>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
ansos 0

ansos

Użytkownik
Ja osobiście przenoszę cały rynek stron bukmacherskich do państw, gdzie reklama hazardu online jest legalna. Takich państw nie brakuje, więc moim zdaniem warto się w to pobawić ;)
Jak dla mnie to cfaniakujesz. Nie zapomnij założyć też firmy w tej &quot;zagranicy&quot; i legalnie wystawiać faktury bo inaczej sam serwer poza Polską ci nic nie pomoże. Prowadzenie strony www z terenu Polski i czerpanie zysków z reklamy na niej bez faktur też cię pogrąży i ten serwer zagraniczny nic ci nie pomoże. Tak,tak...takie jest dla Polakó prawo, więc nie cfaniakuj proszę ????
 
S 11

support75

Użytkownik
Najważniejszy fragment z linku powyżej

Jeżeli unijni urzędnicy uznają, że ustawa hazardowa wymagała notyfikacji, to do czasu przeprowadzenia tej procedury jej działanie zostanie zawieszone, a przepisy ustawy będą niewiążące. - W swoim następnym kroku KE może zlecić kontrolę zgodności zapisów ustawy z prawem unijnym - przestrzega &quot;Dziennik Gazeta Prawna&quot;.
notyfikacja na pewno nie będzie trwała tak krótko jak uchwalenie tej beznadziejnej
ustawy.
 
S 0

srw

Użytkownik
To jest tylko kwestia czasów, zanim ktoś coś tam znajdzie i zawetuje. Bukmacherzy na pewno nie dadzą się wydymać, Polska to duży kraj i duży rynek. Ja tam uzbrajam się w cierpliwość i jestem dobrej myśli ;)
 
J 18

jarcow

Użytkownik
masz gdzieś spis jakie to są państwa?
Domeny w USA, a serwery w UK (jak na razie).
Jak dla mnie to cfaniakujesz. Nie zapomnij założyć też firmy w tej &quot;zagranicy&quot; i legalnie wystawiać faktury bo inaczej sam serwer poza Polską ci nic nie pomoże. Prowadzenie strony www z terenu Polski i czerpanie zysków z reklamy na niej bez faktur też cię pogrąży i ten serwer zagraniczny nic ci nie pomoże. Tak,tak...takie jest dla Polakó prawo, więc nie cfaniakuj proszę ????
ansos ma racje - musisz przeniesc nie tylko strone ale i zarejestrowac dzialalnosc w wybranym kraju
Jeśli chcesz pozostać w tym biznesie, to musisz być cwaniakiem. Serwery i domeny nie są zarejestrowane na moje dane.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Info oficjalne.
Wisła Kraków nadal współpracuje z Bet-at-home.
Mistrzowie Polski zawiesili umowę ze sponsorem strategicznym i szukają sposobu na obejście nowej ustawy hazardowej. Gra idzie o cztery miliony złotych, czyli ponad 10 proc. klubowego budżetu - poinformowała &quot;Gazeta Wyborcza&quot;.

Na początku roku z oficjalnej strony mistrzów Polski zniknęły reklamy Bet-at-home, nie ma ich także w dziale &quot;sponsor strategiczny&quot;. Gdyby nie archiwalne zdjęcia z logo bukmachera na koszulkach, to nic nie wskazywałoby, że firma ciągle współpracuje z Wisłą.

- Banery zostały usunięte tymczasowo za naszą wiedzą i zgodą - zapewnia Claus Retschitzegger, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Bet-at-home, ale przyznaje, że strony internetowe są ważnym elementem strategii marketingowej firmy.

Za całą sprawa stoi nowa ustawa dotycząca bukmacherów. - Będziemy walczyć z hazardem w Internecie - zapowiedział premier Donald Tusk, a w ciągu trzech dni sejm uchwalił ustawę, która weszła w życie 1 stycznia. Zgodnie z nią reklama i promocja hazardu stały się nielegalne.

Fachowcy twierdzą jednak, że kluby będą w stanie obejść ten przepis, więc prawnicy Wisły i bukmachera zastanawiają się, jak to zrobić. Na razie sposobu na obejście przepisu nie znalazł także Lech Poznań (też zniknął baner sponsora strategicznego, który płaci ok. 4 mln zł). Wydawało się, że nowej ustawie przeciwstawi się Ruch Chorzów, który jeszcze w środę reklamował Bet-at-home, ale wczoraj banera już nie było. W klubie tłumaczą, że &quot;został tam z rozpędu&quot;.

Kluczowa dla dalszej współpracy będzie kwestia reklamy podczas rozgrywek. Jeśli mistrzowie Polski nie będą mogli grać w koszulkach z logo, a ze stadionu znikną reklamy bukmachera, to umowa zostanie rozwiązana. Przy Reymonta nikt nie jest w stanie zapewnić, że do takiego rozwiązanie nie dojdzie.

Bet-at-home podkreśla, że chce się wywiązać z umowy, która jest ważna do końca roku. - Nasze kontakty z Wisłą są równie dobre jak przed 2010 r. Obie strony obowiązuje umowa, na mocy której byliśmy i będziemy obecni na koszulkach Białej Gwiazdy. W tym zakresie nic się nie zmieniło - zapewnia Retschitzegger.

za: 90 minut.pl
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
coś takiego pojawiło się na moneybookers przy opcji wpłaty kartą kredytową, czy to ma związek z tą ustawą? była taka opcja wcześniej? przed ustawą?
roszę zadeklarować cel niniejszej wpłaty*: Pieniądze zdeponowane przy użyciu tej karty kredytowej/debetowej, będą wykorzystane na cele NIE HAZARDOWE [?] Pieniądze zdeponowane przy użyciu tej karty kredytowej/debetowej, będą wykorzystane na cele związane z HAZARDEM
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
coś takiego pojawiło się na moneybookers przy opcji wpłaty kartą kredytową, czy to ma związek z tą ustawą? była taka opcja wcześniej? przed ustawą?
roszę zadeklarować cel niniejszej wpłaty*: Pieniądze zdeponowane przy użyciu tej karty kredytowej/debetowej, będą wykorzystane na cele NIE HAZARDOWE [?] Pieniądze zdeponowane przy użyciu tej karty kredytowej/debetowej, będą wykorzystane na cele związane z HAZARDEM
Taka informacją już była wcześniej przy tej opcji, więc na pewno nie ma znaczenia z nową ustawą hazardową.
 
S 0

snajper_tom

Użytkownik
Jeżeli zaznaczysz, że na cele nie związane z hazardem to będziesz miał zablokowane transakcje do stron hazardowych z konta mb. Jeżeli tego nie zaznaczysz, masz wszystkie okienka otwarte, ot co.
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Mam pytanie do osób, które wypłacały pieniądze po 01.01.2010 czy pojawiły sie jakieś problemy. Czy ktos wypłacał moze jakąś większą kaske ? Powyzej tej od której nie trzeba płacic podatku.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
No już bez przesady ;) Nie da się określić w jakim czasie, o której godz. jest banner wstawiany na forum. W tym momencie lekko popadamy w paranoje.
Jeżeli forum jest w Australii, ja zameldowany na Malcie to mogą mnie w...

Mały off top.
Znam 2 fora hakerskie, na którym było i jest tysiące postów, danych, programów etc jak złamać systemy kodowania, np. jak złamać system platformy cyfry+, polsatu i innych platform TV z zagranicy. Wszystko nielegalne informacje, które spowodowały milionowe straty dla tych platform. W praktyce tam było wszystko. Od 8 lat lat fora są dostępne i nikt ich nie zamknął, mimo iż łamią prawo. Oczywiście serwer nie jest w PL, admini prawdopodobnie tez.
jesli pisales o LAKI, DVHK i sat-elicie to wlasnie przestaly dzialac:-( , wszyscy pisza ze to problem z serwerem no ale dziwnym trafem ten problem trwa juz ok 3tyg, swoja droga oby to byl problem z serwerem bo szkoda takiego portalu jak laki
 
D 0

dudus5454

Użytkownik
W zawiazku z tym ze mam dzis dzien wolnego tak sobie leze i rozmyslam o tej calej ustawie hazardowej i zastanawiam sie nad tym jaka banda kretynow &quot;rzadzi&quot; tym krajem- i mimo usilnych prob nie potrafie odzzielic tego od polityki( co zapewne wielu mi nie wybaczy)- bo jak czytalem w zalozeniach ze maja wzrosnac wplywy z podtkow w tej branzy- to zastanawiam sie komu tu odwalilo! z mojej wiedzy wynika ze juz na dzis zlikwidowano ok 25tys maszyn( na 50 -siat kilkka tysiecy
- kluby chyba raczej utraca sponsorow
- druga liga na pewno straci ( wg, niektorych 1-liga)
-bukmacherzy z rajow podatkowych raczej nie beda walic drzwiami i oknmi do naszej krainy miodem plynacej( 12%)
- jk narazie nie widze odplywu grajacych u bukow netowych i masowe przenosiny do Toto-mixa , milenium , foruny itd
wiec zastanawiam sie jakim trzeba byc idiota albo jak trzeba byc umoczonym w afere aby isc tak daleko w swoim debilizmie- z uwaga bede obserwowoal dalsze poczynania naszych &quot;wodzow&quot;
 
K 0

kask88

Użytkownik
A wiecie czy podatek sie zmieni w naziemnych ?? Dzisiaj jak wszedlem na stronę internetową STS to trzeba kliknąc że jest się klientem inaczej nie wejdzie się na ich stronę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom