>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ORLEN Liga 2013/2014

Status
Zamknięty.
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik


Muszyna K - Wrocław K 1 :siata:
Kurs: 3.50 bet365
Stawka 3j


Widzę tutaj wygraną Muszyny, ostatnio grają całkiem nieźle, choć wyniki tego nie potwierdzają, ale wystarczy spojrzeć z jakimi zespołami grali, zespół z Wrocławia jest półkę niżej od poprzednich rywalek. ten mecz na pewno nie skończy się w 3 setach. Kurs na bet365 jest dla mnie bonusem i po takim kursie gram ten typ. Na wszystkich bukmacherach pospadał już poniżej 3.00. Muszyna ostatnio poległą minimalnie we Wrocławiu 3-2. Ostatnie sukcesy drużyny w pucharze CEV napawają optymizmem.



ie sądze ze zespoł z Wrocławia jest o połke nizej od Dąbrowy czy Bielsko-Białej , a nawet myślę ze są o półkę wyżej , potwierdziły to wygrywajac własnie w ostatniej kolejce z Dąbrową 3:1 i plasując sie na 3 miejscu w tabeli , z przewąga 9 pkt nad 4 Dąbrową i zespołem z BIelska​
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
ATOM Trefl Sopot - Polski Cukier Bank BPS Muszynianka Muszyna
Dawno nic nie ruszałem z OrlenLigi, a teraz jest chyba okazja. Mecz zaległy z 12tej kolejki.
ATOM bez Shelukhiny, która wypadła do końca sezonu, co na pewno obniży skuteczność ataku z środka. Zastąpi ją Łukasik, która w bloku powinna spisywać się dobrze. Forma drużyny szaleńcza nie jest, ale chyba można to nazwać jakąś względną stabilnością. Ostatnio częściej grywa Pietersen. Zdecydowanie największym atutem powinien być zestaw zagrywka-blok, tutaj wypatruje największej przewagi po stronie gospodyń.
Muszyna słabo zaprezentowała się w meczu z Impelem. Powinny przegrać 0-3, jednak Wrocław po raz kolejny zabawił się w Mikołaja i uszczknęły seta. Serwiński mówił po meczu, że drużyna jest zmęczona i musi przetrwać ten cięższy okres. Podróż do Baku, potem Wrocław, teraz do Sopotu też jest kawałek drogi. To wszystko nie służy. Dodając do tego ciągły brak solidnej atakującej i mało widoczne środkowe - nie wygląda to za ciekawie. Grę ciągną przyjmujące na zmianę - Różycka, Jagieło i Kurnikowska.
Co ciekawe Muszyna jeszcze w tym sezonie nie przegrała meczu 3-0. Myślę, że to najwyższa pora. Serwiński głośno powiedział, że mogą grać słabiej, więc myślę, że 3-0 dla Sopotu jest w miarę prawdopodobnym wynikiem. Choć oczywiście jednocześnie takie typy w OrlenLidze wymagają odwagi...
Moje propozycje:
ATOM Sopot -1.5 --- 1.39 @ Betsafe ⛔
ATOM Sopot -2.5 --- 2.16 @ PinnacleSports ⛔
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
ATOM Trefl Sopot - Polski Cukier Bank BPS Muszynianka Muszyna
Dawno nic nie ruszałem z OrlenLigi, a teraz jest chyba okazja. Mecz zaległy z 12tej kolejki.

Co ciekawe Muszyna jeszcze w tym sezonie nie przegrała meczu 3-0. Myślę, że to najwyższa pora. Serwiński głośno powiedział, że mogą grać słabiej, więc myślę, że 3-0 dla Sopotu jest w miarę prawdopodobnym wynikiem. Choć oczywiście jednocześnie takie typy w OrlenLidze wymagają odwagi...
Dla sprostowania to Muszyna przegrała w tym sezonie 3-0 i to właśnie w meczu z Atomem. Ale mimo wszystko myślę że teraz secika jednak urwą, nic dwa razy się nie zdarza, a poza tym Muszyna lepiej jednak gra na wyjazdach.
mariok1992// fakt, nie wiem czemu nie wziąłem tego meczu pod uwagę...
Spodziewałem się postawienia ze strony Muszyny, ale tego aby wygrały w takich rozmiarach to raczej nie. Był ktoś na meczu i może coś więcej powiedzieć? Jak można prowadzić w secie bodajże 10-8 i przegrać go do 12 i następną partie zacząć od 0-4??
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Łódź-Dąbrowa, Powyżej 179.5 1.85 WilliamHill⛔ Linia w sumie do ogarnięcia, w Maratonie jest o jeden punkt niższa jeśli ktoś byłby zainteresowany. Obie drużyny grają dość nierówno jak do tej pory. Często mają długie przestoje w grze, tracą dość głupie punkty. Łódź potrafi powalczyć z mocniejszymi drużynami jak na przykład u siebie z Policami. Skład dość solidny, choć bez szaleństw. Rozgrywa Śliwa, nie jest to już ta forma co kiedyś, ale ciągle wystawia na poprawnym poziomie. Trochę brakuje skuteczności ze skrzydeł, Ściurka w miarę jeszcze ogarnia temat, Nuszel za to łatwo się gotuje i przez to często łapie ją blok. Kwiatkowska miewa różne momenty, w Sopocie było słabo, więc może u siebie poprawi się. Środek z Pycią i Trach dość ciekawy, trochę mało piłek dostają, a szkoda. Przyjęcie nie najmocniejsze, libero Grajber przyjmuje poprawnie, Nuszel jest do pocelowania, u Ściurki różnie z tym bywa. Dąbrowa jak do tej pory rozczarowuje. Na papierze wygląda to nie najgorzej, ale na boisku ciężko się to momentami ogląda. Poziom trzymają jeszcze środkowe, Zaroślińska mocno faluje na prawym, Skowrońska chyba wraca do formy ale to jeszcze nie jest to co w poprzednim sezonie. Sassa w ataku wygląda czasami tragicznie, ratuje ją tylko w miarę solidne przyjęcie. Strasz przyjmuje fatalnie, ale to wiadomo od dawna, z tym że potrafi niewiarygodne piłki w obronie wyciągnąć. Rozegranie Ozge można ocenić jako poprawne. Dąbrowa miewa często w meczu słabsze momenty. Więcej niż trzy sety raczej powinno być, więc daje to jakieś szanse na pokrycie linii.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chemik Police - Impel Wrocław
Możliwe, że troszkę śpieszę się przy obstawianiu tego meczu, no ale cóż...
Zacznę od Impelu, bo to od nich dużo zależy. Nie wiem jak z Kąkolewską, ale celuje, że w Policach jeszcze nie zagra. Gryka poparzyła się termoforem przed wyjazdem do Paryża (????) i też nie wiem czy wróci, ale raczej tak. Podróże, zmęczenie się nasila, limity dot. ilości obcokrajowców może znów zablokować możliwość gry Brinker (chyba, że Tore przestawi Mroczkowską na środek). Dozier, która zagrała ledwie dwa pełne mecze (wcześniej mnóstwo w kwadracie) napisała na twitterze takie coś:
When you&#39;re so tired your body forgets how to relax and sleep... That&#39;s me right now.
więc te podstawowe zawodniczki mogą odczuwać to mocniej.
Ponadto okoliczności i tabela - Impel gra dzień po meczu ATOMu. Sopocianki grają u siebie z Legionovią - musiałby przegrać, by móc spaść na 3 miejsce w tabeli (a Wrocław musiałby wygrać za 3 punkty z Chemikiem). Jak ATOM wygra z Siódemką, to ten mecz nic w tabeli nie zmieni. Scenariusz mało prawdopodobny. A już w środę rewanżowy mecz z Francuzkami, a wygląda na to, że Impel na poważnie traktuje Challenge Cup i myślę, że zwyczajnie to będzie priorytet.
Ktoś mógłby powiedzieć, że Chemik też będzie grał o pietruchę. Tutaj sytuacja jest jednak inna - drużyna potrzebuje spotkań, bo zwyczajnie grają tylko w lidze, raz na tydzień. Żeby to wszystko funkcjonowało jak należy Chemik musi się zgrywać tym najlepszym składem.
Wróciła Bednarek, zagrała świetny mecz i to może być duże wzmocnienie. Ogólnie środek powinien być przejęty przez Policzanki, sama Makare dużo nie zdziała. Własna hala, zmęczony przeciwnik, któremu przytrafiają się spore przestoje i zwyczajnie pełniejsza, nieprzeciążona kadra - to wszystko skłania mnie do zagrania pewnego zwycięstwa Chemika.
Moje propozycje:
Chemik Police -1.5 --- 1.72 @ Unibet ✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
ATOM Trefl Sopot - SK Bank Siódemka Legionovia Legionowo
Mecz do dziabnięcia lekko.
Sytuacja kreuje się tak, że ATOM potrzebuje zwycięstwa by zapewnić sobie dziś 2 miejsce w zasadniczym, a Legionovia potrzebuje zwycięstwa by zapewnić sobie play-offy.
Gram lekko w stronę gości, głównie przez dość średnią formę Atomówek. Zwycięstwa z mocno osłabionymi Łodziankami i Bydgoszczankami i porażka w fatalnym stylu z Muszynianką - to ostatnie dokonania zespołu Buijsa. Nie wygląda to zbyt optymistycznie.
Oczywiście nie ma co się też czarować, bo Legionovia dalej gra bardzo przeciętnie. Tomsia już gra na normalnym procencie, a gra reszty to już loteria. Ponadto mecz na wyjeździe - rzadko Siódemka potrafiła coś na cudzym terenie ugrać.
ATOM wygrywał swoje mecze ostatnie mecze przede wszystkim blokiem. Jeśli Legionowo znajdzie jakiś sposób, choć przez kilkanaście minut na blok i przy okazji będą dobrze przyjmować, to powinny tutaj o seta się pokusić. Linia dość nisko ustawiona, za lekką stawkę można spróbować. Jak Lalki nie wydrą seta, to potrzebne będzie po ~20 punktów w każdym z setów. A może jakieś przewagi się trafią...
Moje propozycja:
Over 133.5 --- 1.85 @ Bet365, Expekt ✅ 3-1

Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna - Beef Master Budowlani Łódź
W tym meczu też jednostronnych argumentów nie mam, ale też trudno mi nie spróbować zagrać.
Stawką jest taka, że Muszyna ma jeszcze szansę przeskoczyć Aluprof, a Łodzianki mogą przeskoczyć Muszynę w tabeli (oczywiście w obu przypadkach mowa o zwycięstwach, a MKS musiałby jeszcze liczyć na porażkę Bielska).
Łodzianki ostatnio beznadziejna gra, okraszona sporą ilością kontuzji. Prawdopodobnie dalej niezdolna do gry będzie Love. Grabowski nie ukrywał ostatnio swojej złości, ale trudno się dziwić, bo oczy krwawiły jak patrzyło się na grę Łodzi. Przyjęcie na słabiutkim poziomie, Śliwa słabo sypie, z atakiem duże problemy, bez Tabi nie ma porządnego ataku. Jedyną nadzieją jest gra blokiem i sama Pycia, bo Trach w ataku też sobie nie radzi.
W Muszynę wchodziłbym bardzo mocno, gdyby nie zmęczenie ostatnimi meczami. Długie mecze, długie podróże, niedługo po meczu trzeba lecieć znów do Baku na rewanż w Pucharze CEV. Mimo to, Bogdan zapowiada, że wyjdzie podstawową szóstką. Forma Muszynianek na pewno jest dobra, pytanie tylko jak będzie ze zmęczeniem.
W sety nie będę się bawił, bo nie wygląda to zbyt opłacalnie, ale patrząc na ostatnie sety Łodzi smakowicie wygląda linia na handicap punktowy. Jakby Muszynianki się bardzo postarały, to mogłyby ją pokryć w jednym secie, jeśli podopieczne Grabowskiego dalej będą tak kaleczyć ten sport. I podobnie jak w powyższym przypadku - sugeruje ostrożny dobór stawki ;)
Moje propozycje:
Muszynianka -10.5 --- 1.95 @ MarathonBet ⛔ 103-96
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
vs.

Bielsko-Biała - Piła
typ: Bielsko-Biała✅✅✅
kurs: 1.43
Expekt

Kursy na Piłę lecą w dół, były już w granicach 4.00 teraz spadły do 2.90.
Ja dziś zagram na gospodynie z BB, kurs na nie urósł do 1.43 a więc jest już wart gry.
Mecz zaczyna się o godz. 18:00, obie drużyny mają o jeden mecz mniej od reszty, po 17 kolejkach te drużyny dzieli 10 punktów, w chwili obecnej zawodniczki z Piły zajmują przedostatnią lokatę, tracąc 2 punkty do 8 Legionowa. Przekonuje przede wszystkim słaba gra zespoły z Piły na spotkaniach wyjazdowych, do tej pory udało im sie wygrać tylko raz, siatkarki z BB na 8 meczów na własnym terenie wygrały 4, dziś powinny powiększyć dorobek zwycięstw, warto dodać że po dzisiejszym ewentualnym zwycięstwie gospodyń, wyprzedzą one Muszyne i wyjdą na 5 pozycje w Orlen Lidze. H2H z ostatnich 5 meczów to 5:0 dla BB.
Dodaje jeszcze 2 dobre kursy które warto zagrać po lepszym kursie,:

BB -1.5 seta @1.92 William Hill
✅✅✅
Poniżej 181.5 @1.85 SportingBet⛔⛔⛔
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
tylko ze dla pily ten mecz jest o wejscie do PO czyli bardzo wazny, z kolei dla BKSu to jedynie roznica ze zagraja w PO na poczatku przeciwko Dabrowie/Imeplowi, tak wiec wyglada to tak, mecz o wszytsko dla Pily, mecz o nie tak duza stawke dla BKSu, na dodatek to ostatnia kolejka, kursy na Pile mocno leca, wiec moze BKS zrobi jakis uklon w strone Pily, czy cos (czysta spekulacja). Taka sytuacja. Choc z drugiej strony chyba lepiej zaczac PO grajac przeciwko Dabrowie, ktora ogolnie wydaje sie druzyna slabsza niz Impel, jednak aktualnie Impel masa kontuzji i slabiutka forma, tak wiec bardzo wiele czynnikow tu wystepuje.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Bielsko-Biała - Piła
typ: Piła +1.5 seta @1.85 ⛔ szkoda że nie powalczyły od początku
typ: Piła +8.5 punktów @1.80
Wyżej opisana sytuacja. Piła z szansami na PO.
W przypadku, gdy dwa (lub więcej ) zespoły mają tą samą liczbę punktów, o kolejności w tabeli zadecyduje:
1. Stosunek setów
2. Stosunek punktów meczowych
8. Legionowo 18 4 14 17 27:45 -18 1490:1652 -162 Playoff
9. PTPS PIŁA 17 5 12 15 22:41 -19 1312:1435 -123 Kwalifikacje Playoff
Jak widać drużyna z Piły potrzebuje trzech setów, niezależnie od liczby setów ugranych przez rywalki:
* Piła wygrywa 3-1 lub 3-0 &gt;&gt; Piła 18p.; Legionowo 17p.
* Piła wygrywa 3-2 &gt;&gt; obie ekipy po 17p. &gt;&gt; Punkty meczowe się liczą, tu myślę że 39 &#39;małych punktów&#39; nie roztrwonią
* Piła przegrywa 2-3 &gt;&gt; Piła 16p.; Legionowo 17p. &gt;&gt; Piła OUT
* Piła przegrywa 1-3 lub 0-3 &gt;&gt; Piła OUT
Ciekawa sytuacja, zobaczymy czy Piła powalczy... H2H żałosne dla pilanek... Jednak sytuacja w grupie wskazuje na Piłę. :?
PRZEPRASZAM JEŻELI WPROWADZIŁEM W BŁĄD!!!
Przeczytałem zły artykuł na temat ewentualnego awansu Piły.
Stosunek setów = ilość setów wygranych / ilość setów przegranych
a nie tak jak przeczytałem:
Stosunek setów = ilość setów wygranych - ilość setów przegranych
Tak więc Legionowo ma 0.60
W przypadku wygranej Piły 3-2 &gt;&gt; punktów obie ekipy mają po 17 &gt;&gt; stosunek setów (27-45 Leg; 25-43 Piła) &gt;&gt; 0.60 Leg; 0.58 Piła) &gt;&gt; awans Legionowa
Z tego wynika że jedynie wygrana 3-1 lub 3-0 dawała awans PIŁY.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tauron MKS Banimex Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała​

Chyba najciekawsza para ćwierćfinałowa (jeszcze w starciu Impel - Muszyna może być ciekawie, ale Wrocławianki będą jednak wyraźnymi faworytami). Dzisiaj pierwsze spotkanie, jutrzejsze będzie w TV.
Tauron poległ w głupi sposób ostatnio w półfinale Pucharu Polski z Muszyną, prowadziły 2:0, grały bardzo dobrze i coś pękło. W dobrej formie Ozge Cemberci, Rachel Adams. Trochę brakuje równej gry Zaroślińskiej, która potrafi grać kapitalnie, ale potrafi też grać beznadziejnie.
BKS tak trochę po cichu, ale może namieszać. Ostatnio w półfinale PP dobry mecz przeciwko Chemikowi i porażka dopiero po 5 setach. W składzie BKSu sporo doświadczonych, ogranych zawodniczek. Dobrze w tym sezonie prezentują się środkowe Lis i Nikic. Sporo dał powrót Ciaszkiewicz-Lach. Ostatnio dobrze prezentowała się Heike Beier. Trochę problem z rozegraniem w Bielsku, bo zarówno Wilk jak i Szymańska to nie jest ten najwyższy poziom.
Obie drużyny ostatnio zaprezentowały się pozytywnie (chociaż od Tauronu można było oczekiwać awansu do finału PP). Problemów zdrowotnych w drużynie raczej nie ma. Szkoda, że nie ma transmisji w TV, bo zapowiada się naprawdę ciekawe i wyrównane spotkanie.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.45 Pinnacle ✅
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Orlen Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tauron Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała⛔3-0
Typ: BKS Bielsko-Biała
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Dziś czeka nas drugi mecz fazy play off Orlen Ligi wczorajsza konfrontacja tych zespołów zakończyła się zwyciestwem Dąbrowianek 3-1 chociaż moim zdaniem powinien być tie break. Mecz Bielska bardzo słaby trener Zawieracz określił go jako najsłabszy w sezonie. Bielsko - Biala to moim zdaniem drużyna ze składem na papierze może nie najmocniejszym jednak ta drużyna jest bardzo umiejętnie prowadzona przez trenera Zawieracza. Ostatnio napędziła strachu w finale Pucharu Polski samemu Chemikowi Police przegrywając 2-3. W druzynie BKs coraz lepiej gra mloda Nikic . Horka wiadomo doświadczenie i klasa sama w sobie podobnie Baier. ostatnio niezła forma Ciaszkiewicz najmniej przekonuje mnie gra na rozegraniu Szymańskiej. Natomiast Dąbrowa po niezbyt udanej polityce transferowej oraz okresie przygotowawczym powoli dochodzi do siebie po kirunkiem trenera Negro jednask moim zdaniem drużyna to bardziej zlepek indywidualnośći dużo zależy od gry Zaroślinskiej ktorej forma faluje wczoraj akurat swietny mecz 17 punktow. Dobrze gra na środku Adams. wczoraj świetny występ Staniuchy -Szczurek. poziom trzyma zazwyczaj Dziękiewicz slabszy mecz Skowrońskiej. Moim zdaniem dzis czeka nas ciekawy mecz i warto zagrac po kursie 3.25 druzyne BKS , która dziś moze zdobyc parkiet w Dąbrowie.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
tb byl tak samo blisko jak w finale pp menów, ugraly 2 sety z pajacujacym chemikiem, ktorywyszedl na parkeit i myslal ze mecz sam sie wygra - fantastycznie. arumentow po stronie bksu, szczegolnie na wyjezdzie nie widze prawie zadnych, jedna horka ktora aktualnie gra srednio, co prawda po drugiej stronie niby tylko jedna zaroslinska, ale tez wlasna hala i to sa PO, a nie pseudogierki z fazy zasadniczej. forma dabrpowy zdecydowanie lepsza niz jakis miesiac temu, ostatnie nie udalo im sie odwalic nawet zadnych popisow, ptb byl tak samo blisko jak w finale pp menów, ugraly 2 sety z pajacujacym chemikiem, ktorywyszedl na parkeit i myslal ze mecz sam sie wygra - fantastycznie. arumentow po stronie bksu, szczegolnie na wyjezdzie nie widze prawie zadnych, jedna horka ktora aktualnie gra srednio, co prawda po drugiej stronie niby tylko jedna zaroslinska, ale tez wlasna hala i to sa PO, a nie pseudogierki z fazy zasadniczej. forma dabrpowy zdecydowanie lepsza niz jakis miesiac temu, ostatnie nie udalo im sie odwalic nawet zadnych popisow, p[ewnie skonczy sie znowu na 3-1, choc to BABSKA LIGA
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
ATOM Trefl Sopot - Impel Wrocław
Wreszcie po nudnych ćwierćfinałach przyszła pora na ciekawsze spotkania w OL. Spotkanie dwóch wielkich przegranych Pucharu Polski.
ATOM miał banalną przeprawę z Łodziankami, które grały po prostu słabo lub fatalnie. Ciężko określić więc czy jest już ta najwyższa forma. Podolec wyrosła na liderkę. Tak jak zawsze - dużym atutem Sopocianek jest gra blokiem. Nie ma Sheluhkiny, atak ze środka więc może wyglądać trochę słabiej, choć ostatnio Efimienko chyba jest w dobrej dyspozycji.
Impel trzy razy ograł Muszyniankę po 3-0, co dla mnie jest sporym zaskoczeniem, bo Muszyna w ostatnich tygodniach prezentowała naprawdę dobrą siatkówkę. Może po prostu podopieczne Bogdana się troszkę wypaliły lub zwyczajnie Impel zaczął grać swoje. Największą zmorą były w tym sezonie przestoje i serie punktowe, które dalej się zdarzają.
Tore w 1/4 zabawił się w eksperymentatora i przesunął ofensywną Pyziołek na pozycję... libero. Medyńska wchodziła głównie na obrony. Pomysł dla mnie szalony i jakoś nie widzi mi się powtórzenie tego w półfinale. Linia przyjęcia w postaci Brinker, Mroczkowskiej i Pyziołek wygląda w tym momencie mocno przeciętnie, bo wszystkie te zawodniczki są usposobione ofensywnie, a ten element w ogóle w tym sezonie raczej nie funkcjonuje dobrze.
Impel chciałby w Sopocie wygrać choć jedno spotkanie, co będzie trudne. Duże znaczenie w tym meczu będzie miała zagrywka. Jak ATOM będzie trafiał, to sporo punktów naliczy sobie blokiem i ogólnie Frauke nie będzie mogła posyłać szybkich piłek. Logiczne argumenty są po stronie ATOMu i tak powinienem postawić, ale z racji tego, że to OrlenLiga, to myślę, że mecz trochę potrwa i uda się pokryć overek.
Moje propozycje:
Over 181.5 --- 1.95 @ Bet365, WilliamHill, MarathonBet ⛔ 0-3 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Orlen Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie:Chemik Police - Tauron Dąbrowa Górnicza✅ 3-1
Typ: Tauron +2.5 seta
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Uważam ,ze jak najbardziej kurs warty zagrania wczoraj Dąbrowianki pokazały się z bardzo dobrej strony i ugrały seta dlatego dziś uważam , żemogą grać jeszcze lepiej. Drużyna ta mimo zawirowań pod wodzą trenera negro gra coraz lepiej zdziwiło mnie jak błyskawicznie odprawił Bielsko. Forma zawodniczek rośnie cały czas dobre rozegranie trudna zagrywka to atuty Tauronu niespodziewanie wysoka forma Skowrońskiej, świetna Zaroślińska i Adams. Mimo ,że Chemik to same gwiazdy gra szczególnie nie zachwyca polecam dziś zagranie na Tauron jednegoseta powinny ugrać lekko a może postraszą Chemika bardziej.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Orlen Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chemik Police vs Dąbrowa Górnicza
Typ: Over 162,5 pkt-a
Kurs: 1,70 ✅
Buk: Bet365
Analiza:
Drugie półfinałowe starcie. Pierwszy meczu wygrały gospodynie 3-1, jak dziś będzie? Dąbrowianki wygrały wczoraj pierwszy set. W każdym następnym pomimo faktu przegrania nawiązywały równorzędną walkę. W czwartym secie o porażce zadecydowała gra na punkty. Wyróżniającą się zawodniczką była Ana Bjelica, która została MVP meczu i zdobyła 22 punkty. Kluczem do nawiązania walki przez dąbrowianki z pewnością może być powstrzymanie Serbki. Giuseppe Cuccarini stwierdza, że Dąbrowa jest drużyną niezwykle waleczną. Anna Werblińska również dodaje, iż Tauron zaprezentował kawał dobrej siatkówki, a przede wszystkim walki. Wyróżniającą się zawodniczką Tauronu w dniu wczorajszym były Zaroślinka i Skowrońska, które zdobyły razem łącznie 37 punktów. Niezbyt pozytywny aspektem jest fakt, iż pomimo prowadzenia dwoma, trzema punktami w drużynie z Dąbrowy wkrada się luz w grze, a następnie punkty tracone są seriami. Dąbrowianki dobrze zaczynały początki seta. W dwóch ostatnich bezpośrednich spotkaniach byliśmy świadkami czterech setów. Dziś jakoś nie chce mi się wierzyć, aby drugie półfinałowe spotkanie zakończyło się tak szybko-powodzenia

e: wynik 25-15, 25-14, 22-25, 25-22

Razem łącznie: 173 punkty
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Beef Master Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna
No to wracamy do Łodzi, by skupić się na meczach o 5 miejsce w OrlenLidze. Ten typ wydaje mi się być najoczywistszym i mam nadzieję, że gładko wpadnie.
Łódź w tym sezonie ma ciężko. Dużo kontuzji, ciężko to wszystko pozlepiać. Z ATOMem nie powalczyły w ogóle, właściwie nie otarły się nawet o jednego seta. Mnóstwo błędów i tak naprawdę Sopocianki nie musiały za dużo robić, by wygrać tą rywalizacje. Minęło trochę czasu, więc powinno być już trochę lepiej, ale nie ma się też co spodziewać fajerwerków.
Muszyna też dostała trzy razy po 3-0 w ćwierćfinale, jednak były to bardziej zacięte mecze i jak pokazały dotychczasowe mecze ATOM - Impel - prawdopodobnie Wrocławianki były też trudniejszym rywalem aniżeli Sopocianki. Muszyna gra ambitnie, od początku roku grają dobrą, równą siatkówkę.
Myślę, że Muszynianki powinny tutaj wygrać. Teren dość specyficzny i niełatwy, ale na papierze i z ostatnich meczów gołym okiem widać, że grają lepiej. Trzeba tylko to udowodnić.
Moje propozycje:
Muszynianka wygra --- 1.45 @ MarathonBet, Betsafe, Betsson ✅ 1-3
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz
No tutaj już patrząc na kursy i ostatnie rezultaty play-out, trudno nie spróbować zagrać czegoś w stronę młodych siatkarek z Bydgoszczy.
Dwa mecze za nami - jak się okazało dwa wyrównane, 3-1 w Pile i 3-2 w Bydgoszczy dla faworytek tej rywalizacji, czyli jutrzejszych gospodyń. Pałac nawiązuje równorzędną walkę, mimo, że na papierze jest słabszym zespołem. Trudno samymi cyferkami ocenić formy obydwu drużyn, ale wygląda na to, że Bydgoszczanki zwyczajnie grają niezłą siatkówkę.
Wielką zmorą Pałacu było w tym sezonie przyjęcie zagrywki, a te dwa ostatnie mecze wyglądają przyzwoicie, może to też wina słabszej zagrywki Piły. Oczywiście gra opierana na Kaliszuk i doświadczonej Purze. Solidna gra młodziutkiej Twardowskiej, na środku bardzo dobra Połeć.
Piła miała w tym sezonie dobry okres około-sylwestrowy, gdzie grały wtedy naprawdę ładną dla oka siatkówkę. Teraz wydaje się, że troszkę obniżyły loty. To taka drużyna zagadka, bo tam w meczu gra często cała kadra (ostatnio jakieś problemy były z Krawulską). Zabłyszczała Paszek ostatnio, ale to wszystko jest zmienne.
No i najważniejszy chyba argument. Wszystko wskazuje na to, że Pałacowi zwyczajnie dobrze gra się z Piłą. W końcu w sezonie zasadniczym Piła jako jedyna przegrała z Bydgoszczą - co w rezultacie kosztowało ich grę w play-offach i spokojne przetrwanie. Nawet jak Piła u siebie w zasadniczym wygrała 3-0, to dwa sety były grane na przewagi.
OrlenLiga dla mnie jest mało logiczna, ale tutaj naprawdę warto spróbować, bo dużo rzeczy wskazuje na to, że Pałac znów może powalczyć, a może przy odrobinie szczęścia w końcu wygrać mecz... No i same kursy choćby po tych dwóch ostatnich potyczkach dość mało rozsądne, Bydgoszcz przecież w obydwu przypadkach nie miała problemów z wygraniem pojedynczego seta.
Moje propozycje:
Pałac Bydgoszcz +2.5 --- 1.86 @ PinnacleSports ⛔ 3-0 to jest właśnie ta logika ;) w żadnym secie nie było walki.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Orlen Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot⛔3-0
Typ: Atom Trefl Sopot
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365

Dziś trzeci mecz półfinałowy Orlen Ligi. Wroclawianki nie wykorzystały piłkę meczową na 2-0 w meczach i moim zdaniem może byc to moment zwrotny w rywalizacji tych drużyn. Według mnie dziś wygra Atom ponieważ zawodniczki są ograne w meczach o wysoką stawkę szczególnie dotyczy to rozgrywającej Bełcik . ktora ma moim zdaniem przewagę po ubiegłorocznej finałowej rywalizacji z Dirickx kiedy Atom wyrwał z gardła tytuł Dąbrowie. W Sopocie w drugim meczu wysoką forme pokazała Pietersen , która zawodziła w tym sezonie. W formie są Leys oraz Hill. Klasę prezentuje Zenik na libero. Efimienko dzielnie walczy na środku. Natomiast w Impelu niepokoi mnie nierówna gra Kaczor oraz Brinker. Środek we Wrocławiu pmoże lepszy niż w Sopocie , ale Łukasik dzielnie zastępuje Szeluchinę. Moim zdaniem mecz jak najbardziej do wygrania przez Atom Trefl.
Dziś Atom Trefl pozostał w szatni!
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Orlen Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot⛔3-1
Typ: Atom Trefl
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj co prawda Atom był nieobecny podczas meczu gładkie 0-3 i prysznic. jednak nie wierzę , że dziś sytuacja się powtórzy. W dniu wczorajszym dramat na przyjęciu. Trener Bujis rotował składem jednak nic nie pomagało. Impel zagrał nadspodziewanie dobrze bardzo dobra zagrywka świetny blok. Równa gra całej drużyny rewelacyjnaq Mroczkowska 16 punktów. Nie poznawałem Brinker 13 punktów i Kaczor 12. W drużynie Sopotu najwięcej punktów Pietersen ale na przyjęciu Pietersen dramatycznie. Dziś będzie mecz o wszystko dla Atomu potencjałem nie ustępują Impelowi. Wierzę również ze nic dwa razy się nie zdarza i po kursie wystawionym przez Bet 365 należy zagrać koniecznie na Atom Trefl.
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Impel Wroclaw - Atom Trefl Sopot
Impel Wroclaw 1.35 bwin ✅
Impel Wroclaw -1.5 1.75 bwin ✅
Impel Wroclaw wygra 3-0 2.75 STS ⛔

Nie zgadzam sie z opinia wlodka02. Ogladalem wczorajszy mecz i pierwsze spotkania w Sopocie ogolnikowo i zespol z Sopotu nie istnial w tych spotkaniach. Zaczelo sie od 3-0 dla Wroclawianek (pewne zwyciestwo na trudnym terenie bez zludzen). W kolejnym meczu Impel przegral 2-3 po walce majac pilke meczowa. Wczoraj to juz pogrom, gladke 3-0 i naprawde wstyd dla aktualnych Mistrzyn Polski. Jakos nie moge sobie wyobrazic, ze przez noc zespol Atomu sie zmieni i zwyciezy z rozpedzona druzyna Impelu Wroclaw, ktora we wlasnej hali dobrze gra i ciezko wywiesc stad chociazby punkt. Dla przymopmnienia Impel Wroclaw rowniez w rundzie zasadniczej wygral z Atomem Sopot 3-0 na wlasnym parkiecie. Co tu jeszcze mozna dodac, chyba juz nic tylko stawiac na ekipe z Wroclawia, bo napewno dzis zwyciezy i dziewczyny nie beda czekac na 5 mecz w Sopocie, bo jednak wyjazd to wyjazd i roznie moze byc, a dzis na wlasnych smieciach przed wlasna publicznoscia Impel powinien bezproblemu awansowac do finalu Mistrzost Polski, a tam juz czeka Chemik Police.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom