem.
Po co konta zamykać co to ma do rzeczy?
I tu właśnie p.Kaplica wygra bo wiekszosc sie przestraszy i sama dobrowolnie zrezygnuje z gry ci co z tego mają grosz na pewno się nie przestraszą.
 
I 2

indiana

Użytkownik
Sejm znowelizował ustawę hazardową. Ustawa wprowadza zakaz hazardu w internecie, uwzględnia różnicę między tzw. grami cylindrycznymi, grami w karty, grami na automatach - a zakładami wzajemnymi. W internecie będzie można obstawiać wyniki meczów czy innych zawodow sportowych

Ustawa rozróżnia rodzaje gier. Pierwszy to tzw. hard gambling. To gry, które w internecie niosą ze sobą zarówno niebezpieczeństwo szybkiego uzależnienia, jak i możliwość oszukiwania, np. przez odpowiednie programy, czego grający, a często też kontrolujący nie mogą sprawdzić. Będą one zakazane.
W przypadku zakładów wzajemnych internet jest tylko kanałem dystrybucji. Gracz zawiera zakład a wynik nie jest generowany elektronicznie, zależy od współzawodnictwa czy zdarzenia. Takie zakłady będą mogły być organizowane w internecie.
Zgodnie z rządowym projektem, służby (np. celne) będą mogły kontrolować organizowanie gier hazardowych i dokonanych transakcji finansowych, a także ścigać osoby, które organizują nielegalne gry. Służby celne będą miały możliwość zapoznania się z danymi telekomunikacyjnymi osób, które organizują nielegalne gry hazardowe oraz w nich uczestniczą. W przypadku podejrzenia, że firma lub osoba popełniała przestępstwo skarbowe związane z nielegalnym organizowaniem gier hazardowych, Służba Celna będzie mogła blokować rachunki bankowe.
Nowelizacja wprowadza też pewne ułatwienia dotyczące loterii fantowych lub gier fantowych bingo, w których wartość puli wygranej nie przekracza 3395 zł. Zezwolenie w takim przypadku będzie wydawał naczelnik urzędu celnego, a nie - jak dotychczas - dyrektor izby celnej, zaświadczenia potrzebne do wydania zezwolenia zastąpiono oświadczeniami, do 33 zł zmniejszono też opłatę za zezwolenie.
Za opowiedziało się 419 posłów, przeciw był jeden, trzech wstrzymało się od głosu

zrodło;RMF-FM

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zaklady-bukmacherskie-wracaja-do-internetu,nId,335051

posłuchajcie.tylko buki z koncówka PL. Prawie jak na Kubie.hahahaha
 
P 4

paueuek

Użytkownik
Za opowiedziało się 419 posłów, przeciw był jeden, trzech wstrzymało się od głosu
a 40 brakujących piło wódke w barku. Ludzie zdychają na śmietnikach z głodu bo bezrobocie się rozrasta a misie polityczne zakazują palenia fajek i hazardu... Tłuste, tępe ryje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Y 0

ysslys

Użytkownik
ufff... Ja mam tylko pytanie, czy np. Betfair czy Betwin zlikwidują mi konto, czy dlaej będę mógł sobie grać, łamiąc przy tym oczywiście kretyńskie prawo. Bo chyba już przy okazji poprzedniej ustawy hazardowej wszystcy grający u buków internetowych je łamali, a oni nadal działali.
 
R 32

rado1965

Użytkownik
betfair nie bedzie prowadzic dzialalnosci w polsce przy stawce 12% nie miala by sensu prowadzenia dzialalnosci w polsce poniewaz gielda zyje z 5% we francji i wloszech nie ma gieldy betfair i u nas tez sie ustosunkuje i zrezygnuje z rynku w polsce.
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
PO-PiS-owe skur.....y???? nie odbiorą mi żadnej rozrywki związanej z bukmacherką w necie albo bowiem nie zamierzam ulec panicznemu strachu wobec tej pożal sie ustawy :grin: Będę grał na każdym buku w necie dopóki od nich nie wyjdzie decyzja o zamykaniu kont :cool: Hipokryzja tegoż wielmożnie panujacego rządu, dotycząca liberalizmu osiągnęła apoguem a ich działania ustawodawcze są przejawem komunistycznego aparatu totalitaryzmu, w którym ****** rząd pasożytów chce narzucić kontrolę nad wolnością obywateli do decydowania o wydawaniu prywatnych środków finansowych na osobiste cele, które w żadnej mierze nie szkodzą dobru publicznemu. Za tą kadencję wystawie tym kretynom odpowieni dowód uznania???? i pokwapie się o udział w wyobrach oddając głos na jedynego właściwego władce , jegomościa imperatora Janusza Korwina Mikke!!!:grin: On co prawda ma utopijne wizje rządów ale chłopak nie jest przeciwnikiem hazardu bo sam nagina w pokerka:grin: ... to taki mój osobisty głos w sprawie bliskiej naszym sercom graczy ???? pamietajcie żeby odwdzięczyć się nalezycie tym pasożytom przy okazji nadchodzących wyborów ;)

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/POselski-POker-czyli-Kareta-Be,2,ID393908343,n

JKM:
&quot;Jeśli tak – to tym bardziej nie rozumiem, jak ta Kareta Bęcwałów – PO-PSL-PiS-SLD - coś takiego może zakazywać...&quot; :browar565:????:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 445

cristovao

Użytkownik
Musi przejść senat, prezydenta i chyba trafi do UE. Chyba już wszystko przesądzone będzie. To jest łamanie prawa, jak ktoś może mieć wgląd w nasze konto bankowe oraz zakazać nam tego co obowiązuje w UE ? Z tego co pisałem na LiveChat, betsson obserwuje poczynania naszego ukochanego rządu.
 
M 46

metalista

Użytkownik
betfair nie bedzie prowadzic dzialalnosci w polsce przy stawce 12% nie miala by sensu prowadzenia dzialalnosci w polsce poniewaz gielda zyje z 5% we francji i wloszech nie ma gieldy betfair i u nas tez sie ustosunkuje i zrezygnuje z rynku w polsce.
To są tylko twoje domysły, nie poparte żadnym oficjalnym stanowiskiem Betfair. Ja mogę powiedzieć, że na 99% Betfair nam kont nie zamknie - przynajmniej tych istniejących. Choćby z tego prostego powodu, że nadal będziesz miał prawo grać z poza terytorium RP. Nasza ustawa różni się od francuskiej, a przypominam, że Kapica nadal nie ma oficjalnej noty z Brukseli i uprawia samowolkę połączoną z partyzantką. Jestem pewny, że jeśli ustawa wejdzie, to kolejnego dnia pójdzie skarga do Strasbourga.
 
N 0

nowy999

Użytkownik
Witam serdecznie, nowy uzytkownik
w latach ok 2004-2009 gralem dosc czesto u zachodniego buka, ladbrokes.com, wtedy jeszcze nie mieli spolszczonej wersji.

Zarabialem wtedy b. dobrze, a obstawianie traktowalem jako hobby, dlugi czas bylem jednak &quot;do przodu&quot;.
Moj najwiekszy zaklad to bodajze 2000 USD postawione na mecz otwarcia Mundialu (?) albo ME pare lat temu, na Niemcy vs nie pamietam kto ;)

Dlugi czas bylem do przodu, gralem za jak widac, czesto nie male kwoty, choc czasem duzo mniejsze, np. 100 dolarow na mecz ligowy Bayernu itp

Zamknalem moje konto w Ladbrokes i poprosilem ich, zeby zamkneli je na zawsze, bo stracilem prace, zarobki zmalaly do zera a ja wciaz mialem nawyk grania, i akurat wtedy los sie odwrocil i zaczalem na tym tracic, a byl to zly okres na przegrywanie, bo nie mialem pracy.

Potem weszla ustawa hazardowa i mimo iz znowu chcialbym sobie czasem pograc, to jakos mnie to odstraszalo. A naziemnych bukow nie trawie zbytnio niestety.

W kazdym razie, znalazlem sprzeczne interpretacje tej ustawy... :-(
Nawet kolega wyzej pisze, ze obstawiac mozna na stronach ktore maja domene. pl a nie .com, a wiec co, Bwin odpada?

Abstra***ac od interpretacji tej ustawy, chcialbym sie dowiedziec jak jest z jej implementacja. A wiec czy cos sie zmienilo na przestrzeni 2-ch lat i tak jak straszyl nas rzad, sa teraz wyraznie zwiekszone kontrole przeplywow finansowych od/do bukmacherow?

Nadziei na ponowne otwarcie konta na ladbrokes.com nie mam, bo sam ich prosilem o zamkniecie na dlugie lata, bo jak bylem bezrobotny i wciaz mialem zwyczaj obstawiania za kilkaset dolarow, to jak juz wspomnialem, jak zaczelam przegrywac, to zaczelo miec to zly wplyw na moj budzet domowy ????

ale teraz chetnie pogralbym sobie znowu online tym bardziej, ze mamy polfinaly Ligi Mistrzow... tylko wlasnie nie chce miec przez to problemow.

W przypadku Ladbrokes, zarowno wplaty jak i wyplaty robilem moja karta, ladnie to dzialalo, i blyskawicznie w sumie. Tylko nei chcialbym teraz miec wizyty ABW w kominiarkach o 6-tej rano, bo postawilem 500 dolarow w Bwin, wygralem 1700 i oni mi to wplacili na karte (albo na konto bankowe) i zaraz ktos to namierzyl :] wiem, ze przesadzam, ale naprawde straszono nas swego czasu, ze ktos sie ostro wezmie za kontrole hazardu w sieci. A wiec ciekawi mnie czy te kontrole naprawde sa wyraznie zwiekszone, czy tak jak w przypadku kastracji pedofilow, skonczylo sie na zapowiedziach a ustawa jest de facto martwa.

pozdrawiam

EDIT: linki affiliacyjne w linkach do Ladbrokes i Bwin nie sa moje! Chyba to forum je wstawia automatycznie, podkreslam to, bo nie chce zeby mnie ktos posadzil o spam.
 
R 32

rado1965

Użytkownik
Nic sie nie stanie bo takich stron nie ma na dana chwile zanim firmy beda mialy koncowki .pl musza wykupic licencje a nie wykupia jej poki ustawa nie zacznie obowiazywać.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Ostatnio grałem przez krótki okres u buków naziemnych, ale ze względu na złodziejskie państwo przestałęm, no 12% nie pobierają od zysku tylko od stawki! to nie jest tak że postawie 100zł na kurs 1.5 to wygrywam 50zł i 12% z 50zł = 5.2zł podatku NIE! To jest tak że jak postawie za 100zł to podatek biora od samej stawki buhahah czyli 12zł biorą. A to oznacza że sie wogóle nie opłaca grac singli. Paradox - jak ktoś postawi np 100zł po kursie 1.18 to wogóle nic nie wygra bo mu podatek pokryje wygraną , żałosne.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
to nie jest tak że postawie 100zł na kurs 1.5 to wygrywam 50zł i 12% z 50zł = 5.2zł podatku NIE! To jest tak że jak postawie za 100zł to podatek biora od samej stawki buhahah czyli 12zł biorą.
Podatek odliczany jest od całości wygranej (łącznie ze stawką). Jeśli zagrasz kurs 1.5 za 100 zł to podatek odliczany jest od 150 zł i do ręki dostaniesz 132 zł (18 zł wyniesie podatek).

W ogóle stawiając przy stawce 100 zł podatek ZAWSZE będzie wyższy od 12 zł. Grając kurs 1.15 za 100 zł, dostaniesz 101.20 zł, podatek wyniesie 13.80 zł. Granicą opłacalności jest kurs 1.14.

KURS * STAWKA * 0.88 (przy 12% podatku) = TWOJA WYGRANA

edit: @dół: jeśli tak to wyskoczyłem jak filip z konopi. Wczesna pora, a cytowany post nieco zawiły. Przepraszam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom