>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora)

dukat 7

dukat

Użytkownik
Dukat, czyli program może wskazać jako warty gry kurs np. 1.04 na typ 1X?
Interesuje mnie, czy przeprowadziłeś symulacje gry wybranych zdarzeń np. płaską stawką? Jak wygląda ROI?
Tak, program może wskazać kurs 1,04 jako 1X jeśli nie jest przekonany co do zwycięstwa gospodarzy. Ale jak wiadomo takich kursów zazwyczaj się nie gra. Jak dla kursu 1,04 program pokazuje 1X to ja zaryzykowałbym zagranie X, albo odpuścił mecz.
Co do symulacji, to jest prowadzona cały czas. Poniżej zamieszczam dwa przykładowe screeny z raportów:
http://images30.fotosik.pl/324/9b11c3db64f67db4.jpg --&gt; Wszystkie typy na gospodarza od 14.01.2009
http://images28.fotosik.pl/324/2af691d4bfd671e0.jpg --&gt; Typy na gospodarza od 14.01.2009 ale tylko kursy od 1,7 w górę.
 
lisu.90 0

lisu.90

Użytkownik
@Dukat, dałoby radę skrócić wyniki do 2-3 liczb po przecinku? Wg mnie 70,666666666666666666667 wygląda nieco nieestetycznie ;) Ponawiam również pytanie @hydrogenium o możliwości testowania Analizatora.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Wynik da radę skrócić, a co do pytania to polecam lekturę tematu od początku, bo ja mam serdecznie dość odpowiadania na pw z pytaniami o testy. W temacie jest wszystko opisane
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
&quot;Typy na gospodarza od 14.01.2009 ale tylko kursy od 1,7 w górę.&quot;
Czyli opłaca się grać powyżej 1,7 ??,
Dużo większy zysk w krótki czasie, ale większe ryzyko.
Kiedy będą pierwsze wyniki symulacji jeśli można ??
 
P 1

premi

Użytkownik
A może któryś z testerów się wypowie? Jak program wygląda od strony &quot;nie twórcy&quot;?
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
&quot;Typy na gospodarza od 14.01.2009 ale tylko kursy od 1,7 w górę.&quot;
Czyli opłaca się grać powyżej 1,7 ??,
Dużo większy zysk w krótki czasie, ale większe ryzyko.

Kiedy będą pierwsze wyniki symulacji jeśli można ??
Wyniki masz kilka postów do góry

Co do symulacji, to jest prowadzona cały czas. Poniżej zamieszczam dwa przykładowe screeny z raportów:

http://images46.fotosik.pl/58/caa449e947297b27.jpg --&gt; Wszystkie typy na gospodarza od 14.01.2009

http://images43.fotosik.pl/58/90810f687a283962.jpg --&gt; Typy na gospodarza od 14.01.2009 ale tylko kursy od 1,7 w górę.
 
buras15 0

buras15

Użytkownik
Od kilku dni testuje program Dukata i Mario i przyznam że jestem zadowolony, pozwalam sobie nawet na ryzyko przy niektórych wysokich kursach i często jestem mile zaskoczony trafiając kursy nawet powyżej 5.00!
Program jest przejrzysty, łatwy w obsłudze, myślę że chłopaki bardzo się starają i jestem pewien że program będzie jeszcze dużo dużo lepszy, jak na razie jestem zadowolony z testów i polecam program bo potrafi osiągać bardzo dobre wyniki ????
 
B 0

bazyl06

Użytkownik
Witam
zgodnie z prosba Dukata opiesze tu swoje spostrzezenia dotyczace programu jestem jednym z tych osobnikow ktory dostal ten program do testow i odrazu dodam ze niewiem czemu ja dastapilem tego zaszczytu ale jestem wdzieczny ze moge go miec! powiem krotko i tresciwie program w obecnej wersji jest na tyle zaawansowany ze strach pomyslec co bedzie dalej:-D buki chyba poplyna i to bardzo :jezora: a powod jest jeden ten algorytm czyni cuda!!!! kazdy napewno znajdzie cos dla siebie i odpowiednio zlozy kuponik
na ok 60 typow jakie w tym tygodniu na podstawie programu puszczalem wynik 54 na ✅ robi piorunujace wrazenie niewiem czy moge ujawnic pewene tajemnice ale podam wszystkim jeden mecz ktory mial miejsce w ubieglym tygodniu a mianoeice Ajax - Heracles program wytypowal 2 lub alternatywnie X2 przecieralem oczy ze zdumienia jak zobaczylem ten typ ale mysle do rozpiski sie przyda i wzialem jakie bylo moje zdziwienie po meczu gdy zobaczylem wynik az buzia sie usmiechnela:-D moglbym powielac przyklady takich pieknych typow no ale to pozostawie Dukatowi jego program bedzie chcial to udostepni je! Panowie naprawde warto czekac ten program zmieni zycie kazdego z typujacych zobaczycie!!!
pozdrawiem i dzieki Dukat
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
witam! kiedy mozna sie spodziewac tego programiku dostepnego dla wiekszej rzeszy pogromcow bukow? ???? z checia potestowalbym go ????
 
feever 5

feever

Użytkownik
Miloby by bylo jakby program z pierwszej wersji byl za darmo a pozniejsze wersje juz platne bo wiadomo.. reklama dźwignią marketingu ????
 
B 0

bazyl06

Użytkownik
Miloby by bylo jakby program z pierwszej wersji byl za darmo a pozniejsze wersje juz platne bo wiadomo.. reklama dźwignią marketingu ????
ja powiem tak ten program jest wart kazdych pieniedzy z dnia na dzien sie o tym przekonuje coraz bardziej kolejny dowod


Kavala - Ethnikos Asteras 4.75 2009-02-09 17:00
Piłka Nożna - Greek Division 2
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X
Wynik: (0-0) ✅ :spokodfhgfh: bo zycie dzieki Dukatowi jest piekne!!!!!!!!!!!

Dukat mam nadzieje ze sobie nie nagrabie za to co pokazuje na forum ale musze wszystkim udowodnic ze ten program to rewelacja!!!!!
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
ja powiem tak ten program jest wart kazdych pieniedzy z dnia na dzien sie o tym przekonuje coraz bardziej kolejny dowod

Kavala - Ethnikos Asteras 4.75 2009-02-09 17:00
Piłka Nożna - Greek Division 2
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X
Wynik: (0-0) ✅ :spokodfhgfh: bo zycie dzieki Dukatowi jest piekne!!!!!!!!!!!
Dukat mam nadzieje ze sobie nie nagrabie za to co pokazuje na forum ale musze wszystkim udowodnic ze ten program to rewelacja!!!!!
Po pierwsze primo to ja jestem tylko współautorem tego programu. Kawał roboty włożył w niego Mario i to jemu należą się słowa uznania.
A po drugie to dla mnie nawet lepiej, że to Wy wystawiacie takie oceny programowi, bo w Waszych ustach stają się one bardziej obiektywne.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
zasadnicze pytanie, dlaczego nikt z was nie poda typów przed meczem ???

Osoba która ma na forum 2 posty(oba w tym temacie) jest dla mnie mało wiarygodna...
czy to taki duży problem podać te &quot;pewniaki&quot; przed meczami żeby każdy mógł to sprawdzić ??
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
zasadnicze pytanie, dlaczego nikt z was nie poda typów przed meczem ???

Osoba która ma na forum 2 posty(oba w tym temacie) jest dla mnie mało wiarygodna...
czy to taki duży problem podać te &quot;pewniaki&quot; przed meczami żeby każdy mógł to sprawdzić ??
Dokladnie. W ten sposob mozna by ocenic wiarygodność programu.
Zobaczyc jego walory i stosowny fart ;)
 
S 0

szymon80

Użytkownik
mogę się założyc że się boją narazić. Myslą pewnie ze zdradzą jakaś tajemnice i nie dostaną finalnej wersji ????

Ja bym podawał dla ogólnego gremium typy, gdybym tylko dostał program do testów. Nic tak nie zrobiło by reklamy jak skuteczność 80% widoczna jak na dłoni.
 
Do góry Bottom